Erotické hračky má (a podle nás by opravdu měl mít) snad každý. Ale přemýšleli jste někdy nad erotickým nábytkem? Nebo jaké by to bylo využít šukací stroj, a je jedno jestli při sólo hrátkách, nebo s partnerem?

Nebo ještě nejlépe nechat partnera vás připoutat k posteli? Jestli jste minimálně jednou odpověděli ano, měli by jste pokračovat v čtení. Pokud jste odpověděli na vše ne, určitě také pokračujte, třeba už pak budete chtít:)

Náš ložnicový sen

Opět se musím přiznat, že se mi částečně splnil můj „ložnicový“ sen. Po šukacím stroji Louisiana jsem pokukoval opravdu dlouho. Představoval jsem si partnerku bezmocně připoutanou k tomuto stroji.

Jak má jeden orgasmus za druhým, dokud se mi jí nezželí a ovladačem její mučení neukončím. Jak asi tušíte, moje fantazie se úplně neprotnuli s realitou.

Ale měli bychom to vzít postupně.

Co je v balení?

V balení toho najdete opravdu hodně. Kromě velkého nafukovacího lehátka, najdete ještě nafukovací hranol, nafukovací měch, který vám s tím pomůže.

Pak rovnou tři vibrátory (delší gelový vibrátor 3,5 x 18cm, kratší silnější latexový vibrátor 4 x 14cm a speciální nástavec na stimulaci G bodu 3 x 12cm), které jdou nasadit na hranol, dálkové ovládání a souprava na lepení, kdyby jste se moc rozdováděli.

Zamrzí chybějící baterie, těch budete potřebovat 8ks a typu C (UM2).

Co by vás nemělo překvapit je velikost. Velká je už samotná krabice v níž je celá souprava zabalená. Po vybalení však by jste také neměli počítat s okamžitou akcí. Nejprve totiž musíte minimálně hranol, kde je zabudovaný šukací stroj nafouknout.

Díky šlapacímu měchu, který k hračce dostanete, máte za chvíli splněno.

Trocha fitnessu nezaškodí

U čeho se však zapotíte už trochu více, je samotné lehátko. To je opravdu rozměrné a samotné nafukování zabere něco kolem 12 minut. I když na stránkách prodejce se píše, že nafouknuto máte do 8 minut. Asi jsem se moc ulejval.

Po nafouknutí má lehátko zhruba 160cm na délku, 80cm na šířku a vysoké je od cca 25cm po 50cm.

VIDEO z rozbalování v redakci

VIDEO mašiny při přirážení

Jak drží?

Lehátko a hranol je z pevného vinylu a při nafouknutí je opravdu pevný a příliš se do něj neboříte. Jak už jsem psal výše, tato hračka se skládá z dvou částí (tedy těch částí je podstatně více, ale o tom za chvíli) a to mi přijde jako super nápad. Bohužel má pro mě možná menší chybku.

Hranol ve kterém je zabudovaný samotný mechanismus přijde totiž do díry, která je v lehátku. To je super, protože pokud nechcete, nemusíte lehátko vůbec použít. Můžete si jednoduše vzít pouze hranol a užívat si třeba normálně na posteli. Podle mě, ale nejlépe fungují společně.

Lehátko bez hranolu je samostatně téměř nevyužitelné, alespoň co se ležení týče.

Ano můžete ho využít při sexuálních hrátkách jako opěrku, či experimentovat s různými polohami. Ale na ležení jako takové moc není. Ne, opravdu jsem si nepředstavoval, že budu na lehátku klasicky spát, ale lehátko má velký sklon od nohou k hlavě, takže vlastně celou dobu polosedíte a sjíždíte na hranol.

Což chápu, že je na jednu stranu super. Pokud používáte hranol, stále se na něj tlačíte, pokud však hranol dáte pryč, pořád sjíždíte do díry po něm. Hrátky se samotným hranolem pak jsou také horší. Sám totiž opravdu stát nebude, musíte si ho tedy zapřít, nebo si na něj nasednout. Takže většinou stejně budete hranol používat nejspíše spolu s lehátkem.

Jak silně přiráží šukací stroj?

Tím se však hned dostávám k dalšímu a poměrně velkému negativu. Pokud nasednete příliš, stroj nemá sílu přirážet. Prostě se zastaví, nevím zda je to výkonem, nebo kvůli bezpečnosti (spíše bych se přikláněl k výkonu).

Možná kdyby byla možnost zapojení do elektrické sítě, bylo by vše jinak.

Takhle se však snažíte udělat vibrátorům místo, aby mohli přirážet, což však na lehátku na kterém zklouzáváte, poměrně vysiluje. Tím bohužel negativa nekončí. Dalším a asi tím největším zklamáním je totiž ovládání. To v podstatě neexistuje. Tedy ano, ovladač máte. Ale ne pokaždé mi reagoval na první zmáčknutí.

Zjistěte kolik stojí Šukací stroj Lousiana Lounger
ZJISTIT CENU

Ale hlavně, je to v podstatě jen jedno tlačítko s funkcí start/stop. To je vše. Nemůžete si vůbec volit rychlost. Ta je daná. Zmáčknete a stroj začne přirážet na plné obrátky, zmáčknete znovu a je konec.

Myslím, že alespoň několik rychlostí ovladač obsahovat měl. Přinejmenším by byl fajn nějaký automatický pomalý rozjezd stroje. Chápu, že ne každému to musí vadit, někdy to vlastně i může být fajn někoho takto trápit, ale myslím, že většina by možnost volit si rychlost uvítala.

VIDEO mašiny při přirážení

Pozitiva v praxi

Asi se teď zdá, že tento šukací stroj je jen samé negativum. Ne není nebojte. Najdou se i pozitiva. Oddělitelný hranol i přes menší výhrady beru jako positivum. Můžete ho totiž otočit, tím pádem je hned vibrátor výše a vy tak můžete využít jinou polohu, nebo třeba análek.

Pochválit mohu i dodávané vibrátory, které kvalitou určitě neurazí, a dost se od sebe liší, snadno si tak vyberete svého oblíbence. Pokud by jste si náhodou nevybrali, můžete využít systém nasazování vibrátorů. Může se vám totiž stát, že doma budete mít kompatibilní vibrátor, který do stroje bude také pasovat, bohužel se mi nepovedlo zjistit (ani na stránkách výrobce), které vibrátory jsou kompatibilní a které ne.

A ano, vibrátory mohou při přirážení i vibrovat. Super také je, že nikde nemáte žádné kabely, které by překážely. Stroj je na baterky a ovladač je bezdrátový. Musím pochválit i samotný materiál lehátka a hranoly.

Jsou krásně příjemné na dotek a krásně se na lehátku leží (i když by sklon mohl být menší). Nesmím také zapomenout na popruhy na suchý zip na okrajích lehátka pro připoutání.

S trochou snahy by se snad i připoutaný dokázal odpoutat, ale svůj účel plní skvěle a jsou i na správných místech.

Jaké to tedy je používat tento erotický nábytek?

Inu, přinejmenším sporné. Každá dobrá vlastnost sebou většinou nese ale. Což je škoda a myslím, že by to celé šlo udělat trochu lépe. Chápu, že by pak ale nemusel být tak cenově dostupný.

Proto vlastně ani teď na konci recenze nejsem úplně rozhodnutý, zda jsem z Louisiany nadšený a nebo spíše zklamaný.

Některé věci jako by zůstali na půli cesty. Možná to dělá to, že jsem se na testování opravdu těšil a očekával příliš mnoho.

Nejen pro páry?

Určitě bych tak Lousianu doporučil spíše párům a ne jednotlivcům. Ovládání (a tím nemyslím, mačkání tlačítka na ovladači:)pro jednoho je krkolomné.

Většinou opravdu potřebujete pomoc, aby vám hranol partner přidržel případně pomohl zavést. Navíc je to i více vzrušující když si vás partner připoutá a má vás ve své moci.

Nenechte se mýlit, že by stroj musel být pouze pro ženy.

Análek zvládne, a tak proč by si ho nemohli dovolit i muži.

Navíc, pokud jste přemýšleli jaké to asi je zkusit si trojku, ale nechcete nebo se bojíte přizvat třetího člověka, může být tento stroj alespoň částečně vaším řešením a to za poměrně rozumnou cenu.

Klady

Zápory

Materiál Pouze jedna rychlost
3 vibrátory Funkce start/stop
Možnost vibrování a přirážení současně Slabý výkon (stroj nejde přes sebemenší odpor
Použité materiály Nelze příliš dobře využít hranol a lehátko odděleně
Šlapací měch Někdy až příliš krkolomné používání při sólo hrátkách
Oddělitelný hranol s šukacím strojem
Dálkové ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Vibratory.net MHsexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: