Už dříve jsme testovali dvojici „orgastických“ gelů, které měly (a také pomáhaly) s příchodem orgasmu. Jak toho dosahovaly? Kombinací specifického dráždění klitorisu, které testerky popisovaly jako pálení a chlazení zároveň. Byly to Stimul 8 a Durex Play O.

A právě o nástupci druhého zmíněného bude celá naše dnešní recenze. Nový kousek se jmenuje Durex Intense Orgastic gel a jeho cílem bude to stejné – ulehčit všem ženám orgasmus. A ideálně jim ho ještě zintenzivnit. Tentokrát jsme ho dostali na testování od sexshopu Růžovýslon.cz.

Čím se liší oproti minulé generaci?

Balením jde oproti posledně o lehčí sešup – tentokrát žádná skleněná lahvička, jen plastová ampulka s plastovou pumpičkou. Neurazí, a nakonec je jeho nenápadnost možná přínosem. Změny doznala i cena, která oproti posledně (je to nezvyklé) klesla. Takže si tento gel užije více lidí.

A také nově je tento gel použit i u speciální řady kondomů Durex Intense. Ten jsme ještě nezkoušeli – ač máme všechny Durexy v oblibě a skoro jiné kondomy nepoužíváme.

Co dostanete v balení

V základu dostanete v balení jen samotnou ampulku s gelem a dávkovačem a návod. Ten můžete klidně zahodit, poslouží vám skvěle i tato recenze. Dle výrobce stačí pro ideální účinek použít 2 kapky = neboli 2 stisky dávkovače.

VIDEO z rozbalování v redakci

Jak dlouho vydrží?

Tímto použitím by vám 10 ml (je to málo, ale účinek to vyrovná) mělo vystačit na 20 erotických dostaveníček. Osobně bych to tipoval na něco 15 kousků, protože ne vždy použijete jen pár kapek. A hlavně se tento gel dá použít i jinak, než jen na klitoris.

Zjistěte kolik stojí Durex Intense orgastický gel
ZJISTIT CENU

Svou pozornost mohou dostat i bradavky – nejenom ty ženské patří mezi erotogenní zóny. Ty jsou jakoby napruženější a citlivější. Ale i žalud partnera si může užít specifické dráždění tohoto gelu. Schválně experimentujte, jen doporučuji ho nepoužívat pro anální hrátky – hlavně kvůli množství, ale i kvůli efektu. I hřejivé/chladivé gely se nedoporučují pro prdelku – asi výrobci vědí proč to neradí.

Jak vlastně působí při sexu?

U této nové (nijak neavizované) verze je velmi podobné jako posledně – zvláštní (což nemusí být rovnou na škodu) dráždění spočívající v hřátí a chlazení najednou. Už hlavně aplikace gelu vaši partnerku rozvášní – pár kapek na bříška prstů a jemně jím promnout odhalený poštěváček. Už jen toto použití a stimulace klitorisu pomůže mnohým opomíjeným ženám k rychlejšímu orgasmu.

Pocitově je to opravdu jako mix hřejivého a chladivého gelu, který se neruší do nic nedělajícího gelu, ale který může dokonce i na jemném klitorisu decentně brnět…

Celkově – je to solidní nástupce. Efekt je velmi podobný Play O, které se už doprodává, takže je možné, že jde jen o decentně vylepšenou a zlevněnou verzi tohoto oblíbeného (zdráhám se ho označit jako lubrikační) gelu. Za naši redakci – doporučuji ho, ale připravte se, že jedna „akce“ vás vyjde na cca 13 Kč. Ale je to akceptovatelná cena za lepší stimulaci a orgasmy? Za nás ano:)

Klady

Zápory

Citelně pomáhá se vzrušením a orgasmem Plastový obal
Přesné dávkování Jen 20 dávek
Nejen na klitoris
Součástí i nových kondomů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

No ja neviem , ale skusal som ho na sebe . A praveze vysoka citlivost zacina az pri odozneni chladu a tepla …

Zajímavé – děkujeme za zpětnou vazbu!

Spolupracujeme: