S přítelem jsme měli možnost vyzkoušet erotickou hračku od jednoho z oblíbených výrobců – Fun Factory. Jedná se o důmyslně promyšlený vibrační erekční kroužek NŌS, který ale zároveň potěší i ženu. Jedná se o velice zajímavou partnerskou hračku. Tento kroužek nabízí anatomický tvar společně s dvěma dlouhými výběžky ke stimulaci klitorisu.

A co je myšleno anatomickým tvarem?

Přední designéři od výrobce Fun Factory jsou obeznámeni s tím, že mužský penis není o obvodu přesně kulatý, proto se při výrobě tohoto vibračního kroužku zaměřili na mužskou anatomii a vnitřní strana je tak uzpůsobena a vytvarována přesně podle penisu, jako na rozdíl od jiných vibračních kroužků, které bývají přesně kulaté.

Díky tomuto tvarování došlo k vytvoření speciálních tlakových bodů na spodní straně, které napomáhají tomu, že je penis velice dobře při stimulaci prokrven.

Díky anatomickému tvarování kroužek se s kroužkem také velice dobře manipuluje – navléká se, svléká se a HLAVNĚ – drží na místě!:)

Parametry

  • Barva: zelená
  • Velikost: 8 cm
  • Vnitřní průměr kroužku: 3,5 cm
  • Délka výběžků: 2,4 cm
  • Hmotnost: 35 g

Celkově svým tvarem kroužek připomíná zajíčka – výběžky jako dvě dlouhé uši.

Balení

Vibrační kroužek NŌS vám přijde v malé krabičce, která obsahuje samotnou hračku, USB magnetický dobíjecí kabel, textilní pytlík a návod k použití.

VIDEO z redakčního rozbalování

Nabíjení

Nabíjení hračky je velice snadné, za mne asi nejlepší, pomocí magnetického kabelu. Velice oceňujeme také sáček, do kterého lze hračku uložit, jak doma, tak i na cestách.

Navíc z venku je sáček na první pohled velmi diskrétní, takže nikdo nepozná, co máte schované třeba v kabelce. 🙂 Nabízený návod je pouze v angličtině, ale je doplněn o různé obrázky, takže je velmi návodný a v podstatě není ani potřeba.

První nabíjení trvá přibližně 2 hod, každé další se již pohybuje okolo 1 hod.

Podle výrobce vám hračka na jedno nabití vydrží dělat radost okolo 45 minut na nejsilnější stupeň vibrací.

Ovládání

K ovládání slouží jedno tlačítko, které zajišťujeme vypnutí i zapnutí hračky a změnu intenzity vibrací. Před prvním použitím je hračka uzamčena tzv. cestovním zámkem, k jehož odemknutí je potřeba cca 4s podržet hlavní ovládací tlačítko. Následně kroužek dvakrát zavibruje, rozsvítí se bílá dioda a odemkne se.

Pokud byste chtěli cestovní zámek využít např. při převážení hračky nebo jejím uskladnění, stačí zopakovat výše uvedený postup.

K zapnutí hračky slouží hlavní tlačítko, které cca 1s podržíme a hračka začne rovnou vibrovat na nejnižší stupeň vibrací. Stiskem tlačítka lze poté měnit stupně vibrací.

K vypnutí opět podržte tlačítko přibližně 1s.

Materiál

Vibrační erekční kroužek NŌS je vyroben ze silikonu, který je velmi pružný a hebký. Zároveň je také vodotěsný, takže jej může využít i ve vaně, sprše nebo vířivce. 🙂 Z lubrikačních gelů a olejů je lepší volit ty na vodní bázi.

Zjistěte kolik stojí Vibrační erekční kroužek Fun Factory NŌS
ZJISTIT CENU

Co nám kroužek nabízí?

Erekční kroužek Fun Factory NŌS nabízí celkem 5 vibračních programů, které zajišťují dva vibrační motorky, které jsou umístěny ve špičce výběžku. Odtud se velmi dobře přenášení po celé hračce a stimulují tak oba partnery současně.

Vibrační programy jsou trochu specifické – první 4 programy jsou klasické vibrace lišící se sílou intenzity, poslední 5. program je tzv. flirt mode, který nabízí asi 5 minutové intervaly, ve kterých se střídají jednotlivé intenzity vibrací společně s krátkým pulzováním. Vibrace jsou poměrně tiché.
Na úvod doporučujeme začínat spíše s nižším stupněm vibrací a postupně dle potřeby přidávat.

Celkové hodnocení

Za nás splnil vibrační erekční kroužek NŌS od Fun Factory očekávání. V akci velice dobře stimuluje oba partnery, vibrace jsou velmi příjemné a ze stupňů intenzity si vybere snad každý. Jedinou výtku máme k samotnému ovládání hračky.

Pokud chcete sílu vibrací změnit, je potřeba ovládací tlačítko stisknout na jedné straně, což je při využití v akci trochu nepraktické a k tlačítku je špatný přístup.

Navíc, když je kroužek nasazen na penisu a chcete tlačítko zmáčknout, musíte vyvinout větší sílu a navíc má tlačítko tendenci se jakoby „propadnout“ do silikonu okolo.

Další věc, co uživatelé jistě ocení je jeho multifunkční využití – lze jej kombinovat i s dalšími erotickými hračkami nebo jej využít k dráždění dalších erotogenních zón.

Klady

Zápory

Anatomické tvarování Složitější ovládání, když je hračka v akci
Snadná manipulace
Speciální vibrační mód (tzv. flirt mode)
Vodotěsný
Cestovní zámek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: