TOP 10 erotických hraček, které jsme testovali!

TOP erotické hračky Za více jak 3 roky provozu Lascivní.cz nám rukama prošlo velké množství hraček (k dnešnímu dni máme na kontě 72 recenzí pomůcek a hraček). Nedávno v redakci přišlo na přetřes, které vlastně ty hračky jsou TOP. Které se používají delší dobu, nezahodili jsme je po prvním testování do šuplíku a stále pracují a pracují na naší slasti. A právě to vám dnes řekneme.

Udělali jsme výběr toho nejlepšího, co jsme mohli testovat. U každého produktu jsouzkušenosti z používání (samozřejmě nebudou chybět odkazy na samostatné recenze jednotlivých hraček).

Přeji hezké počtení za celou redakci, která se už několik let snaží hledat kvalitu a šetřit vám tak peněženky.

Do budoucna chceme každoročně vytvářet žebříček TOP produktů, které se v daném roce objevily (na českém trhu).

TOP 10 nejlepších sexuálních pomůcek:

JimmyJane Hello Touch

Hello Toouch vibrátor Elegantní a jednouché vibrátorky na prst nás dostaly do kolen. Vyvedení baterií na zápěstí ruky byl skvělý krok – prsty nejsou nijak zatěžovány a mohou jemně dráždit. Svoje uplatnění našly nejenom u dámského klína. I pánové si své užili. Jedinou nevýhodou, že není k dispozici více vibrací. Jinak Bravo! RECENZE ZDE!

Tenga Flip Air

Tenga Flip Air Japonská specialitka pro náročné muže – intenzivní dráždění, nenápadný vzhled a jednoduché čištění. Jemný silikon obepne penis a nebudete chtít už nic jiného. Potěší i skladnější rozměry než větší bráška Flip Hole. RECENZE ZDE!

Fleshligh Flight

umělá vagína Fleshlight Americké FLeshlight bylo vždy špičkou ve výrobě umělých vagín – futuristický model Flight je dle nás vrcholem jejich nabídky. Skvěle se drží, jemně vás vcucne a nepustí. Čištění je náročnější než u Flip Airu (a musíte pak pudrovat), ale i přesto je v naší TOP 10 zaslouženě. RECENZE ZDE!

We-Vibe 2

We-Vibe vibrátor Jasný král partnerského sexu. Věřte, že slečny ho chtějí znova a znova. Dráždění uvnitř i venku je pro ně dost intenzivní. Nevýhodou druhé generace, je absence dálkového ovládání. Takže když si koupit klasický We-Vibe, tak třetí modernizovanou verzi. RECENZE ZDE!

Sqweel

sqweel - stimulátor klitorisu Klitoris naší redaktorky si zamilovat jemné (i rychlé) přejíždění jazýčky. A to gelovými jazýčky Sqweelu. I využití při partnerském sexu najde – jen musíte být šikovní a přidat k reálnému jazyka partnera i ty kmitající Sqweelu. RECENZE ZDE!

We-Vibe Touch

We-Vibe Touch recenze To pravé pro klitoris – klasické dráždění vibracemi je tu zkombinováno s prvotřídním silikonem a funkčním tvarem. Krásně zapadne mezi závojíčky a věnuje se klitorisu. Můžete i lehce zajet do vagíny, ale pozor – je spíše jen na vnější hrátky. RECENZE ZDE!

LELO Nea

Luxusní vibrátor LELO Nea Podobně jako We-Vibe Touch je Nea výborným mazlem pro osamělé večery. Jemná myška pro hrátky s poštěváčkem. Ženské tvary krásně padnou do ruky a mohou pěkně rozdovádět klín. Jeho malá velikost padne spíše do ženských menších rukou, než do tlapy chlapáka, takže náhrada partnera pro noci o samotě… RECENZE ZDE!

Big Teaze Toys VerSpanken

Honítko Verspacken Překvapení roku od Big Teaze Toys – umělá vagína Verspanken, která postavila segment honítek na hlavu. Trochu jiné dráždění než od klasických vagín typu Fleshlight či Tenga, ale o to zajímavější. Kvitujeme možnost nahřívat/chladit jednotlivé části. Bacha ale na omrzliny:P RECENZE ZDE!

Fun Factory  Smartballs Teneo Duo

Venušiny kuličky Fun Factory - recenze Neustále využívaný kousek na procházky po přírodě. Jemně se zavádějí, jsou z hypoalergenního materiálu a slastné prožitky na sebe nenechají dlouho čekat. Za nás TOP venušiny kuličky na trhu. RECENZE ZDE!

Fun Factory Dinky Digger

robertek Dinky Digger od Fun Factory Roztomilý mazel, který byl výborný jako základní vibrátor pro nezkušenou slečnu. Od té doby trochu holka povyrostla, ale Dinky Diggera stále používá – jeho vrnivý nosík se ne a ne vzdát dráždění klitorisu. RECENZE ZDE!

Na fotografii nejsou všechny produkty z TOP 10 – množství hraček mají rozebrány redaktorky a nerady se svých mazlíků vzdávají 😀

TOP erohračky

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Chápeme vaši „výtku“, ale stejně jako v jiných oborech platí, že kvalita není levná.

    Dost parády uděláte i s šikovnými prsty či jazýčkem, takže není nutní hned vydávat tisíce za hračky.

    Ale pro oživení hrátek jsou hračky (levnější i dražší) ideálním „instrumentem“.

  2. Tyto hračky jsou opravdu krásné, určitě splní přání mužů i žen. Pro mě mají jen jedinou chybu.Jsou finančně nedostupné . Vaněk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *