Pánům jsme se v recenzích erotických hraček věnovali už hodněkrát – připravili jsme pro ně i seznam nejlepších ryze mužských sexuálních pomůcek. A tentokrát máme jeden TOP přehled i pro naše něžné čtenářky – ženy. Jako první jsme si vybrali za téma klasické vibrátory. Na tomto článku spolupracovala podstatná část naší ženské redakce, takže je o něčem vypovídající.

Nejlepší vibrátory pro ženy pro rok 2023

Dle čeho jsme vybírali nejlepší vibrační pomůcky:

  1. design a tvar,
  2. materiály,
  3. síla vibrací,
  4. funkce (režimy vibrací, pulzy, atypické vylepšení…),
  5. ovládání
  6. a nabíjení.

U materiálů je samozřejmě klasikou lékařský silikon – bezpečný, hypoalergenní (nevyvolává alergické reakce), bez pórů, takže se skvěle čistí a je nestárnoucí. Podobně dobré vlastnosti má i ABS plast, který ale ze své struktury je velmi pevný a tvrdý, takže se používá hlavně na rukojeti vibrátorů.

Mezi výběr nejlepších vibrátorů – které vibrují díky rotujícímu motorku uvnitř – jsme přidali i zástupce tzv. pulzátorů. Jejich efekt není vrnivý, ale spíše přiráživý. Je to specifická hračka, která snese srovnání s těmi nejlepšími vibrátory na trhu a proto jsme je zařadili také do našeho TOP 5 žebříčku.

Proč vlastně věřit našemu žebříčku

Jsme jediný nezávislý server (neprovozuje nás sexshop a neplatí nám za pozitivní recenze) testující erotické pomůcky už od roku 2010. Reálně nám tyto pomůcky skončily v klíně (či jiné části těla) – máme jejich vlastní fotky a videa z rozbalování. Jsou i jiné žebříčky nejprodávanějších vibrátorů, ale autoři je nikdy neviděli, dokonce možná nikdy žádné hračky nevlastnili. My rozhodně – testovali jsme jich na sobě přes 500.

Ženy ženám vybírají sexuální hračky

Přeci jenom ženy mají jiné požadavky na hračky, než jejich mužské protějšky. Takže tento žebříček by od pánů z redakce vypadal odlišně – prim by zde hrály ty největší pomůcky jako masážní hlavice a xxl vibrátory… Ale to u nás holek moc neboduje – minimálně u našeho testovacího vzorku z redakce. Ale dost povídání, jdeme na jednotlivé kousky 🙂

5 nejlepších vibrátorů pro letošní rok

PořadíFotkaDruhSíla vibrací (1-5)FunkceNabíjeníRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.LELO Elise 25Sametový povrch, dva vibrační motorky a citelná velikostSíťová nabíječka s konektoremRecenze4990 Kč
2.We-Vibe Chorus3Partnerský vibrátor, 2 vibrační motorkyIndukční nabíječkaRecenze4990 Kč
3.Fun Factory Stronic Eins3Pulzace místo vibrací, sám přiráží, tvarovaný na G bodMagnetická nabíječkaRecenze3300 Kč
4.Whoop.de.doo vibrátor43 vibrační motory, štíhlé tělo, ale rafinovaný výkon.Magnetická nabíječkaRecenze6500 Kč
5.Fun Factory Miss Bi4Dráždění klitorisu i G boduMagnetická nabíječkaRecenze2500 Kč

Jednotlivé výherce našeho prémiového žebříčku vibrátorů jsme si rozebrali stručně níže, případně v jednotlivých recenzích, na které se dostanete klikem na jméno vibrátoru v nadpisu.

LELO ELise 2

Stálice v našem žebříčku nejlepších ženských hraček s vibracemi – švédské LELO prostě umí a tenhle silikonový macek s 2 vibračními motorky svou práci odvede na výbornou. I proto je u nás označovaný jako nejlepší vibrouš na českém trhu.

Klady

Zápory

Sametový lékařský silikon Vyšší cena
Dva vibrační motory 80 vrnících kombinací (což bude pro hodně lidí spíše výhoda)
Jednoduché ovládání jednou rukou
Silné vibrace po celé délce
Textilní obal v balení
Vlastní nabíječka
Luxusní papírový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

We-Vibe 4 – klasika i PLUS

Solidní klasika, která u mnoha párů má dost navibrováno – patří mezi nejprodávanější vibrátory vůbec a tato 4. generace překonala i ty dřívější. Má vypiplané dálkové ovládání, na svou velikost solidní vibrace a přítel si s vámi může hrát i na dálku přes internet.

Krok k virtuálnímu sexu, který je výborným mazlem jak pro to domácí „hraní“, tak i partnerské hrátky. Můžete si s ním užívat i s partnerem – může být při sexu zavedený a díky menšímu tvaru už netlačí…

Klady

Zápory

6 programů Cena
Lékařský silikon
Vodotěsný
Dálkové ovládání
Elegantní design
Funkční tvar co příjemně sedne
Indukční nabíjení hračky
Vlastní obal na přenášení
MicroUSB nabíjení nabíječky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fun Factory Stronic Eins

První zástupce „pulzátorů“, které jsme testovali a vlastně stále jediný, který na trhu pořádně funguje. Znovu – vyšší cena je vyrovnaná zpracováním, matným silikonem (je asi fakt v módě) a jednoduchým ovládáním na 3 tlačítka.

Líbí se nám to, že opravdu přiráží, zde nečekejte vibrace jako znáte. Zajímavé jsou i novější verze Drei (výrazné výstupky a zahnutí na G bod) a Zwei (určený na pánskou prostatu a G bod). Mrkněte se na video v našem testu/recenzi – hlavně při hraní je to sakra cítit, jako by byl živý a chtěl co nejhlouběji do vás 🙂

Klady

Zápory

ABS a lékařský silikon Cena
Intenzita pulzů a vibrací
Podsvícené ovládání
Elegantní a funkční tvar
Vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Whoop.de.doo vibrátor

Prémivý, hladký a nenápadný, ale právem patřící do našich TOP 5 vibrátorů pro letošní rok. To je nezvykle minimalistický vibrátor Whoop.de.doo, který navrhla a vyrábí Anna Marešová – česká designérka.

Ve svém štíhlejším těle ukrývá hned 3 vibrační motorky (na české poměry nadstandard), které se jednoduše ovládají přes rozšířenou patku vibrátoru. Tvar se ladil jak s testerkou, tak gynekology, aby přesně odpovídal nejvhodnějšímu tvaru ženského lůna.

Klady

Zápory

Jednoduché ovládání Cena
3 motůrky
Počet kombinací vibrací
Krásný jednoduchý design
Magnetická nabíječka
Český výrobek s příběhem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fun Factory Miss Bi

Nejnovější kousek v našem porovnání nejlepších vibrátorů na trhu, ale také asi nejzajímavější – kombinuje dráždění klitorisu s stimulací G-bodu. 2 silné motorky udělají rozhodně své a pomohou vám k silnému orgasmu = vyzkoušeno za vás :).

Klady

Zápory

Magnetické nabíjení Click 'n' charge Lze použít jen lubrikanty na vodní bázi
Separátní ovládání motorků
Lékařský silikon
6 intenzit vibrací a 6 vibračních rytmů
Vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Proč zrovna tyto vyhrály?

My ženy chceme být rozmazlovány. Chceme mít to nejlepší.. A těchto 5 hraček mezi luxus, který chceme, rozhodně patří. Možná jste si všimli, že jsme vybrali 5 poměrně výrazných kousků, které se od konkurence liší.

Většinou šlo o průkopníky v smyslném designu, nebo technologické novinky. A my je stále máme v šuplíku na výsostném místě „tak akorát na dotek“. Takové pomocníčky nechcete ukrývat do krabic a do skříně. Kdyby byla česká společnost méně prudérní, tak si je klidně dáme na obdiv na poličku – tak moc se nám líbí…

Dáváme ruku do ohně, že ani s jednou hračkou z našeho TOP výběru neuděláte chybu 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Dobrý den, hledáme s přítelkyní nějaké zpestření a hračku. Je k něčemu vakuová pumpa pro ženy? Děkuji

Hezký den, rozhodně ano 🙂 citelně zvýší prokrvení jejího klína, takže i zintenzivní doteky, líbání, lízání, sex, … Ale musíte vybrat správnou velikost – každá žena má jiný tvar a velikost klína.

Takové věci bohužel nejde vyzkoušet osobně. Koupit jich tedy několik a snad doufat, že nějaká bude správná.

Osobně ne 🙂

Ono tolik velikostí není – spíše odhadnout tvar, velikosti se oficiálně ani neuvádějí, že by to bylo xs, xl apod. ale my jsme testovali právě 2 naprosto rozdílné – podtlakovka Intim a Black Treasure.

První je citelnějši větší, druhá spíše menší.

A nějaký vibrátor s vecim objemem? Tlustější jak 2,5 cm třeba? Děkuji.

Podívám se vám na ověřený 🙂 Ověřený kousek je i tento – OVO F 11 – z čistého silikonu, takže je zdravotně nezávadný, silnější průměr, více typů vibrací a ideální tvar: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/stihly-zavodak-ovo-f11-vas-prekvapi/ – máme ho z tohoto e-shopu, kde je i cena a skladová dostupnost vidět: https://www.lascivni.cz/ovo-f11/.

Mohl by jste mi doporučit nějaký vibrátor a dildo..? Jsem ohledně nich nezkušená, takže bych si ráda nechala poradit – děkuji za rady celé redakce:)

Dobrý den, já mám skvělé zkušenosti především s tímto vibrátorem – LELO SORAYA WaveMotion™

Je sice trošku dražší, ale je to fakt kvalita a nabízí spoustu možností jak se uspokojovat. Už jsem pár typů vibrátorů vyzkoušela, ale tohle je fakt top..pokud chcete investovat do luxusního kousku, pak doporučuju

Hezký den, děkujeme mockrát za sdílení vaší zkušenosti s vibrátorem Sorayou!

Hezký den,

je v pořádku, že s nimy nemáte zkušenosti 🙂 Pro začátek je vhodné začít levnějším kouskem (byť kvalitním a užitným) – doporučila bych vám menší vibrátor na klitoris/poštěváček Funky Orange. Patří mezi nejprodávanější, protože je poměrně levný a užitný: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/klitoris-se-ma-na-co-tesit-vibrator-na-klitoris/.

Spolupracujeme: