Chceme vám poradit… A je jedno jestli půjde o inspiraci k novým erotickým hrátkám v posteli (či jiném místě), skvělým erotickým hračkám, které vás vynesou do výšin, nebo jen potřebnou rady o čemkoliv „sexy“ či tabu.

Poradna o sexu

Sexuální poradna pro muže i ženy je připravená na vaše dotazy. Má jednoduchou strukturu, anonymní dotazy pro každého a rychlé položení dotazu – svůj dotaz můžete mít odeslaný během pár chvil. Svůj dotaz můžete odeslat přes formulář níže – e-mail potřebný pro jeho vložení si můžete klidně vymyslet, je jen pro potřeby samotného formuláře, nijak s ním nenakládáme.

Vyhledávání v poradně

Klidně před odesláním dotazu vyhledejte důležitá hesla/klíčová slova z vašeho dotazu v našem hledání v této sexporadně a dalších komentářích na webu (třeba už jsme danou problematiku řešili a vy se tak hned dostanete k vhodné odpovědi na váš problém).

Rubriky
Recenze erotických pomůcek
Návody na sexuální hrátky
Sexuální praktiky a jak na ně
Recenze českých sexshopů
Rozhovory nejenom o sexu
Tipy a reportáže z erotických akcí
Značky erotických hraček
Slovník erotických pojmů

Hledané: velikost penisuvýběr hračekvýdrž v sexu

Napište svůj sexuální dotaz

Svěřte se nám anonymně se svým intimním problémem (jak sexuálním, tak vztahovým) a my se vám budeme snažit odpovědět co nejrychleji (a snad i výborně).

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1399 názorů

Dobrýden. Jsem dvanáct let vdaná, ale zdá se mi, že teprve teď jsem objevila své sexuální potřeby. Začalo to tím, že se mi po letech ozval bývalý partner. Poslal mi zamilovanou píseň, pak několik provokativních až šokujících humorných videí s erotickým podtextem, ne zcela explicitním, ale o to výmluvnějším. Po pár měsících romantického psaní se mi vybavila celá naše zapomenutá minulost, detaily sexuálního života. Musela jsem hodně přehodnotit. Teď když si při sexu s manželem vybavím některé situace s bývalým, mám konečně orgasmus. Jenže to nebyly nijak příjemné situace! Můj ex se normálně násilí bál, jenže se mnou byl násilný. Neustále překračoval moje hranice. Byla jsem dost stydlivá, bral to jako nezájem. Když pochopil, že zájem mám, byl citlivý a naměkko, jindy se choval nátlakově a potutelně se přitom usmíval. Byl bohužel mnohem zkušenější než já, což bylo pro mě značně stresující. Nemohla jsem si intimní chvilky pořádně užít, i když jsem byla extrémně vzrušená. Pořád jsem měla pocit, že mu nemůžu stačit. Jediný okamžik, kdy jsme byli skutečně spolu, kdy se dalo uvolnit, ventilovat to napětí, byla soulož, i když jsem právě z ní měla dlouho strach. Vyhrožoval rozchodem, když nebude sex, jenže když jsem konečně ustoupila, zřejmě si myslel, že si teď může dělat, co chce, že ustoupím ve všem. Bohužel to vedlo k impulsivitě a rozchodu. Teď si ale uvědomuju, že právě to fyzické násilí z jeho strany mi značně usnadnilo život. To, čím mi nejvíc ublížil – sex vynucený psychickým nátlakem, vyhrůžkami rozchodem, je teď pro mě zdrojem orgasmu. Nevím, jestli jsem úchylná, v manželství rozhodně nejsem submisivní, ani v sexu, ale od jisté doby mi pořád vrtá hlavou, co by bylo kdyby. Nevyznám se v sobě, cítím se rozpolcená. To je taky důvod, proč jsem svému ex nastavila hranice a odmítla ty sexuální legrácky. Bohužel už se neozval. Po půl roce přišla vyčítavá zpráva, že jsem „pořád stejná“, že nechápu legraci atd. Přitom komunikoval konfrontačním i laškovným tónem zároveň, zcela nekonzistentně. Snažila jsem se mu vysvětlit, že od něj postrádám respekt a úctu. Marně, už nenapsal. Dodnes nevím, jestli mu šlo o flirt, případně virtuální flirt, nebo opravdu jen o legraci. Nevěra pro mě nepřichází v úvahu, už proto, že by mě za ni sám odsoudil a nejspíš znovu opustil.
Mám asi zároveň ten problém, že jsem v sexu submisivní, ale ne v praktickém každodenním životě. Nedokážu to zřejmě zesouladit. A můj ex asi nechápe, že „ne“ nemusí být vždy ne, ale žena mu neodevzdá svou submisivitu bez jeho úcty a respektu k ní jako k člověku. Může to tak být? Nebo jsem prostě jen úchylná a můj ex to „nějak“ poznal?

Hezký den,

děkujeme za upřímnost a široký popis, abychom to dobře pochopili.

Narovinu to, že někdo nerespektuje hranice druhého a je/byl násilný nezní jako dobrý začátek. Vyůhružky, psychický nátlak nejsou dobrým startovacím bodem ke vztahu – ať už mileneckému, nebo jinému.

Jinak submisivita v ložnici vůbec nesouvisí se submisivitou v reálném životě = v sex. společnosti se více setkáváme s tím, že to bývá v opaku = velmi zjednodušeně manažer společnosti má zodpovědnost, stres, náročné dny, ale v posteli je submisivní hračka, protože se potřebuje vnitřně vyrovnat.

Váš ex nezní jako někdo, koho byste měla nějak hlouběji řešit, evidentně ani po letech není stabilní a dospělý – řeči typu „pořád stejná“ zní dost zastydle puberťácky, ne dospěle a vyrovnaně.

Plně souhlasíme, že D/s vztah je o důvěře, konsentu, respektu (to je přesně princip SSC v rámci BDSM = všeobecně uznávaná pravidla v této komunitě – proti nim stojí nebezpečný RACK) = ne o nátlaku a výhružkách. Takže „ex“ bychom spíše mentálně zahodili a neřešili ho. 🙂

Zdravím,

chci se na vás obrátit s již dlouholetým problémem, který jsem neměl odvahu řešit a stále se stydím k lékaři. S mou manželkou jsme spolu již pár let, ale od začátku mám problém s výdrží v sexu. Ve chvíli, kdy do ní proniknu vzrušuje mě, vše, co cítím, když jsem v ní. Vzrušují mě její zvuky, její tělo i to, co cítím, když jsem ve vnitř. Přiznám, že občas problém s erekcí byl, když toho bylo hodně psychicky, v ti chvíli to bylo ještě horší, ale jinak mám erekci v noci klidně až do rána, ale i tak to je nic moc. Prostě si nemohu užít sex, protože cítím takové sexuální vzrušení, až mě pálí žalud a to po pár intenzivních pohybech. Jsou jen určité polohy, které tyto projevy zmírňují, ale to neustálé zastavování je hrozné. Miluju sex, ale štve mě, že nemohu své manželce dělat, to co by se jí líbilo. Nejsme na nějaké zbrklé bušení. Za ty roky vím, co by jí stačilo, abych jí dostal k orgasmu, ale zrovna když se začne ona zahřívat, u mě to vyvolá podnět vylést na vrchol bez ní. Prosím o nějakou radu. Děkuji

Též zdravíme,

určitě téma výdrže v sexu je to nejčastější, kvůli čemu nás čtenáři v naší redakci kontaktují – máme kolem toho i několik článků a návodů:

Jak vydržet déle v posteli? NÁVOD na podporu erekce a lepší výdrž v sexu
Erektilní dysfunkce – jak řešit problém Čechů s erekcí? PODPORA

V principu kdy nepotřebujete návštěvu lékaře a jeho pomoc (a tedy jste zdráv a ta situace je jen ve vaší hlavě a „penisu“), je to jak píšeme o pár slov dříve jen u vás = v tréninku. Jak často máte třeba masturbaci? Neboli trénujete svoji výdrž i mimo klasický sex s partnerkou? Z naší zkušenosti se „nahonit“ dá vždy pár minut navíc. A je to věc určité sebekontroly v rámci sexu = plně vám ale rozumíme, že vás manželka vzrušuje a to že vyvrcholíte rychle je určitým tributem, chválou na její vzrušivost vůči vám.

Ale určitě doporučíme zapracovat na té masturbaci a pročíst si ty dva články výše. Pokud vám nepomohou, určitě se nemusíte stydět a navštivte seuxolova ve svém okolí – v každém větším městě jsou – napřílad zde na portálu Známý lékař můžete některé vyhledat: https://www.znamylekar.cz/sexuolog – vidím rovnou filtraci pro: Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Liberec, …

Stejně tak na to odkazují jejich subsekce:

 1. Sexuologové v Praze
 2. Sexuologové v Brně
 3. Sexuologové v Olomouci
 4. Sexuologové v Liberci
 5. Sexuologové v Ústí nad Labem
 6. Sexuologové v Ostravě

Držíme palce! Ale nejste v tom sám!

Dobry den je mi 21 a chtěl bych si pořidit erotickou pomucku Nafukovací panu. Myslite že jsi ji kluci kupuji i nebo je to trapne dekuji za odpoved peta

Hezký den,

vůbec to není trapné, je to prostě jen větší erotická hračka = honítko či masturbátor – kluci si většinou kupují ty klasické tubusy – Fleshlight, Tenga, Svakom, Boom… ale někdo má chuť si to zkusit s „celotělovou“ pannou.

My jsme každopádně klasickou levnou nafukovací pannu netestovali, nebývají to extra zajímavé kousky oproti těm řekněme klasičtějším honítkům, ale na trhu se rozhodně prodávají – věnovali jsme se jim zde:

Nafukovací sexuální panny i SexDolls – vaše neodmlouvající milenky (PRŮVODCE výběrem té správné milenky) a popřípadě doporučím reportáž z návštěvy sexdoll „hambince“ Naughty Harbor. To bude určitě intenzivnější zážitek, než ta nafukovací domů.

Určitě záleží na vašem rozpočtu, domácích možnostech uložení, vzhledových preferencích (blondýnka, zrzka, asiatka, velikost ňader, více otvorů, další funkce jako vyhřívání, vibrace, …) … abychom vám mohli poradit tu pravou. Ale stydět se za to nemusíte, ano, prodávají se běžně a rozhodně ne v malém počtu. 🙂

Dobrý den, trápí mě jeden pro mě velký problém. S přítelkyní jsem skoro pátým rokem a mám ji opravdu rád, dost si rozumíme a jsem s ní rád.
Nicméně mě teď poslední dobou trápí jedna věc.
Velice mě přitahují ostatní ženy a mám chuť se s nimi seznamovat, být s nimi, mít s nimi sex atd. zkrátka mě láká se seznámit i s někým jiným. Je mi 22 let a přítelkyni 23 let. Sex jsem měl jen s ní a s nikým jiným. Na jednu stranu nechci o přítelkyni přijít ale na druhou stranu mě velice láká seznámit se s novou jinou ženou. S přítelkyní sex stále míváme, bohužel někdy přitom myslím na jiné ženy a ta představa mě vzrušuje. Řekl bych, že mě přítelkyně stále přitahuje ale asi ne už tolik co dřív.
Nevím, zda to s ní mám probrat nebo ne. Zda je vlastně něco co mi na to ona může říct.
Popravdě ani moc nevím co vlastně chci, zda si zničit tento hezký, dlouhý vztah, kdy mi na ní opravdu záleží a nebo u tohoto vztahu zůstat ale pořád myslet na tyto moje problémy – touhy. Chci se zeptat, můžou tyhle touhy časem sami odejít a nebo se naopak budou zhoršovat, zvětšovat ? Je nějaké řešení kromě rozchodu? Má cenu zkoušet například nějaké vztahové poradny?
Někdy si říkám, že bych byl s přítelkyní nejraději jen kamarád protože po tom všem, co jsme spolu prožili, tak o ni nechci přijít nicméně tyto moje touhy jsou prostě neúnosné….
Jelikož je to můj první a zároveň poměrně dlouhý vztah – mám i velký problém si jen představit, jak moc špatná z případného rozchodu může ona být. Předem mockrát děkuji za jakékoliv rady nebo cokoliv – opravdu jsem z toho už nešťastný a nevím, jak to řešit – určitě to ale nechci řešit nějakým podváděním to bych ji nedokázal udělat.

Hezký den,

je to samozřejmě citlivá situace, která může zapříčinit váš rozchod, ale velmi pravděpodobně vás ty touhy nepoustí, jste ve věku, kdy jste biologicky v TOPu, takže tělo chce sex a třeba i sex s jinými ženami. Samozřejmě vás to může lákat už z principu monogamního vztahu, že je to tabu, zakázané = zakázané ovoce přeci chutná nejlépe. Ta touha vás láká už delší dobu, nebo až poslední dobou, třeba pár měsíců?

Za nás si myslíme, že vás ty touhy neopustí, je to chtíč těla, vzrušení, třeba se dostatečně nevybijete v posteli s partnerkou, takže tělo chce ještě více, nebo třeba – něco jiného. S ostatními ženami chcete mít klasický sex (asi jako s partnerkou), nebo vás láká u nich možnost něco nového? Nějaké nové praktiky? Třeba něčeho, co jste přítelkyni navrhl a ona to nechtěla? Neboli, jestli to nebyl spouštěč těch chutí po dalších ženách?

Děkujeme mockrát za upřesnění a držíme palce.

Zdravím, mockrát děkuji za odpověď,jste velice hodní. Co se týče toho, jak dlouho mě to trápí tak to zhruba 2-3 měsíce. Co se týče toho co bych přesně chtěl dělat s ostatními ženami, tak jde mi o klasický sex. Není to, že by mi partnerka něco zakázala to určitě ne. Jen mě čistě lákají ostatní ženy… Když jdu po ulici nebo kdekoliv a vidím nějakou hezkou ženu, láká mě se s ní prostě seznámit, ale opravdu hodně láká není to takové to, že se člověk podívá, že prošla hezká holka a to je vše. A představa, že bych s ní měl mít sex je prostě strašně lákavá. Přemýšlel jsem, zda to nemůže souviset zaprvé s těmi skoro 5 lety co jsem s přítelkyní, že je to docela dlouho a zadruhé můj věk, jak píšete jsem teď na ten sex nejvíc nateseny, tak zda to nemůže souviset i s tím, že se bojím, že už jinou ženu nepoznám nebudu s ní mít sex a že už nikdy nevyzkousim nic nového respektive to stejne ale s někým novým. Ono přece jen člověk chce časem založit například rodinu atd. ale abych pak nelitoval, že jsem vlastně nic nevyzkousel s jinýma zenama a aby mě to časem nějak nedohnalo.
Poslední dobou jsem už byl v podstatě rozhodnutý, že se s ní rozejdu. Pak mě to zase přešlo, protože mi na ni záleží a takhle se mně to v hlavě pořád motá. Nicméně pokud se mi tady tyto pocity budou, jak píšete zvětšovat, tak to asi vážně budu muset udělat (rozchod), protože to nevydržím to neustálé přemýšlení. Dokonce jsem už přemýšlel zda by nepomohla trojka ještě s jinou ženou nicméně to jsem na internetu četl, že to prakticky skoro vždy vztah úplně zabije.

Zdravíme ještě jednou.

A vaše stávající frekvence sexu v rámci měsíce je pro vás neuspokojivá, nebo prostě máte ho kdykoliv si oba řeknete, ale přesto máte chuť i na jiné?

Jinak může to být přesně jak píšete, že si dáváte do kontextu to, že jste spolu už 5 let, jste oba mladí a máte strach, že už jinou mít nebudete. Bude to možná kacířská myšlenka, ale co se jí svěřit s vašimi obavami? Určitě je lepší mít čistý stůl a aby oba věděli, co druhého trápí, než abyste to ukončil bez vysvětlení a hledal další, přitom byste to mohl mít splněné i v rámci vašeho vztahu, třeba ona cítí to samé, … že by chtěla jiné muže zažít?

Jinak nesouhlasím s tím, že trojka prakticky skoro vždy vztah zabije – osobně jsem přesně z toho druhého ranku, extrémně nám to pomohlo ve vztahu, sexualitě a stavíme na to už další 4 roky vztahu, souběžně s nemalou rodinou, takže je to velmi subjektivní – jak samotný akt, tak situace před ním i po = je to plně o komunikaci a otevřenosti obou stran. 🙂

Dobrý večer,
můj přítel (25) mě zaskočil zvláštním požadavkem. Chce do mě zasunout celou ruku. Já se ale bojím, že to bude bolet. Jinak mám ale vzrušující bolest moc ráda.

Zdravíme,

jedná se o fisting – takže opravdu prstění celou rukou = je to rozhodně netradiční hrátka, ale ne natolik, abychom ji neznali, nebo abychom na ni neměli návod z redakce: Fisting, aneb když se prstíky dostanou kam mají – NÁVOD. Takže reálné to je, ale chce to hodně trpělivosti a také „bohužel“ určitou fyziologickou kompatibilitu v tom páru = štíhlounká a maličká blondýnka versus dvoumetrový dřevorubec s rukama jak talíře = tam je to vlastně i nemožné.

Ale všeobecně se doporučuje:

 1. trpělivost,
 2. lubrikovat jak o život = EROS Fisting gel UltraX RECENZE hustšího gelu nejen pro fisting Sissyny – RECENZE (speciální tužší gel s vyšší kluzností),
 3. trpělivost,
 4. dostatek uvolnění,
 5. klidné prostředí,
 6. chuť na obou stranách
 7. a ještě jednou trpělivost.

Pekny den. Vymyslim dalsi hracky ale potrebuji informace. Na netu jsem nasel par drobnosti ale zadne zkusenosti jak zacit s prostatou. Tedy myslim po strance hygieny. Tedy co predtim nez se zacne a td…
Je nutny klystyr nebo jen staci ten gel. Vsude se pitva jak premoci strach ale zakladni poradne info jsem nenasel.

A jeste jeden dotaz
Spravny uhel a delka analniho drazdidla prostaty. Co jsem nasel na sex shopu jsou hracky docela k nicemu. Bud je prostata u kazdeho muze jinde a to radove v cm nebo je nekde v hrackach chyba.

Neco za neco.
Prozradim a jen zatim vam ze jsem udelal pomucku u ktere svazany otrok bude silne vzrusen a pritom se nedokaze ukojit tedy mit orgasmus ani vvyron semene. Jedna se o mikro magnetickou rezonanci. Na panis navleknete civku a spustite program. DULEZITE jde o pomalou proceduru, Tedy neocekavejte ze hne dpo zapnuti bud eotrok koulet ocima a slintat. Tak to nefunguje. Jedna se o doplnek k hypno programu. Ukazalo se ze je to dost ucinne. Doba trvani neni podminena ale mene jak 30 minut to nema smysl. A co se deje? V penisu zacne otrok citit lehounky pocit vzruseni. Ten se stupnuje podle daneho programu. Je znamo ze telo si rychle zvyka na drazdeni proto program meni neustale rezonanci. Penis se dostane do stadie pred vyvrcholenim. Jak se rika na hranu. Ale dal se nic nespusti bez jine motivace vetsinou fyzickeho kontaktu.

Tak pekny den

Hezký den,

částečně se můžete inspirovat v návodu https://www.lascivni.cz/sex/jak-poprve-na-pansky-anal-poradim-vam/, plus v každé recenzi je vždy nástřel toho „před“ z pohledu každého testera: https://www.lascivni.cz/tag/masaz-prostaty/.

Jinak z vlastní zkušenosti si myslím, že pro samotnou masáž prostaty nepotřebujete vůbec klystýr, stačí jen rukavice (latexové typicky, nebo nitrilové modernější) a dostatek lubrikantu – bříškem prstu směrem k penisu kroužit na věnečku, a pomalu klouzat dovnitř. Až ho budete mít v sobě po 2-3 kloubky, záleží na délce prstů, je to o citlivém hledání na tužší svalovinu právě na vnitřní straně – protějškem zvenku je penis.

Určitě není u každého muže prostata jinde = je to fyziologicky prokázaná věc (ženský G-bod je na tom násobně hůře) – u hraček jde vždy o to, že nemusí být 100 % jen na prostatu, ale celkově na anál = takže mohou jít i hlouběji. Ale typicky jde o pevnost hračku a úhel = právě simulovaný lehce ohlými prsty do pomyslného písmene J.

A děkujeme za vyhled do té vaší specifické hračky pro edging otroků, zní to rozhodně hodně zajímavě. :))

dobry den, je mi 18 a chci se zeptat zda je normalni nebo spis to i zmenit, mam bilou plet ale moje vagina je proste tmavsi tak jsem se chtela zeptat jestli to jde nejak zmenit, dekuji

Hezký den, není to nic zvláštního, že má jiné zabarvení, než samotná pleť – je to více prokrvená oblast, takže může mít i svůj vlastní odstín :)) Dělat starost si s tím nemusíte, líbit se budete každému i tak.

Jsem po operaci prostaty robotem prosinec 22 a nedochází u mne ke stoporeni beru argimax a nezabírá je mi 57 let

Hezký den, bohužel to je dotaz, který primárně máte směřovat ke svému ošetřujícímu lékaři, protože to je čistě medicínský problém – a to i souběh vaší operace a braní doplňku.

Problém s opožděnou/chybějící ejakulací
Dobrý den,
Již déle mě trapí tzv. opožděná ejakuace, neboli retardovaná ejakulace při sexu, tedy že trvá velmi dlouho, než muž konečně dospěje k orgasmu. Nicméně mě osobně se při sexu ještě nikdy nepodařilo udělat, ale masturbací orgasmu dokážu docílít klidně i za 5 či 10 minut.
Něco málo o mě. Je mi čestvě 22 let a mé poprvé jsem měl teprve v 21 letech s mojí bývalou přítelkyní. Jsem fyzicky aktivní, v průměru 3 týdně chodím do posilovny, hrál jsem kdysi volejbal a obecně mě sporty baví (fotbal, lyže, běžky, běh atd.). Ve fitku to nějak nepřeháním, cvičím spíš abych byl v kondici (cvičím nepravidelně již 4 roky). Jsem hubený, měřím 188 cm a vážím aktuálně 78 kg.
Z hlediska zdraví tedy nemám žádné problémy, spím pravidelně v průměru 8 hodin. Nekouřím, nedroguji, alkohol piju pouze příležitostně (jednou za týden, někdy jednou za dva týdny či celý měsíc nepiju) a tvrdý alhohol spíše velmi výjímečně. Neprodělal jsem nikdy žádnou operaci, neměl jsem nikdy žádné urologické potíže či komplikace, neměl jsem nikdy žádnou zlomeninu. Jsem relativně i otužilý, již dlouho jsem nebyl nemocný. Netrpím žádnými alergiemi, neberu žádné prášky, ani dodatečné vitamíny či podobně. Po tréninku si pouze dám protein, jinak se stravuji normálně. Mám dostateční přísun bílkovin, vlákniny, cukrů atd. Jím pravidelně ovoce a zeleninu. Jediné čím jsem jako malý trpěl, tak byl atopický ekzém, který mi již úspěšně zmizel.
Teď tedy k věci. Neměl jsem již dlouho sexuální poměr, protože jsem byl stále zaneprázdněn studiem a dalšími věcmi. Obecně se mi nikdo nikdy nelíbíl a když jsem byl mladší, tak jsem též měl relativně vysoké nároky. Nicméně to se změnilo, moje bývalá sice nebyla úplně můj typ, ale souložili jsme pravidelně (jednou za týden či tak). S erekcí jsem nikdy problém neměl, nicméně již od začátku jsem se nemohl udělat. Styk poprvé trval snad 2 hodiny a i po této době se mi nepodařilo docílit orgasmu. Ona orgasmů naopak měla až moc, k tomu s ní opětovaně docházelo k mokrému orgasmu. Byl jsem velmi překvapen, jelikož poprvé spíš dochází mezi mladými a méně zkušenými k předčasné ejakulaci, což nebyl můj případ.
Snažili jsme se stále znova a znova, měnili opakovaně za dobu 3 měsíců různé polohy, tempo, bez i s ochranou, ale stále nic. Nakonec jsme se rozešli a teď s novou partnerkou, která mě velmi přitahuje jak fyzicky tak povahou, máme opět stejný problém. Dokonce i sem tam, když jsem byl hodně po dni vyčerpaný nebo neměl náladu, tak jsem i s erekcí měl problémy, nicméně během styku nikdy. Ona orgasmus během sexu ještě nikdy nezažila a předtím měla jen jednoho sexuálního partnera, s kterým problémy v postely nikdy neměla (on se udělal tak za 10 minut, ona nikdy). Neskutečně jí to flustruje a bere si to k srdci, když se neudělám, což situaci též moc nezlepšuje, nicméně je velmi otevřená a je schopná si o všem promluvit.
O tomto problému jsem se detailně informoval na internetu, nicméně urologa či sexuologa jsem ještě nenavštívil, ale silně o tom uvažuji:
Psychogenní příčiny
Deprese, strach ze selhání, projev sexuální úzkosti – deprese jsem v životě určitě mýval, strach ze selhání teď poslední dobou, když se sakra nemůžu dostat k orgasmu, no a projev sexuální úzkosti spíše ne. Přitahují mě ženy a mojí miluji.
Psychosociální příčiny – od malička jsem býval šikanován a dodnes stresován, ponižován a podceňován. Žiju velmi nabitý život, jsem extrovert, stále se něco děje
Nevědomá agresivita – o žádné nevím, jsem sice akční, ale nemám potřebu řešit konflikty fyzicky, spíše se agresi obecně vyhývám a vše vždy vykomunikuji
Strach z otěhotnění partnerky – bývalá brala antikoncepci a strach z tohoto opravdu nemám ani teď (nemůžu se udělat)
Nepřiměřená religiozita spojená s pocitem viny – jsem dá se říct ateista a v rodině sex není brán jako něco špatného, spíše naopak
Dlouhodobá vědomá reference masturbace před pohlavním stykem – s masturbací a sledováním filmů pro dospělé jsem od 14 měl problémy, nicméně teď již 20 den nemasturbuji a ničemu to nepomáhá (toto jsem zkoušel již s bývalou vícekrát a bez úspěchu). Stále jsem nadržený a sexuální libido mi neubývá.
Specifické masturbační návyky, které nejsou nebo nemohou být při sexu dostatečně napodobovány. Dosažení orgasmu „obyčejnou“ souloží je pak pro muže obtížné. Pokud muž bude po souloži masturbovat svou technikou, orgasmu dosáhne v obvyklé době – toto bych řekl je u mě hlavním problémem, sex mě opravdu dostatečně nedostane do toho, na což jsem zvyklý během masturbace, nicméně prožívám během toho též příjemné pocity a baví mě to
Organické příčiny
Vrozená snížená sexuální vzrušivost – ženy mě přitahují, má partnerka sexuálně též
Užívání léků proti depresi, vysokému krevnímu tlaku nebo psychickým problémům – nikdy jsem nebral a ani nehodlám brát, nevidím tedy jako důvod mého problému
Atrogenní poškození kavernózních nervů – nemyslím si, nikdy jsem žádné zranění neutrpěl či podobně
Částečné poranění míchy – jsem zdraví jak ryba
Vrozené malformace a získané anatomické změny – žádné nemám a z hlediska mého nádobička jsem vybaven až moc
Neurogenní onemocnění při poruše inervace genitálu při periferní neuropatii nebo při systémovém neurologickém onemocnění – žádného takové onemocnění si nejsem vědom
Infekční nebo endokrinologické onemocnění – nikdy jsem neměl a nemám
Málo časté příčiny
Případná skrytá nepřiznaná nebo doposud nevyhraněná homosexualita – přitahují mě zásadně ženy
Deviace muže, kterého běžná soulož dostatečně nevzrušuje – je to možný, ale sex mě obecně baví a přináší příjemné pocity slasti a tak
Případné skrývané nebo nevyjádřené sexuální úchylky – též možné, možná kvůli těm filmům pro dospělé

K závěru bych podoknul, že dle mého názoru hlavní důvod leží opravdu u té masturbace a předchozí přehnáné konzumace pornografického materiálu.
Ptám se tedy jak dosáhnu restartu, jak se zbavit této ,,zhýčkanosti“ a přehnaných nároků, tedy kdy mi stimulus během koitálního sexu k orgasmu nestačí. Partnerku to velmi flustruje, že nemohu dosáhnout orgasmu a též je po nějaké době zklamaná a na další pokračování nemá chuť. Připadá mi, že psychika hraje též velkou roli, relaxuji sice často, ale stále vlastně žiju ve stresu a v neustálém běhu.
Budu rád za jakoukoliv radu či doporučení jak se z tohoto dostat a žít normální sexuální život… 🙂

Hezký den,

děkujeme předně za tak vyčerpávající popis vaší situace – určitě souhlasíme, že mokrý orgasmus v takovém věku je hodně překvapivý výkon, samozřejmě i ta sexuální výdrž – zmínil jste dobře to, že u masturbace sám ten problém nemáte, podobně že vás dokáže stimulovat pornofilm = nejste první, kdo nás s tímhle kontaktoval, ale své řešení to mělo právě v abstinenci ohledně porna, kdy daný člověk se nedokázal uspokojit jinak, než konkrétní technikou hojení v kombinaci s instantně dostupným pornem.

Na druhou stranu = váš protějšek, partnerka, by nemusela být zklamaná z takového olympionického výkonu při sexu, ta výdrž je opravdu atypická (běžně vnímaná jako pozitivní), protože když nás zde na poradně někdo kontaktuje ohledně ejakulace/erekce, bývá to z ranku přesně opačného – výdrž v řádu minut a ne hodin u vás.

Opravdu by ale nebylo od věci s tím navštívit sexuologa = ale ne sám, ale klidně s partnerkou – protože by vám společně mohl vysvětlit (a tím trochu uvolnit ten tlak na orgamus při sexu – ten váš – její je jiná kapitola a mohl byste se také více pověnovat technice, aby dosáhla svého vyvrcholení), že cílem není vždy orgasmus, ale že k tomu může vést postupná cesta a nemusíte se tím trápit = s tím, že budete společně s ním pracovat na změně. Každá situace totiž má řešení, jen to může trvat. 🙂

Držíme každopádně palce v redakci!

Podel psycholga pokud se dá tím to nazvat jak si osobě myslí Weiss mě označil zaTrans cros i když spíš podel dost zvlaštníhopojmu dalo by se mě zaškatulkovat jak nebinárního. I když jsem na hormonech a mám neutrální jméno tak přes toho dinosáura se nedostanu . Ten důvod je že jsme jako dva politci zjiných stran a nikdo znás nepolevize svých zásad což on nemůže přenest přessrdce že jsem zabodovala u hnutí Jsme fér. Hold našlajsem způsob jak dostat zákonik dál do dalšího čtení ale i tak diky tomuto sabotérovy se asi ke komisy nedostanu.Hold nemůže se přenest nad tím že su dalekovíc inteligentnější než on. I doktoru Zvěřinovy jesm dala najevo že klidně podstoupím to co stanovíl ustavní soud a že vím jak tu prolomit ledy ikdyž tenhle led bude potřebovat větší kalibr než je kazetová munice a přesvědčit ho že se my nic nestane a tohle dokončim což nevím zda z jejich strany byla dobrá volba volit mediální modelky bez cti když se tu nabízi někdo kdo umí být upřimný a být solidní politik bez stranícké přislušnosti. Najde se někdo kdo my pomůže se dosta dál a přesvědčit dinosáury že je leší mít někoho kdo umí říct skutečnou pravdu o těchto postupech?

Hezký den, děkujeme za váš vhled (který dle všeho pokračuje z podobných příspěvků v rámci transexual.cz), bohužel je to velmi komplikovaná situace a nenapadná nás bohužel řešení, než to řešit právě s těmi sexuology, se kterými dle všeho už delší dobu bojujete.

Dobrý den,opravdu jsem se zbláznila a jsem divná měla bych se jít léčit ….??? Jak si o mě myslí moje rodina. Je mi 55 let a jsem 10 vdova. Po 10 létech jsem se konečně zamilovala,jenomže do ženy,a to poprvé do ženy,poprvé v životě jsem ochutnala lesbickou lásku.
Seznámila jsem se z dívkou které je 25 let a je romského původu,přitahuje mě u ní že je krásně snědá. To je kamen úrazu,je mladší než moje dcera o 10 roků,a to moji rodině vadí hlavně dceři,které to vadí nejvíc,vytýká mi že jak mužů te špinavé cikance lízat piču. Přitom špinavá není je čistotná až moc,hlavně v intimní oblastí,uspokojovat ji ústy je pro mě potěšení.Poprvé v životě zažívám orální sex nejenom dávat,ale i příjmat a užívat si ho až k vyvrcholení. Vadi jim že jsem se zamilovala do ženy ,o hodně mladší ,nejvíce vadí že do romky,myslí si že jsem se zbláznila,že bych se měla jít léčit,v jednom kuse mě urážejí sprotyma nadavkami ,posílají mě k psychiatrovi,myslí si že jsem snad nemocná nebo blázen.
Opravdu jsem divná a měla bych se jít léčit

Hezký den,

to, že jste se zamilovala (i do stejného pohlaví) je naprosto v pořádku a normální = rozhodně to není na léčení. 🙂 Je jen důležité jak vy se sama cítíte, okolí to prostě musí zvládnout, důležité je, abyste vy byla sama se sebou spokojená a šťastná.

Užívejte si to, že jste našla spřízněnou duši a okolí ignorujte.

Držíme palce!

Dobrý den mám dotaz je mi 15 a jsem kluk a mám sex s klukem problém je že jsem hetero a chci se toho zbavit ale vždycky podlehnu pokaždé se snažím ale nakonec mě to ovládne prosím o radu

Zdravíme, na svůj věk můžete mít objejující se období, kdy zkoušíte obě pohlaví, není na tom nic špatného – jestli se vám to a vašemu protějšku líbí/vzrušuje, užívejte si to a neřešte nálepky či škatulky, kam byste se svojí měl sexualitou někam zapadat = každý jsme originál a je důležité, abychom si život užili. Ve zdraví = jak fyzickém, tak mentálním. 🙂 Takže to moc neřešte.

Dobrý den, s manželem jsme spolu skoro 15 let. Teď mi řekl, že už ho nepritahuju a nechce mít semnou sex. A je to dlouhodobý problém. Ale za tu dobu asi prý dva roky sme sex mívali… Myslíte,že se s tím dá něco dělat. Nebo je to konečná?? Děkuji

Hezký den, vždy je to z naší zkušenosti o otevřené a upřímné (ač to může bolet) komunikaci – určitě je to o porozumění druhé straně, co znamená nepřitahuji – proč konkrétně, jde o nějakou změnu, partie, vůni, prádlo, … vždy je co zlepšovat a posouvat, takže to nevzdávejte oba a najdetě si zase cestu k sobě. Chce to ale rozhodně trpělivost na obou stranách. 🙂 Držíme palce.

dobry den mě je 21 a mojí holce je 22 a nevím si rady chci jí udělat ale nevím jak můžete mi prosím poradit?

Zdravíme,

to je široké téma = aneb udělání ženy. Typicky většinou ženy jsou vzrušivé přes klitoris, takže přes jeho dráždění – prsty, jazykem, … jste nejblíže k orgasmu = případně ona ve svém věku už jistě zkoušela si hrát sama se sebou, takže vás může navést = neboli komunikujte o tom, zkoušejte, hrajte si… ono to dopadne. 🙂

Inspirovat se můžete https://www.lascivni.cz/sex/jak-drazdit-vaginu-navod/ – případně hračkami přímo na klitoris neuděláte škodu: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/nejlepsi-vibratory-klitoris/ x https://www.lascivni.cz/tag/womanizery/

Dobrý den mám dotaz jsem hetero a mám sex s klukem a chci se toho zbavit ale nevím jak zkoušel jsem všechno ale nejde to neměl by jste nějakou radu jak se toho zbavit?

Hezký den,

proč si myslíte, že jste hetero, když jste měl sex s klukem? Nebude u vás třeba více bližší realitě bisexualita? Tak jako tak na tom není nic špatného = užívejte si to. Pokud se vám to líbí a protějšku taky, tak není důvod se toho zbavovat, každý jsme originál a neměl byste se tím trápit, spíše to přijmout, že taková je vaše přirozenost. 🙂

Dobrý den měl bych dotaz je mi 15 a jsem kluk a mám sex s klukem a chci se toho zbavit protože jsem hetero a nechci mít problémy ale nějak nevím jak s tím přestat protože nakonec pokaždé polevím prosím o radu

Zdravíme, jste hodně mladý na to, abyste byl vyhraněný = určitě budete ve vývoji/prozkoumávací fázi = berte to tak, jak to cítíte, jeslti vás to baví a vzrušuje, tak si to užívejte a neřešte teď škatulky jako hetero/bi/homo, … prostě si to prožijte. 🙂

Dobrý mam takový dotaz ohledně mého přirození.Rád si chodím zaplavat u nás ve vsi k řece ,problém je ten že mou vášní je plavání bez plavek.Chodivam vždy k v večeru kdy u řeky nejsou žádní lidé.Když jsem byl plavat naposledy kdy bylo pěkně počasí,jsem si všiml u mého přirození,kdy je normální že reaguje na okolní teplotu a je fakt že neoplývám velkým přirozením,ale co mě zarazilo když jsem si sáhl na přirození byl můj šourek stahnuty a jeho obsah byl prázdný ,varlata v něm nebyly a taky penis se mi stáhl že jsem měl prázdnou předkožku.
Když jsem se po plavání oblékl a přirození se zahřálo bylo vše v pořádku.
Je normální že moje přirození takhle reagovalo na chlad…???

Zdravíme, a co si najít v okolí nějakou nuda pláž či naturistickou pláž? Neboli místo, kde je přirozené plavat či se slunit nahý?

Jinak ano = při chladu šourek/penis reaguje samozřejmě na okolní teplotu = instiktivně se varlata mohou opravdu zatáhnout do dutiny břišní = aby se zachovala jejich správná teplota = kdy jsou spermie v bezpeční a mohou tam být uložené do nejbližšího výstřiku. Je to ochranný mechanismus těla a je naprosto zdravý. :))

A samozřejmě penis se zmenší, protože chlad zhorší průtok krve, cévy se stáhnou, takže nemůže mít plný objem či erekci v pevném stavu.

Nemusíte se ničeho bát.

Dobrý den, chci se zeptat, můj přítel při sexu má strašně rád na mě mé šperky hodinky prstýnky atd, a je strašně rád když mu třeba hodinky dám na penis, nebo prejizdim prstýnky, je to normální?

Hezký den, v pořádku – každý má nějaký fetiš či kink, takže v tomhle případě to mohou být ty šperky, ale primárně spíše jde o ten kontakt s chladným kovem – je to líbivý a na dotek/omak příjemně hladký materiál, který klouže = a na vzrušeném penisu vůbec. Takže ano, je to normální, užijte si to. 🙂

Dobrý den, s manželkou prožíváme po 13-ti letech dost intenzivní krizi a úpřimně moc nvm, jak z toho ven…
Problém je v tom, že mě manželka nepřitahuje ve smyslu, že bych s ní pomýšlel na sex. Jako jo, četnost sexuálních styků s věkem klesá, jenže mě je 36 a jí 32. Sex máme tak 14x do roka a letošek bude asi rekordní, protože poslední sex byl v dubnu a od té doby nic.
Manželka sex určitě chce, já se jí ale přiznal po naléhání, že na sex s ní nemám pomyšlení. Prostě na sex chuť mám, ale ne s ní. Nevěrný jsem jí nebyl, doma všechno funguje v ostatních provozních věcech, jen ten sex vlastně ani není. Řeším to sledovaním porna. Tento stav trvá již několik let a než by se to lepšilo, se to spíš horší. Zkoušeli sme hračky, jiné praktiky, změnu prostředí, nic z toho vlastně pořádně nefungovalo.
Teď po 4 letech jsem přišel s tím, že se rozvedeme, no nesetkalo se to s pochopením. Žije se mi s ní dobře, děti, domácnost, to všechno je super, ale ta chuť na ní prostě není. Nemám potřebu ji ani třeba pohladit, nic prostě. Opravdu nevím, co mám dělat, jsem z toho nešťastný, rozvádět se skrz majetek a děti je martyrium, ale přijde mi to jako nejschůdnější varianta…

Zdravínme z redakce,

a to sledování porna u vás nahrazuje už samotný styk – pro jen vás, nebo pro oba? A nezačaly ty problémy v nepřitahování manželkou v období, kdy jste výrazně navýšil frekvenci sledování porna? Nebo třeba nějaké specifické kategorie, u které je vám nejlépe, ale s manželkou jste to neřešil, jestli byste takové hrátky nezapojili do vašeho sexu?

A je řešení kvůli absenci sexu se rozvádět a řešit pak velmi náročně pro všechny strany právě ty následky na rodinu a majetek? Začali bychom primárně komunikací – nejen třeba spolu, ale v kombinaci s nějakým partnerským terapeutem, koučem, psychologem, poradcem, … je možné, že ani jeden z vás nevidí (a už z podstaty délky vztahu ani nemůže vidět) ty problémy, které po kouskách vám tu a tam berou energii a třeba i chuť na společný sex?

Neboli neházeli bychom kvůli tomu flintu do žita – pokud bude na obou stranách chuť to řešit, k výsledku se doberete.

Držíme palce.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co o nás vypovídají erotické sny? Mám moc ráda sex…masturbaci, sex s přítelem…klasický sex z kámasůtry. Přitom se mi ale občas zdají erotické sny naprosto perverzní. Mám pak výčitky, zda nejsem zkažená. Mohu se těch snů nějak zbavit, abych se pak necítila trapně? Děkuju. Lucka

Zdravíme, na to se snaží přijít myslitelé, filozofové a sexuologové snad tisíce let. :)) Nikdo netuší, kde je ukrytá pravda = rozhodně se ale nemusíte tím trápit – představy jsou jedna věc, druhá je jejich realizace, ale i tak = za naši redakci platí, že co dělá dobře vám a i případnému vašemu protějšku, je to v pořádku = každý jsme unikátně jiní, každého vzrušuje něco jiného. Jen je důležité pro své představy najít vyřádění = protějšek, se kterým je uspokojíte. 🙂

Takže se netrapte, zvídavě zkoumejte svou fantazii, sny, … kdoví kam vás to zavede. 🙂

Dobry den, s manzelom sme 20 rokov.Nase manzelstvo posobi na vonok velmi prijemne- mame 16 rocnu dceru, obaja dobru pracu, pocas roka chodievama na dovolenky.Nas problem spociva v tom ze mojho manzela uz vo ec nepritahujem sexualne.Nas intimny zivot nikdy nebol extra burlivy ale myslim si ze sme sa doplnali.Moj manzel mi povedal ze ma ma rad a vazi si co vsetko pre neho robim ale jednoducho ho nepritahujem a nevie sa uvolnit.Aby zistil ci je chyba v nom nasiel si milenku pri ktorej ( ako tvrdi) vsetko funguje.Tvrdi mi ze ma nechce atratit ale k milenke ma tiez vztah a sexualne uspokojenie.Mne manzel v podstate sexualne vyhoboval ale kedze ma milenku tiez ma os neho uz cosi odraza.Mam ho rada ( on mna tiez ako tvrdi ) ale neviem a ani nechcem zit v manzelskom trojholniku s milenkou.Velmi ma to boli a ponizune.Inak s manzelom vieme rieait vsetky oatatne veci.Ked som mu povedala nech si vyberie ja ci ona povedal ze sa neviem rozhodnut.Mame za sebou krasne chvile a nechceme o to.prist ale zit v neatastnom ( sexualne neuapokojenom ) vztahu tiez nie.Tvrdi ze sa nam to podari prekonat ele neviem ci to bude estr mozne ( hlavne z jeho strany).Moja otazka znie ake kroky bz wme mali podniknut aby sme manzelstvo zachranili? Je to vobec este mozne?
Dakujem za odpoved

Zdravíme,

bohužel to je situace, na které naše zkušenosti jsou rozhodně krátké.

Pokud budete oba chtít tu situaci řešit, sami to dle nás nezvládnete, ale budete potřebovat pomoc někoho, s kým budete moci celou situaci projít, probrat.

A už jen to, že budete o tom mluvit s někým nezaujatým, může se ta situace vykrystalizovat = ale samozřejmě i na úrovni, že budete od sebe = ale je to za nás určitě situace na komunikaci/sezení s terapeutem, partnerským poradcem, či kýmkoliv podobným, kdo vám může dát klidné prostředí a možnost si vás vyslechnout.

Ale je to vždy na ochotě obou stran se do toho pustit a začí jednotlivá (byť citlivá a potenciálně bolestivá) temata rozebírat.

dobrý den,mám dlouholetý vztah s holkou.Ve vztahu i v běžném životě jsem dominantní typ.Už delší dobu mě však vzrušue představa že jsem s dominantním mužem kterému se v sexu podřizuju a který mě ponižuje.Je to vůbecmožné,aby člověk v civilnim životě byl dominantní a v sexu submisivní?Děkuji za odpověd

Hezký den, ano je to možné, je to dokonce docela časté – různé zdroje mluví o potřebě vyrovnávat vnitřní energie = kdy v práci/osobním životě jste top, máte zodpovědnost, řídíte, spravujete, … tak vás to vnitřně vyčerpá a vy potřebujete v soukromí naopak tu energii dostat = zbavení se zodpovědnosti, odevzdat se někomu jinému, kdo bude rozhodovat za vás a o vás. 🙂 Nebojte se, nejste na to sám, je „nás“ takových více.

Někteří uživatlé mi hlásí, že mám rozmazané fotky. Co s tím mám dělat.

Hezký den, děkujeme za zprávu, ale bohužel netušíme, čeho se týká – jací uživatelé? Jaké rozmazané fotky? Jste si jist, že jste to poslal do správné sekce, či dokonce do správného webu? Děkujeme za upřesnění. 🙂

Dobrý den,poprvé a naposledy jsem vyzkoušel piss na přiváží,měl jsem zavřeno pusu ale malinko moči se mi do ní dostalo,teď mám strach z pohlavní nemoci!Dekuji za odpoved

Zdravím,

přenos pohlavní nemoci (Sexuálně přenosné nemoci (STD – Sexual transmitted diseases)) nemusí být opravdu jen díky dokonanému styku a tedy sliznicemi, ale i močí – určitě je tato praktika vhodná pro ty partnery, které máte ozkoušené/ověřené = a tedy potenciálně zdravé. Držíme palce, ať jste v pořádku a přšítě si u pissu dávejte větší pozor.

Dobrý den, měl bych dotaz už nějaký ten pátek chodím k fyzioterapeutce. Máme spolu dobrý vztah a často spolu flirtujeme jen tak ze srandy ale jeden den to zašlo daleko. Když mě učila nový cvik vyšpulila zadek a já sem se na něj podíval ona si toho všimla a zeptala se mě jestli se mi líbí její zadek odpověděl jsem ano potom se mi řekla že tohle nikdy neudělala ale já sem se jí líbil sundala mi kalhoty a potom jsme se spolu vyspaly a od té doby už nic a chová se jak kdyby se nic nestalo je mi 17 a jí je 28 je to normální? Co si o tom myslíte?

Zdravím,

v redakci nám připadá, že jste si oba ulítli, ač to nebylo v plánu ani jedné ze stran – je určitě relativní, jestli to je normální, za nás bychom ohledně toho určitě začali s komunikací = proč to ignoruje, jestli to takhle bude i nadále, že někdy si takto ulítnete, nebo jestli to bylo one nigh stand rychlovka.

Je mi 32 let a stále jsem panna, jsem hodně introvertní a sex jsem chtěla zažít z lásky s někým, kdo by mi byl blízký a rozuměla bych si s ním, bohužel začínám mít s rostoucím věkem pochybnosti, že vůbec někoho takového potkám a tak zvažuji, že bych si koupila vibrátor a prostě si užila chvilku sama se sebou. Zároveň mám takové menší trauma co se týče návštěv gynekologie a ten stud, že musím pokaždé hlásit, že jsem stále panna mě hrozně omezuje. Díky stěhování jsem vystřídala už tři lékaře a také tam chodím hrozně málo kdy, posledně jsem byla po sedmi letech. Navíc teď musím hledat zase nového doktora a nechci zažít znovu to kolečko, jak vysvětluju, že mě nemůže plnohodnotně vyšetřit a vše s tím spojené. Poslední lékař se mě dokonce i ptal, jestli jsem někdy nevyužila aspoň vibrátor, že by mi mohl udělat běžnou prohlídku a já si připadala jak exot. Svěřila jsem se kamarádce, ale ta mi řekla, že toho budu později litovat, až konečně někoho potkám, že bych to poprvé zažila až s ním a že to nemám řešit. Jenže ve finále se cítím špatně, protože mě panenská blána omezuje jak z lékařského, tak i psychického hlediska a když bych to chtěla vyřešit „po svém“ tak se zase cítím špatně, že jsem si „věneček“ neschovala pro toho pravého, který možná ani nikdy nepřijde. Kdyby mi bylo dvacet, ještě se dá o nějakém čekání asi uvažovat, ale v mém věku si už v tomhle ohledu připadám opravdu trochu hloupě. Dokonce mi jedna známá řekla, že si můžu najít mužského společníka, že bych to zažila aspoň s chlapem, ale na to nemám povahu a nechci někomu platit za sex, ne že by mi bylo líto těch peněz, ale nechci, aby to se mnou dělal někdo jen pro finanční obohacení, když by v tom nebylo nic víc. Jsem dost na vážkách, co dělat a zajímá mě váš názor. Děkuji.

Zdravíme,

téma panennství je rozhodně velmi intimní pro každou ženu a každá ho bude ale vnímat velmi odlišně – chápeme váš stud u gynekologa, pro kterého to nemusí být typická situace, na druhou stranu nemusíte se stydět, je to čistě vaše rozhodnutí na základě vašeho pohledu na první sex = nikomu do toho nic není.

Upřímně si nemyslíme, že byste si měla dělat starosti z toho „s kým či čím“ byste měla první sex – není to starost vaší kamarádky, ale čistě jen vaše, neboli jestli si chcete užít sama se sebou, tak jen do toho – představa ohledně venečku a toho „pravého“ nutně nemusí být ta správná cesta. Ale musí to vycházet z vašich potřeb, chutí. Takže o tom stejně nerozhodne nikdo jiný, než vy samotná, protože s tím rozhodnutím dále budete žít = ale za nás subjektivně, je důležité, abyste byla v klidu = jestli to bude díky odpanění s vibrátorem, tak ať, vaše pocity (a ne kamarádky, či společnosti) jsou ty důležité a hlavní.

Zdravím , při masturbaci před uděláním se mi na žaludu udělá taková tekutina, nevím jak to popsat někdy to je takové bílé.
Mám to řešit, děkuji za odpověď.

Zdravíme, to bude velmi pravděpodobně preejakulát, neboli kapky rozkoše – viz Preejakulát / kapky touhy 🙂

Zdravím při masturbaci před uděláním se mi na penisu udělá takový bílý krém, něco jako sperma.
Je to v pořádku?

Zdravíme, ano je to typicky v pořádku – může to být preejakulát, nebo zbytek smegma z nedostatečné hygieny kolem žaludu.

Rád bych se zúčastnil společně masturbace. Kde se konají takováto setkání. Petr

Zdravíme, napsal jste do diskuze v rámci poradny o sexu, takže nám bohužel utíká význam vašeho komentáře. 🙂 Nechtě jste ho přidat někam jinam? Do seznamky na Erotikforu, či k recenzím sex seznamek?

Rád bych s někým společně masturbovat. Je nějaké společenství, kam chodí lidé na společnou masturbaci.

Zdravíme, vyloženě o takovém společenství či klubu nevíme, ale to neznamená, že neexistuje – zkuste zkontaktovat jednotlivé swingers české kluby, jestli nemají takový bod v programu, případně jeho vznik můžete iniciovat. Nebo se to nabízí jako téma k setkání/srazu na třeba Amatérech. :))

Masturbuje každý den. Kam nejlépe vystrikat semeno? Nechci nic znecistit.

Zdravíme, můžete klasicky po chlapecku do samotné dlaně, nebo do kapesníku, někdo preferoval ponožku (aneb American Pie styl = Prci, Prci, Prcičky), ale nejběžnější bude opravdu asi kapesník/toaletní papír = případně za mě nejlépe a nejsvobodněji do prostoru = ve sprše, či klidně na sebe = to preferuje moje partnerka, abych stříkal (ač ona chce, abych stříkal hlavně na mě samotného, protože ji ten pohled strašně baví a rajcuje).

Masturbuje každý den. Kam nejlépe vystrikat semeno?

Zdravíme, nejde nejspíše ani o to kam, ale abyste si to nejvíce co užil – takže co nejvolněji při orgasmu, abyste nemusel zmatkovat a přemýšlet, co zašpiníte, či kam až dostříknete – takže už si to místo/kapesník připravit předem, ať jste připraven a užijete si honění na maximum. :-)) Ideálně do toho zapojit samozřejmě partnerku – nebo partnera klidně.

Dobrý den, ráda bych se zeptala – když máme s přítelem sex v misionářské poloze nebo na koníčka, tak vždy dosáhnu orgasmu. Ale když chce mít se mnou přítel sex zezadu, tak jsem vzrušená, vlhká, ale neudělám se, ale on ano. Nevíte, co dělám špatně? Nechtěla bych ho zklamat, že jsem se neudělala. Děkuji. Lucka, 17 roků

Zdravíme,

zní to tak, že při obou polohách máte ideálně drážděnou vagínu – zevnitř díky úhlu, který svírá penis při přírazech = takže to bude váš mechanismus, při kterém se nejsnáze uděláte. 🙂 Přítele určitě nemusí mrzet, když jinak se neuděláte, každý jsme jiný, řekněme originál, takže určitě by ho toto nemělo zklamávat = naopak je skvělé, že dokážete dosáhnout orgasmu takto při řekněme klasice – a ne při častějším (u žen je to snad v 80 %) stimulováním klitorisu.

Dobrý den,
v dětství jsem měl problémy se stahnutím pokožky ze žaludu. Byl jsem na drobné operaci a na penisu mám takovou zvláštní jizvu.
Chtěl bych se zeptat, zda-li je to omezující pro sexuální styk, který jsem prozatím nezažil.

Hezký den, prošel jsem si tím také v dětství a nemusíte se bát – velice pravděpodobně to ničím omezující nebude. 🙂 Takže si můžete plně užívat!

Dobrý den omlouvá se že ruším ale rád bych požádal o radu, volím tuto cestu protože nejsem schopen o tom z někým otevřeně hovořit, je mi 26 let a celý život se vyhýbám sexuálnímu styku z důvodu obav ze selhání protože se bohužel zdá že nejsem schopen dosáhnout vyvrcholení běžnou ruční stimulací, už od dětství mám navyknutý zvláštní styl masturbace, probíhá to tak, že ležím na boku a třu si penis mezi stehny se skříženýma nohama, tímto způsobem je vyvrcholení a ejakulace normální ale ruční stimulace je neúčinná až nepříjemná proto obavy ze sexuálního styku, zkoušel jsem lubrikant ale bez účinku nevím jestli je to problém z citlivostí nebo něco jiného ale brání mi to vést normální život a ani nevím kde je problém proto budu vděčný za jakoukoli pomoc, zda existuje nějaká medikace podporující citlivost popřípadě jaká děkuji.

Hezký den,

je škoda, že jste to neřešil dříve, určitě by se někdo našel i ve vašem okolí, kdo by vám rád pomohl osobně.

Jen moc nerozumím situaci, že vám to znemožňuje sexuální styk = to že máte naučený nějaký koncept/postup, jak dostáhnete orgasmu/ejakulace je super, že znáte své tělo, ale jestli jinak se neuděláte, tak je to EXTRA výhoda pro vaše partnery = protože vydržíte pak dlouho = chápeme to správně?

O medikaci podporující citlivost moc nevíme, existují ale zcitlivující gely pro orgasmus – typicky: Další zástupce orgastických gelů – Durex Intense = pomůže s orgasmem? RECENZE, Pomůžou mi nějaké lubrikační gely s orgasmem? Uvidíme – TEST Durex Play O a Stimul8 či RECENZE bio lubrikačního oleje You & Oil OMG Yes! Je opravdu afrodiziakální?

Dobrý den, stala se nám taková „nehoda“ – měli jsme nechráněný styk. Ejakuloval jsem ale mimo vagínu (na bříško).
Ráno jsme se milovali, večer dostala partnerka menstruaci.

Kdy si mohu být 100% jistý, že není těhotná?

Byla to chyba, příště si na to dáme pozor i s ohledem na zdraví partnerky.

Hezký den, pokud mimo vagínu a víte, že se sperma ani poté nedostalo dovnitř – steklo, zkáplo, tak by to mělo vás trochu uklidnit – plus období před dostáním menstruace je trochu bezpečnějším, ale nepodceňujte to. 100 % si můžete být jistí jen když nedostane příště periodu a vyjde vám negativní/pozitivní test = to je jistota.

ALE i nechráněný sex může vést k otěhotnění = preejakulát může obsahovat spermie při určité situaci = není to prostě vhodná metoda ochrany, ani „vytáhl jsem ho včas“. Příště mějte kondom, a pokud ho nepoškodíte a nepoužijete špatně, máte rozhodně větší ochranu. 🙂 Držíme palce.

Dobrý den mám problém že sem v sexu udělám dříve ne před rokem čím to může být

Zdravím, tady bude zálěžet na tom, jestli dokážete dohledat, co se v tom období před rokem změnilo – nějaká změna v práci/škole? Nové zaměstnání, nebo naopak ztráta, či problémy s partnerkou/přítelem? Vždy tyhle změny mohou negativně ovlivnit váš výkon v posteli – isnpirací pro zlepšení může být:

https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/ či https://www.lascivni.cz/navody/podpora-erekce/ či sesterský recezní portál https://proerekce.cz/jak-zlepsit-erekci/.

Zdravím, nevím jestli je otázka na místě. Chci se zeptat, celý život jsem heterosexuální a celý život mám jen partnerky. Mám sto kamarádů ,ale nikdy se mi žádný nelíbil k nikomu jsem nic necítil a nic neměl. Moje mentální přítelkyně má ale zvrácené touhy a chce vidět jak provadim orální sex chlapovi a nechám se ojet mužem… Mě ta představa hrozně vzrušuje a mám okamžitou erekci když tohle řekne .. tak mě zajímalo jestli je to normální a jestli bych do toho měl jít a užít si to a ní ve třech když ji to vzrušuje a mě taky.. přitom k mužům nic necítím nikdy ale tohle mě bere. Jako zpestření nebo experiment mi to nepřijde zlé ,ale zajímalo mě jestli nemůžu být sexuálně zaměřen i na muže. Děkuji za odpověď

Hezký den, jistě, je to normální – každý máme jiné fantazie a jiné chutě, můžete být stejně heterosexuální, ale vaše přítelkyně vás nadchla do toho nápadu, že vás pokoří jiný muž = takže jen do toho a zdravíme přítelkyni! :))

A i kdybyste byl mimo své přítelkyně a tedy žen, i na muže, není to nic špatného přeci. 🙂 Dnes už je mnohem otevřenější doba a také to může být jen za dveřmi vaší ložnice, nikomu do toho nic není, takže se neostýchejte.

Dobrý den,

chci se zeptat. Mám 50letého přítele, jsme spolu déle jak měsíc. Předtím, než jsem začala chodit k němu domu a spát u něj, tak prý neměl 20 let sex. Zatím jsem u něj byla 1x a 1x jsem u něj spala. Vždy, když spolu sedíme na gauči, tak se mu zvedne, ztvrdne, když jdeme na „to“, tak mu za chvilku změkne a chudák je z toho pak nešťastný. Jak mu mám pomoct, aby mu nezměkl? Bojí se doktorů, krve a bílých plášťů, tak by nemohl k sexuologovi, a to je ten důvod, proč píšu sem. Poradíte nám, prosím? Děkuji.

S přáním hezkého dne

Veronika Krausová

Hezký den, je to určitě o trpělivosti – u něj může logicky hrát největší vliv právě stres, neboli nervozita z té situace. 🙂 Takže ho uklidňovat, jít na vše pomalu, v klidu, netlačit, trpělivě a pokud nemá zdravotní problémy či léky, které by ovlivňovaly kvalitu erekce, tak by se do toho měl zase dostat. 🙂 Držíme nejen palce!

Dobrý den. Chtěl bych vás požádat o radu. Je mi 45. Problém s erekci moc nemám,ale kdyz si chci užit se ženou,tak bych byl rád aby si milování také užila. V této době je trh přehršen viagrama clavinama podobně. Můžete mi prosím doporučit co opravdu funguje? Nástup do 30 minut či hodiny a vydrž ? Mam obavu koupit nějaké nesmysl. Že utratim peníze a nich teho nemít by mě štvalo.
A je masturbace ,někdy i několikrát denně v 45 nějak škodlivá? Je pravda že to ubírá energii a muže mít vliv na zdraví? Dekuji za odpověď a přeji pěkný den. Martin

Hezký den, vaše obavy chápeme – v redakci jsme testovali primárně spíše podporující doplňky na libido – afrodiziaka via https://www.lascivni.cz/recenze/afrodiziaka/ – vyloženě přípravkům na recenze se věnuje sesterský portál ProErekce.cz, který jsme na začátku přidali od původního majitele do naší rodiny – takže odkázali bychom vás na jejich recenze: https://proerekce.cz/recenze/.

Každopádně masturbace v žádném případě není škodlivá, naopak přispívá k mužskému zdraví, k potenci a rozhodně neubírá energii, je to nesmysl na úrovni blábolů, nevěřte tomu prosím. 🙂

Dobrý den je mi 48 a jsem gay mám přítele a on je pasivní,ale máme problém v tom že když mi chce navlíknout kondom abych mohl zasunout tak penis klesne zkoušeli jsme vše možné ale bez úspěchu.Máme zkusit krém na penis pro pevnější erekci nebo se mám nechat vyšetřit na testosteron.

Hezký den, a ten problém s kondomem jste měl už předtím? Nebo je to jen s tímto partnerem? Nemáte nějaké dřívější špatné zkušenosti s prezervativy, že by vám jeho samotné nasazování pak zkazilo chuť na sex? Občasně se objeví muži, kteří mají opravdu vnitřně problém s ochranou a to jim znemožňuje mít sex s ní = vyžadují pak sex klasicky bez něj, což protistrana zase nepřijme, což je dobře.

Bez kondomu máte dobrou erekci? Pevnou a déletrvající?

Dobrý den, mám dotaz. Nevím jestli píšu do správné kategorie ale doufám že ano. Můj problém je: kdykoliv se seznámím s mužem a rozumím si s ním, je mi s ním dobře, je hezký, milý, hodný a je mi s ním zkrátka dobře. Potom když s ním prožiji intimní chvilku a může být perfektní ztratím z nějakého důvodu zájem a hledám opět novou známost. Ráda bych našla někoho do života ale nějak asi nejsem schopná. Děkuji předem za odpověď

Zdravíme, a měla jste takovou situaci i dříve s dřívějšími partnery, nebo to začalo po nějaké zkušenosti? Případně – ty důvody, proč ztrácíte zájem, jsou vždy stejné? Nebo se liší muž od muže? Jestli to není konkrétní problém, proti kterému y si vždy hledáte stejné muže typově a tedy výsledek je stejný.

Mám dotaz čím mám dráždit ženu ve vagíně nejvhodnější napište mi 720 xxx xxx

Zdravím, to je dost široký pojem, každá žena je originál a může mít různé preference. Typicky jemnou prací prstů (alá prstění) škodu neuděláte, stejně tak i vhodnou hračkou – typicky vibrátorem (viz náš průvodce) či dildem, dost žen preferuje například ta realistická, která jsou blízká mužskému tělu.

Takže určitě bychom potřebovali od vás doplnit co se vaší ženě líbí už teď, abychom se s kolegyněmi měli od čeho odpíchnout. 🙂 Jestli je více klitorálně vzrušivá, či naopak vaginálně, co už jste zkoušli, co ne/má ráda, … Na telefonu bohužel podporu nemáme, jen tuto textovou v sexuální poradně. 🙂 Aby naše odpověď a vlastně typicky i čtenářský dotaz, mohl někomu dalšímu pomoci.

Ahoj jsou anální kolíky které se dají nosit i delší dobu?Můžete mi poradit které a jak vybrat?Děkuji Petr

Zdravíme,

určitě takové jsou – základem je širší patka, která zabraňuje zaklouznutí. Pro delší nošení v rámci dne je důležitý i tvar – nesmí být ve tvaru kruhu (klasická patka dilda či kolíku), ale podélná, aby dobře zapadla do „prdelkové rýhy“ – neboli mezi půlky, aby ji netlačila při nošení.

Materiálově bychom určitě volili silikon, pro jeho přizpůsobení tvaru anusu – což nás vede k dotazu – co je pro vás „delší dobu“? Neboli kolik hodin (dní?) to dle vás je?

Skvělým zástupcem budou:

https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/anus-toy-analni-kolik-milking-recenze/
https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/kovovy-analni-kolik-recenze/
https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/dildo-fun-factory-limba-flex/

Pro delší nošení naopak nebude ideální (díky patce, jinak jsou super):

https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/analni-sperk-diogol-paris-recenze/
https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/svitici-analni-kolik-glow-night/
či https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/ns-novelties-renegade-analni-kolik/

Dobrý den prosím o radu jak předejít rychlému vyvrcholení, nevydržím ani minutu.dekuji

Zdravím, na to bych vám doporučil naši dvojici článků :)) https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/ a https://www.lascivni.cz/navody/podpora-erekce/ = máme na ně skvělé ohlasy. 🙂

Pritel se mnou nechce spat.jen vykourit zadne libani dotyky…uz tak 2 mesice.jinak bylo vse brz problemu

Zdravíme, je to určitě věc domluvy – neboli začněte o tom komunikovat, kdy se to změnilo, jestli není nějaká změna ve vašem vztahu, okolí.

Dobrý den. Naučil jsem se, že si k močení sednou si na mísu. Mám to natolik vžite, že si automaticky sedam i když jsem na návštěvě u známých. Je běžně si u mužů provádět močení v sedě, když močení v sedě je výsadou žen

Hezký den,

výsada či nevýsada – je to čistě subjektivně na vás, co vám maximálně sedí. 🙂 Každý preferuje jinou formu močení, prostě vy preferujete spíše pohodlnější sedavou variantu.

Dobrý den, stala se mi taková trapná situace, byl jsem na vyšetření na urologii. Byl jsem na vyšetření vyrlat, jenom vyšetření prováděla žena, když mi prohlížela varlata, se to neobešlo bez manipulace s mým penisem, když ho vzala do ruky došlo u mě k erekci. Cítil jsem se v ten moment trochu trapně, ikdyž doktorka dělala jako by nic. Je normální až že se mi postavil u doktorky

Zdravíme, věřte, že jste nebyl první, ani poslední, kterému se to stalo. Určitě se stydět nemusíte, je to přirozená reakce těla na dotek, plus vás mohla dostat i samotná situace vyšetření, sestřička sevám mohla líbit, … 🙂 Nic si z toho nedělejte, je to přirozená a zdravá situace = sestřička to ví a určitě se jí to nedotklo. 🙂

Dobrý den
Ve čtvrtek jsem pil z plechovky pivo, odešel jsem na toaletu a po návratu jsem zjistil že si ji dává do pusy dítě, v pátek jsem zjistila že jsem podezřelý na kapavku, může to chytit?

Hezký den, to je těžké říci – určitě je na místě zjistit, jestli tu kapavku opravdu máte – neboli to probrat s vaším lékařem.

Dobrý den,mám problém a to že jsem při sexu brzo hotovej i to sperma není bílí spíš jak voda.S přítelkyní chceme dítě ale zatím nic je možný když neotěhotněla souvísí to s tím ,že jsem brzo hotovej a místo semene pruhledná voda.

Hezký den, barevost a hustota spermatu je hodně subjektivní, vyloženě na kvalitu a hustotu spermatu se bere Zinek a Selen, třeba v nějakém komplexním balíčku – viz třeba: https://proerekce.cz/amarex-men-complex-kazdodenni-suplement-pro-moderniho-muze-recenze/.

Určitě pokud se i nadále nebude dařit, je záhodno navštívit lékaře, ať vám udělá spermiogram, kvalita spermií už není co dříve bývala a horší se to.

Dobrý den chtěla bych pomoc,jsem žena mám manžela a dceru které je 9 let.Problém je to že koukám na porna lesbičky jako líbí se my to ale mě nejvíc gayove přitahujeme mě to.Koukám na porna Gay a hned jsem vlhka a musím potom masturbovat a nevěřetelný je to že vždy udělám.Kde je problem je my 32 let

Hezký den,

nevidíme v tom problém. 🙂 A víme z redakce, že jako žena na tom nejste sama = ženám se prostě líbí krásní muži, což v gay pornu je základní předpoklad při výběru herců, takže na tom není nic zvláštního – prostě si to užívejte. 🙂

Dobry den tady Simona 25let mam určitý problém. vše je z manželem v pohode.až na jednu věc má věčí zajem o sex jak ja. A jednoho dne jsem našla u mažela pod posteli Nafukovací pannu. Mam to brat jako nevěru nebo jeho sexualní pomucku jak jse k tomu postavit stáva se to v maželství poradte prosím dekuji Simona

Hezký den,

je to určitě sexuální pomůcka, či hračka chcete-li. Jako nevěru bychom viděli, kdyby pod postelí měl schovanou vaši sousedku – rozhodně se to stává, že časem se preference obou manželů mění v sexu, vzrušení a chce to něco nového – je to určitě věc, kterou byste měli probrat. Co ji třeba přidat do vašich postelových hrátek? Jako improvizovanou trojku?

Jde prostě o to, abyste si k sobě našli zase cestu a měli plnou upřímnost – třeba to chtěl zkusit s někým jiným, nebo chtěl zkusit novou hračku? Na to společně přijdete a nebojte se toho. 🙂 Jen se asi stydí s vámi o sexu mluvit.

Dobrý den.
Když jsem se seznámil se svou manželkou mi bylo 18 a ji 15 let.Tehdy když začal naše sexuální život jsem si mohl o oralnim sexu nechat zdát.Přišlo ji to nechutné a ponižující,můj penis nevzala ani do ruky natož sperma na jejím těle bylo nemožné.Nebo holení přirození odmítala.Můj penis nazývala tenisem.ktery si vyhovují už 25 let,kdy to nebylo v te dobe u mužů běžné.
Jak šel čas z mou ženou se změnil jeji sexuální aperitiv,když dosáhla věku 40 let,najednou si začala vyholovat přirození a začala si užívat lizani jeji vaginy,začal ji ochutnat muj penis i sperma,ze spermatem se dokáže mazlit v ústech než ho spolkne….
Teď je nam mi 48 a ji 45.Dává felaci přednost před souloží,říká že ji můj penis chutná a že je na polykání spermatu závislá.Stává se že když dostane chutě na můj penis a sperma ,ji nevadí ze je nemyty .
Tehdy nazývala penis,penisem,teď mu říká normálně Šulínek,nebo šulin.
Je normální ze se ženy sexuálně mění z věkem,

Hezký den, žen, které takto milují orální sex a felaci je rozhodně více, než byste čekal. Každopádně určitě v čase se změní sexualita každého z nás a to, že má stále takový sexuální apetit a chtíč je fantastické a závidíme vám. 🙂 Takže ano, je rozhodně normální. že naše představy a prožitky se v čase mění – jak díky našim zkušenostem, tak i díky tělesným změnám, hormonálním vlivům. 🙂 Užívejte!

Dobrý den.Seznámil jsem se ženou ,ktera je odemne starsi o 20 let,mi je 40 a ji 60.Překvapilo mě že ráda provádí felaci,a také ráda polyká sperma,a užívá si analni sex,klidně když ho vytáhnu z jejího análů ho vezme do úst a nechá mě vyvrcholit do nich,.Když ji ho na konci naší souloží nedám do pusy a neudělám se ji do úst se dokáže urazit.
Vždy jsem si myslel že tohle je reálné jenom v porno filmech,je možné aby takova žena existovala v reálu

Zdravíme, každá žena je originál, ale nemusíte se bát, takových žen, co zbožňují felaci/kouření je v populaci více – muži to většinou zbožňují. :)) Osobně také pár známe z redakce, takže pokud vás to neomezuje v sexuálních hrátkách, berte všema 10…

Dobrý den.Nevím kde k tomu partnerka přišla,ale chce po mně abych při našich sexuálních hrátkách slizaval své sperma z jejích prsou,chce po me at se jí udělám na prsa a pak to slížu,nebo když se udělám do ní at ji pak provedu oral,zrovna když z ni vytéká me sperma.Je to normální aby žena tohle chtěla po svém muži

Hezký den,

věc normálnosti je relativní, každého vzrušuje něco jiného a ano, jsou ženy, které mají jako svůj fetish/kink právě sperma – třeba stříkané na jejich nahé tělo, je to pro ně potvrzení, že jsou sexy, žádané a skvělé v posteli, když vás dovedou k takovému orgasmu. :)) Takže užívejte si to – k tomuhle doporučujeme nastudovat creampie, bukkake, snowballing, pearl necklace

Dobrý den.Díky mé nekvalitní erekcí,diky vysokému krevnimu tlaku na který beru léky,se intimní život z mou partnerkou se omezil pouze na orální sex,že si to s partnerkou děláme pouze ústy.Kdy si mě partnerka nechává vyvrcholit na svá prsa.Je tahle praktika rovnocenná intimnimu životu mezi mužem a ženou

Zdravím, je čistě na vás, jestli si najdete plné zalíbení v tomto vyvrcholení či celkově styku – určitě bych probral s lékařem, jestli není možná jiná medikamentace, která tolik neovlivní vaši pevnost erekce.

Dobrý den, dva roky mám lesbický vztah, který funguje. Jediný problém je sex. Partnerka má pocit že mě dostatečně nepřitahuje a že s ni nechci mít sex. Ten mám přitom velice ráda a užívám si ho kdykoliv k tomu dojde. Moji přítelkyni miluju a mám k ni opravdu silné city i fyzickou přitažlivost. Samotný sex funguje skvěle, hlavní problém je v iniciativě. Neumím dat dostatečně najevo že o ni opravdu stojím a jsem vždy velice opatrná. Nedokážu ani odhadnout kdy je a není vhodná chvíle na to začít. Partnerku už nebaví iniciovat sex a moje “pokusy” o navození atmosféry ji už taky nebaví. Jak tento problém mohu řešit? Není to první vztah kde mám tenhle problém. Děkuji.

Zdravíme, vidíme v tom určitě problém v komunikaci – zmiňujete, že jste opatrná, obě se dostáváte do diskomfortní situace a už jste z toho unavené – určitě si o tom musíte hluboce a pravidlně pohovořit, bez toho se těžko hnete. Takže si udělat na sebe čas, bez rušení, mobilů, či jiných vzruchů a jen si o svých pocitech povídat – třeba se otevřít trochou vína. Držíme palce.

Dobrý den,

Žena nemá takovou chuť na sex jako já. Rád bych měl sex alespoň každý druhý den ale žena klidně jednou za 14 dní ne li déle. Povzbuzující přípravky jako španělské mušky apod. Na ní vůbec nepůsobí.
Pokud ženu přemluvím a začneme, sex se mnou chce mít.
Nejhorší je však ji přemluvit k tomu začít jelikož říká že je moc líná na to aby začala a že nemá vůbec chuť.
Existuje na to nějaká ráda?

Děkuji.

Zdravíme, to je samozřejmě těžká situace, ale základem bude dle nás komunikace – zjjstit proč už nemá chuť. Začalo to někdy v čase, po dětech, změně práce, … nebo to tak bylo vždy? Každý máme opravdu jiný sexuální apetit a mění se chuť a prožitky ze sexu i s věkem. Takže za nás je to určitě situace, kdy si o tom musíte promluvit, bez rušení, v klidu…

Dobrý den.S partnerem máme sexuální nesoulad,si myslí že nejsem normální.Upřednostňují felaci od klasické soulože,ráda se s penisem mazlim ústy a ráda polykam sperma,opravdu mi to chutná,chutná mi i penis v ústech.Felaci jsem začínala svuj sexuální život v 15 letech

Zdravíme, je to rozhodně o komunikaci, ale nejste v tom sama, pro mnoho žen je kouření penisu slastí a mají to jako svůj fetiš či kink. Jen je to potřeba s partnerem probírat a ukázat mu, že tohle vás fascinuje a uspokojuje. 🙂 V sexu je relativní normálnosti málo, je to typicky spíše subjektivní situace pro každého z nás.

Dobrý den.Spozorovala jsem u svého manžela,že nosí dámské majtky(kalhotky),všimla jsem si,že nenosí žádné krajkove,tanga a podobne,nosí klasické bavlněné,když jsem se ho zeptala proč je nosí ,že se v nich cítí lépe než panskych slipech a že lépe sedí a jsou z lepšího materiálu,že prej mu to poradila pani v obchodě ze spodním prádlem,že prej není jediný.Osobně mi to nevadí nemám s tím problém,ale…???Tolerovat mu jejích nošení anebo to řešit,je zcela v pořádku že nosí majtky,opravdu je muži nosí jak mu říkala paní v obchodě
Jinak se chová zcela normálně a nic zvláštního u něho nepozoruji

Hezký den, nevidíme na tom nic špatného – i argument ohledně doporučení od prodejkyně zní reálně. 🙂 Netrápili bychom se tím, když to nezasahuje do vašeho sexuálního života – a i pak by to byla věc na komunikaci, nemusel by to být i tak problém…

Dobrý den.Finanční situace mě dohnala k tomu,že nabízím své tělo za úplatu k sexuálním hratkam.Problém je ten že pánové po mě hlavně chtějí analni sex,orální sex bez ochrany z výstřikem do mých úst.Vždy jsem měla k těmto praktikám odpor,ale situace mě naučila si na ně zvyknout.
Není to pro mě nebezpečné ,mít častý analni sex a felace poskytována bez ochrany cizím mužům bez ochrany z vystrikem do úst.
Když ty praktiky neposkytku nebudu mít klienty

Zdravíme,

určitě bychom nepřistupovali na sex bez ochrany – ano rozhodně je to reálné riziko mít jakýkoliv nechráněný sex – ať už anální (sliznice je velmi citlivá a dokáže se jednoduše poškodit a tedy může dojít k přenosu krve), tak orální – stejná situace. Určitě doporučujeme v tom nepokračovat a konzultovat s lékařem, ať už ohledně aktuálního zdraví a pohlavních nemocí, tak aspoň profylaxe kvůli hiv/aids.

Zdravím. Jsem relativně čerstvý třicátník a začal jsem se potýkat s nepříjemným problémem.
Měl jsem dlouholetý vztah a za jeho trvání bych sex ohodnotil jako uspokojivý i přes to, že jsem ne vždy dosáhl orgasmu. V praxi to vypadalo tak, že partnerka dosáhla během sexu jednoho nebo více orgasmů a já naopak ne vždy vyvrcholil. Sex trval třeba hodinu, bylo to fajn, ale zkrátka jsme už byli oba unavení a buď mě „dodělala“ jinými způsoby a nebo jsem už na orgasmus neměl vůbec chuť.
Osobně jsem v tom problém neviděl, protože čistě uspokojení mi vždy zaručila masturbace u pornografie v řádech minut a sex jako takový byl, jak jsem už zmínil, fajn i bez pravidelného vyvrcholení a oba jsme si ho užívali.
Pak ale nastal obrat o 360°. S partnerkou jsme se po čase rozešli, bylo to na začátku „pandemie“ a následující tři roky jsem žádnou partnerku neměl a ani ji nehledal. Frekvence masturbace zůstala stejná jako dříve, řekněme 4x až 8x týdně. Před časem jsem se ale seznámil s dívkou a náš první sex k mému překvapení trval necelých deset minut a já už dosáhl orgasmu. Říkal jsem si, že za to může můj dlouhý sexuální půst, jenže problém přetrvává a není neobvyklé, že po předehře vydržím pouze vyšší desítky vteřin. Pokud se opravdu snažím soustředit a soulož je pomalá, můžeme mluvit maximálně o minutách. Již během předehry vylučuji velké množství předejakulátu a běžně mám promočené trenky ještě před jejich stažením. Ačkoli partnerka tvrdí, že jí to nevadí a já se snažím jí to vynahradit jinými praktikami, cítím se opravdu trapně a sexu jsem se začal vyhýbat, respektive alespoň samotné penetraci a raději bych zůstal u orálního sexu a podobně. Ale chápu, že partnerce by to takhle nevyhovovalo. Někdy kvůli myšlenkám na předčasnou ejakulace nemohu ani dosáhnout erekce a moje sebevědomí padá na úplné dno.
Tyto problémy bych čekal v teenagerském věku, ale u mě to bylo přesně opačně.
Je možnost, že se to časem samo zlepší? A nebo existují nějaké metody, cvičení či léčba? Už dávno jsem zjistil, že při použití kondomu orgasmu nikdy nedosáhnu, respektive jsem kondom použil za celý život možná tak 10x (většinou jen pro zábavu, při hrátkách, byly to kondomy s různými výstupky, chutí atd) a nikdy s ním nevyvrcholil, nicméně teď mám problém i s jeho nasazením a i když jsem dost rychlý, erekce začne opadávat ještě před penetrací.
Děkuji, Tonda

Zdravíme,

upřímně, pokud to partnerce nevadí, tak ten problém je čistě ve vaší hlavě a vaší představě jak má „vypadat“ délka uspokojijvého sexu. Kór když jí to „vynahrazujete“ i dalším drážděním po orgasmu. Ten problém bude spíše ve vaší nervozitě, která vás v tom udržuje a tím pádem stahuje dál a dál.

Je tedy s podivem, že tento problém máte, typicky je to opačně, že máte předčasnou ejakulaci a časem se tréninkem (via Jak vydržet déle v posteli? NÁVOD na podporu erekce a lepší výdrž v sexu) se doberete lepšího výsledku. Je možné, že vás aktuální partnera vzrušuje více, než ty všechny dřívější? Změnily se třeba polohy či prostředí, kde si užíváte? Máte delší předehru? Myslíme si primárně, že se jen zbytečně stresujete – zkuste si o tom s partnerkou primárně promluvit, to bude dobrý základ najít problém – je možné, že až to přestanete v hlavě řešit a trápit se tím – třeba po delší komunikaci s přítelkyní – tak se to srovná samo. 🙂 Držíme palce, ať se brzy vrátíte k původnímu neudělatelnému stavu = ten vám rozhodně závidíme. 🙂

Dobrý den,manžel nosí dámské kalhotky.Mám mu to tolerovat nebo ne.Abych se přiznala osobně mi to nevadí,ale kalhotky jsou šité pro nás ženy,které jsme ploché v rozkroku,nemůže mu jejich nošení ublížit.Je pravda že nosí jenom klasické bavlněné

Hezký den, je to rozhodně o vaší komunikaci – nedá se říci, že by mu mohly kalhotky ublížit, jde o to, jak mu jsou pohodlné při nošení, spíše bych osobně čekal, že ho mohou tlačit, přeci jenom penis i neztopořený je prostorově výraznější než vulva. Musí ale sám říci, jak mu je jejich nošení pohodlné.

Dobrý den
paní mám dotaz mohl bych mít možnost mít ženu jako je lesbička jednu paní na celý život jsem bez ženy nemůžu žádnou najít. Mohla by mí paní dát na vás kontakt.

Zdravíme, bohužel moc nerozumíme vašemu dotazu, určitě byste ho mohl přepsat, či rozšířit, abychom našli tzv. jádro pudla a mohli se posunout k lepší odpovědi. 🙂

Dobrý den,
jsem žena 43 let a dosahuji orgasmu pouze při orálním sexu (pouze vleže na zádech s roztaženýma nohama) a musím si přitom představovat scény z porna, i když jsem vzrušená a líbí se mi to,tak v hlavě si přehrávám scénky a pouze díky tomu dojdu až k vyvrcholení. Přitom porno nesleduji nějak nadměrně (1-2x za měsíc)… Je a bylo to tak se všemi partnery…Trápí mě to.

Hezký den,

sledování pornografie určitě může zkreslovat naše vnímání reálného sexu s partnerem či partnery, takže to může být váš problém. Každopádně jak moc se vaše představy liší od vašeho reálného života? Jde o něco, nějaké fantazie, které jste si ještě nedokázala splnit? Nějaké fetiše, konkrétní partneři, či jejich počet? Jestli to není jen nabuzené podvědomí, které by chtělo posunout vaše zkušenosti někam dál 🙂

Dobrý den,stál se mi takový problém,jestli lze nazývat problémem.Seznámil jsem se z jednou dívkou,moc hezkou.I po třech měsících vztahu jsem ji nesměl vidět ani ve spodním prádle na tož s ni mít sex,vždy se sexu vyhýbala že prej sex spolu mít nemůžeme,nechtěla říct proč,po půl roce vztahu problém ukázala,vyhnula šaty a pod nimi měla mezi nohama penis,měla ženská prsa i penis.Po té se oblékla a zmizela,od té doby je to mezi námi na bodě mrazu,nevim co mám dělat.Se u nás rodí holky s penisem..???

Dobrý den, samozřejmě se u nás ženy s penisem nerodí, to je biologicky nemožné:) vaše partnerka je pravděpodobně transsexuál (tj. objevuje se u ní nesoulad mezi psychickým a anatomickým pohlavím). Ovšem podrobněji vám to může objasnit pouze ona, proto by bylo zajisté dobré s ní citlivě o všem promluvit.

Mám rád análni sex,problém je ten že se mi nedaří vystihnout kdy ho na sobě praktikovat.Nevím co dělám špatně,vždy se snažím předem řádně vypraznit a to i vyplach konečníku.Stává se mi že když do sebe zasunu pomůcku nebo partnerka připinaci penis,ze po chvíli nejde přiražet,buď jsem natlakovany nebo začnu vylucovat.Když je to bez vyplachu je ještě horší.Je jen malá náhoda že bez řádného vyprázdnění se to povede.Málo kdy se mi povedeve po vyplachu,kde dělám chybu co dělám špatně,když to klapne si ho náležitě užijí,dokážu ejakulovat bez drazdeni penisu.
Jednou jsem i zkusil kvuli tomu sex s chlapem abych věděl jaké to je mít v sobě misto umělé hmoty,živý penis,prožitek je úplně o něčem jiném,čím to je

Naše zkušenosti jsme víceméně sepsali v Jak na anální sex, aneb jak roztáhnout prdelku – NÁVOD – doplníme, že je super hack navýšit objem vlákniny v jídle – ať už konkrétními potravinami, tak vyloženě oddělenou nestravitelnou vláknou typu psylium a dalšími. Kromě vlivu na zdraví a trávení to má za výsledek, že i stolice je pevnější a není potřeba tolik vyplachovat – mnohdy skoro vůbec. Ohledně výplachů doporučujeme náš letitý návod Intimní sprcha klínu či zadečku – je libo klystýr? PRŮVODCE očistou (nejen pro anální sex) – je to redakční průvodce – u výplachů jde primárně o množství vody, nesmí se to přehánět, aby se vám i hodiny nadále vracela voda.

Dobrý den.Udělal jsem životní rozhodnutí,přiznal jsem své manželce že nosím rád dámské kalhotky.Váhal jsem dlouho,protože jsem měl strach z její reakce.Z prvu jsem to udělal nenápadně,když jsem se před ni převlíkal měl jsem na sobě kalhotky,všimla si toho a zeptala se ty nosiš majtky.?Pak jsem nechal kalhotky ležet na věcech které jsem se chystal obléct,po všimnuti se na ně dívá říká,to jsou dámské ,ty nosiš kalhotky,ja že ano,si ty normální!!!!,kde si je vzal doufám že nejsou moje,ja ze jsou moje ,jsou lepší než slipy se ještě zeptala ja že ano.Pokud se v nich citiš ,proč ne.
Když jsem chodil před ni v kalhotách se na mě dívala a říká,stejně je to srandovní tě vidět v kalhotkach,když se v nich citíš proč ne.
Její reakce mě v tomhle překvapila,teď můžu svobodně nosit kalhotky, anižbych se styděl před svou partnerkou.Co si o tom myslíte ,jsou ženy v tomhle tolerantni

Dobrý den, važte si své ženy. Ne každá by pro vás měla pochopení a byla tolerantní. Ovšem její tolerance poukazuje na to, že pro ni opravdu hodně znamenáte.

Dobry den, trapi me uz pomerne dlouho jedna vec. S pritelem budume spolu za chvili rok, a cim vic si budujeme ten vztah a to pouto mezi nami, tak se potykam vic s tim danym problemem. Jedna se o to že mi vadí, kdyz muj pritel masturbuje sám.
Sex mame skoro kazdy den, a jsme spokojeni s tím. Jen proste kazdy vecer mam vycitky svedomi jestli nahodou ted zrovna nemasturbuje, a jen na to začnu myslet, tak to ve mě vyvola uzkost a stres. A trva mi pomerne dlouho nez se uklidnim, a zacnu myslet nad něčím jiným.
Snažili jsme se to vyřešit komunikací, ale bohužel se nepodařilo najít řešení.
A tak prosim vás o pomoc, jsem už zoufala z toho.
Děkuji moc za odpovedět.

Hezký den,

určitě vám nemusí vadit, že muž masturbuje i sám – je to pro muže určitý stereotyp, očista, jiná stimulace – není to nic osobního vůči vám, můžete ho plně a komplexně uspokojovat klasicky, ale masturbace je o něčem jiném – máme to jako letitý návyk na uklidnění.

Myslím si, že ten problém je primárně ve vaší hlavě a přístupu, že masturbace je v aktivně sexuálním vztahu nějaký problém, že to něco ukazuje – nemusíte to opravdu řešit, žádný problém nemáte. 🙂

Dobrý den, je mi 18, ale ještě jsem se nikdy neprstila nebo cokoliv dělala s vagínou sama. Mám nově vztah ve kterém máme problém, že má moc velký penis a nevleze se do mně celý. Jak by to šlo zlepšit? Nevím kde začít, porno mi příjde nechutné.

Zdravíme,

porno není věc, která by vám v takové situaci pomohla, je to spíše pro fantazii či rychlé uspokojení. Zde samozřejmě záleží na tom, jak moc velký penis opravdu má – vzácně se může stát disproporce mezi penisem a velmi úzkou vagínou, ale je to velmi neobvyklé. Primárně jde spíše o uvolnění ženy, navození správné atmosféry, vzrušení a tedy lubrikaci – a samozřejmě i polohu a samotný úhel. Bohužel/bohudík velké penisy jsou velkou zodpovědností. 🙂 Pánové s větším přirozením musí prostě vědět, jaká poloha je ideální, kdy je žena více otevřená, aby ho zvládla celého, takže nemusí to být vůbec vaše chyba, ale je to věc na zkoušení a společné hledání. 🙂 Držíme palce, ať ho brzy bezbolestně zvládnete.

Dobry den, dnes jsme meli pohlavni styk s pritelkyni s kondomem. Po konci jsem vytahl kondom a byl plny, zadna zmena, jako obvykle. Ale z pritelkyne vytekl bilej vytok, vypadalo to jak sperma, ale s kondomem bylo vse v poradku. Kdyz jsem prisel domu napustil jsem ho vodou, taky nic, byl zcela v poradku. Jsme spolu 10 mesicu a toto se nam stalo poprve. Dekuji

Dobrý den, mohlo se jednat např. o výtok. Takto na dálku nelze přesně posoudit. Pokud by se opakovalo, může se vaše partnerka poradit se svým gynekologem.

Dobrý den existuje nějaký lék proti stoporeni

Hezký den, všichni na světe za milióny hledají lék právě na lepší ztopoření – via naše recenze volně dostupných doplňků, ale vy chcete přesný opak – proč?

Hezký večer, měla bych pár otázek ohledně mého prvního sexu s přítelem.

Zatím jsme spolu s partnerem ještě nespali, ale cítíme, že jsme na to připraveni.

Ráda bych se dozvěděla, jak se připravit na první sexuální zážitek a jakým způsobem předejít nepříjemným situacím. Jaké jsou nejlepší způsoby, jak komunikovat s partnerem ohledně sexu a jak si s ním být jistá?

Ráda bych také věděla, jaký typ antikoncepce by byl pro mě nejlepší a jaké jsou rizika a možné vedlejší účinky.

Jak mohu zlepšit své pocity a užít si první sexuální zážitek co nejvíce? Děkuji za Vaši pomoc.

Dobrý den, doporučuji na všechny vaše otázky zapomenout a snažit se na ně vůbec nemyslet. Sex je přirozená součást našeho života, vaše tělo bude reagovat naprosto přirozeně a nastudovat si něco ,,podle příručky,, by mohlo být spíše na škodu. S partnerem komunikujte ohledně sexu především otevřeně – mluvte o všem, co je vám vzájemně příjemné a nepříjemné, poznávejte navzájem svoje těla. Důvěra a komunikace je základem každého vztahu. A jak si být sexem jistá? To musíte poznat především vy sama, nelze říct obecně, podle čeho připravenost poznat. Až bude ten pravý okamžik, určitě to poznáte. Co se týče antikoncepce, můžete užívat hormonální antikoncepci, ta ovšem nechrání před pohlavně přenosnými chorobami. Pokud byste se chtěli chránit i takto, je vhodné použít prezervativ. Dále existují i další formy antikoncepce, ovšem vhodnou přímo pro vás vám nejlépe doporučí váš gynekolog.

Dobrý den. Mám takový dotaz že nemám takovou výdrž sexu jen 10 min . Může tě mi něco poradit . Děkuju za odpověď

Dobrý den! Pokud máte pocit, že vaše sexuální výdrž je krátká, můžete zkusit několik věcí, které by vám mohly pomoci.

– Kegelovy cviky: tyto cviky posilují pánevní svaly, což může pomoci prodloužit dobu vaší sexuální výdrže.
– Techniky zpomalení: pokud máte pocit, že se rychle přibližujete k orgasmu, můžete zkusit některou z technik, jako je například změna pozice, zpomalení tempa, nebo zastavení a zhluboka nadechnout.
– Komunikace s partnerem: je důležité mluvit s partnerem o vašich potřebách a přáních v posteli. Možná budete potřebovat více předehry nebo změnu druhu stimulace, abyste byli schopni prodloužit dobu sexu.
– Případné lékařské vyšetření: pokud se s tímto problémem potýkáte dlouhodobě, může být vhodné se poradit s odborníkem, aby byly vyloučeny případné zdravotní problémy.
– Je důležité si uvědomit, že každý člověk má jinou sexuální výdrž a není nic špatného na tom, když vydržíte v začátcích méně. Pokud vás to však obtěžuje, zkuste výše uvedené tipy a uvidíte, zda vám pomohou prodloužit dobu sexu.

Dalšími zdrojy k nastudování mohou být:

https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/ či https://www.lascivni.cz/navody/podpora-erekce/ = to jsou naše redakční ověřené materiály pro pomoc právě v postelových tréninzích.

Po prvé po 10 letech budu mít sex .moc se těším ..ale bojím se že sklamu ve viděti,a že se my nestopori penis ..dříve se my stporil a výdrž bylo ok ..ale teď my je 56 a měnové partnerce 55..nevím jak to udělat aby jsme byli oba spokojeni a aby my se poradnevstoporil penis . děkuji Bareš

ZDravíme, určitě se nenervujte, tím nic nezlepšíte – snažte se oba uvolnit, zklidnit a nechat tomu volný průběh – tělo/příroda si sama řekne a určitě to dopadne dobře. 🙂 Kór když jste ani dříve neměl problémy se sexem a výdrží = to se nezapomíná.

Dobrý den. Partnerka se občasně věnuje tantrickym masažím při kterých dochází ke stimulaci penisu a zároveň vyvrcholení. Po nějaké době jsme se o tom začali bavit a postupně jsem začal zjišťovat že mě myšlenka toho že uspokojuje druhého velmi vzrušuje a rad se sní o tom bavím a cítím to zajímavé vzrušení. Nejraději bych byl u toho. Určitě vím ze kdyby mě podvedla vadilo by mi to. Ale pokud je to vědomé, vzrušuje mě. Je to nejaky typ poruchy ? Případně jak se tomu vyvarovat. Děkuji.

Hezký den, nemusíte se ničeho bát, je to hezká fantazie i řekněme typ fetiše – zkuste se podívat do našeho slovníčku na cuckolding (či na rozhovor s G), případně existuje vícero erotických povídek/příběhů, či dokonce pornografie tohoto typu. 🙂 Zkuste jí to navrhnout a uvidíte, třeba se možnost této fantazie přiblíží k realitě. 🙂

Dobrý den, mám otázku ohledně oralniho sexu. S partnerem se buď stridame nebo mě dela rukou zatímco já jeho pusou. U mě není pravidlem, ze by došlo k orgasmu, což není to, co bych chtěla řešit, ale spis by mě zajímalo, co bych mohla dělat ve chvíli, kdy naopak partner vrcholu dosáhne, abych tam nekoukala a nečekala až ho to přejde, kdyz to řeknu blbě. Napadlo mě buď k němu přistoupit, podívat se dlouze do oči a začít ho líbat na pusu a na krk. Nebo líbat na cele tělo, případně pokračovat a vzít si ho znovu do pusy. Další možnost by byla začít před nim sama masturbovat nebo mu vzít ruku a položit si ji mezi nohy. Nemám v tom zkušenost a chtěla bych mu to ještě zintenzivnit, hlavně aby to nebylo ještě ji škodě a nerusila mu prožitek. Dekuju předem

Dobrý den, všechny vámi zmiňované možnosti jsou určitě vhodné. Osobně bych se zeptala přímo partnera, co by se mu líbilo, aby byl prožitek ještě silnější. Třeba vás překvapí a navrhne ještě něco úplně jiného:)

Dobrý den
Můžu Vás poprosit o radu, zkušenost. Jsem muž 47let 2x děti mám rád rodinný život, děti. Nikdy jsem ženu nepovedl mám rád pohodu a klid ve všem.
Před 3roky se mi zhroutil život (rozvod). Teď jsem z toho už venku děti mám na stridavou péči vše si sedlo děti ke jezdí rádi. Našel jsem si přítelkyni, já jsem spíše typ na pokec, pohodu samo i sex nám rád jako každý normální chlap. Poznal jsem tedy ženu 45let rozvedení s synem 20let. Já jsem po 10letech manželství strašně zamilovaný, ona mín než já. Měla přede mnou 4xchlapy vždy odešla ona od nich. Trápí mě to že si při dívání na film nebo když jen tak ležíme pohoda na gauči pořád mi leží v rozkroku a rukou mi hladí a dráždí přirození. Mělo by to být opačně tohle dělají chlapi ženám ne? Začíná mi to být po 2letech vztahu nepříjemné už vůči dětem kdyby přišli atd. Jinak si celkem rozumíme děti jí berou. Co mám dělat? Vím že sex má ráda, já taky ale normální, řekl bych že by mohla pořád a já, ne????!!!!! Budu rád za, každou radu. Moc děkuji Hezký den Michal S.

Dobrý den, zkuste to partnerce přímo říct, že vám to není příjemné a uvidíte. Vše je vždy o komunikaci partnerů.

Ahoj, vim ze to sem asi nepatri, ale potrebuju poradit. S pritekyni nam intimni zivot ani komunikace neklape. Na zacatku jsme meli aspon chut a vzruseni, ale posledni dva roky je to cim dal horsi. Sex nechce skoro vubec, a nekdy ani mazleni.. Nevim jestli jsem to nejak nezvoral ja, v mym sexualnim zivote nemam moc zkusenosti, ale zase uplnej zacatecnik nejsem. Cim je to horsi mezi nama tak mam i strach ze to poseru, ze proste nejsem dobry v sexu. Tim padem mam trochu i strach ze pritelkyni opet zklamu protoze jak sex nemame casto a vlastne skoro vubec, takmam nekdy problem s predcasnou ejakulaci-nedostatek sexu a masturbace nebo erekci-ze zklamani.
Byl jsem u psychologa a sexuologa ale vsichni rekli ze dulezita je komunikace mezi nama coz je taky problem, a akorat ze mam brat nejaky orasky na uzkost :). Vim ze dulezita je komunikace, ale opravdu bych ten sex rad umel lip,, nejvic na svete bych si oral svoji partnerku uspokojit. Nevim jestli je to nadvahou u nas obou nebo to muze byt psychicky problem, ale budu rad za kazdou radu..
Jediny jak to mohu jeste zachránit je zhubnout, vic se věnovat pritelkyni a nekde nabrat zkusenosti nebo vyzkouset cokoliv. Opravdu budu rad za kazdou radu.. Diky

Dobrý den, ano, vzájemná komunikace je základ. Doporučuji se partnerky přímo zeptat, co se jí líbí a podle toho se jí snažit uspokojit. Komunikace není důležitá jen ve vztahu, ale i v intimním životě. Nehledala bych žádné velké věci – hubnutí, sbírání zkušeností jinde, apod. Prostě zkuste spolu jen otevřeně komunikovat i o svých intimních potřebách.

Mám problém v sexu že se moc brzy udělám dá se to nějak léčit

Dobrý den, pokud je váš problém dlouhodobý, doporučuji vyhledat pomoc odborníka, který vám může poskytnout komplexní vyšetření, v tomto ohledu nejlépe androloga. Pravděpodobně by vás mohla trápit předčasná ejakulace.

Dobry den jsem chlap a mam prosbu dostal sem od kamaradky kulicky do zadecku ale chci se zeptat jak dlouho tam muzou byt aby se nic nestalo ?

Dobrý den, je vhodné pro začátek zmínit, že použití análních kuliček může být rizikové a vyžaduje opatrnost a citlivost při hrátkách. Pokud se rozhodnete je použít, je důležité dodržovat několik zásad:

Používejte pouze kuličky určené pro anální použití, ne pro vaginální.
Před použitím důkladně očistěte kuličky vodou a mýdlem nebo speciálním čisticím prostředkem pro erotické pomůcky.
Použijte dostatečné množství lubrikantu na bázi vody, aby byla snížena pravděpodobnost bolesti a poškození.
Nechte kuličky v anální oblasti jen po omezenou dobu a ne více než 20-30 minut.
Pravidelně vyndávejte kuličky a kontrolujte je, zda jsou v dobrém stavu.

Je důležité si uvědomit, že každý člověk má jinou citlivost a tolerance a to, jak dlouho si můžete ponechat anální kuličky, se může lišit od člověka k člověku. Nicméně, pokud budete dodržovat výše uvedené zásady, měly by být rizika minimalizována. Pokud máte po použití kuliček jakékoli neobvyklé příznaky nebo obtíže, je vhodné vyhledat lékařskou pomoc.

po vyhonění jsem si otřel a pravděpodobně umyl ruce (přesně si už nepamatuji), po určitě více než půl hodině jsem prstil přítelkyni, je tu šance těhotenství?

Dobrý den, šance na otěhotnění je v podstatě minimální.

Dobrý den,
byly jsme s manželem na erotické párové masáži v Red massage a oboum se to nám líbilo. Cítíme se lépe a hlavně máme větší chuť na sex. Když jsme to řekli přátelům, tak se nám zahihňali a řekli, že se brzy rozjedeme, když děláme takové věci. Nám to přišlo normální, ale teď váháme.. Může mít tento zážitek negativní vliv na náš vztah?

Dobrý den, pokud se vám s manželem oběma masáž líbila a oba byste ji rádi do budoucna zopakovali, nehledala bych v tom nic zvláštního. To, co ovlivní váš vztah, to je hlavně ve vašich rukou:)

Dobrý den.jsem zoufalá.s manželem jsme 11 let.dve děti atd.stereotyp.manzel si asi před půl rokem,podle mě.koupil erotickou pomůcku.kdyz sem se ho zeptala jestli něco takového má začal mi sprostě nadávat že sem naivní pica a paranoidní a mám se jít léčit.ja opravdu chodila k psychiatricce.porad sem v noci slyšela zvuk vibrátoru a vinila se mu peřina dokonce i kdyz drama tam sáhla proste sem to cítila…chci tady říct že me to neštve ta samotná hráčka,ba nao0ak máme se sexem problém.mohloby to být prijemne spestreni..co mě strašně sere je to ze mi nadava sprostě křičí na me a chce rozvod jak se cítí podvedený a nevím co je důvěra…takovou chuť mám stáhnout mu deku a říct co to je.dneska toudelam.jsemuz psychicky tak v prdeli že už to musím otočit,protože si nadávat nenechám.tak mi držte palce
Ahoj

Dobrý den, budeme vám držet palce. Snad se vaše manželské problémy podaří vyřešit. Základem je vždy vzájemná komunikace, podpora a porozumění.

Dobrý den je mi 17 honil jsem si ho ve 2 odpoledne a otřel se kapesníkem pak ce 4 jsem měl sex s holkou neudělal jsem se do ni je možné že může být těhotná když jsem se fo ní neudělal ale honil si ho ve 2 ? Třeba nějaké zbytky zaschle na zaludu

Dobrý den, pravděpodobnost otěhotnění je téměř nereálná. Ovšem i vzhledem k vašemu věku doporučuji být v tomto ohledu zodpovědný a používat ochranu.

Dobrý den,je mi 13 let a zatím o tomhle rodičům nechci říkat k věci,masturboval jsem až to chvilkami i bolelo ale pokračoval jsem ale když už jsem „byl“ tak jsem to normálně utřel jako vždycky a potom jsem šel asi za 2-3 hodiny do postele koukl jsem se na něj a všiml jsem si že byl takový víc tlustý a obsahoval o dost víc kůže moc nevím jak to popsat,zatím to nebolí ale chtěl bych poprosit potřebnou radu.Probudil jsem se a je to stejný,Děkuji s pozdravem.

Dobrý den, pokud vás penis nebolí nebo nemáte nějaké jiné obtíže, bude pravděpodobně vše v pořádku.

Z partnerkou máme výročí 6 let od první schůzky.Z toho jsme dva a půl roku registrované partnerky.To by nebylo nic zvláštního,jenom si s partnerkou stále vykame.Mi je 21 a partnerce 35.Je to normální v téhle době kdy si všichni automatický týkají

Dobrý den, pokud vám to vyhovuje, nevidím důvodu, proč to měnit. Je to vaše osobní věc.

Dobrý den.Je mi 35 let a mám 15-cti letého syna,kterého vychovávam sama od jeho narození.Vždy jsem syna učila nahotě,aby v životě nebyl s toho paf,když uvidí nahou ženu,aby nebyl stydlivy když bude muset někde do nahá.Nejlépe jak to syna naučit,je vidět nahou svou mámu.Nikdy jsme se před sebou nestyděli,ja chodila nahá před synem,a syn předemnou.Nikdy jsme to z nahotou nepřeháněl a zbytečně nepřehánime,zbytečně nazí před sebou nazí nechodíme.
Bydlíme v malém bytě,kde máme záchod spojený s koupelnou.Jednou jsem potřebovala nutně na záchod,jsem vlezla synovi do koupelny,zrovna si vyhovoval penis,když jsem seděla na mise mu říkám ty si holiš šulina.On na to ty jsi taky vyholena,ja že jsem holka a u holek je to normální,ty jsi kluk a kluci se neholi,holí se holky
Je normální aby se kluk v 15-cti holil v oblasti penisu,není zženštile

Dobrý den, jsou muži, kteří si své přirození vyholují. Nevidím na tom nic neobvyklého.

Nevím jak to nazývat,ale mám takovou skrytou touhu.Rád si oblékam dámské kalhotky.Když je mám na sobě si u toho představují,že mám mezi nohama misto penisu vaginu.Když se jdu na záchod vymočit,si sednu,protože si představují že mám vaginu a musím si k močení sednout.Zatím takové touhy a představy mám jenom doma.Chtěl bych mít misto penisu mít mezi nohama vagínu.Představují že jsem kluk z vaginou ,jak to vidím v porno filmech

Dobrý den, omlouvám se, ale ve vašem příspěvku jsem nenašla, na co konkrétně se chcete zeptat. Pokud máte pocity, že se cítíte být ženou, doporučuji se obrátit osobně na odborníka, nejlépe psychologa, který se dané problematice věnuje.

Dobrý den.Seznámil jsem se z fakt krásnou holkou.Měla krásné dlouhé vlasy domaci poprsí.Dlouho se vyhýbala sexu se mnou,že je sex mezi námi nemožný.Po nějaké do době trpělivosti došlo na první sex.Když měla na sobě kalhotky nebylo nic poznat ,byla plocha v rozkroku,když jsem ji pomalu stahoval kalhotky vykoukl na mě penis.Což mě zarazilo.Z cim jsem se to vůbec seznámil,měla krásná dokonalá prsa a penis,a jak to že dokázala zamaskovat penis aby byla plochá.Zatím je situace mezi mnou a ji po té zkušenosti napjatá

Zdravíme, a jaký vy z toho máte pocit? Jste v pohodě s takovým stykem a situací? Ty ploché kalhotky mohou souviset s velikostí ochablého penisu, či jejich těsností jak příléhaly k tělu, je to každopádně z Vašeho popisu přeoperovaný transsexuál.

A jak to bude dál bude čistě na vás, jestli je to pro vás akceptovatelné, přitažlivé? Pro mnohé muže, je to čistá fantazie. :)))

Vždy mě zajímalo jaké to je mít sex z chlapem,a jaké to je provádět relaci.Když jsem objevil na internetu inzerát kde muž nabízel sexuální služby mužům.Říkal jsem si proč ne,žijeme jenom jednou ,proč to vyzkoušet.Po domluvě jsem se s ním sešel u něho v soukromí.Když jsem mu řekl že bych to chtěl vyzkoušet z chlapem,si sundal kalhoty a vybídl mě abych mu provedl relaci.Chvíli jsem váhal,měl obavy že mi to bude odporné a bude mě s toho natahovat.Říkal jsem si žijeme jenom jenom jednou kvuli tomu jsem u toho může.Opak byl pravdou jeho penis mi vůbec nebyl odporný,ba naopak mi chutnal a felaci jsem si užíval,došlo u mě i k vzrušení.Čím to je když jsem na ženy,že se mi provádění felace libilo.Mám snad v sobě skrytou bisexualitu.Jednou jsem zaslechl výraz tzv.chlapsky sex.kdy to chlap skusi s chlapem,aniž by měli jinou sexuální orientaci

Dobrý den, určitě by se mohlo jednat o bisexualitu. Mnoho žen a mužů si svou „pravou“ orientaci uvědomí až v průběhu svého života.

Dobrý den.Nevím co se děje poslední dobou z mým tělem.Bylo mi 40 let ,vždy jsem rád chodil bez spodního prádla,čili na ostro.Ať v létě pod kraťasy nebo v zimě pod podvlikačky.Nikdy jsem s tim neměl problém.Nějakou dobu u sebe pozoruji,že když nemám spodní prádlo,penis se mi volně tře o stehna,se mi obnaži žalud penisu a následně dochází u mě k erekcí.Zatím u mě k vyvrcholení nedochází až na jeden případ.Přitom mám pravidelný sex

Dobrý den, pokud máte momentálně takové „problémy“, zkuste nosit spodní prádlo a uvidíte. Po čase můžete opět zkusit chodit bez.

Dobrý den.Mám se bát o pertnerovou sexuální orientaci.?Věděla jsem že partner potaji sleduje porno,někdy jsme se dívali i spolu,v ramci sexuálních hrátek.Co jsem poslední dobou u něj objevila,že převážně sleduje porno,ze ženami s penisem.Pornografie to nazývá shemale.Takové ty zmalovane,až moc dokonalé ženy z umělými prsy a penisem mezi nohama.Jestli to vůbec lze nazývat ženami,nebo co to vůbec je.Ženy z penisem se asi nerodi

Dobrý den, to, co se partnerovi líbí sledovat, nemusí nutně nic znamenat. Může se jednat pouze o jeho erotické fantazie, které ho vzrušují. Ovšem osobně doporučuji se ho na to zeptat a uvidíte, co vám k tomu řekne. Komunikace je vždy základ všeho.

Dobrý den.Můžou se nacházet v okolí penisu erotogeni zóny,které můžou způsobit erekcí penisu.Pravidelně si už řadu let vyhovují penis a jeho okolí,vesměs se holim sám.Stává se mi,že když si nanesu holicí pěnu na podbřišek ,penis a šourek a následně začnu holit.Vždy začínám holit od podbřišku,dojde u mě k erekcí,která trvá po celou dobu holení,vždy si dávám záležet ať jsem hladce oholení,takže to holení nejakou dobu trvá.Stalo se mi už že,když když jsem sexuální půst,že došlo u mě během holení k vyvrcholení, jednou když mě holila partnerka,jednou když profesionální holicka,stalo se že i když jsem se holil sam,ze došlo k vyvrcholení.Takové pocity když jsem z holením začínal v mládí před 20-ti letý jsem neměl,tohle pociťují poslední dva roky

Dobrý den, ano, v okolí penisu se nachází mnoho erotogenních zón, erekce tak není neobvyklá.

Dobrý den. Mám rád anální sex v pasivní roli, dokáži si užít. Problém je ten že se mi ho nedaří, aby proběhl bez problémů. Vždy si zajdu před sexem na záchod se pořádně vyprázdnit, někdy to stačí a někdy nestačí ani hodinu před stykem anální výplach, stává se mi že při prirazech nejednou nejde připínací penis, nebo vybrator zasunout dále, a když ho sebe vytáhnu tak je pomůcka špinavá, to mi pak brání abych si sex užil do sytosti. Když se to povede, a to je málo kdy, dokážu u toho vyvrcholit bez dráždění penisu, kde dělám chybu nebo proč se to tak děje, že ne vždy se mi anal povede.

Hezký den, záleží na množství vody v klystýru, délce výplachu a počtu opakování. Stejně tak na stravě, jestli máte dostatek vlákniny. Určitě to zkoušejte a hledejte tu ideální cestu, kór když se ta kdokážete udělat, to je fantastické. :))

Dobrý den, s manželem máme tři krásné děti. Dvě holčičky a jednoho chlapečka ( teď mu byl rok).
Od porodu syna mám problém se sexem. Nemám absolutně žádnou chuť a ta představa mě celkem děsí. S manželem to pochopitelně řešíme a jsem ráda,že je opravdu hodně tolerantní a netlačí na mě,ale já vím,že ho to trápí a mě trápí,že on se trápí.
Po porodu dcery byl náš sexuální život v pořádku,ale po synovi se ve mě něco stalo a tělo sex odmítá.
Je možné,že to,že máme syna je tím příčinou? Neumím si to jinak vysvětlit.
Děkuji
S pozdravem

XXX

Dobrý den, určitě bych nehledala příčinu v tom, že se vám narodil syn. Těhotenství, porod a následná regenerace je pro tělo ženy vždy poměrně náročné období, které pokaždé může probíhat úplně jinak. Rok od porodu ještě není tak dlouhá doba, dala bych tělu čas. Vliv na ženské libido může mít také kojení, únava, stres, apod. Pokud vás bude problém trápit i nadále, doporučuji zkusit přírodní produkty na podporu libida, popř. problém konzultovat s vaším gynekologem.

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat mám nevlastního synovce kterému občas udělám dobře … Je mi 35 a jemu 29 . Nejdříve sem nechtěla protože moje sestra si vzala jeho otce . Ale on byl furt sám . Jednou sem ho nachytala jak si honí a má na nohou podvazky a kozačky , na rukou moje sexy rukavice . Víte nedalo mi to a po chvilce pozorování sem ho pomalu svázala ke křeslu a rukou a nohama ho pomalu dovedla k dlouhému orgazmu . Víte on teď po mě chce abych ho mučila svázaného . Já se toho nebojím ale nevím jak na to , svázat ho umím ale on by chtěl dlouze dělat penis a já nevím jak , a ani nevím jestly je to co píšu v pořádku . Co třeba vibrační hlavicí připevnit k penisu šlo by to . Díky za odpověď a radu.

Dobrý den, určitě můžete vyzkoušet.

Jsem po operaci prostaty přítelkyně mi chce uspokojovat analne může mi to uskodit nebo to můžeme provozovat

Dobrý den, neuvádíte, jak dlouho od operace uplynulo, co vám doporučil lékař, apod. Netroufám si proto takto na dálku radit, doporučuji konzultovat s vaším lékařem. Pravděpodobně by anální praktiky neměly vadit.

Dobrý den,

partner masturbuje alespoň jedenkrát týdně, ačkoliv může mít poměr se mnou. Pak ho to mrzí, protože mě zanedbává. Nedokáže mi ale vysvětlit, proč si nedokáže pomocí a musí si to udělat.

Dobrý den, na masturbaci 1x týdně bych nehledala nic špatného. Pokud vám to však vadí, zkuste se s partnerem domluvit, že se bude například jeho masturbace účastnit – budete se dívat, zapojíte se, atd. Zkuste jeho masturbaci zapojit např. do vaší předehry, apod.

Dobrý den, z jistých důvodů (kombinace fyzickych, socialnich a ekonomickych) uz nechci citit potrebu po ženách. Prosím exituje nějaký lék tlumící přirozené fyziologické sexuální potřeby a apetit? Je mi 44 a musím z mnoha důvodů zůstat sám. Ocenil bych kdybych necítil touhu a přestaly se mi ženy libít … Děkuji za odpověd. Miloš

Dobrý den, doporučuji se s daným dotazem obrátit na odborníka, např. vašeho obvodního lékaře nebo sexuologa.

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledně extrémní sexuální náruživosti? Několik dní po menstruaci předpokládám, že v ovulační dny se potýkám s extrémními pocity chuti na sexuální styk. Projevy jsou v jednoduchosti takové, že je nedokážu ovládat své pocity a hledám oběť sexuálního uspokojení kdekoliv. Po sexuálním aktu a dosažení orgasmu se bohužel pocity nezlepší. Úplně nevím, jakým způsobem k tomuto problému přistupovat. Samozřejmě, že tyto pocity se prohlubují po požití alkoholu a dochází k absolutní nekontrolovatelnosti. Mockrát děkuji za Vaši odpověď Zuzana Divišová

Dobrý den, pokud vaše erotické pocity natolik obtěžující, doporučuji vyhledat pomoc odborníka, např. sexuologa.

Dobrý den, mám takový problém, který se semnou táhne už hromadu let. Mám problém začít první sexuální aktivitu, takže ikdyž mám opravdu hodně velkou chuť na sex a vedle mě leží přítelkyně, raději se své touhy snažím potlačit. Jakmile mi ale přítelkyně dá najevo (řekne) že má na chuť sex, v tom případě mi nedělá problém začít první. Bez tohoto impulzu ale automaticky čekám odmítnutí a proto mám blok začít jako první. Přítelkyni už tento můj problém nebaví a díky tomu spolu máme sex sotva dvakrát do měsíce. Jak tento problém vyřešit? Bohužel tento problém mám s každou přítelkyní.

Dobrý den, bohužel vám takto na dálku nemohu konkrétně poradit. Může se jednat o reakci na nějakou špatnou sexuální zkušenost, apod. Váš dotaz je v tomto směru velmi obecný. V každém případě pokud chcete problém aktivně řešit, doporučila bych vyhledat pomoc odborníka, v tomto směru nejlépe psychologa. Může se jednat o nějaký blok, se kterým se bude muset možná nějakou dobu pracovat.

Ahoj všem můj problém spočívá v tom že má erekce přichází moc brzo a to penis pořád trénují ale přesto stříkal hned

Dobrý den, mohla by vás trápit tzv. předčasná ejakulace. Bylo by pravděpodobně vhodné vyhledat pomoc odborníka – nejlépe androloga.

Dobrý den je mi 17 let mam holku je mojr první při sexu používáme kondom a když do ni zasunu stojí ale pak vadné čím to je? Může to být z masturbace?

Dobrý den, důvodem může být i vaše nervozita z pohlavního styku – např., že už se předem vnitřně obáváte, že při sexu znovu selžete. Zkuste se co nejvíce uvolit, nemyslet na to a uvidíte. Popř. zkuste zvolit jinou formu antikoncepce.

Dobry den chtela bych se zeptat delala sem priteli oralní sex a pote jsme se libali a jestli je mozne ze preejakulát vydří ve slinách takze kdyz me poté pritel prstil s jeho slinama jestli je nejaka moznost otěhotnění

Dobrý den, v tomto ohledu je možnost otěhotnění velmi nepravděpodobná.

Dobrý den. Nevím jestli to nazvat problémem. Rád nosím dámské kalhotky jako běžné prádlo, vždy si volím klasického volnějšího střihu baví mě je i nakupovat, rád se vždy pochubim prodavače že je mám na sebe. Málo kdy se setkám s pochopením, až do nedávná, kdy jsem objevil novou prodejnu dámského prádla. Šel jsem si tam koupit kalhotky, když jsem řekl paní prodavače že je chci na sebe, pomohla mi vybrat i do velikosti se trefila a dokonce mě pobidla abych si je vyzkoušel, což mě překvapilo, chtěla mě v nich vidět jestli jsme vybrali dobře, říkala že nejsem jediný kdo nosí kalhotky, že i její manžel, opravdu je nás víc co nosíme kalhotky, je v pořádku že mám libustku v jejich nakupování a nošení

Dobrý den, vaše libůstka nikomu neubližuje, nikoho tím neomezujete. Nehledala bych na tom proto nic špatného.

Dobrý den, chtěla bych se poradit s problémem který mi vrtá hlavou a nevím jak přesně zareagovat na takovou situaci. Cca před 3 dny sem měla pohlavní styk se svým kamarádem již předtím už sme spolu spali. Tentokrát jak to říci, byla jsem unavená a né moc v momentu a při tom se mnou měl pohlavní styk. Později jsem zjistila že zde nebyla žadná ochrana a tvrdí mi že to stihnul a udělal se mimo ale zdůvodu nevědomý toho či ano či ne mám strach že bych mohla oplodnit. Neberu žadnou antikoncepci. A potřebovala bych se poradit či mám vyčkat na můj menstruační ciklus či použíti PO atd. dekuji Anna

Dobrý den tabletu (tj. nouzovou antikoncepci) je možné využít max. 72 hod. (tj. 3 dny) po nechráněném pohlavním styku. Pokud si tedy nejste jistá a o těhotenství nestojíte, bylo by tedy vhodné neprodleně po nechráněném sexu tabletu užít. Pokud byste čekala na váš menstruační cyklus a těhotná jste byla, je v tomto případě možná už jen klasická interrupce. Pro příště doporučuji být svědomitější a na ochranu opravdu myslet.

Prosím o radu. Jsem s partnerkou 11 let. Asi před třemi lety se mnou přestala spát, jen občas mi pomohla od tlaku. Teď už cca dva roky spolu nemáme vůbec nic intimního. Když jsem tlačil na vysvětlení, bylo mi řečeno, že mě miluje, že se jí líbím, ale že ke mě nemá chemii. Lze s tím ještě vůbec něco dělat? Děkuji

Dobrý den, váš dotaz se netýká vyloženě oblasti sexuality ale spíše mezilidských partnerských vztahů. Doporučuji podporu např. partnerského terapeuta, psychologa. Se vztahem lze vždy pracovat, ale je potřeba, aby o to stáli oba partneři.

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Možná se blíží můj první pohlavní styk, a já vlastně nevím jak probíhá. Určitě použiju preservativ, ale nevím, když dojde k vyvrcholení, jestli mám pohlavní styk ukončit, aby nenastaly nějaké problémy. Obracím se na vás, protože zde vidím jedinou možnost jak se tuto informaci dozvědět, Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud při sexu použijete kondom (prezervativ), je vhodné po vyvrcholení penis vysunout z vagíny. V opačném případě se vystavujete riziku, že vám prezervativ spadne a partnerka by tak mohla otěhotnět.

Dobrý den, mám na vás dotaz, je mi 38 let a mám úbytek libida. Chuť na sex malá, vzrušení slabé, vyvrcholení bez prožitku. Nadváhu nemám, stres nic závažného, erekce je v pohodě. Do 35 let to bylo super ale pak to šlo z kopce. Můžete poradit čím by to mohlo být? Děkuji

Dobrý den, takto na dálku je obtížné poradit, co by mohla být přesná příčina. Na naše libido má mimo vámi zmíněného vliv i zdravý životní styl, zdravá strava, pravidelný sport. Dobrá je i pravidelná relaxace a odpočinek. Můžete zkusit např. přírodní produkty na podporu libida. Pokud by problém přetrvával dlouhodobě, doporučuji se osobně obrátit na odborníka.

Dobrý den jmenuji se Lucie a mám nevlastního synovce který je panic . Bydlím vedle něho v pokoji už týden se mi stává že když se vrátím má synovec na sobě moje podvazky, korzet , kozačky , rukavice a honí si penis . Víte je mi ho líto tak bych ho ráda bych ho překvapila . Mám BDSM křeslo kam bych ho spoutala oblékla ho do nejlepších sexy věcí které mám . Mám umělou vagínu , udělám mu footjob , budu ho stimulovat vibracemi a pak si na něj nasednu a budu jezdit . To je můj plán nemáte rady, tipy , a návody jak ho udělat aby to bylo dlouhé ale intenzivní . Děkuji za odpověď

Dobrý den, sexuální aktivity s příbuznými jsou v České republice považovány za trestný čin.

Dobrý den,
mám problémy s erekcí ve 24 letech. Dříve se mi postavil při líbání, dotecích atd a poslední dobou mi k tomu musí přítelkyně pomoct honením, nebo pusou a občas se mi ani tak nepostaví, také občas erekci ztratím v průběhu sexu. Cvičím pravidelně, vždycky jsem byl zdraví, Kouřím vape. Předem děkuji za všechny rady a typy… rád bych dostal zase takový sexuální drive aby jsem se naladil třeba jen při líbání a dotecích…

Dobrý den, sám zmiňujete, že dříve jste s erekcí problém neměl. Změnilo se od té doby něco? Stres, nemoc, apod.? Důležité je se zamyslet, co by mohla být příčina. Určitě bych doporučila vyhledat pomoc odborníka, aby proběhlo vyšetření. V tomto směru doporučuji androloga.

Dobrý den,
Mám dlouhodobý problém s erekcí… Je mi 24 let, s přítelkyní jsem nejšťastnější a ona je nejvíc sexy. V minulosti jsem měl erekci už třeba při líbání a když ne, tak mi k tomu musela pomoct pusou, nebo rukou a vždy v pohodě. V poslední době erekci jen tak nedostanu a kolikrát se mi nepostaví ani když mi to dělá pusou, nebo rukou… Vždy když jí vidím, tak si říkám jak je krásná a sexy a chtěl bych sex, ale prostě to nejde… Jsem z toho dost špatnej a nevím co mám dělat… Když jsem sám a chci masturbovat tak funguje… Chtěl bych pro ní mít vždycky erekci už před věcí. Děkuji za všechny typy.

Dobrý den, sám zmiňujete, že dříve jste s erekcí problém neměl. Změnilo se od té doby něco? Stres, nemoc, apod.? Důležité je se zamyslet, co by mohla být příčina. Zároveň píšete, že jste z toho špatnej, což také není dobré. Stres má na erekci velmi negativní vliv. Ovšem pomoc bych doporučila hledat spíše u lékaře, nejlépe androloga. Určitě by bylo vhodné vyšetření, také lékař vám může individuálně pomoci.

Dobrý den, před půl rokem jsem měla nechráněný přerušovaný styk s kamarádem. Stihl vytáhnout včas a udělat si to mimo. Druhý den jsem trochu špinila. Měsíčky jsem měla v termínu. Mohla jsem přijít do jiného stavu? Petra

Dobrý den, pokud styk proběhl před půl rokem, tak v tuto dobu byste již určitě věděla, zda jste těhotná. Na svém těle byste pozorovala mnoho změn.

Dobri den chci se zeptat jestli je nejaka operace anebo nejaka injekce mam problem ze sexem 2 min a us sem hotovej bral sem tabletki vseliaki a nepomahalo mohli bite mi poradit co bimi pomohlo dekuji

Dobrý den, pravděpodobně by vás mohla trápit předčasná ejakulace. Doporučuji vyhledat pomoc odborníka, nejlépe androloga.

Dobrý den, kdyby mi při 1.sexu netekla krev-pozná přítel, že jsem panna? Dále bych se chtěla zeptat, k čemu by se dala bolest při sexu přirovnat. Děkuji, N. 27 let

Dobrý den, pokud vám nepoteče krev, je minimální pravděpodobnost, že by váš partner poznal, že jste panna. Bolest je velmi individuální, některá žena ji prožije, jiná ne. Rozhodně se nejedná o žádnou velkou a nepříjemnou bolest.

Dobrý den
Jak lze dosáhnout mokrého orgasmu? Je pravda, že když žena dosáhne mokrého orgasmu je pro ní partner fyzicky dokonalý nebo je to o náhodě?

Dobrý den, dosažení mokrého orgasmu se nemusí každé ženě podařit, je to hodně o trpělivosti. Některé studie uvádějí, že je jednoduššího mokrého orgasmu dosáhnout během období ovulace. Klíčem k úspěchu je masturbace spíše než vaginální stimulace penisem. Ačkoliv ženská ejakulace přímo souvisí s drážděním bodu G, nemusí to být jediná cesta. Můžete sama co nejčastěji cvičit Kegelovy cviky s venušinými kuličkami, které můžete praktikovat téměř kdykoliv a kdekoliv. Těsně před dosažením orgasmu doporučuji stáhnout svaly pánevního dna a trochu zatlačit. A především – žádný stres, když to nevyjde hned napoprvé. Uvolněte se a užívejte si každý orgasmus, ať už je mokrý nebo ne.

Dobrý den, velmi by mne zajímalo jak na tom jsem a prosím Vás tady o objasnění. Poslední roky svět zažívá boom transsexuálů, shemale atp. a mě se to zkrátka líbí a vzrušují mě tací lidé. Ovšem ne ledajací. Jen ti, kteří jsou opravdu zženštilý a na první pohled téměř nerozeznatelní od druhého pohlaví. Mužské fyzično mě nikdy nepřitahovalo. V životě jsem měl vztahy s ženami a v posteli nebyl žádný problém. Vím také jistě, že bych rád založil rodinu. Jsem tedy bisexuál? Je mi 30 let. Předem mnohokrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, osobně bych nehledala pojmenování pro to, zda jste hetero nebo bi. Důležité je, abyste byl v životě spokojený a jak sám píšete, měl jste rodinu. Užívejte si život, ať už se ženou nebo mužem, důležité je, abyste byl spokojený.

Dobrý den mám takový docela velice urgentní problém. Vždy mě dokázalo vzrušit nejvíce při milování se ženou anální styk, který zkrátka miluju, ale bohužel už i v mém minulém vztahu ještě před tím než skončil tak jsem ke konci nebyl schopen takřka normální styku přes vagínu protože mě to zkrátka už vůbec nepřitahovalo a jediné co mě dokáže vzrušit a z čeho dostanu erekci je právě jen ten anální styk a nejhorší na tom všem je to že tedka mám nový vztah ve kterém ale bohužel má partnerka odmítá anální sex z důvodu toho že se jí to příčí a příjde jí to nechutné.Snažili jsme se o klasiku, ale vůbec se mi ani za boha nechtěl postavit. Vím že je tahle situace velice směšná, ale pro mě dosti vážná protože na jedné stránce já svou nynější partnerku opravdu miluju velice, ale vím že do budoucna s ní nebudu mít schopen mít normální klasický sex protože anální je ten jediný co mě dokáže navnadit a bojím se že to bude právě to co zapříčiní konec našeho vztahu. Prosím Vás snažně o radu prosím.

Dobrý den, na úvod bych zmínila, že problém s erekcí u análního styku nemáte, proto by neměl být problém ani vaginální styk. Ovšem, proč se nedokážete dostatečně vzrušit, toť otázka. Zamyslela bych se nad vaším vnímáním vaginálního styku, zkusila bych na něm hledat věci, které se vám líbí. Zároveň se snažte co nejméně trápit tím, že to v tuto chvíli nejde. Naše hlava a stres má na erekci opravdu neblahý vliv. Zároveň bych doporučila i konzultaci s lékařem, můžete zkusit sexuologa nebo androloga.

Dobrý den. Mám rád sex a rád se mazlím. Jsem naturista a chodím doma nahý. Ale mám problém. Pokud s partnerkou souložíme a já vyvrcholím, tak znovu vyvrcholit mohu až tak druhý až třetí den. Další erekce je u mně sice možná, ale až za několik hodin po vyvrcholení, a když se pak po mazlení pokoušíme znovu o spojení, tak to sice možné je, ale penis už není tak tvrdý a po chvíli opadne úplně. „Normální“ spojení a plnohodnotná soulož je, jak jsem psal na začátku, možná až po těch2 až 3 dnech. Mě to trápí, když slýchám od jiných chlapů, že můžou několikrát denně. Je nějaká možnost toto vyřešit? Moc bych byl vděčný za radu. Jindřich

Dobrý den, doporučuji konzultaci s odborníkem, nejlépe sexuologem. Takto na dálku bohužel nemohu poradit s jasnou příčinou.

Ahoj. Brouzdám všude možně, ale stále mám pocit, že jsem nenašel to pravé. Rád bych nějakou vibrační hračku do kalhotek, která je možná dálkově ovládat. Hračka by měla být taková, aby se s ní dalo chodit i venku a nějak nepřekážela, nebyla moc hlučná a nebyl by problém s tím, že jsou s dálkovým ovládáním jen potíže a nereaguje. Můžete něco poradit? Díky, Honza.

Zdravíme,

vyloženě kalhotkové vibrátory máme zde: https://www.lascivni.cz/tag/vibratory-do-kalhotek/ – z těch nejnovějších můžeme doporučit: Sladké tajemství do kalhotek – Satisfyer Sexy Secret v RECENZI – s ním měla Talya dobrou zkušenost a splňuje vaše požadavky. 🙂 Magnet drží dobře na kalhotkách všech typů.

nemohu vyvrcholit behem spanku

Dobrý den, během spánku to je zcela normální. K vyvrcholení je potřeba nějaká aktivita, což je při spánku takřka nemožné.

Dobrý den mám takový problém přítelkyně má ráda dlouhý sex ale já bohužel vydržím max 30 sekund rád bych věděl co stim dělat trénink nepomáhá Děkuji za odpověď

Dobrý den, mohlo by se jednat o problémy s předčasnou ejakulací, bylo by pravděpodobně vhodné vyhledat pomoc odborníka, v tomto případě doporučuji se obrátit na urologa nebo androloga.

Dobrý den mám takový problém přítelkyně má ráda dlouhý sex ale já bohužel vydržím max 30 sekund rád bych věděl co stim Děkuji za odpověď

Dobrý den, mohlo by se jednat o problémy s předčasnou ejakulací, bylo by pravděpodobně vhodné vyhledat pomoc odborníka, v tomto případě doporučuji se obrátit na urologa nebo androloga.

Dobrý den,
je mi 32 let a objevil se u mě problém se sexuální výdrží. Neříkám, že jsem tento problém již v minulosti neměl ale vždy se to tak nějak otočilo zatímco teď je tomu už rok a půl a já nevím jak z toho ven. Mám stále velkou chuť, dokážu masturbovat i několikrát denně a i když se snažím ejakulaci oddalovat a mastrubovat třeba půl hodiny tak to nepomáhá a já jsem víceméně stále jak těsně před ejakulací. Když už se dostanu k ženě tak i jen orální sex mě vzruší natolik, že je rychle hotovo. Jediné co pomáhá je litr vína ale takhle to přeci pořád nejde. Existují nějaké ověřené tablety nebo doplňky stravy co by mi pomohlo problém vyřešit? Chtěl bych si zase pořádně užít sex s pořádnou vydrží tak že mě každé zasunutí nebude nutit ejakulovat. Mockrát děkuji za Váš čas

Dobrý den, příčinou může být např. i nadměrná masturbace nebo příliš častý sex. Stejně jako celé naše tělo potřebuje odpočinek a regeneraci, to stejné potřebuje i váš penis. Dále by se mohlo jednat i o tzv. předčasnou ejakulaci, zde by vám však nejlépe poradit odborník (androlog) na základě komplexního vyšetření.

Ahoj Martino, mám problém, rád bych si popovídal s nějakou sexuolozkou o mém problému, ale nemůžu žádnou v mém městě najít. Poraďte mi prosím kde hledat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den Františku, např. na tomto odkazu najdete seznam jednotlivých sexuologů po celé České republice: http://www.persefona.cz/download/sexulogoveVCR.pdf.

Dobrý den, mám problém si najít partnerku. Problém nejspíše bude v tom, že mě nepřitakují sexuálně zkušené dívky. Ale zase se mi líbí mladé dívky okolo 17ti let. Osobně mi je 23. a za celý svůj život jsem měl jen jednu partnerku u které mi nevadilo že je zkušená neboť jsem strašně moc chtěl vyzkoušet jaké je to mít sex. Děkuji za odpověď

Dobrý den, na mladší partnerce není nic špatného.Pokud nemůžete žádnou partnerku najít, zkuste např. různé seznamky.

Jak snížit mužovu touhu po sexu , když partnerka nechce a chci jí vyhovět .

Dobrý den, obraťte se prosím na odborníka, nejlépe sexuologa.

Dobrý deň volám sa Martin mam 34 rokou.Mam krásnu sexi manzelku 36 ročnú ktorú milujem a mame dve krásne zdravé deti.strasne mam rad sex s mojou manželkou paci sa mi jej telo je dokonalá. Ale ona nemá až taky pohľad na sex .ma ho rada ale nie až tak ako ja…ja mam na ňu stále chut..mam chut keď nosi sexi kostýmy aj keď to nieje často veľmi by som chcel aby sme častejšie hrali úlohy…a potom. Jej ešte vadí keď si obliekam body stocing ze vraj to je buzerantske…co mam robiť.. netúžim po inej žene. Ale chcem sex trosku okorenené a aby jej nevadila moja uchylka keď si obliekam kostymi

Dobrý den, stejně jako celý vztah, tak i sexuální život je vždy o vzájemné komunikaci. O své ženě mluvíte velmi hezky, zkuste to takto upřímně povědět i jí. Zkuste hledat kompromis, ať vám ona řekne, co by si přála a vy jí řekněte, co si přejete vy. Zkuste se domluvit, že si vzájemně přání vyplníte. Jakou zvolíte formu, např. jak často, apod., je čistě na vás.

Dobrý den ,prosím mám otázku je mi 40 let mám stálého partnera (od 17 let), nikdy jsem s ním nedosáhla orgasmu ..sama se sebou dosáhnu za pár minut,ale společně se nám to nedaří.. děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučuji tuto otázku probrat primárně s vaším gynekologem, zda je vše v pořádku. Popř. by vám mohl doporučit další odborné vyšetření. Zároveň se můžete sama zkusit zamyslet, co je rozdílné v tom, když se uspokojujete sama, a když vás uspokojuje partner. Snažit se jej směřovat tak, aby byl prožitek co nejvíce totožný.

Dobrý den, mám pocit že mám srostlý kousek kůže na penisu u uzdičky. V dětství jsem měl problém se srostlou kůžickou. Nemáte někde jasný obrázek jak to má přesně vypadat?

Dobrý den, pokud si nejste jistý, zda je s vaším přirozením vše v pořádku, doporučuji návštěvu lékaře.

Jak omezit sexuální potřebu , partnerka má menší potřebu a zájem .

Dobrý den, doporučuji konzultovat s lékařem, pokud by vám doporučil nějaké léky, popř. vitaminy, vždy je vhodné volit podle vašeho aktuálního zdravotního stavu.

Dobrý den,
už od puberty mě trápí vaginismus. S přítelem s tím nějak více a méňe bojujeme a nedávno jsme se rozhodly, že by mi rád pořídil vibrátor, možná dildo. Četla jsem u Vás na webu recenze vibrátorů, ale problém je v tom, že sháním nějaký s opravdu malým průměm a jelikož by to byl můj první, nevím jak jej vybrat. Mohu Vás poprosit o nějaký tip na vibrátory vhodné pro ženy právě s tímto problémem?

Předem děkuji za Váš čas.

Anna

PS: Mail, který jsem použila jsem si opravdu založila kvůli tomuto dotazu 😀 🙂

Zdravíme,

vyloženě pro vaginismus bychom vám doporučili spíše sady vaginálních dilatátorů – to jsou takové menší dilda pro trénování svalů právě při vaginismu: https://www.lascivni.cz/vaginalni-dilatatory – dobré zkušenosti máme s modely She-Ology, Ouch!, Mae B a Sweet Smile.

Rozměrově se mohou pohybovat například takto:

1. délka 6.78cm – průměr 1,35cm

2. délka 7,52cm – průměr 1,88cm

3. délka 7,67cm – průměr 2,16cm

4. délka 7,92cm – průměr 2,46cm

5. délka 8,46cm – průměr 3cm

Snad pomohou :))

Ahoj mám takový dotaz ze kterého se už dlouho cítím špatně
Už delší dobu se mi líbí jedna osoba která je mi blízká a je z mé rodiny
Většinu času přemýšlím nad tím jaké by to bylo s ní mít sex a někdy aji masturbuji nad představou že to s ní dělám tak jsem se rozhodl ji to říct ale nevím jak aby to neřekla zbytku rodině nemáte nějakou radu která by mi pomohla?

Dobrý den, doporučuji hledat sexuální partnerku/partnera mimo rodinu.

Dobrý den, měl bych jeden menší problém, s partnerkou jsme neměli styk jak anální tak obyčejný, análni bez a obyčejný s kondomem, jenomže mě pár dní potom začal bolet penis při erekci, přesněji. Vlevo nad varletem, osobně si myslím že jsem to jen přehnal a mám to namožené, ale říkal jsem si že se raději zeptám co by to ale mohlo být.
Namožené proto že občas mám rád prostě větší rychlost při tom tak jsem si říkal jestli jsem si nenamohl sval který drží erekci či tak něco.
Stále jsem. Schopný dosáhnout erekce ale pobolívá při ní to místo a taky už ji neudržim tak dlouho.
Prosím poraďte děkuji

Dobrý den, na dálku bohužel nelze poradit, bylo by potřeba penis vidět. Pokud by obtíže přetrvávaly, doporučuji se obrátit na lékaře.

Ráda bych se zeptala prosím, s manželem jsme spolu 6 let, nemáme děti, ale chceme. Já 36, manžel 32 let. Ve vztahu byla nevěra ze strany manžela, rozhodli jsme se spolu zůstat, nelituji, máme krom tohoto moc hezký vztah, kvalitní společný čas, sexuální život se po nevěře zlepšil také o hodně. Stejně má ale manžel tendence občas vyhledávat v těžké opilosti „erotické seznamky“, „erot priváty“ atd. hovory se ženami v baru, psaní se ženami atd. Již dříve byl na sex seznamce. Samozřejmě nevím vše, a nevím, jestli něco z toho proběhlo atd. Vím to aktuálně z výpisu hovorů. Trápí mě ale i ta tendence, kdy nevím, čeho je a není schopný a co s tím mám dělat v případě , že se nechci rozvádět? Nebo zkusit pochopit jeho chování, popřípadě naleznout řešení, jestli nějaké je prosím?

Manžel neví, že vím. Obecně je introvert, o těchto věcech se stydí mluvit, o tématu, co by se mu v sexu líbilo, řekne nic..resp nic upřímně. Co se týká iniciativy, spíše vyčkává a čeká na mě, není muž sexuální akce, možná jen v té opilosti (dříve po večírku jsme mívali divoké noci, nyní už ne, já už moc nepiji), mnoho let na začátku vztahu na mě působil, že na intimnosti ani moc není, nevěra pro mě proto byla velkým překvapením. V pubertě byl prý hodně nesmělý a sex.životem začal později.

Dobrý den, v podstatě si ve svém dotazu na mnohé i odpovídáte. Důležitá je především komunikace – tedy partner by měl vědět, že vy víte a zároveň by s vámi měl o svých potřebách být schopen komunikovat. To je základ. Pokud se vám toto podaří, mohlo by se plno problémů i vyřešit. Je možné, že sex stránky, seznamky, apod. vyhledává, protože mu něco ve vztahu s vámi chybí a zároveň si o to sám nedokáže říct a je pro něho jednodušší komunikovat s někým cizím. Pokud by to vašemu manželovi bylo příjemné, co si zkusit doma na takovou sex seznamku zahrát – tedy zavolá vám?:)

Dobrý den,
můj dotaz se bude týkat spíše psychologické stránky věci. Mám jednu vlastnost, která mi delší dobu vrtá hlavou a nedávno jsem opět měla možnost jí intenzivně prožít.
Velice silně mě popuzuje když vidím erotizované fotky nebo videa nahých žen. Vlastně mi nevadí jako takové, ale spíše to když jsem přítomna u toho jak na ně muži pozitivně reagují. Stejně tak mě rozčiluje prostituce a striptýz. Nevíte co moje reakce může způsobovat? Pro úplnost dodávám že trpím sexuálními problémy, které souvisí s mým osobnostním narušením.

Dobrý den, váš dotaz bych směřovala spíše na psychologa. Pravděpodobně by však vaše popuzení z této tematiky mohlo souviset s vašimi sexuálními problémy.

Dobrý deň.chcel by som sa opýtať na nejaké doporučené pre VR porno.
Aké okuliare kúpit pre kvalitný zážitok plus ako je to s dadabazov videi a či tam nájdeme videa ako aj pre muža diváka tak aj pre ženu.
Ďakujem za odpoveď.

Zdravíme,

kolem VR porna jsme měli jen jednu recenzi: Oživí virtuální realita (VR) světovou pornografii? RECENZE VR brýlí – původní technologie s brýlemi pro mobilní telefony je dnes za nás už překonaná, spíše se jede VR porno na brýlích typu Meta Oculus Quest – doporučejme druhou generaci, je cenově přívětivá, případně PRO varianta, ale čistě na porno je už docela přestřelená.

Z těch free galerií či zdrojů se běžně používá Pornhub.com, xHamster.com, ixxx.com, eporner.com, či placený vrporn.com či námi dříve otestované Reality Lovers.com 🙂

Dobrý den paní Martino, mám dotaz týkající se mojí sestry. Je moc hezká a hlavně moc přitažlivá a kdykoliv jsme spolu tak mě provokuje. Sexuálně. Nevím co mám dělat a jsem na rozpacích. Ona by asi chtěla sex. Co mám dělat?
Poraďte mi prosím.
Děkuji

Dobrý den, sex se sestrou je považován v naší republice za trestný čin.

ahoj.
jsem sub… nasel jem si pána chceme sepsat smlouvu o vlastneni penisu a varlat… je něco takové? patřím mu výhradně jen v tom.. jsem 24/7 zamčeny

Zdravíme, v podstatě tu definici splňuje naše Otrocká smlouva, kdy definuje celého vaše vlastnění. Takže i zde můžete konkrétně definovat celé 24/7 BDSM.

Dobrý den. Mám ráda anální sex a poslední dobou se mi zalíbilo, když do mě partner vrcholí. Je to pro mě neskutečný pocit prožitku,ikdyž pak ze mě nějakou dobu vytéká ejakulat. Je to bezpečné nechat si partnera vrcholí do mého konečníku

Dobrý den, jak při vaginálním, tak i análním sexu může dojít k přenosu pohlavně přenosných chorob, toto bych viděla jako riziko. Záleží tedy, jak máte nastavený váš partnerský vztah, zda si vzájemně důvěřujete, apod.

dobrý den, nevím jestli sem můj dotaz uplně patří, ale zkusím: jsou hemoroidy I. a II. stupně překážkou pro masáž prostaty? Mohou stav zhoršit nebo naopak zlepšit?
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji váš dotaz konzultovat rozhodně s vaším lékařem. Neznám podrobně váš zdravotní stav, proto si nedovoluji radit.

Dobrý den, je něco špatně když se mi líbí shemale. Na porno stránkách sleduji jenom videa s tou to tématikou a masturbuji u toho, představují si že mě shemale analne souloži a vrcholí na můj penis, může to mít něco z mojí sexualitou

Zdravíme, fantazii máme každý unikátní a nemusí na ní nic být problémového – je to pro vás zajímavý stimul, který běžně nezažíváte. Ikdybste chtěl tyto fantazie realizovat, není s tím nic špatného, neexistuje nějaká normativní sexualita či jeden pohled, či šuplíček. Pokud vás to fascinuje a vzrušuje, není na tom nic zvláštního. Užívejte si to. 🙂

Dobrý den chtěla bych se poradit dva měsíce jsme s přítelem neměli sex měla jsem zdravotní problemi ter jsem zdravá a chtěli jsme se pomilovat ale když přítel vnikne domě a začne se sním penisem pohybovat tak mě to ve vnitr po boková

Dobrý den, zkuste vagínu více zvlhčit, vhodné jsou lubrikační gely. Domnívám se, že vaše obtíže při pravidelném styku vymizí.

Dobrý den, s partnerkou jsme spolu devět let a máme dvě děti. Od začátku jsem věděl, že měla i partnerky. V posledním roce, se jí to začíná otáčet k ženám. Sexuálně ji přestávám přitahovat a myslí více na ženy. Nevím, co mám dělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k tomu, že váš dotaz se týká spíše partnerského vztahu, doporučila bych se obrátit na manželskou poradnu, pokud o řešení stojí i vaše manželka. Vždy je důležitá aktivní spolupráce obou partnerů. Obtíže v partnerském vztahu je vždy vhodné řešit osobně s odborníkem.

Ahoj , rád bych se chtěl zeptat. Kde mám vyhledat nějakou sexuolozku, abych si s ní promluvil o problému. Se ženskou se mluví vždy snáze.

Dobrý den, např. zde najdete http://www.persefona.cz/download/sexulogoveVCR.pdf.

Dobrý den, můžete mi prosím poradit kde najdu ženu sexuolozku se kterou bych si mohl popovídat o všem co se týká mě a sestry. Děkuji.

Dobrý den, rád nosím dámské kalhotky a boty na podpatku. Občas spím u sestry,protože jí hlídám byt. Když není doma tak masturbuju na její kalhotky a boty na podpatku. Boty vždycky umeju a moc se mi libi, když si je obuje. A to mě vzrušuje,jako bych se jí vystříkal na její nohy a kundicku. A taky se mi líbí její červené nehty na nohou a když roztahuje nohy a chce abych viděl její kalhotky a kundu. Mám starší sestru. Můžu jí to říct?

Dobrý den pane Karle, již jsem na vaše dotazy ohledně sestry odpovídala. Nejlépe se vyvarovat sexuálním aktivitám, které jsou se sestrou spojeny.

Děkuji Vám za Vaše odpovědi, ale stejně bych si o tom s někým promluvil. Ale nemám s kým. Přitom ženských jsem měl hodně, ale moje sestra mě vzrušuje a určitě bych s ní chtěl mít sex. Nemám nouzi o sex s jinými ženami, ale prostě ona mě vzrušuje a když masturbuju, tak si představím sex se sestrou. Poraďte mi prosím co mám dělat.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vzhledem k vaším dalším dotazům zde odkazuji na konzultaci se sexuologem nebo psychologem.

Dobrý den .
Mám takový intimní problém . S manželem provádíme anální praktiky ( on na mě ) lecos jsme vyzkoušely a hodláme se zase posunout dál a zkusit Hluboký anální fisting . Pro tento účel jsme koupily anální vyplachovadla a nástavec na sprchovou hadici . Začnu dělat očistu análku , tak aby ze mě tekla jen čistá voda. Pro jistotu to udělám i vícekrát . A teď je na řadě můj problém .
Když jsem hotová, tak přibližně do 5-10 minut se mi dostaví pocit , jako když jdu na velkou. Pro jistotu tedy jdu a ještě že tak , vyteče ze mě ještě mnoho vody ale i se stolicí . Jdu se tedy umýt znovu , ale problém se opakuje ( né vždy ) . Zkoušela jsem ve sprše ubrat proud , dát menší množství vody , nezajíždět nástevcem příliš daleko , 3 hodiny před očistou nejím , zkusila jsem i jiný nástavec který nestříká rovně ale do stran . Už jsem zkusila snad vše co mi přišlo že by to mohlo dělat , ale děje se mi to SKORO pokaždé . Mohu se zeptat jestli něco dělám špatně ? Zažívání atd. je v pořádku .
Prosím o radu Děkuji L.T

Zdravíme, ten problém bude dle nás v množství vody, které vaše tělo přijme, protože evidentně je ve vás více vody, než by to neovlivňovalo vaše hrátky. Pro očistu doporučujeme ještě navýšit objem vlákniny, kterou jíte – ať už konkrétními potravinami, či vyložně samotnou nestravitelnou vláknitou typu psylium a další – ty ulehčí očistu střev a tedy není potřeba tolik vyplachovat – je důležité kontrolovat množství, což u hadice sprchové z principu nejde – vhodná jsou balónková vyplachovadla, či klystýrová sada lékařského ražení.

Dobrý den, mám dotaz, rád masturbuju do dámských kalhotek. Kupuju si je a někdy je i nosím. Když sestra není doma tak s nima masturbuju, ale nemůžu se do nich vystrikat. To by poznala, protože spolu nabydlime. Když jsem u ní doma tak si rád zkouším její kalhotky a boty na podpatku. Rád stříkám do jejich bot. Ale potom to umeju. Určitě si taky dámské boty na podpatku mojí velikosti koupím. Když v nich masturbuju tak myslím na sex se sestrou. Moc mě přitahují kalhotky a boty na podpatku a dámské nohy. Mám nějakou úchylku? A jakou?
Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den, to, co popisujete, můžeme nazvat jako fetiš na spodní prádlo.

Dobrý den, můžu masturbovat se sestrou? Incest to přece není a děláme to oba dva dobrovolně. Poraďte mi prosím co dělat.
Děkuju

Dobrý den, doporučuji se vyvarovat veškerým sexuálním aktivitám se sestrou.

Nám oběma se to moc líbí a budeme v tom asi pokračovat. Je to problém?

Dobrý den, na vaše dotazy jsem odpovídala již dříve.

Rád bych zkusil sex se shemale. Kde mám hledat? Poraďte.
Děkuji

Dobrý den, doporučuji seznamky na toto téma zaměřené, např. http://www.shemaleseznamka.cz

Dobrý den, mám starší sestru a oba dva jsme rozvedení. Můžeme spolu aspoň vzájemně masturbovat? Je nám přes padesát let. Můžeme spolu spát?
Chceme to oba dva dobrovolně a nic víc než jen sex. A nikdo se to nikdy nedozví.
Poraďte mi prosím co máme dělat.
DDěkuji

Dobrý den pane Karle, sexuální aktivity s vaší sestrou nejsou vhodné. Ovšem oba dva jste dospělí a tím i zodpovědní za svoje chování.

Dobrý den, mám starší sestru a moc se mi libi a hrozně moc mě přitahuje a oba dva jsme rozvedení. Ani jeden z nás nikoho nemá. Co mám dělat, mám jí to říct, že bych s ní chtěl mít sex? Když masturbuju tak si představím sex se sestrou a moc se mi to líbí. Ale není to ono. Poraďte mi prosím.
Děkuji za Vaši odpověď

Dobrý den pane Karle, sexuální aktivity s vaší sestrou nejsou vhodné. Ovšem oba dva jste dospělí a tím i zodpovědní za svoje chování.

Dobrý den, rád bych chtěl zkusit sex se shemale. Je na tom něco špatně? Ale nevím kde jí najít. Poraďte mi.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji seznamky na toto téma zaměřené, např. http://www.shemaleseznamka.cz, ale určitě najdete i jiné. Každý z nás má jiné potřeby, pokud tím nikomu neubližujete, není na tom nic špatného.

Jak bych si mohl pomoci v masturbaci? Abych vydržel déle a udělal přítelkyni radost?

Dobrý den, masturbace je rozhodně přirozenou a zdravou součástí sexuality a mnoho lidí hledá další způsoby, jak si ji užít co nejvíce. Pokud máte zájem zlepšit své postelové statistiky a tím udělat své partnerce radost, zkuste tento seznam tipů na lepší prožitky:

1. Kegelovy cviky: tyto cviky posilují pánevní svaly, což může pomoci prodloužit dobu vaší sexuální výdrže a zlepšit celkovou sexuální výkonnost.

2. Změna tempa a stimulace: pokud máte pocit, že se rychle přibližujete k orgasmu, můžete zkusit změnit tempo masturbace nebo způsob stimulace.

3. Změna pozice: změna polohy těla během masturbace může pomoci snížit napětí a prodloužit dobu sexuální aktivity.

4. Vdechování a výdechování: hluboké a pomalé dýchání může ovlivnit prožívání drážděním a tím zlepšit kontrolu nad načasováním výsledné ejakulace.

5. Pravidelná masturbace: pravidelná masturbace může pomoci zlepšit kontrolu nad ejakulací a prodloužit sexuální výdrž.

Pokud vás však obtěžuje délka vaší výdrže, zkuste výše uvedené tipy a uvidíte, zda vám pomohou prodloužit dobu sexu. Je také důležité si připomenout, že sex je o vzájemné komunikaci a spolupráci s partnerem, takže neváhejte mluvit o svých potřebách a přáních s vaší přítelkyní.

Pro trénink můžete zkusit naši ověřenou Fleshlightku STU: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-umela-vagina-fleshlight-stamina/ či návod na delší výdrž: https://www.lascivni.cz/navody/podpora-erekce/. Čistě masturbaci se věnujeme zde: https://www.lascivni.cz/sex/masturbace-od-historie-po-praxi-i-serial/ a honění (ne za děvčaty :))) zde: https://www.lascivni.cz/navody/si-nejlepe-vyhonit-navod/

ahoj–je mi15 😀 ano…a mám ráda bdsm , bondage…myslíte, že to je v mém věku špatně ???

Dobrý den, není to asi úplně obvyklé, ale zároveň ani nic, co by se dalo považovat za špatné:)

Dobrý den, mám starší sestru a moc se mi libi a hrozně moc mě přitahuje. I když jsem jsme spolu leželi v jedný posteli nahý tak k sexu se sestrou nedošlo. Osahávali jsme se a potom jsme spolu vzájemně masturbovali. Sestra mě ho honila a já jí honil její kundicku. Za chvíli jsme spolu měli krásný orgasmus. Udělal jsem se jí na prsa a mezi nohy. Je masturbace se sestrrou incest? Proč je incest trestný když chceme jen sex spolu a oba s tím souhlasíme?
Děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, jedná se o incest a tedy trestný čin. Sexuální vztah je v našem trestném zákoníku zakázán – proč tomu tak je, je otázka spíše na právníka.

Proč je incest trestný čin i když je to oboustranné a nikdo o něm neví? V mnoha zemích je to legální a to mi připadá úplně pořádku. Když to oba dva chtějí dobrovolně a jsou dospělí, tak jim to přece nemůže nikdo zakázat.
Děkuji za odpověď a váš názor.

Dobrý den pane Karle, sexuální aktivity s vaší sestrou nejsou vhodné. Ovšem oba dva jste dospělí a tím i zodpovědní za svoje chování.

Sestra mě přitahuje a dává mi to hodně najevo. Třeba sedí na zahradě v křesle a má nohy tak, abych viděl její kalhotky a kundu. Prostě mě takhle provokuje a vzrušuje mě. Prostě když masturbuju tak si představím svojí sestru při sexu s ní. A je to moc příjemný a lepší než koukat na porno. Mám vystrik co už jsem dlouho neměl. Rád bych ale přešel od představy se sestrrou k realitě. Co mi poradite?
Díky za názor a odpověď.

Dobrý den pane Karle, sexuální aktivity s vaší sestrou nejsou vhodné. Ovšem oba dva jste dospělí a tím i zodpovědní za svoje chování.

Poraďte mi prosím co mám dělat když se sestrou nemůžu ani masturbovat? Nikdo se o tom nedozví. Nechci jí přece udělat dítě ale jen s ní mít sex. Co mám dělat? Moc mě láká s ní mít sex.
Děkuji za odpověď

Dobrý den pane Karle, sexuální aktivity s vaší sestrou nejsou vhodné. Ovšem oba dva jste dospělí a tím i zodpovědní za svoje chování.

Dobrý den, mám starší sestru a moc se mi libi a hrozně moc mě přitahuje. Jednou jsme spolu leželi v jedný posteli nahý a málem jsme se spolu vyspali. Nedošlo k tomu a to mě mrzí. Ale nemusí, protože jsme spolu aspoň vzájemně masturbovali . Já jsem nikdy takovou příležitost neměl a bylo to moc pěkný když mi ho honila a já jí honil její kundicku. Oba dva jsme se spolu udělali a bylo to moc pěkný. Je vzájemná masturbace sourozenců incest? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano, jedná se o incest.

Libi se mi moje sestra a moc mě přitahuje. Chtěl bych s ní mít sex a nebo aspoň vzájemně masturbovat. To přece není incest. Mám jí říct že mě vzrušuje a určitě bych s ní chtěl mít sex? Už jednouk tomu málem došlo když jsme spolu leželi v jedný posteli úplně nahý. Nedošlo a nevím jestli je to dobře , ale oba dva jsme to moc chtěli . Vždyť je to jenom sex se sestrou a dobrovolný. Nic víc ,jen sex. Tak je incest trestný?
Děkuji za odpověď

Dobrý den, jedná se o incest, tedy trestný čin. Doporučuji se tomuto chování dále vyvarovat.

Dobrý den, mám moc pěknou starší sestru a moc se mi libi a hrozně moc mě přitahuje. Jednou jsme spolu leželi v jedný posteli úplně nahý a osahávali jsme se až málem došlo na sex. Měli jsme trochu upito. Oba nás to tak vzrušilo, až jsme spolu měli krásný orgasmus. Ale chtěl bych se sestrou mít normální sex alespoň jednou. Proč je to incest, když to chce dobrovolně a jde jenom o sex? Když masturbuju tak si představím sex se sestrou a je to krásný, lepší než porno. Můžeme spolu aspoň vzájemně masturbovat? Nebo je to taky incest?
Děkuji za Vaši odpověď

Dobrý den, všechny sexuální aktivity s rodinným příslušníkem jsou považovány za incest. Proč je to takto nastavené, je otázka spíše na právníka.

Mám starší sestru a moc se mi libi a hrozně moc mě přitahuje. Už jsme několikrát spolu leželi v jedný posteli nahý a málem k tomu došlo. Je to incest, když to chce dobrovolně? Jde jenom o sex se sestrou a o nic jiného. Ona to tak taky chce stejně.

Dobrý den, ano, jedná se o incest.

Dobrý den , chci se prosím zeptat, dá se u nás něco koupit na zvětšení penisu ? Když se mi postaví tak má 12 centimetru. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, bohužel vás zklamu, vyloženě na trvalé zvětšení penisu nic nedoporučím. Před sexuální aktivitou lze např. vyzkoušet vakuovou pumpu.

Dobrý den, potřebuji pomoc jelikož nevím kde jinde mi pomohou. Je mi 15 let a při erekci mě v dolní části bolí penis. Avšak vše je naprosto v pořádku při prvním honění (které trvá tak 15 minut) a při prvním vyvrcholení, problém nastává až potom. Když se mi penis postaví třeba po hodině od vyvrcholení v ten stejný den tak cítím silnou bolest v dolní části. Myslím si, že problém přetrvává od doby, kdy jsem se v noci probudil s erekcí a s touto popisovanou bolestí. Nevíte čím to může být, jaké existují řešení aby tohle již nepřetrváválo? Děkuji

Dobrý den, pokud máte při erekci bolesti, bylo by vhodné vyhledat raději lékaře, aby vás prohlédl , zda je vše v pořádku. Bohužel takto na dálku nelze posoudit.

Dobrý deň, Je možnosť nájsť dotazník pre subinky aj vo forme pdf.?

Hezký den, dotazník z Velký BDSM úkolníček a trestovač pro subinky a suby máme v plánu připravit i v interaktivní podobě, ze které byste si mohli udělat exportem i .pdf, ale aktuálně není dostupný. Každopádně je ten dotazník určitě vhodný jak pro subinky, tak otroky.

S přítelem jsme nepoužili kondom a jeho ejakulat se dostal do mého těla. Bude mě něco bolet nebo co dělat proto, aby šel ven? Beru antikoncepci.

Dobrý den, vniknutí ejakulátu do vaší vagíny nebolí a po sexu má tendenci samovolně vytékat. Sama tedy nemusíte dělat nic, aby se sperma dostalo ven.

Dobrý den, předem se omlouvám za dotaz, ale udělal jsem chybu, které teď lituji. V krátké minulosti jsem navštívil salon pro erotické masáže, kde jsem podstoupil erotickou masáž, při které mě masérka ručně (onanií) dovedla do orgasmu, ale ještě před tím jsem tzv. prstil (masturboval) masérku. Nedošlo k sexu (pohlavnímu styku), orálnímu sexu a ani líbání. Jen proběhlo k vzájemnému uspokojování pomocí rukou (prstů) a to k onanii ze strany masérky a masturbaci masérky z mé strany (hned po té proběhla sprcha). Mám teď obavy, zda nemůže dojít k přenosu pohlavně přenosné nemoci jak jsem masturboval masérku (např. k HIV, Syfilis)? Mohu Vás požádat o názor zda je to vůbec možné a s jakou pravděpodobností? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud jste neměli pohlavní styk, je riziko přenosu nemocí poměrně malé. Pokud však chcete mít jistotu, lze podstoupit vyšetření.

víte něco o tom že by muži několikrát ze den vytékalo něco z penisu?nebo si myslím zprávně že to byl zaschlí ženský sekret i kdyby sperma vytéká jen tak?? myslím že ne vim že kapička při sexu vždy ale tohle bylo moc !!

Také si nemyslím, že by šlo o ženský sekret – spíše jen o výtok podobný poluci.

Dobrý den, možná to není otázka, kterou bych měl směrovat Vám, ale bohužel nevím, kde jinde bych se zeptal, tak se případně omlouvám.

Jde o to, že už minimálně dva roky vím, že mám transform fetiš. Na internetu jsem ale nenašel nikoho z Česka, kdo by ho měl taky. V tom právě je ten můj dotaz – jazyky moc neovládám a chtěl bych si o tom promluvit s někým, kdo to taky má, protože v tuhle chvíli mám pocit, že jsem jediný.

Nechci si skrze Vás hledat vztah, to fakt ne, mám jen tenhle dotaz – Znáte kohokoli z Česka, kdo by to měl?

Pokud Vás tímhle dotazem ruším, tak se moc omlouvám, ale celkem mě to už nějakou dobu trápí a chtěl bych aspoň vědět, že v tom nejsem v téhle zemi sám. Ona to není zrovna typická úchylka…

Děkuji moc za jakoukoli odpověď.

Hezký den,

narovinu je to specifický fetiš, ale nesmyslím si, že statisticky by bylo možné, že byste v ČR byl jediný. Mohu vám jen doporučit buď různé erotické seznamky (https://www.lascivni.cz/recenze/on-line-seznamky/), či napsat o tomto vaši fetiši na různá erotická fóra (https://erotikforum.cz/on-hleda-ji/ x https://erotikforum.cz/on-hleda-jeho/), či do naší poradny https://www.lascivni.cz/sexuologicka-poradna/ – a tím se třeba k vám dostane někdo s podobnou zálibou. 🙂

Určitě svým dotazem nerušíte, je zajímavé si přečíst něčí zkušenost – my o tomto tématu máme jen https://www.lascivni.cz/slovnicek/transformacni-fetisismus/, pokud byste měl pohled/nápad, jak tento obsah rozšířit, určitě bychom vám byli vděční.

Dobrý den, předem se omlouvám za dotaz, ale udělal jsem chybu, které teď lituji. V krátké minulosti jsem navštívil salon pro erotické masáže, kde jsem podstoupil erotickou masáž, při které mě masérka ručně (onanií) dovedla do orgasmu, ale ještě před tím jsem tzv. prstil (masturboval) masérku. Nedošlo k sexu (pohlavnímu styku), orálnímu sexu a ani líbání. Jen proběhlo k vzájemnému uspokojování pomocí rukou (prstů) a to k onanii ze strany masérky a masturbaci masérky z mé strany (hned po té proběhla sprcha). Mám teď obavy, zda nemůže dojít k přenosu pohlavně přenosné nemoci jak jsem masturboval masérku (např. k HIV, Syfilis)? Mohu Vás požádat o názor zda je pravděpodobnost nějaké nákazy? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud jste neměli pohlavní styk, je riziko přenosu nemocí poměrně malé. Pokud však chcete mít jistotu, lze podstoupit vyšetření.

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem s přítelem skoro 3 roky a je to můj druhý sexuální partner, nikdy jsem se sexem neměla problém právě naopak, chtěla jsem ho i vícekrát denně. Teď často nemám vůbec chuť na sex ani na nic okolo, a přítel mě vůbec nevzrušuje, nerozumím proč prosím o radu.

Dobrý den, za změnou chutě na sex může být plno věcí – únava, nemoc, stres, psychická nepohoda, nezdravý životní styl, apod. Pokud vás partner nevzrušuje, zkuste si sama položit otázku proč. Co za to může? Může to partner nějak ovlivnit? Pokud však budete ve vztahu, kdy vás partner nevzrušuje, je pravděpodobné, že vaše chuť na sex bude malá.

Dobrý den prosím vás mám problém a ejakulaci. Je mi 58 let a teď momentálně už počtvrté co jsem měl s mojí partnerkou sex jsem neměl žádnou ejakulaci Jak je to velký problém nemáte nějaké řešení nebo radu ? Děkuji

Dobrý den, problémy s ejakulací by bylo rozhodně dobré řešit osobně s odborníkem, doporučuji vyšetření u urologa nebo androloga.

Delší dobu mě sabotuje Weiss hold nesednem si protože každý zdílíme jiné názory jenže od toho amatera já dokažu komunikovat i s politiky a netajím sem tím že su dost v těchto věcech kontraverzi takže jsem dokázala hybnout i so žehavími tématy jako je krize kolem plynu a ropy a hlavně co se týče zákoniku pro všechny .Jsem dost inteligentí na to ,abych postoupila dál ale jak? Chci být komplet a nebojím se ani toho kontraverzního rozhodnutí co se týče sterilizace což poslední OP neni pro mne žádnou překážkou a dokážu odvrátit tento mýtus ,Mám vlastní atelier a 6 let mám ohlas i v cizině což mnozí říkali že by tam líp prorazim jenže chci být komplet a opět odrazit ty nesmyslné posměšky jenže kdo my pomůže? Tady člověk musí zvládnout 10 předpisů než se někdo probudí a zjistí že něco má dělat takže najde se někdo kdo to má v hlavě v pořádku a neodmítné někoho kdo by byl medialně zručný a uměl inteligentně odpovědět i na ovšemetné dotazy novinářů

Hezký den, děkujeme za sdílení zkušeností, bohužel to je téma, které přesahuje naši zkušenosti či odbornost. V ČR je téma transexuality, transize a změny pohlaví je pořád problematika nedotažená a nevhodně nastavená. Narovnání té situace bude bohužel ještě na dlouhé roky. Držíme palce, ať to není tak dlouhé.

Dobrý den,
s mojí manželkou jsme již 35 let a v poslední době došlo k velké změně v jejím sexuálním chování.Je pravdou,že asi 8 let jsme spolu intimně nežili,ale pramenilo to asi z našeho věku a stereotypu.Navíc ani jeden z nás neměl odvahu udělat ten první krok a začít opět znovu.Já jsem to nakonec udělal a začali jsme opět žít i v tomto směru a je to skvělé,doslova jsme se toho nemohli nabažit,začali jsme být i otevření a probrali vše,co se sexu týče.Možná jsem paranoidní,ale před zmíněnou osmiletou pauzou nebylo možné chtít jakékoliv zpestření pohlavního života.O to víc jsem byl pak v šoku,když manželka začala používat lubrikanty a hračky,orální sex je pokaždé na menu.To před tím bylo nemyslitelné,takže bych rád věděl,co tuto změnu mohlo způsobit(byl jsem ujištěn.že nevěrná mi nebyla).Děkuji

Dobrý den, zkuste tuto otázku položit spíše vaší manželce, pokud jste k sobě otevření, určitě vám na ni dokáže odpovědět. Vaši ženu osobně neznám, proto nemohu důvod takového změny popsat. Může to být plno věcí, např. se vaše žena mohla stydět projevit svoje touhy, mohla si sama uvědomit, co se ji líbí, apod.

Ahoj jsem gay homosexual a zajímal by mě váš odborný názor.
Může mít reálný gay kterého vzrušují citově a sexuálně výhradně muži
uspokojivý sex s ženou a bude sex s ženou fungovat ?
Já jsem gay a citově a sexuálně mě přitahují a vzrušují vyloženě muži.
Je mi 35 let a žiju v dlouhodobém vztahu s mužem který
je taky gay a v životě sex s ženou neměl protože ho sexuálně nevzrušuje .
Najdou se ovšem ženy starší ženy které mají kamarády gaye
a stalo se nedávno že se do kamaráda gaye tajně zamilovala kamarádka.
Háček byl v tom že její gay kamarád je v manželství s mužem oba jsou maskuliní chlupatí vlci a v životě neměli sex s ženou protože je ženy nepřitahují.
Já kluky znám osobně jsou oba fajn. Jejich kamarádka
tajně toužila po dítěti a tak vymyslela plán jak přijmět
kamaráda gaye aby s ní měl nechráněný sex a udělal ji dítě.
Jednoho dne kamarádovi zavolala a pozvala ho na skleničku
do baru , samozřejmě že gay souhlasil ale jeho manžel
zůstal doma protože byl unavený z práce.
Gay šel s kamarádkou do baru kde trochu flámovali a
kamarádka mu do pití dala tabletu Sildenafilu na podporu erekce.
Gay vipil drink do dna ale erekci neměl a s kamarádkou
ještě pili a tancovali a v dalším drinku mu dala taneční
Extázi aby gay byl povolnější. Kamarád místo erekce vzrušení
chodil často močit. Z baru šli oba ke kamarádce domů
Kde gay měl přenocovat. Když se gay sprchoval tak nadržená
kamarádka využila situace a na drzo vlezla za gayem do s
prchy . Nejprve ho sledovala pak se svlékla do naha a vlezlá
za gayem do sprchy, kamarádovi to bylo nepříjemné
a posílal ji pryč ať počká až se on obleče.
Kamarádka mu řekla že se znají moc dlouho na to aby se jeden druhého stydeli.
Gay už byl téměř osprchovaný a kamarádka mu na schválí
namydlila záda a řekla zvedni ruce a kamarád naivně
jí poslechnul a ruce zvednul.
Kamarádka v nestřeženou chvíli mu hadicí zavázala ruce
aby se gay nemohl bránit a povalila ho na zem a sedla si mu do
klína a následně jeho povadlí měkký penis si zavedla do vagíny.
Začala ho penetrovat nahoru dolů a doufala že i když je gay
nakonec se jeho penis postaví a bude schopen sexu a ejakulace.
Ať se snažila sebe víc tak gay byl znechucený a naštvaný
bránil se zuby nehty a skutečně erekci neměl a ta ženská
mu ojížděla povadlí penis a gay už byl hodně rozlobený
tak sebou prudce škubnul a podrazil kamarádce nohy a zhodil ji ze sebe.
Když ji shodil tak si rozvázal ruce a oblékl se a pak byla
velká hádka a kamarádka mu řekla že ho miluje a že
jenom chce aby ji udělal dítě a kamarád gay jí dal velkou facku
a řekl že ho zklamala a ranila a ztratila jeho důvěru.
Nikdy v životě když je v manželství že svím mužem
by neměl nemanželský sex s mužem a s ženou už vůbec ne
protože se mu vagína hnusí a ženy ho nepřitahují je výhradně gay.
A gay ji řekl že ona je pro něj jenom jako kamarádka nikdy v životě
by s ní sex neměl protože ho citově přitahují výhradně muži a ženy ho nepřitahují
Kamarád ji řekl že ho zklamala když se ho pokusila
proti jeho vůli přinutit k vaginálnímu sex aby jí udělal dítě.
Kdyby s manželem chtěli dítě tak společně najdou
náhradní matku a za asistence setry která by pomocí
jehli aplikovala jejich spermie do dělohy náhradní matky
aby následně jejich speriemi oplodnila vajíčko.
Zkončilo to tak že gay kamarád ukončil s kamarádkou
jejich přátelství a výslovně ji řekl ať se k němu nepřibližuje
ať si najde Bisexuála nebo hetero muže který s ní bude
mít uspokojivý sex a udělal ji dítě a víckrát ať
Gaye homosexuála sexuálně neotravuješ.
Kamarádka se jim oboum omluvila a svých činu lituje.
Podobných případů je víc kdy starší žena touží po dítěti
a starší manžel ji odmítne a tak žena zkoušela štěstí u gayů.
Mě se stalo v květnu že o mě mluvila starší žena
se svojí kamarádkou že i když jsem gay jsem pořád chlap
a že by mě gaye dokázala vzrušit o čem já pochybuji.
Paní se domnívala že kdyby byla milá a pozvala mě na skleničku
do které by mě dala Cialis abych měl erekci a chovala se mile a
nakonec by mě začala u ní doma masírovat a líbat tak by
věřila že bych měl erekci a sexu s ní bych byl schopen.
A dokonce že Gayové jsou výkonnější a plodnější.
Pak řekla že by sex fungoval a já bych měl intenzivní orgazmus
a ejakulací a vše by bylo bez kondomu a ona by otěhotněla.
Povím vám když jsem ten babský perverzní rozhovor slyšel
mráz mě šel po zádech. Okamžitě jsem reagoval a tu paní
vyvedl z omylu, říkám vážená paní já jsem gay homosexual
a citově a sexuálně mě vzrušují jenom muži a navíc mám partnera.
S ženou jsem to kdysy vyzkoušel než jsem zjistil že jsem gay
Ale vůbec mě nevzrušila a já neměl erekci a sex s ženou nefungoval.
Paní nezlobte se ale já bych s vámi sex neměl protože bych ani vzrušený nebyl
zkrátka když bych viděl nahou ženu ani by to se mnou nehlo
penis by se mi nepostavil a nepomohl by ani Sildenafil.
Vzrušený bych byl kdybych viděl krásného chlupatého vousatého nahého muže
pak bych měl erekci a sex by fungoval na 100% .S ženou
můžu být pouze kamarád Tod vše a dítě s partnerem zatím nechcete
paní se omluvila a řekla že to byla jenom teoretická ůvaha.
Dokonce se rádila se sexuolozkou která řekla že gay může mít sex s
Což podle mě v reálu nebude gay ale bisexual kterého citově a sexuálně přitahují ženy i muži a takových je ve společnosti hodně. Bisexuálové žijí
Dvě etapy života, ne vždy jsou ve třech.Bisexuál většinou
se ožení s ženou a založi rodinu a před ženou svoji obousexualitu
Bisexualitu tají a po letech manželství se může zamilovat
do gay muže a od ženy odejde ale nepřizná se k bisexualitě
a před gayem o sobě bisexual tvrdí že je gay výhradně homosexual přitom

ho citově přitahují ženy i muži a v minulosti měl sex s ženami i muži.
Což gay homosexual má většinou sex výhradně s muži.
I když je sexualita pestrá tak bychom neměli tvrdit o výhradně gay homosexuálech

že je citově a sexuálně přitahují ženy a sex s nimi funguje
protože v reálu většina gayů řekne že je to hnus nebo že sex s ženou nefunguje.
Homosexuálněflexibilní a heteroflexibilní člověk v pravém slova smyslu neexistuje i když to občas odborníci plácnou ono dost na tom že jsou heterosexuálové
a další věc je teorie a spekulace nebo odhad což se nezakládá na pravdě
a jiná věc je praxe a důkazi které stejně nikdo nemá.
Homosexualita a heterosexualita jsou citové a sexuální orientace
od narození pevné vyhrazené . Bisexuální orientace je
nevyhrazená to je citová a sexuální náklonnost na obě pohlaví a musí se brát
v potaz že bisexualita mužů a žen má více podob než
zamilovaní se do muže i ženy zároveň. U bisexuálem žen tomu tak je
ale bisexuální muži to mají opačné hodně z nich Bisexualitu
před manželkama tají až do doby kdy to praskne a žena objeví

odkaz na počítači na gay porno a to v ní vzbudí podezření
a automaticky zaškatulkuje svého manžela jako gaye
když zatlačí na manžela aby se přiznal tak většinou to že je bisexual potlačuje a označí se jako gay protože aktuálně je zamilovaný do gaye ale zároveň manželku
pořád miluje a před gay milencem tají manželku a děti. A
Když od ženy odejde pak stejně tvrdí že je výhradně gay
Je to jednoduchší . Pak to dělá v gay komunitě bordel
Když bisexual ze sebe dělá gaye má dvě děti a lze že to zjistil nedávno
a pak se ukázalo že dříve měl vztah s ženami i muži.Pak
se ženy domnívají že nás gaye ženy vzrušují a jsme schopni
s ženou plně sexuàlně žít jako heterosexuál nebo bisexual.
A já se vás táži jako odborníků na názor opravdu gayové homose

můžou mít plnohodnotný sex s ženou a žena gaye uspokojí
na plno a nebo to vůbec nebude fungovat? Nebo podle vás
jde více o Bisexuální muže které přitahují ženy i muži?
Díky za odpověď a hezký den.

Dobrý den, pokud muže přitahují muži i ženy, jedná se spíše o bisexualitu. Ovšem i mnoho homosexuálů má rodinu – ženu, děti a svojí pravou orientaci si uvědomí až později. Nehleděla bych na nějaké „škatulkování“, ale řídila bych se tím, že pokud je někomu dobře s druhým člověkem, ať už je to muž nebo žena, přitahuje ho i třeba sexuálně, je to jen dobře a je vlastně jedno, zda to má podle nějakého pravidla fungovat. Už jen to, že najdeme někoho, s kým si rozumíme a je nám spolu dobře je dost vzácné.

Dobrý den, měl bych na vás dotaz jak efektivně vyřešit problém s předčasnou ejakulací a krátkou dobou sexu. Tato věc mi trápí už dost dlouho a nevím jak na co či na koho se obrátit. Děkuji za pomoc s pozdravem David

Dobrý den, obtíže s předčasnou ejakulací je rozhodně vhodné řešit osobně s lékařem. Doporučuji vyšetření u androloga nebo urologa.

Dobrý den, můj celkem dobrý kamarád mě seznámil s jeho partnerkou a my cítil sem to co jsem u žen ještě nepociťoval takový ten pocit kdy člověk cítí chtíč, jenomže se teď nedávno rozešli ale mám pocit že kvůli mě protože sem si sní rozuměl více než můj kamarád. Když sem se té dcerky ptal proč se rozešli řekla že si nerozumí, tak sem to akceptoval a dál jsme se o tom nebavili. Zrovna nedávno sem ji poslal fotku v ryflích jestli bych si je mohl vzít a jaký má na to názor a napsala mi že v nich mám pěkný zadek 😀 později jsme přešli i k tématu citlivějšímu ohledně toho co bych asi nikdy neudělal že bych nikdy nedošel k cizí dcerce flákl ji přes zadek a pojď dem na to a ona že to je fantastická myšlenka 😀 to ve mě vzbudilo pocit chtíče jen je problém že jsem nikdy s dcerkou nic neměl a mám s toho deprese… Zajímal by mě názor na toto všechno a možná i radu jak dál postupovat, i když sní kamarád už není tak se bojím že na mě bude naštvaný kdyby jsme spolu byli.

Dobrý den, z vašeho dotazu jsem lehce zmatená. Píšete o přítelkyni vašeho kamaráda (teď už asi bývalé) a pak o dceři. Koho je to dcera? Pokud se váš kamarád s partnerkou rozešel, a jestli vám na vašem vztahu s kamarádem i nadále záleží, bylo by asi vhodné mu o vašem zájmu o jeho expartnerku povědět, Uvidíte jeho reakci. Pokud by to kamarádovi vadilo, je na zvážení vás samotného, co je pro vás přednější – zda přátelství nebo vztah se ženou.

Dobrý deň,
chcel by som Vás pekne poprosiť o radu. Už v detstve som na sebe spozoroval akúsi príťažlivosť k silonkám a celkovo ženským nohám. Časom to pochopiteľne prerástlo do úchylky, na ktorú som už dlhé roky naviazaný aj do dnes. Táto úchylka je sprevádzaná jemnou túžbou po ženskej dominancii, pri ktorej dokážem dosiahnuť erekciu. A teraz k tomu problému. Spoznal som krásnu žienku, s ktorou si veľmi rozumieme. Prišli sme ale na to, že mám problém dosiahnuť stav erekcie bez toho, aby mi bola moja úchylka dopriata. A teda klasický pohlavný styk ma nevzrušuje a libido mi postupne klesá. Priateľke som vysvetlil, že nie je problém v príťažlivosti, pretože ma naozaj vzrušuje a je krásna. Problém je v tom, že moja myseľ je nastavená na určitý druh stimulácie. Priateľke som sa s touto mojou úchylkou zdôveril, prijala ju, začala ju na mne praktizoval a okamžite sa mi
dostavila erekcia, chuť na sex a vyvrcholenie bolo skvelé, takže po zdravotnej aj telesnej stránke fungujem v poriadku a pohotovo. Mám 26 rokov, takže supervýkonný. Problém je ale ten, že priateľka má radšej romantickú klasiku formou pohlavného styku, čo mňa veľmi nevzrušuje a libido automaticky klesá aj napriek tomu, že sa mi ako žena veľmi páči. Dá sa úchylka nejak zmeniť alebo privodiť chuť na úplne odlišnú? Ak áno, ako? Chcem tento problém riešiť a budem vďačný za každú radu. Ďakujem

Dobrý den, pokud vám už tato „úchylka“ komplikuje běžný sexuální život, doporučila bych osobní konzultaci s odborníkem, nejlépe sexuologem.

Dobry den, s manzelom mame obaja 28rokov, sme spolu 5rokov a 1rok manzelia, mame rocnu dceru. Manzel je skvely muz, starostlivy, zaujima sa, dava mi darceky, pomaha, proste muz akeho by ste chceli. Kedysi nam sex fungoval velmi dobre. Uz v zaciatkoch vztahu som mu nasla v telefone konverzacie so zenami, boli to akokeby sexualne hry, pisal si s nimi, co by im kupil, co by im urobil, posielal fotky penisu. Konfrontovala som ho a potom bol chvilu pokoj, aspon ja som si myslela. Po par rokoch sa to zopakovalo, nam vtedy sex fungoval ale nasla som mu spravy, ako pise nejakej zene, ze si to ide rychlo spravit sam, lebo ja mu to tak dobre neviem. Neskor som mu nasla v starom pocitaci gay porno, myslela som, ze v studentskych pubertalnych casoch pochyboval o orientaci. Potom som mu nasla fotku ako je obleceny v mojich tangach. Minuly tyzden som mu presla mobil a nasla som velmi cerstvu fotku on v pancuskach, tangach a damskych lodickach(ma nohu 44, neviem kde nabral tie topanky), v starsich fotkach som nasla toho viac, dokonca video ako sa analne uspokojuje dildom fakt velkych rozmerov. A taktoez som mu nasla sms ako si objednava zo sex shopu dilda a lubrikscny gel. Doma tie veci nema a neviem naozaj kde by mohli byt, nie je take miesto. Tiez si pred par dnami dopisoval s osobou so pseudonymom a pisal jej a posielal linky na lodicky a kabelky. Vsetko velmi vyzivave. Cele moje tehotenstvo še nemali sex lebo on nechcel. Po porode sme asi 4 mesiace sex mavali pravidelne a bol velmi dobry, aj on si ho uzival. Momentalne sme od decembra sex mali 2x a to mu pocas aktu zmakol penis tak sme to nedokocili a bolo to velmi trapne. Neviem, ci ho tym mam konfrontovat. Je gay/bisexual/transsexual? Proste je to pre mna strasny sok, zijem s clovekom, ltorwho nepoznam. Ja na sex chut mam ale uz sa nepokusam, on vzdy odmietne, vyhovori sa.

Dobrý den, určitě doporučuji si s manželem na toto téma promluvit, ale určitě ne stylem výčitek, ale tak, aby z vaší strany cítil podporu a pochopení. Je důležité, aby vám důvěřoval a dokázal se vám svěřit se svými potřebami. Nelze říct, zda je gay/bi/trans nebo má jen specifické potřeby.

Dobrý den,
prosím o radu. S manželem jsme spolu téměř 10 let. Oba jsme třicátníci a řekla bych, že máme velmi pěkný vztah, takřka jsme spolu vyrůstali. Tulíme se a víme, že se na sebe můžeme vždy spolehnout. Nicméně, já jsem velmi naruživá, někdy bych řekla, že i promiskuitní. Mám ráda sex a něžnosti, beru to jako jsou formu relaxace, bohužel, můj muž to má opačně. Stačí mu tzv. rychlovka a jde spát. Tato rychlovka mu stačí někdy i jen 1x do měsíce, přitom že začátku jsme spolu spali i 3x denně! Vím, že se spíš podívá na porno, uspokojí se sám a to mu stáčí. Již jsme spolu o tom mluvili několikrát, ale pořád ti stejný, jak není nálada, atmosféra, je unavený atp. Mám nutkání vyhledávat pozornost jiných mužů. Nerada bych o manžela přišla, ale představa, že to bude takto už napořád mě děsí! Prosím o radu, děkuji

Dobrý den, jediná rada je KOMUNIKACE. Mluvte o problému ve vztahu s manželem, popište mi svoje pocity, potřeby, hledejte společné řešení, abyste byla spokojená vy i on. Hledat pozornost jiných mužů není řešení, spíše komplikace.

Dobrý den, manželka se mnou už půl roku d narozeni syna odmítá spát. Prý ji nepritahuju psychicky i fyzicky. Je nam obema 40 letJá mám chuť prakticky každý den a dost tím trpím . Ale manželka je neoblomn a žádnou adnou milenku mi povolit nechce. Co s tím? Bavit se o tom nechce a nemá prakticky vůbec o nic zajem. Jak ji mám přesvědčit, aby tyto se mnou alespoň řešila a nevěřila se, že je to v pořádku. Děkuji. Tom

Dobrý den, příchod dítěte je pro vztah velká změna, se kterou se každý z partnerů vyrovnává jinak. Péče o dítě je samozřejmě i fyzicky a psychicky náročná, to vše se může odrazit v chuti na sex u vaší manželky. Může se cítit vyčerpaná, může pro ni být např. i složité srovnat se s fyzickými změnami po porodu, apod. Samozřejmě základem všeho je, aby s vámi partnerka o svých pocitech hovořila. Komunikace je pilířem každého vztahu. Zkoušejte s ní na toto téma hovořit, ale nijak na ni netlačit, projevte pochopení, snad se vám manželka brzy otevře.

Dobrý den, můj přítel od střední neměl sex teď je mu skoro 30 a pořád od střední se koukal jen na porno, teď když chceme mít sex je problém je hotový ani ne do minuty a ani mu moc nestojí, kde je prosím problém? Bude to za nějakou dobu dobrý a co máme dělat? Děkuji

Dobrý den, v případě obtíží s předčasnou ejakulací by bylo zajisté vhodné vyhledat pomoc odborníka, nejlépe urologa nebo androloga. Ohledně obtíží v oblasti erekce doporučím náš článek, který se této problematice věnuje (https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/). Pokud jsou však obtíže v oblasti erekce dlouhodobé, i zde je určitě vhodná spolupráce s odborníkem.

Dobrý den, trpím kastračním fetišem (nejsem tedy na sto pro rozhodlý pro tento zákrok ale..) a jak vidím nikdo mi nepomůže, tento zákrok je zakázán a já přemýšlím nebo se spíš chci jen zeptat, jediná možnost jak tohoto docílit je navléci si strangulační gumičku na šourek, stejně jako se kastrují beránci a kozlíci, chci se tedy zeptat mohou díky tomuto nastat nějaké komplikace jako vnitřní krvácení nebo nějaký otok, dále posléze infekce a další, kuli kterým bych musel pak stejně navštívit lékaře? Případně jsou nějaké země které tento zákrok normálně provádějí? Já někde četl že je to asi jen mexiko,psal jsem i na pár klinik,ale bez odpovědi.Dále může mi tento zákrok případně napsat psycholog či psychiatr?Ale to předpokládám že také ne,spíš mi to budou vyhánět z hlavy.Co byste např. dělali na mém místě, když mi nikdo nechce pomoct, nebo se s tím prostě smířit? Děkuji za odpověd nebo názor. (já 27 let)

Dobrý den, rozhodně NEDOPORUČUJEME provádět kastraci na vlastní pěst. Tento zákrok by pro vás mohl být i života ohrožující. Bohužel nemáme přehled, zda je tento zákrok v některé zemi legální.

Dobrý den,
je mi 24 let a jsem submisivní muž. Jakákoliv byť jen lehce dominantní žena mě silně vzrušuje, Ženy se mi líbí standardně a žádné sexuání vzrušení k mužskému pohlaví nechovám. Mám přítelkyni a sleduji normální porno, kde mají styk muži s ženami, bisexuálové ani gayové mě nevzrušují. Trápí mě, že při pomyšlení na sexuální hrátky mě vzrušuje představa, kdy mi dominantní žena přikazuje orální uspokojení jiného muže, případně ejakulace do mých úst, anální sex s použitím dilda a podobně. Představa, že něco takového dělám jen s jiným mužem, bez přítomnosti ženy, se mi naprosto hnusí. Chci se zeptat, zda je možné, že jde o určitou formu bisexuality nebo jen druh úchylky.

Dobrý den, přikláněla bych se spíše k formě úchylky.

Dobry den,

je mi 26 let, ziju zivot bez partnera. Nedari se mi jej najit. Ale to me tolik netrapi, driv nebo pozdeji se nekdo objevi. Svuj vek prisuzuji tomu, ze me bavi sex a neudrzim ho v kalhotach, proto byvam casto promiskuitni, ale vzdy bezpecne. Problem u me spociva v tom, ze pri sexu se vzdy do 2 minut udelam. Chci se zkratka udelat hned, ackoliv se to snazim oddalit. Tenhle problem me limituje v tom, uzit si sex delsi, pricemz potesit i partnera. Jsem homosexual, analni styk je pro me tim padem velice zhavy a citlivy. Behem sexu jen myslim na to, jak do toho busit a rychle se udelat, pritom to vlastne nechci a rad bych si sex prodlouzil. Po sexu jsem unaveny a druhe kolo uz vetsinou nezvladnu a vlastne bych moc rad.

Existuji, prosim, nejake techniky nebo volne dostupne preparaty k prodlouzeni ejakulace s kondomem a pote i nasledny, vicenasobny sex?

Dekuji velice za radu.

Dobrý den, dle popisu by vás mohla trápit předčasná ejakulace. Doporučila bych konzultaci s odborníkem, nejlépe urologem nebo andrologem.

nemuzu se masturbaci dostat k vyvrcholeni

Dobrý den, prosím blíže specifikujte svůj dotaz, jak dlouho problém trvá, zda máte problémy i s erekcí, zda při sexu je vše v pořádku, atd.

dobry den,s partnerkou uz jsme spolu skoro 25 let,mame spolu dospeleho syna,v sexu jsme si podle me vzdy rozumeli a vyhoveli,nedavno se bohuzel zamilovala do jineho,byt s nim nechtela,nejsou spolu a ja ji odpustil.Bohuzel od te doby si pry neumi predstavit sex semnou,ale pry me vzdy rada vidi,chce semnou travit cas.Nevim jestli mam stale cekat,dat tomu cas,nebo to proste zabalit.Dekuju za odpoved

Dobrý den, váš dotaz se úplně netýká sexu, ale spíše partnerského vztahu. Doporučuji si s partnerkou otevřeně promluvit, zda oba dva chcete ve vztahu setrvávat. Pokud ano, doporučila bych se obrátit na partnerskou/manželskou poradnu a vzájemné neshody řešit společně spíše tam.

Dobrý den a omlouvám se předem za tento banální dotaz, ale nikde jinde se mi bohužel nepodařilo najít uspokojivou odpověď.
Pokud má žena za sebou už řekněme „více zkušeností“ díky tomu, že sexuálních partnerů už měla více a žije sexuálním životem už též delší dobu,dokáže se tato skutečnost vizuálně projevit na „vzhledu“ jejího lůna?Jak moc velikou roli v tomhle hraji geny?
Bavme se o ženě ve věku 30 let.
Předem moc děkuji za odpoveď.

Dobrý den, na vzhledu lůna ženy má spíše vliv porod, popř. více porodů. Počet sexuálních partnerů se projeví spíše v množství zkušeností než vizuálně na těle ženy.

Dobrý den.
Mám celkem problém s rychlou ejakulací. Je nějaký řešení?
Děkuji

Věk 28let

Dobrý den, pokud vás trápí předčasná ejakulace, rozhodně doporučuji se obrátit na odborníka – urologa nebo androloga.

.ahoj
porad nejak myslim na „poradce“ v rubrike Laska,Sex,Neznosti, pozdeji Laska Sex Trapeni v „Bravicku“. Doufam
ze kdyz Vam dnes napise holka jak zazila nejdrive dve neprijemne sexualne obtezovani
na ulici a v parku,
a pak taky ze ji jeji kluk zacal „nasilim libat francouzsky a on neminil prestat tak jsem ho kopla mezi nohy“,ze
uz dnes nedelate co udelal ten ‚porace‘ neboli ‚psycholog‘ tehdy.
Odepsat ji , ze vzdyt ten kluk mnel pravo slibovat si vic. Jakoby
to,ze kluk nerespektuje sluvko „NE“ bylo v poradku. A
taky ona jiz byla prece traumatizovana predchozimi zazitkama s cudzincema v parku.
Ani sluvko
o tom,ze ma pravo cejtit strach, smutek, hanbu, ze je to v poradku.
a ze kluk mnel jeji namitky respektovat. Doufam ze dneska pristupujete k nezletilym lepe.

Mam problem stiahnut si predkozku dala sa mi stahovat po koren penisu a teraz len za zalud a stoporenie je neni celkove len polovica a d
aco viac

Dobrý den, ohledně předkožky se doporučuji obrátit na lékaře.

Dobrý den, mám problém že už jsem 5 let neměl sex, pociťuji obrovskou frustraci, která negativně prohlubuje můj osobní život, kdy jsem často
podrážděný na své nejbližší. Před lety jsem byl párkrát na erotickém privátu a v některých věcech mi to výrazně pomohlo, sice jsem si slíbil že už tam nebudu chodit, nicméně v současnosti se necházím v této situce, kdy už sex opravdu potřebuji. Partnerku na vážný vztah si hledám 2 roky (online seznamky kombinuji s běžným seznamováním) ale stále se nedaří, kdyby mé hledání mělo trvat
ještě několik let asi bych se zbláznil. Myslíte že by mi mohlo pomoct opět začít chodit na erotické priváty? Na hledání vztahu bych ovšem nezanevřel a ve chvíli kdybych dívku našel, tak bych s priváty hned skončil. Nebo bych měl být ještě tripělivý a jen hledat tu pravou? Jenomže to dlouhodobě asi nebude v mých silách, ten celibát mě ničí.
Děkuji za Váš čas.

Dobrý den, zda budete navštěvovat erotické priváty, je rozhodnutí čistě na vás. Určitě hledejte dál plnohodnotný vztah, lze také využít rozmanité pomůcky k vlastnímu uspokojení – masturbátory, apod.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nejsem spokojený s velikostí mého penisu, není tak malý že bych nebyl schopen mít sex, ale znatelně menší než u jiných mužů, už jsem se setkal i s posměchem ze strany žen. Vím že prášky typu zvětšení penisu o 10 cm jsou podvod, proto píšu sem o radu. Jaké přípravky bych měl brát a cviky používat na zvětšení dálky a hlavně asi šířky. Koukal jsem že je si na hodně stránkách chválí tento product Proerecta long, problém je že heozně moc stránek ohledně nejleoších prášků také podvod, tak se chci ujistit u vás, Děkuji za přečtení.

Dobrý den, bohužel vás asi zklamu, ale na s velikostí penisu nikdo nic neudělá, leda že by podstoupit lékařský zákrok, který sebou nese mnoho zdravotních rizik a opravdu se nejedná o běžnou operaci. Na dočasné zvětšení penisu lze použít např. vakuovou pumpu. S lékem, který zmiňujete, nemáme žádnou zkušenost. Každopádně pokud byste jej chtěl užívat, rozhodně doporučuji předem konzultaci s lékařem.

Hezký den, můj přítel (50 let) má problém s erekcí – při masturbaci má erekci pevnou, ale při našem společném dráždění erekce nedosáhne… Prý je hodně vzrušený, přitahuji ho, chce mě…., ale penis „si dělá co chce“… Jaká může být příčina? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, není přítel ze sexu s vámi „ve stresu“? Ve smyslu, že se např. obává, aby vše proběhlo dobře, byla jste spokojená, neselhal, apod.? Stres velmi negativně ovlivňuje erekci.

Dobry den mam strasne slabu vidrz v sexu partnerka sa ma len dotkne a pomali soma a teraz sa mi pocas milovania velmi slabo aj postavi a psrtnerka sy misly ze to je jou mozte mi prosym poradit

Dobrý den, doporučuji se podívat na prostředky a techniky oddalující vyvrcholení.

Dobrý den, přemýšlím zda přítelkyni koupit nový Womanizer (spíš Satisfyer) s kterým má dobré zkušenosti a je s ním spokojená a nebo zkusit něco nového a pořídit ji masážní hlavici. Mohli by jste mi prosím poradit, ktero z těchto hraček pořídit? Děkuji za odpoveď.

Hezký den, z naší zkušenosti v kombinaci Womanizer x Satisfyer rozhodně doporučujeme Womanizer. Ta technologie podtlaku je citelně dále, příjemnější a vychází to jak z naší soukromé domácí zkušenosti, tak i výsledků našich testerek u dalších modelů – nejlepší womanizéry z našich testů. Případně masážní hlavice je skvělý pomocník, ta stimulace je jinačí než od běžných vibrátorů, ten výkon ničím jiným nenahradíte. A má použití i při masáží = mrkněte na tento přehled.

Ale za mě není to Womanizer nebo hlavici = použití a výsledek jsou jiné, jsou to spíše doplňující se parťáci, než černá/bílá = má smysl mít rozhodně oba. Partnerka vás bude milovat a plnit vám vše, co vám na očích uvidí. 🙂

Dobrý den, je mi 22 let a partnerovi 30let. Jsme spolu 8 let. Mám problém ze při sexu nemám orgasmus, mohli Yb jste mi rodin poradit co s tím ? Při oralnim sexu orgasmus normálně mám

Dobrý den, pokud orgasmus nemáte během celého vztahu s partnerem, doporučuji se obrátit na lékaře, nejprve vašeho gynekologa, který vám poradí více.

Dobrý den, mám partnera se kterým jsem 8 let. Na začátku vztahu jsme měli sex hodně často minimálně 1x i více krát denně a teď třeba jen 1x měsíčně někdy i 1x za delší dobu. Nevím proč partner nemá chuť. Zkoušela jsem oblečky, více se snažit tvrdí ze se mu to se mnou moc líbí ze na mě má moc chuť, já osobně bych mohla mít sex každý den nebo obden. Nevím co ještě zkusit aby měl partner chuť častěji. Děkuji

Dobrý den, v sexuálním životě je potřeba hledat určitý kompromis, pokud jeden z partnerů chce sex často a druhý méně. Doporučuji a toto téma otevřeně hovořit a hledat takovou frekvenci sexu, abyste byli spokojení oba.

Dobrý den,
strasne me vzrusuje ukazovat svoji pritelkyni nahou jinym klukum, nedokazu myslet na nic jineho. Je to nejaky druh uchylky? Jak se toho zbavit?

Dobrý den, pokud vás vzrušuje ukazovat vaši partnerku (předpokládám nahou) ostatním mužům a partnerce to nevadí, pravděpodobně není důvod, proč to nedělat. Ovšem není to úplně běžné.

Dobrý den
Mám takový problem, že když dojde s partnerkou na pohlavní styk tak se okamžitě udělám, při vsunutí penisu do vagíny mám strašně citlivý žalud a jsem třeba po dvou zasunutích udělanej.

A další dotaz- několikrát se mi i při sexu stalo že místo semena, vyletěla z penisu moč. Byl to stejný pocit jako bych se udělal,ale neudělal. To stejné mám pokud si dále honím po mém vyvrcholení. Začnu z ničeho nic močit.
Asi to není úplně normální. Prosím pomožte mi:(

Dobrý den, dle popisu by vás mohla trápit předčasná ejakulace, proto doporučuji se obrátit spíše na odborníka z řady lékařů – urologa nebo androloga.

Zdravím. S přítelem jsme spolu skoro 2 měsíce a bohužel pro něj, nedokáže mě přivést k orgasmu. Sex jsme měli pouze jednou, protože mě to vevnitř dost bolelo, tak jsme toho nechali, takže mě dělal prsty, což bylo příjemné. Když jsme se viděli po delší době, opět se mě snažil udělat, tentokrát přidal i jazyk. Bylo to strašně příjemný a fakt jsem si to užívala, ale necítím takové to mravenčení, jako když se dělám sama. Napadlo mě, že je problém v tom, že jsem už od 11 (já vím, strašně brzo) koukala na porno a do 15 jsem se jinak neudělala. Od 16 jsem se snažila udělat se bez toho, což mi trvá tak 20-30 minut, ale ten orgasmus stojí za to. Začínám být docela zoufalá a nevím, co mám dělat… Nějaké rady a tipy pro nás pro oba?

Dobrý den, neuvádíte kolik je vám let. Ovšem z jednoho sexu bych nedělala závěr, že vás partner nedokáže uspokojit. Vše je o vzájemném poznávání, experimentování, postupně jistě bude orgasmus pravidelný. S partnerem otevřeně komunikujte, vzájemně sdílejte, co se každému z vás líbí.

Dobrý den, je mi 22 let a je mi trošku trapné to psát, mám přítelkyni jí je 21 let a chtěli by jsme vyzkoušet sex, ale já mám problém že mi nejde úplně stáhnout předkožka a zajímala by mě odpověď jestli lze mít sex s tímhle problémem. Předem děkuji za odpovědi

Dobrý den, předkožka by neměla být problém při sexu.

Dobrý den,je mi 63 let,s maželkou jsme 42let.Po jejím přechodu(cca 5 let) se aktivita snižovala až na 1x za dva měsíce.Problém je,že cca 4měsíce mám tak 4-5x týdně ranní dlouhotrvající erekci(bez „pomoci“)až 25min.V poslední době se to občas stane i přes den,bez jakéhokoliv podnětu.Problém s vyvrcholením nemám,jen je to takhle často nepříjemné.Prosím o radu.

Dobrý den, doporučuji se obrátit spíše na odborníka. Bohužel vám nemohu doporučit např. žádný lék na zlepšení. Vše je na posouzení vhodného odborníka (např. sexuolog, urolog nebo androlog).

Dobrý den, jsou nějaké prostředky (léky, preparáty, vitamíny) na zvýšení libida u ženy? Je mi 34, manžel by chtěl sex ideálně každý den, u mě je problém, že na sex nemám vůbec chuť a do styku se musím nutit.

Dobrý den, co se týče podpory ženského libida, jsou možnosti poměrně omezené. Vždy se jedná pouze o potravinové doplňky obsahující kotvičník, macu peruánskou, ženšen, apod.

Snížení ženského libida často způsobuje zvýšená hladina prolaktinu, hypothyreóza, diabetes, nastupující klimakterium, užívání jiných léků (antihypertenziva, sedativa..), psychosomatická příčina či jiná zřejmá i skrytá patologie, proto je vhodné navštívit odborníka – sexuologa nebo gynekologa.

Dobrý den, na popud své partnerky jsme začal doma močit v sedě.Když močí v sedě tak u tebe pozoruji,že mi v močové tržnici nezůstávají zbytky močí, tedy nemám díky tomu potrisnene prádlo od močí, jako je tomu když močím ve stoje ,to mužů dělat co chci vždycky nějaký úbytek močí zůstane a mám tak prádlo potrisnene čím to je že v sedě né a ve stoje jo

Dobrý den, bohužel vám nedokážu odpovědět, v oblasti močení bych se spíše obrátila na urologa, pokud je pro vás tato otázka důležitá.

Mám problém s pervitinem a mám to propojený s dámským prádlem dá se to nějak řešit díky za odpověď

Dobrý den, prvně doporučuji vyřešit užívání drog.

„Dobrý deň ja by som sa chcel spýtať či existuju nejaké tabletky alebo niečo podobné na zväčšenie penisu. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den, pomocí tabletek penis rozhodně zvětšit nejde. Ke změně penisu si lze dopomoci lékařským zákrokem, což sebou nese řadu zdravotních rizik a nejedná se o běžnou operaci.

Dobrý den, měl jsem sex s kamarádkou, měli jsme kondom ovšem po ejakulaci jsme pokračovali ještě chvíli a pak jak jsme přestali, tak jsem si všiml, že v kondomu toho moc není a že na mých a jejich stehnech je hodně mazlavého, ovšem to nepůsobilo jako sperma a kondom nebyl prasklý… tak mě napadá jestli to nemohlo vyjít spodem? Potřebuji poradit co dělat, jestli se toto stává a jestli může otěhotnět?

Dobrý den, při použití kondomu je vhodné po vyvrcholení v sexu nepokračovat. Sperma může z kondomu vytéci a nelze tak vyloučit ani možnost otěhotnění.

ahojky, mam tady dotaz, je mi cerstve 18, mam mensi poprsi ale i presto prsa nejsou pevna, jsou „zvadla“ a vypadaji celkove tak na 40 let a ke všemu jsou nesymetricke a kazdy jinak velky,a jinak velky dvorce :/ a stydím se je přítelovi, že by ho nemusely přitahovat 🙁 nějaký rady jak to zlepšit? čím rychleji to zapůsobí tím líp 🙂

Dobrý den, bohužel s tvarem a celkovým vzhledem poprsí toho přírodní cestou v podstatě moc udělat nejde. Pokud byste chtěla pevná prsa řešením by mohla být plastika. Ale spíše doporučuji se snažit svá prsa přijmout, udělat z nich naopak vaši přednost. To co vidí ženy jako problém, pro muže často žádný problém není:)

Mám 39r mám 1vajecnik môžem otehotnieť?

Dobrý den, i s jedním vaječníkem je možné otěhotnět.

Dobrý den, může mít vliv na kvalitu erekce to o kolik se penis zvětší při erekci..? Můj penis měří v klidovém stavu cca 5cm a při erekci 15 cm. Mívám problémy s nedostatečnou erekci, jestli může to mít vliv, protože se musí penis hodně zvětšit při erekci

Dobrý den, velikost o kterou se penis během erekce zvětší, nemá na její kvalitu vliv. Spíše bych se zaměřila na jiné věci, které mají na kvalitu erekce vliv, přikládám odkaz na náš článek, kde se této problematice věnujeme (https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/).

Mám 39r a mám 1vajecnik chcem dieťa bude to problém mame ist s partnerom v sexe naplno

Dobrý den, měl jsem sex s kamarádkou, měli jsme kondom ovšem po ejakulaci jsme pokračovali ještě chvíli a pak jak jsme přestali, tak jsem si všiml, že v kondomu toho moc není a že na mých a jejich stehnech je hodně mazlavého, ovšem to nepůsobilo jako sperma a kondom nebyl prasklý… tak mě napadá jestli to nemohlo vyjít spodem? Potřebuji poradit co dělat, jestli se toto stává a jestli může otěhotnět?

Dobrý den, při použití kondomu je vhodné po vyvrcholení v sexu nepokračovat. Sperma může z kondomu vytéci a nelze tak vyloučit ani možnost otěhotnění.

Dobrý den, i s jedním vaječníkem je možné otěhotnět. Důležité je, zda máte ovulaci.

Zdravím je mi 21 , s erekcí nemám problém do té doby dokud nenasadím prezervativ , po nasazení prezervativu mi erekce výrazně klesne do toho stavu že se pak nic nedá dělat , existuje něco co by mi pomohlo a udrželo erekci v prezervativu ?

Dobrý den, zkuste použít co nejtenčí prezervativy. Pokud by obtíže s erekcí přetrvávaly, zkuste sex bez prezervativu.

Dobry den, ako sa zbavim nervozity zo strachu o nedosiahnutie erekcie? je to vzdy iba pri novej sexualnej partnerke vzdy iba pri prvom sexe, inak problem nemam, potrebujem ten blok nejak dostat z hlavy, prestat si nahovarat nejak ze co ked sa mi nepostavi hned lebo potom tento proces spustim…

Dobrý den, předem je strach naprosto zbytečný, navíc může velmi negativně ovlivnit vaši sexualitu. Zkuste se co nejvíce uvolnit, nemyslet na možné selhání, co nejvíce si intimní chvilky s partnerkou užívat. Pokud by však strach byl opravdu tak silný, že vám bude sexuální život komplikovat, bylo by vhodné se individuálně poradit např. s psychologem.

Dobrý den, mám takový problém, když dělám příteli orální sex (rukou či pusou) tak sama tak nelze dosáhnout vyvrcholení.. když si to dělá sám a já jen „pomáhám“ tak ano ale když mu to dělám sama tak ne. Sám mi řekne že není chyba na moji straně, ale pro mě je to hrozná frustrace. Tak se chci zeptat co je špatně..přítel si nestěžuje že to dělám špatně nebo tak…sama i vidím co to sním dělá a že se mu to líbí..tak nevím kde je problém

Dobrý den, doporučuji se zeptat partnera, co je v uspokojování od vás a něho samotného jinak.

Dobrý deň chcela by som sa informovať ohľadom vzťahu.mala som v živote len jediný vzťah .a partnerom som za 2 roky zažila uspokojené .lenže on sa námna hneval keď som sa.nedokazala.naneho.proste urobiť .tak neviem či mám náhodou nejaké problémy alebo či som po pri nemu nebola uvoľnena ale ani keď som jeho nepoznala pri žiadnom inom som neprežila len pri ňom čo to znamená .vedeli by ste mi poradiť ? Mám jedného syna lenže v živote už nechcem dieťa a. Tak neviem či sú NATO nejaké lieky aby som už neotehotnela ďakujem za pochopenie