Může být necelých 12 cm dlouhá dutá silikonová trubička sexuální hračkou? Na tuto otázku se pokusím odpovědět v této recenzi. Na začátek ale prozradím, že dilatátory určitě nejsou pro každého. Přeci jen si dovedu představit, že málokterému pánovi se bude chtít si strkat do močové trubice nějaký předmět.

Než však se znechucením zase přestanete číst, rád bych vám řekl, že i já patřil do té skupiny. A díky Růžovému slonu a Lascivní jsem dostal příležitost si takový dilatátor ozkoušet.

Kam že?

Ano, dilatátor se zasouvá do penisu. A pokud vás toto zajímá, mám pro vás dvě velmi důležité rady. Rozhodně dbejte na hygienu!

To je za prvé a za druhé, určitě použijte lubrikant! Díky lubrikantu není zasunutí moc nepříjemné. Při první zkušenosti doporučuji pánům, aby si dilatátor zasouvali sami a velmi pomalu. Partnerce bych hraní si svěřil určitě až později.

Co to takový dilatátor vůbec je?

Inu v tomto případě se jedná o dutou silikonovou trubičku (11,8 cm celkem, 10, 7cm použitelná část) která je na konci rozšířená. Dutá je proto, že v tomto případě je možné mít dilatátor v penisu a provozovat pissing hrátky (na ty nás neužije, takže jsme je netestovali), nebo přes ní může vyjít i ejakulát.

VIDEO z našeho natáčení rozbalení:

Rozšířená patka

Rozšíření ve tvaru kuličky zde oceňuji, nemusíte se pak bát, že byste v zápalu vzrušení zastrčily celý dilatátor. Silikon je kvalitní a hlavně pružný. Nemusíte se tedy bát nějakých ostrých hran.

Průměr, který je 0,7 cm a u kterého jsem si zprvu myslel, že bude na první zkušenost až moc, nakonec není vůbec problém.

Naopak jsem si jist, že po chvilce trénování většina třeba uvítá i průměr větší. Pokud stále čtete, určitě vás bude zajímat jaký to je pocit. Asi vás trochu zklamu, protože to je něco tak zvláštního, že to nedokážu moc popsat. Ze začátku mi to příjemné moc nebylo.

Ztopořený penis měl tendenci dilatátor vytlačovat a tak jsem musel použít i trochu síly.

Bolí to?

Bolet mne však nic nebolelo. Jen čím více jsme byl vzrušený tím více je dilatátor vytlačovaný. A orgasmus s dilatátorem se popsat snad ani nedá. Je to něco úplně jiného než klasické dráždění. No, a když se k tomu připojila hbitej jazýček Darkmíny, nejde to popsat než jen jako extázi. 🙂

Zjistěte kolik stojí Pissing Game dilatátor
ZJISTIT CENU

Po vyndání dilatátoru mám v penisu takový divný pocit a je nějakou chvíli citlivý, ale nebolí. Pro koho je tedy určen tento dilatátor? Rozhodně pro všechny, co rádi experimentují a nebojí se (ačkoliv zde není čeho se bát). Předpokládám, že ti co dilatátory rádi používají, tento asi moc nemusí zaujmout.

Využili jsme dutost?

Ty jistě ví jaká délka a především průměr jim vyhovuje, zde může být plusem pouze to, že dilatátor je dutý a dá se tak více využít při hrátkách. Dá se tedy doporučit začátečníkům? Jelikož sám jsem s dilatátorem nikdy předtím zkušenost neměl, říkám rozhodně ANO. Průměr je pro začátečníka akorát.

Díky kvalitnímu silikonu je dilatátor krásně pružný a není se tedy čeho obávat. Navíc cena je jen několik stovek, takže si myslím, že za tu novou zkušenost to stojí.

Klady

Zápory

Průměr akorát Není pro každého
Silikon (kvalita)
Dutý dilatátor
Kulička na konci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: