Strapony, neboli připíňáky či připínací dilda nejsou už dávno výsadou jen lesbiček, které si chtějí trochu „postaru“ užít, ale také i zvídavých heterosexuálních párů, které se nebojí dráždit partnerovu prdelku.

Tato dilda jsou v jednoduchosti nevibrující hračky, které mají většinou tvar penisu a jsou nějakým způsobem připevněná na tělo nositelky – ať už formou kalhotek s očkem pro zasunutí dilda, celým postrojem či díky zasunutí do vagíny. Existuje tedy vícero druhů a každý má své klady a zápory.

Jak jsme vybírali nejlepší strap-on dilda pro rok 2023?

V rámci párů v redakci (ať už homo či hetero) jsme testovali vícero strapon dild a vám chceme v tomto porovnávacím žebříčku doporučit ty nejlepší připínáky, které nám vyšly z mnoha recenzí.

Co jsme hodnotili:

  1. materiály (hypoalergennost, čištění, kvalita, …),
  2. zpracování (jemnost povrchu, výstupky, lícování, …),
  3. pevnost držení (jak dobře drží na či v těle, …),
  4. možnost výměny (je možné vyměnit dildo za jiné, …),
  5. cenu (aneb najít ideální poměr cena x výkon, ..),
  6. a zábavnost (aby hračka neležela sama doma a my si jí užívali znovu a znovu, …).

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Testujeme na sobě erotické hračky už více jak 6 let a prošlo nám jich rukama (a samozřejmě nejenom těmi) už hromady. Zepředu, zezadu, zhora či dola – zkoušeli jsme všechno možné a výsledkem je našich více jak 300 recenzí. S autorskými fotkami a videi z rozbalování jako důkazy, že jsme hračky opravdu měli.

Nejlepší připínací / strap-on dilda na českém trhu

#FotkaDruhCo umíMateriálSíla drženíVýměnaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Fun Factory ShareVibe vkládací dildoFun Factory ShareVibe vkládací dildoVelmi idealistický vkládací strapon, který je doplněný ještě o vibrace (dráždí jak nositelku, tak protějšek). Díky předělanému tvaru patky i průměru dilda je vhodný více pro začátečníky.Silikon10NeRecenze2700 Kč
2.Silikonové Pink strap-on dildoSilikonové Pink strap-on dildoVýrazné silikonové dildo s výstupky, jednoduchý postroj a možnost výměny dilda - to je Pink strap-on, který je v našem žebříčku právem.Silikon8AnoRecenze1400 Kč
3.Realistický strapon King CockRealistický strapon King CockVelmi realistický strapon s žilkami, žaludem a velmi pohodlným postrojem. Oceňuji jednoduchou výměnu a velmi příjemné pásky na boky pro lepší držení.PVC9AnoRecenze1800 Kč
4.Double Black silikonový straponDouble Black silikonový straponVelmi zajímavý strapon složený z 2 silikonových dild spojených na 1 platformě. Ta drží v koženkových kalhotkách s jednoduchými pásky.Silikon8NeRecenze1000 Kč
5.Vkládací Fun Factory Share BabyVkládací Fun Factory Share BabyPrvní měnitel celého oboru straponů - první vkládací dildo, které si nositelka zasune do vagíny a nemusí mít žádné kalhotky a ani pásky na bocích.Silikon9NeRecenze2000 Kč

Fun Factory ShareVibe vkládací dildo

Za nás dnes vrchol „vkládacích“ dild pro zvídavé páry. Nová generace kromě jemnějšího tvaru a příjemnějšího silikonu nabízí i doplňující vibrace z vibrančí patronky. Ta lze vyjmout a můžete jím dráždit protějšek zvlášť.

Ale základ je stejný – silnější a kratší patka jde do vagíny nositelky, která díky promyšlenému a testovanému tvaru nevyklouzává (překvapivě stále pro všechny) a druhý idealizovaný „penis“ dle libosti – vagíny přítelkyně, či zadečku partnera. Tento model nás stále baví svou univerzálností a také silnými vibracemi, které tradiční strapon dilda nenabízejí.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Slabší dráždění klitorisu při přirážení
Silné vibrace
Slastné prožitky pro oba 🙂
Tvar patky a špičky
Barevnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Silikonové Pink strap-on dildo

Jednoduché, ale v základu stejně zábavné dildo standardního typu – tedy je složené z kalhotek s postrojem a vyměnitelným dildem s výraznější patkou. Tento konkrétní model je z růžově ulítlého silikonu s výraznějšími výstupky na horní straně – při pronikání je rozhodně ucítíte.

Jako celek je to velmi vyvážený a dobře prodávaný model. Oblíbený je právě díky možnosti libovolně měnit dildo na postroji a to během například minuty. K tomu si připočtěte dobře padnoucí postroj a už základní a výrazné dildo v balení = ideální začátečník pro zvídavý pár, který si chce prohodit role.

Klady

Zápory

Měkkost Vlnky na dildu
Nezapáchá Postroj
Hladký povrch
Více možností použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Realistický strapon King Cock

Reálně vypadajích a kvalitních straponů na českém trhu nemáme. Ale King Cock k nim rozhodně patří. Už samotné zpracování dilda vás dostane – realistické žilky, přesné prokreslení, průměr i barva = to vše napomůže novému zážitku se vám vrýt do paměti.

K tomu prodává se v nespočtu variantách (velikostí, průměrů, rasy – je libo velkého černocha?, …) a hlavně jeho postroj je extrémně pohodlný na připnutí a nošení (a samozřejmě i přirážení). Umožňuje také rychlou výměnu dild, proto je velmi oblíbeným kouskem.

Klady

Zápory

Realistické provedení Při intenzivním používání se postroj může začít párat
Postroj, který drží pevně na místě
Snadné použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Double Black silikonový strapon

Za nás velmi příjemné překvapení – základem straponu jsou 2 silikonová dilda spojená 1 společnou základnou, která je vložená v kalhotkách. Díky tomu se přírazy do protějšku přímo přenášení na vnitřní dildo v nositelce a tak si užijí dráždění straponem oba.

K tomu si připočtěte kožené vkusné kalhotky s dobře padnoucími pásky a máme tu skvělé aspiranta do tohoto porovnávacího žebříčku. Na tomto „Double Black“ připíňáku oceňujeme dvojí dráždění, silikonová dilda a také jejich tvar – vnitřní dildo je kratší a silnější pro větší stimulaci a vnější je tenčí a delší pro jednoduší zavádění. Za nás ideální kombinace.

Klady

Zápory

Matný silikon Laciná krabice
Dvojí dildo (pro análek či vagínu) Nemá vlastní obal
Pevné kožené pásky s očky Na povrch se chytá prach
Pásek přes prdelku
Možnost ošukat přítele
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Vkládací Fun Factory Share Baby

Roztomilý Share od německého Fun Factory byla naše první zkušenost se strapony, které se vkládají do vagíny a nepoutají se k tělu pásky či kalhotkami. A hned si nás získal právě tímhle principem. Vše drží jak má, neklouže a ještě díky přírazům dráždí nositelku, které se v klíně díky pružení silikonu hýbe vnitřní dildo.

Druhý konec má idealizovaný, ale přiznaný žalud, který je při přirážení dost citelný a výrazně oživuje hrátky. V redakci jsme ho testovali jak homo, tak hetero páry a ve své době byl za nás nejlepším a nejoblíbenějším straponem vůbec. A to až do příchodu druhé verze (výše), která má ale jednodušší tvar, ale k tomu zase vibrace.

Klady

Zápory

Stimulace dvou partnerů zároveň (ženy a ženy nebo ženy a muže) Není to hračka pro každého
Lékařský silikon
Dobře drží ženě v klíně
Výrazněji tvarovaný žalud
Pevnost a zároveň pružnost silikonu
Snadné čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Strapony jsou velmi zvláštním segmentem erotických hraček – v základu patří pod klasická dilda, či chcete-li pod dvojitá dilda, ale jsou mnohdy velmi vítaným osvěžením ero-hrátek. Fun Factory svým „nepřipínacím“ dildem Share změnilo celý obor, díky kterému můžete zapomenout na pásky či kalhotky a užijete si skoro „přirozený“ styk s dráždivým „penisem“ v klíně.

Pokud ale chcete maximální kontrolu a uvolnění, tak zvolte model s kalhotkami, protože ten umožňuje zpravidla měnit dilda v postroji. Takže si najdete na trhu to, které by vám velikostí, tvarem, materiálem či barvou sedne… a když má dostatečně širkou patku a vhodný průměr u konce, vyměníte ho v postroji během pár chvilek.

A najednou máte úplně jinou hračku pro dráždění svého protějšku. A právě takové chameleonské chování u strapon dild milujeme. I jejich univerzální využití – jak pro samotnou masturbaci, tak primárně jako partnerskou erotickou hračku. A to jak už statickou či doplněnou o vibrace či další smyslné dráždění.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: