Máme tu recenzi (přesněji první polovinu od 1 testerského páru) dlouho očekávaného Cloneboye = co to je, jak dopadlo první testování od páru Darkmína a Reaven (aka Cindy) si můžete přečíst níže. Další recenzi stejného kousku (vzali jsme ze sexshopu více kusů) bude brzy následovat od jiného páru z redakce a bude doplněná do této původní.

Cloneboy, jak už název napovídá, vám umožní vytvořit si kopii penisu, případně vašeho oblíbeného vibrátoru či dilda. Pokud jste alespoň trochu zruční, může si partnerka užít váš penis třeba rovnou dvakrát. Nebo co si třeba vyzkoušet, jaký váš penis vlastně je na sobě?

A nebo jen často odjíždíte z domu a chcete, aby vás partnerka měla vždy při sobě? Super nápady, že? Nad tím vším jsem fantazíroval, když se mi do rukou dostal CloneBoy a nemohl jsem se dočkat až ho vyzkoušíme. To nám nakonec trvalo déle než jsem myslel.

Při otvírání jsme byli zvědaví, co vše tuba s nápisem CloneBoy skrývá. Návod zezadu lákal na opravdu jednoduchý postup, co by se mohlo pokazit, že? Tuba je opravdu napěchovaná obsahem. Kromě dvou sáčků s 3D gelem uvnitř, najdete i silikon, tvrdnoucí směs, špachtličku, kroužek na penis, návlek na penis, návod a vlastně i samotná tuba je součástí tvorby.

Už při rozložení návodu zjistíte, že se nejedná jen o čtyři jednoduché kroky, jak vás lákala zadní strana obalu. Dokonce zjistíte, že budete potřebovat i další věci, které však většina domácností jistě má. Nás to však popravdě zaskočilo a ač bychom vše v domácnosti našli ještě tentýž večer, raději jsme výrobu kopie odsunuli s tím, že se lépe připravíme. Před tím než začnete s výrobou, tak si rovnou připravte lepenku, nůžky, pravítko, metličku, nádobu ve které budete 3d gel míchat a půl litru vody.

Návod samotný je ve 4 jazycích, češtinu byste mezi nimi však hledali marně. Avšak dost se dá vydedukovat jen na základě obrázků a nebo si můžete pustit video návod. Odkaz na něj je na jednom z 3d gelů. Není však ve formě QR kódu, který bych v dnešní době očekával, nebo aby tam byl napsaný třeba název kanálu. Ne musíte otrocky přepsat celý kód. Osobně jsem si, ale pustil ještě jiné video z kanálu CloneBoy DIY Sextoy, kde byl kompletní video návod a představení.

S těmito všemi informacemi jsme se tedy vydali na naklonování mé maličkosti. Penis samozřejmě musíte nejprve postavit, pak přeměřit a podle délky oříznout tubu. Tu pak musíte i rozříznout po jeho délce a zmenšit průměr tuby. Tubu pak slepíte zpět lepenkou a olepíte i ostré hrany. Pak jen upevnit svojí erekci, nasadit kroužek na penis, aby držel erekci, nasadit návlek na tubu. Ta brání aby vytekl 3d gel na vás a drží ho v tubě a zároveň jím můžete provléct penis dovnitř tuby.

Zatímco jsem se tedy uvelebil, říkal jsem manželce, co má dělat pro přípravu 3D gelu. V podstatě nic těžkého, jen vysypete obsah sáčku do vámi připravené nádoby a zalijete 0,5 l vody. A pak musíte řádně míchat. A to asi 2 minuty.

Zjistěte kolik stojí Sada na odlitek penisu CloneBoy
ZJISTIT CENU

Tady však přišli na řadu problémy. Nejspíše špatně utáhnutý kroužek na penisu a také moje koncentrace na něco úplně jiného než udržení erekce, zapříčinily, že moje chlouba se začala zmenšovat. Zrovna ve chvíli, kdy se blížil čas, kdy se měl gel lít do tuby a vytvarovat tak to, co bylo uvnitř. Rozhodli jsme se tedy zaimprovizovat a vzali jeden z vibrátorů, co máme doma. Schválně jsme vybrali větší velikost a tvarem odpovídající reálnému penisu, s tím, že by si Cindy mohla někdy vyzkoušet pořádného macka:)

To jsme však netušili, že jsme si nevybrali nejlépe, ale nebudu předbíhat. Rychle jsme nahradily můj penis vybraným vibrátorem a zalili ho celý v tubě 3D gelem. Vše vypadalo super. Po třech minutách gel opravdu zatvrdl, ale raději jsme počkali o několik minut déle. Pak jsme vibrátor vyndali, což kvůli zatvrdnutí dalo trochu práce, ale povedlo se.

Nyní už nám chybělo jen připravit silikon na vytvoření samotného odlitku. Tam není nic těžkého, pouze do silikonu nalejete tvrdnoucí směs a mícháte špachtličkou, která je součástí balení. Opět musíte několik minut míchat a pak obsah nalejete do tuby. Zde jsme zjistili, že jsme nevybrali zrovna vhodný vibrátor. Silikon nám totiž nevystačil na celý odlitek. Ano, vibrátor je opravdu poměrně velký, ale tohle nás zarazilo. A může to zarazit i vás pokud by jste byl opravdu nadměrně obdařený jedinec. Takže je dobré s tím počítat. Když už byl silikon všechen v tubě, nemohli jsme zkusit udělat třeba odlitek něčeho jiného. Nezbývalo než počkat.

Silikon jsme tedy nechali tvrdnout 24h, jak doporučuje návod. Pak jsme nedočkavostí odlitek vyndali. Odlitek se nám bohužel moc nevydařil, ne jen, že je na délku v podstatě poloviční, ale jsou v něm i nevzhledné díry. Netuším čím je to způsobené. Vůně také není příliš příjemná, spíš naopak. Jinak tvar odpovídá originálu včetně žilkování. Odlitek je pevný, ale až příliš tvrdý a ne moc pružný, vůbec se nedá srovnávat s dildy a vibrátory z obchodu.

Z celého textu je nejspíše patrné, že jsme oba z této hračky zklamaní. Možná by vše dopadlo jinak při odlitku jiného vibrátoru nebo opravdového penisu, možná jsme udělali v postupu nějakou chybu, nebo málo míchali směs. Netušíme. A nejspíše se ani nikdy nedozvíme. Tím však nikoho nechci odrazovat od koupi. Pokud jste trochu šikovnější než my, případně se vyvarujete našich chyb a nevadí vám zkoušet nové věci, mohla by to být pro vás zajímavá koupě. Věřím, že jsou páry, který tuto hračku ocení a může se líbit. Nás však nenadchla, ale určitě budeme s nadějí doufat, že někdo přijde s jinou variantou jak si naklonovat chloubu vašeho partnera, ten potenciál tam určitě je.

Klady

Zápory

Odpovídá reálné předloze Chybí český návod
Kroužek na penis a návlek na penis můžete využít i sami Raději bych místo dvou 3D gelů na formu uvítal více silikonu na odlitek
Odlitek až příliš tvrdý a málo pružný
Tuba by mohla být již z výroby na požadovaný průměr, odpadla by tím zbytečná manipulace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz

Spolupracujeme: