Sex ve stoje je opravdu lákavý. Avšak mnoho lidí se ho obává a myslí si, že je příliš složitý. Nemusíte hledat postel, židli nebo stůl a můžete se svojí partnerky zmocnit kdykoliv budete chtít. I když není sex ve stoje příliš pohodlný, zajisté stojí za vyzkoušení.

Jak si užívat sex ve stoje?

Teoreticky není na poloze ve stoje nic složitého, ale prakticky je to už o něco složitější. Základní pozice je taková, kdy je muž vzpřímený, žena ho obejme svýma nohama okolo boků, s pomocí partnera na něj vyskočí a muž zasune penis dovnitř. Při sexu muž přidržuje žena za zadeček nebo boky. V této základní poloze je možné realizovat sex ve čtyřech různých variantách.

  • Varianta první: žena je opřená zády o zeď a muž ji může jemně přidržovat za zadeček.
  • Varianta druhá: žena stojí zády k partnerovi, může zůstat stát vzpřímeně nebo se předklonit. Sex následně v obou případech probíhá zezadu.
  • Varianta třetí: sex probíhá zepředu, kdy muž ženu udržuje ve vzduchu pomocí svých rukou a žena se rukama i nohama muže přidržuje.
  • Varianta čtvrtá: žena stojí čelem ke svému partnerovi, jednu nohu obtočí svému partnerovi okolo boků a druhou nohou zůstává opřena o zem (tato noha slouží jako opora). Muž může přidržovat ženu mírně za zadeček.

Další využití sexu ve stoje je také v BDSM praktikách ze strany muže. Muž zaujímá dominantní pozici a má tak nad partnerkou plnou moc.

Pohodlí či ne?

Sex ve stoje se na první dojem nejeví jako příliš pohodlná záležitost. Určitá dávka nepohodlí je ale přesně to, co přináší do sexu vzrušení a nový impuls. Postoj může být s oporou nebo bez opory. Při volbě sexu ve stoje s oporou je jeden z partnerů opřen o nějaký pevný předmět, třeba zábradlí nebo stěnu.

Opora zajišťuje určitou pasivní roli. Druhý člen týmu je ten aktivnější, který jde celé situaci naproti a řídí rychlost a sílu celého aktu.

Střídáním pozic si partneři mohou vyzkoušet dominantní a submisivní roli.

Vyzkouší si tak, která pozice je pro ně příjemnější. V dalších intimních pokusech mohou tento poznatek využít a začlenit.

Základem je opora

Při variantě sexu bez opory se oporou stává jeden partner druhému a naopak. Jedná se tedy o sex, kde hlavním předpokladem je spolupráce. Oba partneři musejí vnímat stabilitu a rozpoložení toho druhého a reagovat na změny. Pokud by nespolupracovali, pozici by neudrželi. Druhá metoda tedy není o dominanci, ale o sdílení a souznění.

Z různých výzkumů také vyplývá, že velice malé procento žen dokáže při sexu ve stoje dosáhnout orgasmu. Výzkumy uvádějí, že k dosažení orgasmu ženy potřebují povolit a uvolnit svaly na nohách, což je při sexu ve stoje téměř nemožné.

I pro malé ženy není sex ve stoje nemožný. Bohatě postačí, když se partner ženy mírně pokrčí v kolenou, aby se partneři výškově sladili. Tato pozice nemusí být muže úplně příjemná, ale co byste pánové pro své partnerky neudělali, že? Takto bude muž ženu správně dráždit v pochvě pod správným úhlem. Penis také bude takto pronikat hlouběji, čímž se snižuje šance, že by z pochvy vyklouzl.

V čem je poloha ve stoje lepší než jiná?

Osobně hodnotím sex ve stoje jako vášnivý a divoký. Také se jedná o jedno z nejrychlejších řešení náhlého chtíče na sex. Sex ve stoje můžete dělat téměř kdekoli, nepotřebujeme k tomu žádné speciální místo nebo věc. Jako velkou přednost sexu ve stoje hodnotím velice intenzivní dráždění klitorisu.

Klady sexu ve stoje

Velice příjemné je, pokud se žena jemně tře o stydkou kost svého partnera. Příjemné prožitky zažije žena i ve chvílích, kdy se bude snažit jemně svírat poševní svaly nebo bude lehce pohybovat pánví. Další věcí, která se mi na sexu ve stoje líbí, je, když se mohu zády opřít o chladný podklad (například zeď, okno, zrcadlo, studené kachličky v koupelně, apod.).

Zápory sexování ve stoje

Samozřejmě i sex ve stoje má své zápory. Určitě se jedná o vyšší náročnost pro oba partnery, pro malé ženy může být samotná technika náročnější. Dalším negativem je, že je velice důležitá souhra obou partnerů a pokud se rozhodnete, že žena své partnera obejme oběma nohama, je důležitá i vzájemná důvěra (např. aby muž partnerku neupustil).

Čeho se u něj nemůžu nabažit?

Jako hlavní klady hodnotím velmi silné dráždění klitorisu a bodu G, sex lze praktikovat defakto kdekoli, vzájemná blízkost a silná vášeň mezi partnery.

Osobně si sex ve stoje dost užívám, nejraději jsem opřená zády o zeď, nohama obejmu přítelovy boky a nechám se jím vést. Intenzita a hloubka je jen na něm. Já však mohu mírně pohupovat pánví a třít se o jeho stydkou kost a výzkumy ne výzkumy, dosažení orgasmu není vůbec složité 😉

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Tady vždy narážím na to, když je holka menšího vzrůstu než já, mám 184 centimetrů a prostě malá holka ve stoje je problémek. 🙂 Musím si ji vzít do náručí čelem ke mně, aby to sedlo, takže tím se ta variabilnost poloh dost zmenšuje. Takže si ji opřít o stěnu a bušit do ní, ona mě obepíná nožkami přes zadek = značka ideál!

Souhlas, ten výškový rozdíl vám může udělat neplechu, ale o to kreativnější ty výsledné polohy můžou být! :))

Spolupracujeme: