Když jsem se dozvěděla, že rodinka pulzátorů od Fun Factory se rozroste, zpozorněla jsem – novinky já totiž miluju. Navíc Sundaze (tak se ten mrňousem jmenuje) se chlubil tím, že kombinuje vibrace a pulzace. To mě zaujalo o to víc, protože já jsem člověk, který oceňuje pulzace, ale vibrace mu zase tak moc neříkají… Tak jdeme na to!

Rozbalujeme!

Balení nijak nepřekvapí – klasická zlatá krabička, která je pro Fun Factory typická. V balení je samotný Sundaze, magnetická nabíječka s USB koncovkou a návod k použití. Přiznám se, že návod jsem ani neotevřela, všechny hračky od Fun Factory je ovládají stejně, takže pro mě je zbytečný.

A myslím, že i naprostý nováček intuitivně pozná, jak s přístrojem manipulovat. I když odemčení by mohl být trochu oříšek, takže buďme rádi za návod.

Před použitím dobít…

A když už jsme u toho zamčení, vibrátor vám standardně dorazí zamknutý a vybitý – je to pochopitelná ochrana. Před prvním použitím ho doporučuju plně nabít.

Doporučuji dobíjet přes noc, protože pokud jste jako já, budete vibrátor pořád kontrolovat (a ano, nedočkavě kontroluju všechny své hračky).

…a ještě odemknout

Když už máte vibrátor nabitý, stačí ho jenom odemknout a hurá si užívat. Odemknete ho, když chviličku podržíte tlačítko FUN a “+”.

Jen tak pro zajímavost (a majitelé nějakého Fun Factory kousku to už vědí), přístroj zamknete podařením FUN a ““. Zamčení vibrátoru je velice užitečná věc. Vždy jsem patřila k lidem, co to nikdy nedělali a přišlo mi to zbytečné… až jednou se mi jeden kousek rozvibroval v tašce. Fakt zábava.

Od té doby své miláčky poctivě zamykám – a když to nejde, neberu je s sebou na cesty 😀

Testujeme

Ale teď jdeme na testování, protože to je věc, která všechny zajímá. Sundaze má takovou cestovní velikost (přesná čísla vám napíšu níž). V porovnání s ostatními pulzátory, které mám doma, je výrazně menší.

Každopádně, jak víme, na velikosti nezáleží a i s malým vibrátorem se můžete snadno dostat v vrcholu. Navíc Sundaze má plochou patku, která má lépe stimulovat bod G a je vhodná k masáži klitorisu. Sečteno, podtrženo, fakt jsem se na tuhle hračku těšila!

Jenže… asi jsem se na to těšila až moc. První použití byla naprostá katastrofa. Sice máte celkem 15 různých nastavení, ale v reálu vám některé splývají a jiné tak úplně nevyhovují. Mám pocit, že čím víc nastavení hračka má, tím je větší problém si z toho vybrat.

Jako obvykle jsem si vybrala svůj top režim (v tomto případě to byly nejsilnější přírazy).

Byl to totiž jediný režim, kde jsem něco cítila.

Vyzkoušela jsem všechny a opravdu jsem se snažila jim dát šanci, ale hrozně jsem se nudila a po několika minutách musela přepnout v naději, že další režim bude jiný – nebyl. Takže místo vzrušujících prožitků (nečekala jsem, že mi hned napoprvé přivodí orgasmus) jsem ležela a přepínala.

Zjistěte kolik stojí Fun Factory Sundaze
ZJISTIT CENU

Po tomhle prvním testu jsem Sundaze odložila s tím, že se k němu vrátím. Ale nevrátila jsem se k němu, protože jsem na něj zapomněla. Opravdu! Tohle je jediná hračka, na kterou jsem zapomněla, že ji vlastním.

Připomněla mi ji až recenze, kterou jsem slíbila napsat.

Pokus číslo dva!

Nikdy neodsuzuju hračky (a vlastně ani nic jiného) neodsuzuju po prvním nezdaru. Přečetla jsem si nějaké recenze na Sundaze a všechny byly pozitivní. Takže hračka to nemůže být špatná. A je to Fun Factory, ten má vždy dobré kousky.

Takže jsem se do toho dala znovu.

Testovala jsem na břiše, na zádech – s vypodloženým zadečkem i bez něj, na boku. Vše, co vás napadne, jsem zkusila… a nic. Sundaze mi prostě nesedí!

Ale abych jenom nekritizovala. Když jsem ležela na boku a zapla nejsilnější přírazy, cítila jsem příjemné vzrušení. Ale ne takové vzrušení, po kterým budete mít orgasmus. Vzbuzovalo to ve mě chuť si hrát – umím si představit, že mi klín dráždí Sundaze a “nahoře” mě dráždí partner.

Takže pro mě je to taková hračka na předehru – neuspokojí mě, ale příjemně navodí atmosféru.

V čem může být problém?

Abych byla upřímná, nevím, kde je problém. S pulzátory mám zkušenost, tím, že ho nemám při užívání držet rukama. Tady si na to obzvlášť dejte pozor, mám pocit, že u Sundaze je daleko citelnější “pohlcování” vibrací.

Jakmile ho chytíte rukama, vůbec nic necítíte (ale ruce si užijí). Možná mi nesedí velikost – mám raději větší hračky a Sundaze je taková mini verze vibrátoru.

Navíc i ta patka, která má stimulovat bod G je taková měkčí. Kdyby byla o něco pevnější, myslím, že by udělala větší službu – teď je to takové, že se přizpůsobí a vy vlastně ani nevíte, že tam nějaká patka je.

I s klitorisem…

Zkoušela jsem ho i na klitoris (ten tvar si o to přímo žádá), ale opět mě zklamal. Bylo to prostě moc měkké a takové neohrabané. Nevím jak lépe to popsat – pořád hledáte to správné místo, až vás to nakonec jednoduše přestane bavit.

Pár dalších informací

  • maximální průměr: 3,5 cm
  • délka (včetně rukojeti): 17,5 cm
  • užitná délka: 11,5 cm
  • stimulace: vibrace, pulzace, příraz
  • ovládání: 11 rychlostí a 4 vibrační rytmy

Závěrem

Sundaze je pro mě jedno velké zklamání. Možná jsem se na něj těšila až moc a možná mi jenom nesedl. Každopádně kamarádi vážně nejsme a asi mi zůstane ležet nevyužitý ve skříni, protože mě vlastně nebaví.

Na druhou stranu, jsem asi jediná (podle různých recenzí), takže budu ráda, když se ozvou majitelky tohoto kousku a podělí se o své pocity – třeba zjistíme, že Sundaze je skvělý a nudná jsem jenom já:D

Klady

Zápory

Kombinace vibrací, pulzů a příklepů Moc měkká špička
Měkoučký silikon Nudí mě
ABS plast
Snadné ovládání
Vodotěsný
Ideální na cesty
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: