Vibrační vajíčka jsou netradiční vibrátorky, které mají zpravidla kulaťoučký a decentní tvar (nečekaně vajíčka). Jsou vhodné jak pro dráždění klitorisu (můžete ho stimulovat jak špičkou vajíčka, tak i jeho samotným tělem, takže můžete hledat tu nejlepší kombinaci), ale i pro zasunutí do klína, a dráždění zevnitř.

Díky zavedení jsou vhodné i na venkovní hrátky, protože k těm nejlepším kouskům jsou přibalené dálková ovládání. A partner (nebo vy sama) může na dálku několika metrů (i desítek u nejlepších modelů) ovládat vibrování ve vašem citlivém klínu. A to jak na procházce či nákupu, … je to slastné, leč trýznivé dráždění 🙂 To chcete zažít.

Co jsme na vibrujících vajíčkách pro ženy hodnotili

  1. materiály (nemají vytvářet alergické reakce, jsou bezpečné, …)
  2. zpracování (vše musí perfektně lícovat, žádné zbytečné výstupky, jemný povrch, …)
  3. funkce (co umí, aby vás dovedly k orgasmu, jak se nosí, …)
  4. sílu vibrací (rozvibrují vás, že vás dostanou do kolen, vhodné na klitoris, …)
  5. dálkové ovládání (dají se ovládat na dálku, jak spolehlivě, co může signál rušit, …)
  6. cenu (také jsme ji připočítali do hodnocení, ale není klíčovým parametrem, …)
  7. a zábavnost (aneb jestli dané hračky odložíme a zapomeneme, nebo nás vzrušuje představa na další brzké hraní, …)

Vybrali jsme z našich recenzí a testů ty nejlepší kousky, abychom vám ulehčili nákup – nemusíte se bát žádného kousku od nás, všechny jsme je měli (doslova v sobě) a prošly na výbornou.

Proč věřit našemu žebříčku

Testujeme erotické hračky už od roku 2010 a dbáme na co největší upřímnost – chceme doporučovat jen ty hračky, které jsme opravdu zažilia a vyzkoušeli. Všechny produkty jsme nafotili, natočili a poté několik týdnů či měsíců testovali. Našim žebříčkům erotických hraček můžete věřit, prožili jsme si to, o čem píšeme.

TOP 5 nejoblíbenějších vajíček s vibracemi pro 2023

PořadíFotkaDruhCo umíMateriálNabíjeníRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.BOOM Victoria - ex HiballBOOM VictoriaDvoje vibrační vajíčka spojená k sobě vám posílí pánevní dno a ještě příjemně zavibrují - i s dálkovým ovládánímSilikonUSB dobíjeníRecenze1800 Kč
2.ToyJoy HelixLust LoveballsVibrační vajíčko samo o sobě vibruje - dálkové ovládání máte samozřejmě také k dispozici. Tvarově je jednoduché pro zavádění i začátečnicím.Silikon, ABS plastUSB dobíjeníRecenze1600 Kč
3.BOOM Rabbit&Balls 2v1BOOM Rabbit&Balls 2v1Dvojí hračka: vibrační vajíčko, vibrátorek na klitoris a dálkové ovládání v jednom - dráždí uvnitř a můžete současně i stimulovat poštěváček.Silikon, ABS plastMagnetické přes USBRecenze1500 Kč
4,.B-Swish Bnaughty Unleashed PremiumB-Swish Bnaughty Unleashed PremiumSametově příjemné vaginální vajíčko, které má jednoduše se ovládající dálkové ovládání - tvarově je ideální pro ženské lůno.Silikon, ABS plast2 x LR1 baterie a 1x 23AE baterieRecenze1700 Kč
5.Cry Baby 2Seven Creation BasicPlastové vajíčko s dálkovým ovládáním a skvělým dosahem. Získá si vás 7 silnými vibračními režimy a jemným povrchem.ABS plastUSB dobíjení a 1x CR2032Recenze1300 Kč

Zde jsou ty nejzajímavější kousky, které jsme v redakci společně testovali (byla to docela jízda) a vyšly nám jako aktuálně nejlepší pro doporučení.

BOOM Victoria

Velký favorit na post nejlepších vibračních vajíček vůbec – paradoxně to v základu nejsou jen vibrační vajíčka (dvě spojená dohromady), ale hlavně posilovač pánevního dna. Ve spojení s dálkovým ovládáním můžete opravdu efektivně a intenzivně posílat své lůno a získat lepší prožitky ze sexu = partnera pak pěkně vyždímáte jen stiskem klína = to chcete 🙂

Plus se tato hračka dá jednoduše „zneužít“ jen pro pouhopouhé vibrační dráždění a nošení na veřejnosti. Za nás skvělý pomocník pro každou ženu – a se zdravotním benefitem = ideální král našeho porovnávacího žebříčku.

Klady

Zápory

Materiál Větší velikost i hmotnost
Mnoho funkcí Silnější a delší kabel
Voděodolnost Vyšší hlučnost
Dálkové ovládání Dálkové ovládání na baterku
Magnetické nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Lust Loveballs

Loveballs jsou netradičně tvarované, ale skvěle funkční vibrační vajíčka s dálkovým ovládáním. Díky oblejšímu tvaru se jednoduše zavádí a pro vyjmutí slouží pohodlně dlouhé očko. Ovládání jako takové umožňuje příjemně dráždit klitoris partnery, takže je to víceúčelová hračka. Za nás rozhodně jeden z nejlepších kousků na trhu.

Klady

Zápory

Variace vibrací Po 10 minutách ze vypíná
Dálkové ovládání Nutná baterie do ovladače
Silikonový povrch
Relativně tichý provoz
Dobíjení přes USB kabel
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM Rabbit&Balls 2v1

Novější a zábavný kousek, který kombinuje jak vibrační zavádějcí vajíčko, tak maličký, ale citelný vibrátor na klitoris = aká dálkové ovládání vajíčka. Takže můžete s trochou šikovnosti kombinovat vnitřní dráždění (třeba g-bodu) a vnější na klitorisu.

Když vás to omrzí (po pár orgasmech budete stejně chtít víc a víc), můžete jít s touhle kombinací ven – a nechat se ovládat partnerem… Ale pozor, orgasmus vás opravdu může srazit do kolen, takže raději někde, kde vás někdo nenačapá… nebo to také patří k tomu vzrušivému zážitku?

Klady

Zápory

Příjemný povrch Hlučnost
Roztomilý vzhled Delší reakční doba
Dvojí využití ovladače Vibrace nepřináší znatelné vzrušení
Snadná údržba Ovladač se rychle zahřívá
Moderní nabíjení Vibrace působí pouze na jedno místo bez vzrušujícího efektu
Možnost využití vajíčka jako venušiných kuliček
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

B-Swish Bnaughty Unleashed Premium

Krásný kousek, který vás potěší sametově jemný silikonem (hned bychom se s ním znovu pomazlili) a výkonným dálkovým ovládáním. Můžete regulovat vibrace v kalhotkách své partnerky během pár chvil – to chce už hodně odvahy, ale doporučujeme jít opravdu ven a užít si tak slastnou odměnu… nebo trestání?

Zavedení i vyjmutí je jednoduché díky jemnému povrchu, ale také díky pevnému ocásku. Každopádně B-Swish je známé svojí perfektní kvalitou a výdrží, takže u tohoto kousku určitě neprohloupíte.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Slabé, avšak hlasité vibrace
Nezapáchá
7 různých vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Seven Creations Basic

Sice starší pomůcka, ale stále kvalitní a oblíbení. Jednoduchý tvar vajíčka umožňuje rychlé zasunutí do klína a díky dálkovému ovládání je to jasný kousek na venkovní hraní. Druhá generace nabízí jemnější design s dalším ovládáním vibrací přímo na samotném vajíčku a větší dosah až na 20 metrů = to už je solidní kontrola své partnerky.

A nově si můžete vybíarat z 7 vibračních režimů, které obsahují jak jednotlivé intenzity, tak i zajímavější kombinace rychlejších a pomalejších intervalů vibrací. Je to vlastně úplně nová hračka a právem je zařazená v našem vibračním žebříčku.

Klady

Zápory

Hladký povrch Hlasitost vibrací
7 programů vibrací Netypické baterie
Snadnost ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tato vajíčka s vibracemi vyhrála?

Z našich redakčních testů vyšla jako ta s nejlepším poměrem cena a výkon. Oceňujeme kvalitní materiály (lékařský silikon a ABS plast – dnes si už bez nich ani neškrtnete u naší náročné redakce), výkonné vibrace (vhodné nejenom na klitoris, ale i pro běžné hraní) a také u vybraných modelů i dálkové ovládání.

Nejenom na postelové hrátky

Najednou jsou erotické hračky nejen intimní potěchou pro domácnost a postel, ale také pro tajné, ale o to vzrušivější dráždění venku… na procházce, na nákupu, ve společnosti (ač někdy radši hlasitější)…

Pro ještě intimnější a naprosto diskrétní dráždění jsou skvělé venušiny kuličky (zde výběr těch nejlepších), které nevibrují tak hlasitě a pohání se pohybem nositelky ale přesto jsou hodně oblíbené a více než vhodné pro venkovné stimulaci klína.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: