Máme tu recenzi (přesněji první polovinu od 1 testerského páru) dlouho očekávaného Cloneboye = co to je, jak dopadlo první testování od páru Darkmína a Reaven (aka Cindy) si můžete přečíst níže. Další recenzi stejného kousku (vzali jsme ze sexshopu více kusů) bude brzy následovat od jiného páru z redakce a bude doplněná do této původní.

TIP: existuje i varianta s vibrátorem = ten pro vás otestovali MladíSexblogeři…

RECENZE od Darkmíny a Reavena

Cloneboy, jak už název napovídá, vám umožní vytvořit si kopii penisu, případně vašeho oblíbeného vibrátoru či dilda. Pokud jste alespoň trochu zruční, může si partnerka užít váš penis třeba rovnou dvakrát. Nebo co si třeba vyzkoušet, jaký váš penis vlastně je na sobě?

A nebo jen často odjíždíte z domu a chcete, aby vás partnerka měla vždy při sobě? Super nápady, že? Nad tím vším jsem fantazíroval, když se mi do rukou dostal CloneBoy a nemohl jsem se dočkat až ho vyzkoušíme. To nám nakonec trvalo déle než jsem myslel.

Při otvírání jsme byli zvědaví, co vše tuba s nápisem CloneBoy skrývá. Návod zezadu lákal na opravdu jednoduchý postup, co by se mohlo pokazit, že? Tuba je opravdu napěchovaná obsahem.

Kromě dvou sáčků s 3D gelem uvnitř, najdete i silikon, tvrdnoucí směs, špachtličku, kroužek na penis, návlek na penis, návod a vlastně i samotná tuba je součástí tvorby.

Už při rozložení návodu zjistíte, že se nejedná jen o čtyři jednoduché kroky, jak vás lákala zadní strana obalu. Dokonce zjistíte, že budete potřebovat i další věci, které však většina domácností jistě má.

Nás to však popravdě zaskočilo a ač bychom vše v domácnosti našli ještě tentýž večer, raději jsme výrobu kopie odsunuli s tím, že se lépe připravíme.

Před tím než začnete s výrobou, tak si rovnou připravte lepenku, nůžky, pravítko, metličku, nádobu ve které budete 3d gel míchat a půl litru vody.

VIDEO z redakčního otevírání:

Návod samotný je ve 4 jazycích, češtinu byste mezi nimi však hledali marně. Avšak dost se dá vydedukovat jen na základě obrázků a nebo si můžete pustit video návod. Odkaz na něj je na jednom z 3d gelů.

Není však ve formě QR kódu, který bych v dnešní době očekával, nebo aby tam byl napsaný třeba název kanálu. Ne musíte otrocky přepsat celý kód. Osobně jsem si, ale pustil ještě jiné video z kanálu CloneBoy DIY Sextoy, kde byl kompletní video návod a představení.

S těmito všemi informacemi jsme se tedy vydali na naklonování mé maličkosti. Penis samozřejmě musíte nejprve postavit, pak přeměřit a podle délky oříznout tubu. Tu pak musíte i rozříznout po jeho délce a zmenšit průměr tuby.

Tubu pak slepíte zpět lepenkou a olepíte i ostré hrany. Pak jen upevnit svojí erekci, nasadit kroužek na penis, aby držel erekci, nasadit návlek na tubu.

Ta brání aby vytekl 3d gel na vás a drží ho v tubě a zároveň jím můžete provléct penis dovnitř tuby.

Zatímco jsem se tedy uvelebil, říkal jsem manželce, co má dělat pro přípravu 3D gelu. V podstatě nic těžkého, jen vysypete obsah sáčku do vámi připravené nádoby a zalijete 0,5 l vody. A pak musíte řádně míchat. A to asi 2 minuty.

Zjistěte kolik stojí Sada na odlitek penisu CloneBoy
ZJISTIT CENU

Tady však přišli na řadu problémy. Nejspíše špatně utáhnutý kroužek na penisu a také moje koncentrace na něco úplně jiného než udržení erekce, zapříčinily, že moje chlouba se začala zmenšovat. Zrovna ve chvíli, kdy se blížil čas, kdy se měl gel lít do tuby a vytvarovat tak to, co bylo uvnitř.

Rozhodli jsme se tedy zaimprovizovat a vzali jeden z vibrátorů, co máme doma. Schválně jsme vybrali větší velikost a tvarem odpovídající reálnému penisu, s tím, že by si Cindy mohla někdy vyzkoušet pořádného macka.:)

To jsme však netušili, že jsme si nevybrali nejlépe, ale nebudu předbíhat. Rychle jsme nahradily můj penis vybraným vibrátorem a zalili ho celý v tubě 3D gelem. Vše vypadalo super.

Po třech minutách gel opravdu zatvrdl, ale raději jsme počkali o několik minut déle. Pak jsme vibrátor vyndali, což kvůli zatvrdnutí dalo trochu práce, ale povedlo se.

Nyní už nám chybělo jen připravit silikon na vytvoření samotného odlitku. Tam není nic těžkého, pouze do silikonu nalejete tvrdnoucí směs a mícháte špachtličkou, která je součástí balení. Opět musíte několik minut míchat a pak obsah nalejete do tuby. Zde jsme zjistili, že jsme nevybrali zrovna vhodný vibrátor.

Silikon nám totiž nevystačil na celý odlitek. Ano, vibrátor je opravdu poměrně velký, ale tohle nás zarazilo. A může to zarazit i vás pokud by jste byl opravdu nadměrně obdařený jedinec.

Takže je dobré s tím počítat. Když už byl silikon všechen v tubě, nemohli jsme zkusit udělat třeba odlitek něčeho jiného. Nezbývalo než počkat.

Silikon jsme tedy nechali tvrdnout 24h, jak doporučuje návod. Pak jsme nedočkavostí odlitek vyndali. Odlitek se nám bohužel moc nevydařil, ne jen, že je na délku v podstatě poloviční, ale jsou v něm i nevzhledné díry.

Netuším čím je to způsobené. Vůně také není příliš příjemná, spíš naopak. Jinak tvar odpovídá originálu včetně žilkování. Odlitek je pevný, ale až příliš tvrdý a ne moc pružný, vůbec se nedá srovnávat s dildy a vibrátory z obchodu.

Z celého textu je nejspíše patrné, že jsme oba z této hračky zklamaní. Možná by vše dopadlo jinak při odlitku jiného vibrátoru nebo opravdového penisu, možná jsme udělali v postupu nějakou chybu, nebo málo míchali směs. Netušíme. A nejspíše se ani nikdy nedozvíme.

Tím však nikoho nechci odrazovat od koupi.

Pokud jste trochu šikovnější než my, případně se vyvarujete našich chyb a nevadí vám zkoušet nové věci, mohla by to být pro vás zajímavá koupě. Věřím, že jsou páry, který tuto hračku ocení a může se líbit.

Nás však nenadchla, ale určitě budeme s nadějí doufat, že někdo přijde s jinou variantou jak si naklonovat chloubu vašeho partnera, ten potenciál tam určitě je.

Klady

Zápory

Odpovídá reálné předloze Chybí český návod
Kroužek na penis a návlek na penis můžete využít i sami Raději bych místo dvou 3D gelů na formu uvítal více silikonu na odlitek
Odlitek až příliš tvrdý a málo pružný
Tuba by mohla být již z výroby na požadovaný průměr, odpadla by tím zbytečná manipulace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz

RECENZE od Marka N. a jeho Paní

Narovinu naše recenze bude mnohem kratší, to hlavní univerzální info už sepsal pár přede mnou = za nás jsme měli stejnou sadu a tedy výsledek je diametrálně odlišný. A fakt super zábavný. :))

Jak samotný proces je zajímavý, tak i výsledný odlitek mého penisu je super = už jsem ho taky musel kouřit a už jsem byl s ním i ošukán – moje Paní mi to chtěla právě nechat prožít, ať vím, jaké to je mít v sobě sebe. 🙂 Tak jako ona kdysi mě, než jsem se stal jejím subíkem a ona má své bully jinde mimo naši domácnost.

Zjistěte kolik stojí odlitek vašeho penisu
ZJISTIT CENU

Chceme vás tímhle produktem provést spíše formou fototestu, než samotným textem = těch fotek jsme nafotili (a natočili pár videí) dostatek, ale jsou jak je u nás zvykem 18+, takže bez Lascivního profilu se k nim nedostanete.

Ale berte to jako minidaň za fotky z odlévání, které v Česku asi nejsou = neviděli jsme tak povedený odlitek = na to jak je amatérský doma.

18+ fotky z odlévání penisu :)))

Tady je dobře vidět celý tubus, i s už nalitým 3d gelem pro odlití penisu – dole je zaškrcený, aby se krev neodhrnula a nezmenšil se při tvrdnutí průměr a nezkazily detaily. Ukázalo se, že zaškrcení bylo dost velké, ale rozdýchal to. 🙂

Klasické fotky z odlévání a odhalení hotového dilda

Navazuje část po odlití – je vidět, že nám zbyl ještě 3D gel na odlitek – v balení totiž byly dva sáčky a my je použili najednou = takže v 1 kousku máte 2 pokusy na to odlití = to je milé. 🙂 Pro příště to vy i my už ale víme a využijeme klidně vícekrát – ale gel na odlití máte jen 1 = dá se vždy ale dokoupit

Je dobře vidět detailnost samotné formy, krásne chytla jak žíly, linie i pupínky na těle od chloupků.

18+ fotky a VIDEO v porovnání s reálným penisem – i ňadry :)))

Aneb jak vypadá v porovnání s originálem, a i s jazýčkem Paní, která ho provokuje mezi svými ňadry nádhernými – pardon, ale opravdu je zbožňuju i po tolika letech.

18+ VIDEO z rozbalování odlitku

Hodnocení od Marka a Paní

Za nás to byl zážitek, který si rádi zopakujeme – bereme, že tohle byl první pokus a rádi bychom se v odlitcích zdokonalili (třeba budu šukaný vícekrát sám sebou a sám budu v klícce?).

K tomu ale potřebujeme už trochu se připravit, aby dildo bylo více využitelné – takže mu vložit při odlévání třeba přísavku (z něčeho jiného), nebo mít přímo CloneBoy sadu s ní = oboje bude hratelné.

Patku jsme zde udělali z původního odlitku tím, že jsme jednoduše ji odřízli nožem = je to vidět – už jen pro anální hrátky (takže typicky naše, pokud se nebudu učit kouřit sebe), je to potřeba = tady to řešíme aspoň jako všechny prdelkové hračky v kondomu.

Zde je to ještě důležitější, jak je to samodoma, je tam problém s provzdušněním = to jsou ty vzduchové bublinky. Nedají se vymýt, takže kondom je potřeba.

Finální odlitek!

Ale v profi situaci se to řeší vývěvou = je to takový podtlakový tyglík, ve kterém se právě silikon na odlitek „odvzdušní“ podtlakem a tím je dokonalý. Jestli nás to chytne, budeme si chtít dělat i další dilda = třeba na byznys nějaká praštěná, duhová, třpytkatá? Kdoví?

Ale rozhodně nás to chytlo a ač výsledek není dokonalý, bereme ho jako start. A pro příště zkusíme světélkující sadu (ideální kombo k našemu novému GLO svíticímu obojku s vodítkem – brzy v recenzi) a černoušek taky nesmí chybět ve sbírce.

Klady

Zápory

Srozumitelný návod Bublinky vzduchu (vyřešíme příště pomalejším mícháním)
Vše pro odlití máte v balení Ocenili bychom patku či přísavku (to má jiná sada odlitků)
Výsledná realističnost dilda Škoda, že forma je na 1 použití - roztrháte ji vždy
Jinak nemůžete zažít sami sebe - v sobě ideálně :))
Barevnost dilda - růžová mě opravdu lákala
Kroužek na zaškrcení vám zůstane pro příště
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Aneb naše promluva s pánem, jestli mi má odlít můj klitoris, aka penis, coby jeho podřízené Sissy…

Když už ten tvůj je k ničemu, co s ním udělat odlitek, ať sním musíš trénovat?

Muj je hodne maly, nemel by ani takhle vyuziti:(
Jeste jsem nemela moznost videt pred sebou tolik piticka muj Pane

I když je malý, do pusiny se hodí pro ponížení

Do pusiny jde neco jine pro ponizeni

Copak, každopádně stále se mi tam plán líbí

Semeno preci Pane

Odlitek meho klitorisu me moc neokouzlil

Tebe okouzlit nebylo cílem, ale mě pobavit

Vim muj Pane, Omlouvam se za svou drzost

Děkujeme za doplnění do diskuze :)) Jak to nakonec dopadlo? Buddete mít svůj odlitek na trénink?

No čekal jsem na rovinu lepší výsledek, snad další test dopadne lépe. Tohle by mě opravdu ne nepře mluvilo pro nakoupení daného kousků abych si ho odlil doma. A mohla by to být zábava pro manželku že budu pryč, ale asi by to stejně používala proti mě v nějaké nestřežené chvíli.

Souhlasíme, u testerů je ještě pár sad a měly by dopadnout citeně úspěšně – je to hodně lákavý kousek – a přesně jak píšete – na památku milence, manželce pro osamělé večery… nebo pro vás samotného? 🙂 Kdoví.

Spolupracujeme: