Sex ve stoje je opravdu lákavý. Avšak mnoho lidí se ho obává a myslí si, že je příliš složitý. Nemusíte hledat postel, židli nebo stůl a můžete se svojí partnerky zmocnit kdykoliv budete chtít. I když není sex ve stoje příliš pohodlný, zajisté stojí za vyzkoušení.

Jak si užívat sex ve stoje?

Teoreticky není na poloze ve stoje nic složitého, ale prakticky je to už o něco složitější. Základní pozice je taková, kdy je muž vzpřímený, žena ho obejme svýma nohama okolo boků, s pomocí partnera na něj vyskočí a muž zasune penis dovnitř. Při sexu muž přidržuje žena za zadeček nebo boky. V této základní poloze je možné realizovat sex ve čtyřech různých variantách.

  • Varianta první: žena je opřená zády o zeď a muž ji může jemně přidržovat za zadeček.
  • Varianta druhá: žena stojí zády k partnerovi, může zůstat stát vzpřímeně nebo se předklonit. Sex následně v obou případech probíhá zezadu.
  • Varianta třetí: sex probíhá zepředu, kdy muž ženu udržuje ve vzduchu pomocí svých rukou a žena se rukama i nohama muže přidržuje.
  • Varianta čtvrtá: žena stojí čelem ke svému partnerovi, jednu nohu obtočí svému partnerovi okolo boků a druhou nohou zůstává opřena o zem (tato noha slouží jako opora). Muž může přidržovat ženu mírně za zadeček.

Další využití sexu ve stoje je také v BDSM praktikách ze strany muže. Muž zaujímá dominantní pozici a má tak nad partnerkou plnou moc.

Z různých výzkumů také vyplývá, že velice malé procento žen dokáže při sexu ve stoje dosáhnout orgasmu. Výzkumy uvádějí, že k dosažení orgasmu ženy potřebují povolit a uvolnit svaly na nohách, což je při sexu ve stoje téměř nemožné.

I pro malé ženy není sex ve stoje nemožný. Bohatě postačí, když se partner ženy mírně pokrčí v kolenou, aby se partneři výškově sladili. Tato pozice nemusí být muže úplně příjemná, ale co byste pánové pro své partnerky neudělali, že? Takto bude muž ženu správně dráždit v pochvě pod správným úhlem. Penis také bude takto pronikat hlouběji, čímž se snižuje šance, že by z pochvy vyklouzl.

V čem je poloha ve stoje lepší než jiná?

Osobně hodnotím sex ve stoje jako vášnivý a divoký. Také se jedná o jedno z nejrychlejších řešení náhlého chtíče na sex. Sex ve stoje můžete dělat téměř kdekoli, nepotřebujeme k tomu žádné speciální místo nebo věc. Jako velkou přednost sexu ve stoje hodnotím velice intenzivní dráždění klitorisu.

Klady sexu ve stoje

Velice příjemné je, pokud se žena jemně tře o stydkou kost svého partnera. Příjemné prožitky zažije žena i ve chvílích, kdy se bude snažit jemně svírat poševní svaly nebo bude lehce pohybovat pánví. Další věcí, která se mi na sexu ve stoje líbí, je, když se mohu zády opřít o chladný podklad (například zeď, okno, zrcadlo, studené kachličky v koupelně, apod.).

Zápory sexování ve stoje

Samozřejmě i sex ve stoje má své zápory. Určitě se jedná o vyšší náročnost pro oba partnery, pro malé ženy může být samotná technika náročnější. Dalším negativem je, že je velice důležitá souhra obou partnerů a pokud se rozhodnete, že žena své partnera obejme oběma nohama, je důležitá i vzájemná důvěra (např. aby muž partnerku neupustil).

Čeho se u něj nemůžu nabažit?

Jako hlavní klady hodnotím velmi silné dráždění klitorisu a bodu G, sex lze praktikovat defakto kdekoli, vzájemná blízkost a silná vášeň mezi partnery.

Osobně si sex ve stoje dost užívám, nejraději jsem opřená zády o zeď, nohama obejmu přítelovy boky a nechám se jím vést. Intenzita a hloubka je jen na něm. Já však mohu mírně pohupovat pánví a třít se o jeho stydkou kost a výzkumy ne výzkumy, dosažení orgasmu není vůbec složité 😉