Máme tu dalšího zástupce z nikdy nekončící řady lubrikačních gelů – aneb každý ví, že kdo maže, ten jede. A přesně pro ty potřeby tady jsou zvlhčující mazadla.

A jedním z nich je Durex Warming, ale pokud jste anglofonně políbení, tak víte, co znamená to přídavné jméno v názvu. Pokud to nevíte, je to hřející. Takže možná to nebude tak nudná recenze, jak jste vy i my čekali.

K čemu jsou hřejivé gely?

Hřejících gelů jsme v Lascivní redakci ještě moc neměli, ale po této recenzi si myslím, že je to možná i škoda. Aneb k čemu vlastně potřebujeme, aby gel „vás zahřál“? Na zimní hrátky to moc nebude, to prohřátí je vyloženě místní – aneb na sliznici, kam gel nanesete.

Ale jistě znáte, že když se něco na těle rozehřeje, tak se to více prokrví. A když se něco prokrví… tak je to citlivější. A to je přesně účelem těchto gelů. Neboli přidat další vrstvu zážitků do erotických hrátek už tím efektem, že dělá něco „jiného“ než standardní gel, ale také ještě zintenzivňuje každý dotyk, pohlazení, příraz či pouhé poufoukání.

Jak je to intenzivní?

Nemusíte se bát, že by šlo vyloženě o nesnesitelné pálení – na to si raději sežeňte kopřivy, když chcete svůj protějšek potrestat a ponížit. Tohle, kór od Durexu, který je králem mainstreamu, čekejte spíše decentní prohřátí, asi jako od notně rozpálené děvy.

VIDEO z redakčního rozbalování

Nejen pro ženy…

To ohřátí si hlavně užijí nejen dámy – aneb pro ty jsou typicky zvlhčující gely určené – protože když samy nejsou dostatečně nadržené a rozdrážděné, tak prostě nelubrikují samy, … Ale k tomu i protější pán, protože ten přijde také do kontaktu s gelem při přirážení.

Ale mimo prdelky

Pokud by vás napadly necudné myšlenky, na penetraci její prdelky, tak vězte, že vyloženě pro tuto dírku jsou hřejivé i chladivé gely zapovězené.

Zjistěte kolik stojí Hřejivý lubrikační gel Durex Play Warming
ZJISTIT CENU

Ta sliznice je už citlivá sama o sobě a s tímhle doprovodným efektem byste moc vzrušení nepřidali, spíše sakrování, nadávání a potřebu rychlého zklidňujícího klystýru s heřmánkovým čajem. Tudy cesta nevede. Pokud cílem není protějšek dostat do breku – což i někdy může být záměrem a splní to potěšení pro oba (či jen jednoho?).

Takže když už hřející zázrak, tak klasicky do kundičky, pro větší citlivost, klouzání a rozhodně intenzivní přírazy až nadoraz.

Pár informací

  • objem balení 50 ml,
  • na vodní bázi
  • bez příchuti,
  • bez vůně,
  • a dávkování pumpičkou.

Co na něj říkáme s partnerkou?

Durex je za nás nejen v kondomech etalonem klasiky. Neurazí, je kvalitativně fajn a splní svou funkci. Takže i u jeho gelů (zatím konkrétně tohoto Warming) můžeme jen doporučit. Nevýhodou je poměr/cena výkon vzhledem k objemu lahvičky.

Na druhou stranu je to gel na ozvláštnění a ne mazání pantů u dveří či každodenní jebačky, takže jen tak nedojde. A k tomu ještě se dobře dávkuje – řekněme přesně, takže necintáte, protože nahoře má šikovnou pumpičku.

Klady

Zápory

Decentní hřejivý pocit Menší balení
Citelně zintenzivní citlivost Nevhodné pro prdelku
Kvalita od Durexu Vyšší cena
Nedělá skvrny
Na vodní bázi
Přesné dávkování pumpičkou
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: