Vibrační vajíčka jsou netradiční vibrátorky, které mají zpravidla kulaťoučký a decentní tvar (nečekaně vajíčka). Jsou vhodné jak pro dráždění klitorisu (můžete ho stimulovat jak špičkou vajíčka, tak i jeho samotným tělem, takže můžete hledat tu nejlepší kombinaci), ale i pro zasunutí do klína, a dráždění zevnitř.

Díky zavedení jsou vhodné i na venkovní hrátky, protože k těm nejlepším kouskům jsou přibalené dálková ovládání. A partner (nebo vy sama) může na dálku několika metrů (i desítek u nejlepších modelů) ovládat vibrování ve vašem citlivém klínu. A to jak na procházce či nákupu, … je to slastné, leč trýznivé dráždění 🙂 To chcete zažít.

Co jsme na vibrujících vajíčkách pro ženy hodnotili

  1. materiály (nemají vytvářet alergické reakce, jsou bezpečné, …)
  2. zpracování (vše musí perfektně lícovat, žádné zbytečné výstupky, jemný povrch, …)
  3. funkce (co umí, aby vás dovedly k orgasmu, jak se nosí, …)
  4. sílu vibrací (rozvibrují vás, že vás dostanou do kolen, vhodné na klitoris, …)
  5. dálkové ovládání (dají se ovládat na dálku, jak spolehlivě, co může signál rušit, …)
  6. cenu (také jsme ji připočítali do hodnocení, ale není klíčovým parametrem, …)
  7. a zábavnost (aneb jestli dané hračky odložíme a zapomeneme, nebo nás vzrušuje představa na další brzké hraní, …)

Vybrali jsme z našich recenzí a testů ty nejlepší kousky, abychom vám ulehčili nákup – nemusíte se bát žádného kousku od nás, všechny jsme je měli (doslova v sobě) a prošly na výbornou.

Lascivní Podcast – potřebuje žena k orgasmu i muže, nebo jí stačí hračka?

Proč věřit našemu žebříčku

Testujeme erotické hračky už od roku 2010 a dbáme na co největší upřímnost – chceme doporučovat jen ty hračky, které jsme opravdu zažilia a vyzkoušeli. Všechny produkty jsme nafotili, natočili a poté několik týdnů či měsíců testovali. Našim žebříčkům erotických hraček můžete věřit, prožili jsme si to, o čem píšeme.

TOP 5 nejoblíbenějších vajíček s vibracemi pro 2024

PořadíFotkaDruhCo umíMateriálNabíjeníRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.BOOM Victoria - ex HiballBOOM VictoriaDvoje vibrační vajíčka spojená k sobě vám posílí pánevní dno a ještě příjemně zavibrují – i s dálkovým ovládánímSilikonUSB dobíjeníRecenze1800 Kč
2.ToyJoy HelixLust LoveballsVibrační vajíčko samo o sobě vibruje – dálkové ovládání máte samozřejmě také k dispozici. Tvarově je jednoduché pro zavádění i začátečnicím.Silikon, ABS plastUSB dobíjeníRecenze1600 Kč
3.BOOM Rabbit&Balls 2v1BOOM Rabbit&Balls 2v1Dvojí hračka: vibrační vajíčko, vibrátorek na klitoris a dálkové ovládání v jednom – dráždí uvnitř a můžete současně i stimulovat poštěváček.Silikon, ABS plastMagnetické přes USBRecenze1500 Kč
4,.B-Swish Bnaughty Unleashed PremiumB-Swish Bnaughty Unleashed PremiumSametově příjemné vaginální vajíčko, které má jednoduše se ovládající dálkové ovládání – tvarově je ideální pro ženské lůno.Silikon, ABS plast2 x LR1 baterie a 1x 23AE baterieRecenze1700 Kč
5.Cry Baby 2Seven Creation BasicPlastové vajíčko s dálkovým ovládáním a skvělým dosahem. Získá si vás 7 silnými vibračními režimy a jemným povrchem.ABS plastUSB dobíjení a 1x CR2032Recenze1300 Kč

Zde jsou ty nejzajímavější kousky, které jsme v redakci společně testovali (byla to docela jízda) a vyšly nám jako aktuálně nejlepší pro doporučení.

BOOM Victoria

Velký favorit na post nejlepších vibračních vajíček vůbec – paradoxně to v základu nejsou jen vibrační vajíčka (dvě spojená dohromady), ale hlavně posilovač pánevního dna. Ve spojení s dálkovým ovládáním můžete opravdu efektivně a intenzivně posílat své lůno a získat lepší prožitky ze sexu = partnera pak pěkně vyždímáte jen stiskem klína = to chcete 🙂

Plus se tato hračka dá jednoduše „zneužít“ jen pro pouhopouhé vibrační dráždění a nošení na veřejnosti. Za nás skvělý pomocník pro každou ženu – a se zdravotním benefitem = ideální král našeho porovnávacího žebříčku.

Klady

Zápory

Materiál Větší velikost i hmotnost
Mnoho funkcí Silnější a delší kabel
Voděodolnost Vyšší hlučnost
Dálkové ovládání Dálkové ovládání na baterku
Magnetické nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Lust Loveballs

Loveballs jsou netradičně tvarované, ale skvěle funkční vibrační vajíčka s dálkovým ovládáním. Díky oblejšímu tvaru se jednoduše zavádí a pro vyjmutí slouží pohodlně dlouhé očko. Ovládání jako takové umožňuje příjemně dráždit klitoris partnery, takže je to víceúčelová hračka. Za nás rozhodně jeden z nejlepších kousků na trhu.

Klady

Zápory

Variace vibrací Po 10 minutách ze vypíná
Dálkové ovládání Nutná baterie do ovladače
Silikonový povrch
Relativně tichý provoz
Dobíjení přes USB kabel
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM Rabbit&Balls 2v1

Novější a zábavný kousek, který kombinuje jak vibrační zavádějcí vajíčko, tak maličký, ale citelný vibrátor na klitoris = aká dálkové ovládání vajíčka. Takže můžete s trochou šikovnosti kombinovat vnitřní dráždění (třeba g-bodu) a vnější na klitorisu.

Když vás to omrzí (po pár orgasmech budete stejně chtít víc a víc), můžete jít s touhle kombinací ven – a nechat se ovládat partnerem… Ale pozor, orgasmus vás opravdu může srazit do kolen, takže raději někde, kde vás někdo nenačapá… nebo to také patří k tomu vzrušivému zážitku?

Klady

Zápory

Příjemný povrch Hlučnost
Roztomilý vzhled Delší reakční doba
Dvojí využití ovladače Vibrace nepřináší znatelné vzrušení
Snadná údržba Ovladač se rychle zahřívá
Moderní nabíjení Vibrace působí pouze na jedno místo bez vzrušujícího efektu
Možnost využití vajíčka jako venušiných kuliček
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

B-Swish Bnaughty Unleashed Premium

Krásný kousek, který vás potěší sametově jemný silikonem (hned bychom se s ním znovu pomazlili) a výkonným dálkovým ovládáním. Můžete regulovat vibrace v kalhotkách své partnerky během pár chvil – to chce už hodně odvahy, ale doporučujeme jít opravdu ven a užít si tak slastnou odměnu… nebo trestání?

Zavedení i vyjmutí je jednoduché díky jemnému povrchu, ale také díky pevnému ocásku. Každopádně B-Swish je známé svojí perfektní kvalitou a výdrží, takže u tohoto kousku určitě neprohloupíte.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Slabé, avšak hlasité vibrace
Nezapáchá
7 různých vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Seven Creations Basic

Sice starší pomůcka, ale stále kvalitní a oblíbení. Jednoduchý tvar vajíčka umožňuje rychlé zasunutí do klína a díky dálkovému ovládání je to jasný kousek na venkovní hraní. Druhá generace nabízí jemnější design s dalším ovládáním vibrací přímo na samotném vajíčku a větší dosah až na 20 metrů = to už je solidní kontrola své partnerky.

A nově si můžete vybíarat z 7 vibračních režimů, které obsahují jak jednotlivé intenzity, tak i zajímavější kombinace rychlejších a pomalejších intervalů vibrací. Je to vlastně úplně nová hračka a právem je zařazená v našem vibračním žebříčku.

Klady

Zápory

Hladký povrch Hlasitost vibrací
7 programů vibrací Netypické baterie
Snadnost ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tato vajíčka s vibracemi vyhrála?

Z našich redakčních testů vyšla jako ta s nejlepším poměrem cena a výkon. Oceňujeme kvalitní materiály (lékařský silikon a ABS plast – dnes si už bez nich ani neškrtnete u naší náročné redakce), výkonné vibrace (vhodné nejenom na klitoris, ale i pro běžné hraní) a také u vybraných modelů i dálkové ovládání.

Nejenom na postelové hrátky

Najednou jsou erotické hračky nejen intimní potěchou pro domácnost a postel, ale také pro tajné, ale o to vzrušivější dráždění venku… na procházce, na nákupu, ve společnosti (ač někdy radši hlasitější)…

Pro ještě intimnější a naprosto diskrétní dráždění jsou skvělé venušiny kuličky (zde výběr těch nejlepších), které nevibrují tak hlasitě a pohání se pohybem nositelky ale přesto jsou hodně oblíbené a více než vhodné pro venkovné stimulaci klína.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 12 názorů

Ahoj, doporučíte mi nejlepší způsob, jak vybrat vajíčko pro první použití u panny? Takže jako vlastně i první hračku, kdy bych si chtěla pannenství i ponechat dál? Děkuji a snad někdo odpoví :)))

Pro první použití doporučuji vybrat menší vibrační vajíčko s několika různými rychlostmi a režimy vibrací. Dávej pozor na materiál vajíčka, nejlepší jsou hypoalergenní materiály, jako je medicínský silikon. Také zvaž, zda chceš vajíčko s dálkovým ovládáním nebo bez. Hodně úspěchů a příjemných zážitků! A stimulovat se jen zvenku, klitoris, labie, .. jen se učit více o svém těle a pocitech z přejíždění vibracemi, … 🙂

Je potřeba používat lubrikační gel při použití některého z výše doporučených vajíček? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den Martino! Ano, doporučuji používat lubrikační gel, zejména pokud jde o první zkušenost s ním.

Lubrikant usnadní zavedení vajíčka a zároveň zvýší komfort během hrátek – i citlivost :).

Dobré ráno, jak často bych měla používat vajíčko, aby byl efekt co nejlepší? – nemyslím vzrušení/orgáč, ale spíše pánevní dno? Četla jsem,že je někteří modernější/průkopničtější gynekologové doporučují místo venušiných.

Děkuji za informace.

Zdravím Barboro! Frekvence použití vibračního vajíčka závisí na tvých osobních preferencích a potřebách. Pro získání nejlepších výsledků a maximálního potěšení doporučuji experimentovat s různými rychlostmi, režimy vibrací a dobu použití. Najdi si, co ti nejvíce vyhovuje, a užívej si to! Ten efekt na pánevní dno by byl za nás citelnější právě u kuliček, ty se nosí během dne delší dobu zavedené v klíně. Doporučili bychom případně chytřejší hračky pro posilování:

Zdraví a potěšení, dva v jednom – 2 RECENZE kuliček BOOM Victoria pro pánevní dno a starší Nezapomínejte na posilování svalů pánevního dna… s Hiball je to zábava 😉 RECENZE a Vyfouknout, nafouknout a jdeme cvičit – RECENZE kGoal posilovače pánevního dna

CO tahle hračka říká na sexování ve sprše nebo vaně? Zvládne to, nebo se utopí? :)) Děkuji předem za odpověď.

Ahoj Aleno!

Vibrační vajíčka mohou být voděodolná nebo ne. Před použitím ve sprše nebo vaně si zkontroluj, zda je tvé vajíčko vodotěsné – odolnost je fajn, ale je to spíše na omytí, těsnost je ta požadovaná vlastnost. :)).

Pokud ano, můžeš si užít vzrušení ve vodě bez obav. Jen dávej pozor na to, aby dálkové ovládání (pokud ho vajíčko má) nebylo vystaveno vodě, pokud není specifikováno, že je také voděodolné.

Zajímá mě, jakým způsobem bych měla čistit vibrační vajíčko po použití? Děkuji za každé nasměrování, moc jsem toho nenašla, ale chtěla bych to mít perfektní, jeto moje první hračka do postele :-O))

Dobrý den, po použití vibračního vajíčka je důležité ho řádně vyčistit.

Můžeš ho umýt teplou vodou a jemným mýdlem. Některá vajíčka lze také sterilizovat ve vroucí vodě nebo v dezinfekčním roztoku. Ujisti se, že vajíčko necháš uschnout před dalším použitím.

Narovinu zajímá mě, jak dlouho bych měla vibrační vajíčko používat během jednoho hraní s partnerem? Má to nějaký limit či specifikum? Děkuji za odpověď.

Ahoj Moniko! Délka používání vibračního vajíčka se může lišit dle osobních preferencí a zkušeností.

Pro začátek doporučuji použít vajíčko na krátké hraní (10-20 minut) a postupně zvyšovat dobu použití podle svého vnitřního pocitu. Důležité je, abys se při používání cítila pohodlně = cíl je vždy tvá potěcha, jak s přítelem, tak bez něj. :))

Ahojte, co vajíčko během menstruace? A děkuji redakci za testování i 18+ fotečky :)) Nebudete je někdy dávat i na amatéry?

Dobrý den Michaelo! Během menstruace se obecně nedoporučuje používat vibrační vajíčko. Je lepší počkat, až menstruace skončí, a poté vajíčko opět začít používat.

A k těm fotkám – pravděpodobně ne, to, že jsou tady za registrací umožňuje aspoň nějaké omezení na vstupu :)) A lidé se pak více vrací k nám… Ale děkujeme za podporu, nechceš se přidat k testování?

Může vajíčko nahoře z tabulky pomoci při problémech s dosažením orgasmu? Děkuji za odpověď.

Ahoj Terezo, ano z naší zkušenosti mohou pomoci ženám s potížemi kolem vyvrcholení, protože poskytují přímou stimulaci citlivých oblastí. Vajíčka mohou také zlepšit prožitek a citlivost díky různým režimům a rychlostem vibrací.

Je dobré zkoušet si hrát s různými nastaveními a najít to, co ti nejlépe vyhovuje. Každá žena je jedinečná, takže je důležité objevit, co ti nejlépe pomáhá dosáhnout orgasmu – a to jak hlavně sama, ale i s partnerem případně – vajíčko je hodně univerzální = i na dráždění partnerových erotogenních zón.

Snad se najde někdo, kdo odpoví: je možné použít vibrační vajíčko během těhotenství? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den Lenko! Během těhotenství se doporučuje být opatrný při používání sexuálních hraček, včetně vajíček. Je nejlepší konzultovat svého lékaře nebo porodníka ohledně používání vajíčka během této citlivé doby, aby se zvýšila bezpečnost pro tebe i tvé dítě.:)

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda vibrační vajíčko může nějak poškodit vaginální svaly nebo pánevní dno?

Děkuji za informace.

Pokud se vajíčko používá správně a opatrně, není pravděpodobné, že by způsobilo poškození vaginálních svalů nebo pánevního dna. Je důležité postupovat podle návodu na použití a nezavádět vajíčko příliš hluboko. Pokud cítíš nepohodlí nebo bolest, je lepší přestat a konzultovat svého lékaře.

zajímá mě, zda vibrační vajíčko může pomoci při problémech s inkontinencí? Dík

Upřímně vajíčko samo o sobě přímo nepomáhá při problémech s inkontinencí. Nicméně, posilování svalů pánevního dna pomocí venušiných kuliček může mít pozitivní vliv na kontrolu močového měchýře a řešení inkontinence. Vajíčko může sloužit jako doplněk pro stimulaci a zábavu, ale pro posílení svalů bych doporučil venušiné kuličky či Kegelovy cviky: Kegelovy cviky

Ahoj, jsem Kristýna a chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi vibračním vajíčkem a venušinými kuličkami? Které bych měla zvolit? Děkuji za radu.

Zdravíme a přejeme hezké ráno. :))

Vajíčka jsou primárně navržena pro stimulaci a potěšení, zatímco venušiny kuličky (aka venus balls) jsou určeny pro posilování svalů pánevního dna. Vibrační vajíčka obvykle nabízejí různé režimy a rychlosti vibrací pro různé druhy stimulace.

Kouličky se postupně zavádějí do vagíny a žena je nosí po určitou dobu, což pomáhá posilovat svaly.

Volba mezi vajíčkem a venušinými kuličkami závisí na tvých osobních cílech a potřebách. Pokud hledáš zábavu a stimulaci, může být pro tebe vhodnější vibrační vajíčko. Pokud chceš posilovat svaly pánevního dna a zlepšit kontrolu nad močovým měchýřem nebo sexuální zdraví, pak bych doporučil kuličky, které nemají vibrační motorek, ale obsahují ve svémtěle ještě další kuličky či závažíčka.

Spolupracujeme: