Jako luxusní vibrátory označujeme ty kousky, které mají v sobě mix těch nejlepších materiálů (lékařský silikon, ABS plast, sklo, ocel, …), funkcí a také vyšší cenovky. Bez té se těžko dá postavit skvělý vibrátor, který bude mít vícero funkcí, to nejlepší z materiálů a také perfektní zpracování jak hračky, tak obalu a příslušenství.

Jak jsme vybírali nejlepší luxusní vibrátory pro rok 2024?

Musíme jsme si probrat všemi vibrátory, které jsme za poslední roky recenzovali a vybrat ty nejlepší, které splňují ty nejnáročnější požadavky na „luxus“. Jsou to tedy ty nejlepší, které jsme měli „čest“ poznat. Odlišují se elegantním a funkčním designem, fantastickým zpracováním povrchu, promyšleným ovládáním, pokročilým nabíjením, silou vibrací, pulzů, rotací, …

Redakční podcast – žena má vibrátor, potřebuje ještě muže k vyvrcholení, nebo ne?

Je to opravdu protknutí všech náročných technologických, designových a funkčních směrů, které v ero-segmentu řeší světové značky už roky a snaží se najít ten Svatý grál orgasmů a radosti ze sexu.

Co jsme hodnotili:

  1. materiály (jaké materiály jsou použité, jak se o ně pečuje, …),
  2. zpracování (jak perfektně vše lícuje, kvalita povrchu, obalu, …),
  3. funkce (co umí navíc kromě vibrací, smart funkce, …),
  4. sílu vibrací (jak jsou silné vibrace, jak ještě umí dráždit, …),
  5. typ nabíjení (typ nabíjení, délka výdrže, …),
  6. cenu (u luxusních hraček není cena klíčovým parametrem, …),
  7. a zábavnost (jak nás baví si s pomůckou hrát a hrát a hrát, …

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Už roky testujeme erotické pomůcky a tento výběr patří k těm nejlepším, co jsme měli možnost zkusit. Vybíráme pomůcky jen z těch, které jsme reálně testovali na svém těle, s partnery i bez a za které jsme schopni dát ruce (či penis/vagínu) do ohně. A to nekecáme – hlavně všechny hračky jsme reálně měli, máme je originálně nafocené a rozbalování hraček je zachycené na videích. V objektivnosti tohot žebříčku nám můžete maximálně věřit.

Konkrétní nejlepší vibrátory s luxusním zpracováním

#FotkaDruhCo umíNabíjeníSíla vibracíRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Whoop.de.doo vibrátorWhoop.de.doo vibrátorElegantní vibrátor českého původu, který má 3 silné motory, jemný tvar a intuitivní ovládání na patičce – za nás TOPka.Magnetické8Recenze6500 Kč
2.Pulzátor Fun Factory Stronic GPulzátor Fun Factory Stronic GPulzační vibrátor, který dokáže sám přirážet do vašeho klína – tvarově a elegantně dosedne na G-bod.Magnetické8Recenze3500 Kč
3.Vibrátor Fun Factory Miss BiVibrátor Fun Factory Miss BiDvojí stimulace vibracemi – zevnitř na G bodu a zvenku na klitorisu – to je Miss Bi prémiové značky Fun Factory.Magnetické7Recenze2900 Kč
4.ZALO Queen Pulsewave vibrátorZALO Queen PulsewaveKrálovna kombinuje funkce vibrátoru, podtlakového stimulátoru klitorisu (alá Womanizér), vyhřívání a neskutečnou pulzaci. Magnetické7Recenze4800 Kč
5.Vibrující strapon Fun Factory ShareVibeVibrující strapon Fun Factory ShareVibeVkládací vibrační pomůcka, která oživí každé sexuální hrátky – díky vibrační patroně stimuluje jak nositelku, tak protějšek.Magnetické6Recenze2700 Kč
6.Vibrátor Mystim EricVibrátor Mystim EricVýrazně tvarovaný, průměrově větší a s 2 silnými motory – takový je hladký a příjemný Eric. Skvělý jako pomocník pro orgasmus.Magnetické7Recenze2500 Kč
7.Vibrátor LELO Elise 2Vibrátor LELO Elise 2Zakladatel dvojmotorových vibrátorů – stále je velmi silný, skvěle tvarovaný pro ženský klín a s extrémně příjemným silikonem.Kontaktní z USB8Recenze4990 Kč
8.Partnerský vibrátor We-Vibe ChórusPartnerský vibrátor We-Vibe ChorusLuxusní vibrátor ve tvaru písmene U, který dosedne jak na klitoris, tak na G-bod ženy uvnitř vagíny. A ještě umožní průnik partnerova penisu. Revoluční hračka své doby.Indukční6Recenze4990 Kč
9.B-Vibe Rimming anální vibrátorB-Vibe Rimming anální vibrátorVelmi luxusní a intenzivní vibrátor do prdelky – uvnitř něj kromě vibračního motoru je i rotující série perliček, které masírují vstup do zadečku.Magnetické7Recenze2900 Kč

Whoop.de.doo vibrátor

I několik let po svém představení nenašel tento luxusní kousek přemožitele. Whoop.de.doo vibrátor je počin české designérky Anny Marešová, která si tento elegantní a žensky přívětivý vibrátor vysnila a nakonec… i vyrobila.

Každý kousek prošel pečlivou kontrolou, vše lícuje přesně jak má, uvnitř jsou v jemném lékařském silikonu zalité 3 silné vibrační motorky, … ovládání je velmi intuitivní a k tomu si připočtěte promyšlený obal, textilní sáček na ukládání, velmi rychlé magnetické nabíjení. To je kousek, který byl vyrobený v České republice a je stále skvěle hodnocený napříč oborem. Za nás opravdu vrchol luxusních vibrátorů a ještě od tradičně „zlatých českých ručiček“.

Klady

Zápory

Jednoduché ovládání Cena
3 motůrky
Počet kombinací vibrací
Krásný jednoduchý design
Magnetická nabíječka
Český výrobek s příběhem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Pulzátor Fun Factory Stronic G

Netradiční zástupce pulzačních vibrátorů od německé značky Fun Factory, která zase změnila segment erotických pomůcek. Tato netradiční ero-pomůcka je skvělá tím, že vlastně klasicky nevibruje, ale sama od sebe pulzuje či jednodušeji k pochopení „přiráží“.

Takže stačí ho zapnout, přitisknout ke klínu a on si svou cestu na správné místo (v tomto případě G-bod uvnitř vagíny) najde díky pulzům vpřed. Pocitově je to velmi odlišná stimulace oproti klasickým vibracím, které se mohou některým ženám „přejídat“, takže je to velmi svěží konkurent pro tradiční luxusní vibrátory.

Stejně jako ostatní vibro-hračky od Fun Factory i tento je z hypoalergenních silikonu s matným povrchem a krásným elegantním designem. Je to prostě sázka na jistotu, proto má tak vysoké hodnocení a umístění v našem žebříčku.

Klady

Zápory

Nemusím ho držet Cena – u tak kvalitní hračky se nižší cena ani očekávat nedá
ABS plast a lékařský silikon (pozor na lubrikanty
Velký výběr režimů
Podsvícené ovládání
Vodotěsný
Elegantní a funkční tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vibrátor Fun Factory Miss Bi

Dvojí stimulace – na G-bodu uvnitř a na klitorisu zvenku = taková je vibrující slečinka Miss Bi. Vibrátor možná klame tělem, je roztomile menší než jeho konkurenti, nevyplní vás až k prasknutí a nedopřeje vám extra hluboký zásun, ale… to vůbec není potřeba.

Krásně jemný silikon skvěle klouže a přesně dosedne na místa uvnitř i venku kde má. Dvojí vibrační motorky uvnitř dobře zacílí svůj účinek kam mají, a proto tento vibrátor od německého Fun Factory právě patří do našeho porovnávacího žebříčku prémiových vibrátorů pro ženy.

Klady

Zápory

Magnetické nabíjení Click 'n' charge Lze použít jen lubrikanty na vodní bázi
Separátní ovládání motorků
Lékařský silikon
6 intenzit vibrací a 6 vibračních rytmů
Vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Pulzační vibrátor ZALO Queen Pulsewave

Pro nás velmi překvapivý, ale nakonec skvělý kousek. Královna (snad všech vibrátorů?) umí vibrovat, pulzovat (a tím nemyslíme vibrační režimy, ale její hlavička kmitá nahoru a dolů = super na G-bod/klitoris) a má vnitřní vyhřívání. A ještě k tomu (nekecáme) také návlek, který právě z pulzovací hlavičky udělá podtlakový stimulátor klitorisu ve stylu womanizérů a podobných hraček. Je to opravdu luxusní kousek, který za nás může být i hitem letošního roku.

Klady

Zápory

3 hračky v jednom Chybějící český manuál
Bezkonkurenční pulzující špička V aplikaci chybí čeština
2 samostatné motory S ovládáním se musíte trochu sžít
Jednoduchý, ale luxusní design
Lékařský silikon
Příjemná mobilní aplikace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vibrující strapon Fun Factory ShareVibe

Netradiční zástupce vibrátorů v našem žebříčku, ale neodpustili jsme si jeho zařazení, protože opravdu je to vibrátor, jen trochu zvláštní… primárně si ho užijí lesbičky, nebo heterosexuální zvídavé páry, které se nestydí posouvat své hranice (především pánové).

Připínací dildo, které vlastně nikam nepřipínáte, ale partnerka si ho zasune dovnitř vagíny je přelomový kousek, kterým Fun Factory změnilo segment strap-onů. Tento má v sobě ještě středně silnou patronu, která rozhodně rozvibruje oba konce dilda (jeden v nositelce a druhý v protějšku – ať už klíně či prdelce = dle libosti).

Klady

Zápory

Lékařský silikon Slabší dráždění klitorisu při přirážení
Silné vibrace
Slastné prožitky pro oba 🙂
Tvar patky a špičky
Barevnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vibrátor Mystim Eric

Značka Mystim je známá především pro své elektrosexuální pomůcky (stimulují nervová zakončení přes drobné elektrické pulzy = elektrosex), ale i její počiny v oboru vibrátorů stojí za to. A jedním z nich je náš oblíbený Eric v klasické verzi (existuje i zábavnější „elektrická“ verze s impulzy, ale dlouhodobě nedostupná).

Jednoduchý tvar zajišťuje, že vibrátor sedne každé ženě a rozhodně ho nebude chtít měnit. Uvnitř se skrývá velmi silný vibrační generátor, který vás dostane do kolen (jak už se nám mnohokrát stalo). Materiálem je prvotřídní jemný silikon a ABS plast, díky kterému Eric do vás krásně vklouzne. K tomu si připočtěme velmi luxusní balení samotné hračky, magnetické pokrokové nabíjení a máme tady skvělého zástupce luxusních ero-pomůcek pro dospělé.

Klady

Zápory

Hebký lékařský silikon Vyšší cena
Velikost
Magnetické napájení
Výdrž
Dva motorky
Vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vibrátor LELO Elise 2

Stálice našich porovnávacích recenzí s důrazem na vibrující pomůcky. Tento vibrátor má v sobě 2 velmi silné vibrační motorky – jeden ve špičce a druhý ve středu. V kombinaci s fantasticky matným a jemným silikonem (s ním se bezesrandy chtějí všechny dívky mazlit = OPRAVDU) a jednoduchým, ale účelným tvarem je Elise 2. generace rozhodně právoplatným zástupcem luxusních a těch nejlepších vibrátorů vůbec.

A to ani nezmiňujeme krásné balení s saténovým obalem, které poslouží samo o sobě jako dárkové. Tímhle vibrátorem rozhodně škodu neuděláte – a to ani sobě, natož obdarované osobě.

Klady

Zápory

Sametový lékařský silikon Vyšší cena
Dva vibrační motory 80 vrnících kombinací (což bude pro hodně lidí spíše výhoda)
Jednoduché ovládání jednou rukou
Silné vibrace po celé délce
Textilní obal v balení
Vlastní nabíječka
Luxusní papírový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Partnerský vibrátor We-Vibe 4

Kanadský We-Vibe je dlouhodobě velmi oblíbeným výrobcem vibračních hraček – svou revoluci začal právě s první generací We-Vibu – prvního partnerského vibrátoru. Dráždí vibracemi jak ženu zevnitř, tak zvenku na klitorisu.

A k němu může ještě přirážet partner svým penisem = oba si užijí solidní nálož vibrací a taková stimulace se vůbec neohraje. Baví nás to stále i po letech a to jsme We-Vibe testovali mnohokrát v různých polohách. Za nás král vibrátorů čistě pro zvídavé páry.

Klady

Zápory

6 programů Cena
Lékařský silikon
Vodotěsný
Dálkové ovládání
Elegantní design
Funkční tvar co příjemně sedne
Indukční nabíjení hračky
Vlastní obal na přenášení
MicroUSB nabíjení nabíječky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

B-Vibe Rimming anální vibrátor

Možná netradičně, ale nedalo nám to a zařadili jsme do žebříčku luxusních vibrátorů i tento silně vibrující anální kolík. Je to totiž vibrátor, byť jeho primární využití nesměřuje do vagíny, ale prdelky. Ale to nemění nic na tom, že je to skvěle zpracovaný vibrátor, který kromě příjemného matného silikonu a elegantního designu dokáže i rotovat.

Uvnitř pod tělem silikonu jsou ukryté v několika řadách ocelové perličky, které dle libosti majitele rotují. Takové „hemžení“ velmi nápadně napodobuje dráždění jazýčkem na análním otvoru. A právě proto má tento B-Vibe vibrátor v názvu Rimming, což je název právě této orální nezvyklé, ale velmi příjemné erotické praktiky.

Klady

Zápory

Čistý silikon Klasická baterie v ovládání
Perličkové rotace v patce Hlasitější než bychom si přáli
Dálkové ovládání
Luxusní pevnější obal
Magnetická nabíječka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Dle naší redakce splňují naše náročné nároky na luxusní segment erotických pomůcek pro muže i ženy. Nejsou to jen vyšší ceny než je obvyklé, ale u každého kousku nás uchvátila přesnost zpracování, ty nejlepší materiály (silikon lékařské kvality, ABS plast, nerezová ocel, …) a velmi intenzivní vibrace (a to nejenom z jednoho motorku uvnitř, ale vícero).

Za tyto kousky dáme kdykoliv penis/vagínu do ohně, protože jsou opravdu skvělé a svoji vyšší cenovku si právoplatně zaslouží. Na trhu jsme už od roku 2010 a tento žebříček se zavazujeme objektivně a pravidelně aktualizovat o nové modely, které přijdou na český trh, my je otestujeme a pokud nás i po několika měsících hraní budou bavit, budou sem přidány.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Za ten We-Vibe souhlas, ač Chorus je za mě už dobře dostupný i v České republice… díky za vaši práci, vybíráme si hračky z vašich seznamů už pár let a zatím spoko. Jen 1 reklamace, ale za tu nemůžete, prostě spadla ze schodů— hračka, ne žena! :)))

Díky moc – souhlasíme, Chorus máme také otestovaný a pořád se drží v našich oblíbencích. I tak nás mrzí, ač za to nemůžeme (doufáme, že vám dech nevyrazila explicitnost nějakých fotek z 18+ Premium sekce O:)), že se vám hračka rozbila. Snad už ji máte zpět a plně funkční a dennodenně v akci! 🙂

U toho rimming kolíčku máte nějaké tipy za náhradu? Aktuálně je dost vyprodaný, ale pořád mi přijde tak hodně lákavý, že bych ho chtěl zkusit – tedy dostal jsem to úkolem, takže musím ho sehnat, prosím o pomoc! O:)

Zdravíme,

bohužel upřímně ne – B-Vibe byl jeden z prvních kdo zkombinoval silikon coby TOP materiál pro erohračku, s vrnivými/rotujícími perlami pod povrchem. Dříve perlové hračky – typicky masturbátory – byly dělané z TPE/TPR či gelu = takže v první případě super materiál, ale má svá specifika na péči a údržbu pro prodloužení životnosti, v druhém zase kvalitatovně nedostačuje pro dnešní dobu. Takže aktuálně nevíme o jiném kousku – ještě pro anální použití, který by dokázal to samé – bohužel. 🙁

Díky za ten přehled, i za aktualizování, pamatuji si při nákupu s manželkou o posledních Vánocích, že tu byly jiné tipy, tak super, za ten posun! A držíme palce s podcastem!

Díky moc za pochvalu – ano, snažíme se ho pravidelně aktualizovat, abychom tu měli vždy dostupné kousky, ač ne vždy se to podaří, protože ten zájem o námi recenzované hračky je pořád vysoký. O:) Děkujeme všem, kteří přes naše odkazy dokáží vyprodat hračku u sexshopu = díky odměnám za doporučeím můžeme tento portál provozovatl a rozvíje i díky vašim všem nákupům.

Spolupracujeme: