Strapony, neboli připíňáky či připínací dilda nejsou už dávno výsadou jen lesbiček, které si chtějí trochu „postaru“ užít, ale také i zvídavých heterosexuálních párů, které se nebojí dráždit partnerovu prdelku.

Tato dilda jsou v jednoduchosti nevibrující hračky, které mají většinou tvar penisu a jsou nějakým způsobem připevněná na tělo nositelky – ať už formou kalhotek s očkem pro zasunutí dilda, celým postrojem či díky zasunutí do vagíny. Existuje tedy vícero druhů a každý má své klady a zápory.

Jak jsme vybírali nejlepší strap-on dilda pro rok 2022?

V rámci párů v redakci (ať už homo či hetero) jsme testovali vícero strapon dild a vám chceme v tomto porovnávacím žebříčku doporučit ty nejlepší připínáky, které nám vyšly z mnoha recenzí.

Co jsme hodnotili:

 1. materiály (hypoalergennost, čištění, kvalita, …),
 2. zpracování (jemnost povrchu, výstupky, lícování, …),
 3. pevnost držení (jak dobře drží na či v těle, …),
 4. možnost výměny (je možné vyměnit dildo za jiné, …),
 5. cenu (aneb najít ideální poměr cena x výkon, ..),
 6. a zábavnost (aby hračka neležela sama doma a my si jí užívali znovu a znovu, …).

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Testujeme na sobě erotické hračky už více jak 6 let a prošlo nám jich rukama (a samozřejmě nejenom těmi) už hromady. Zepředu, zezadu, zhora či dola – zkoušeli jsme všechno možné a výsledkem je našich více jak 300 recenzí. S autorskými fotkami a videi z rozbalování jako důkazy, že jsme hračky opravdu měli.

Nejlepší připínací / strap-on dilda na českém trhu

#FotkaDruhCo umíMateriálSíla drženíVýměnaRecenzeKde koupit
1.Fun Factory ShareVibe vkládací dildoFun Factory ShareVibe vkládací dildoVelmi idealistický vkládací strapon, který je doplněný ještě o vibrace (dráždí jak nositelku, tak protějšek). Díky předělanému tvaru patky i průměru dilda je vhodný více pro začátečníky.Silikon10NeRecenze
2.Silikonové Pink strap-on dildoSilikonové Pink strap-on dildoVýrazné silikonové dildo s výstupky, jednoduchý postroj a možnost výměny dilda - to je Pink strap-on, který je v našem žebříčku právem.Silikon8AnoRecenze
3.Realistický strapon King CockRealistický strapon King CockVelmi realistický strapon s žilkami, žaludem a velmi pohodlným postrojem. Oceňuji jednoduchou výměnu a velmi příjemné pásky na boky pro lepší držení.PVC9AnoRecenze
4.Double Black silikonový straponDouble Black silikonový straponVelmi zajímavý strapon složený z 2 silikonových dild spojených na 1 platformě. Ta drží v koženkových kalhotkách s jednoduchými pásky.Silikon8NeRecenze
5.Vkládací Fun Factory Share BabyVkládací Fun Factory Share BabyPrvní měnitel celého oboru straponů - první vkládací dildo, které si nositelka zasune do vagíny a nemusí mít žádné kalhotky a ani pásky na bocích.Silikon9NeRecenze

Fun Factory ShareVibe vkládací dildo

Za nás dnes vrchol „vkládacích“ dild pro zvídavé páry. Nová generace kromě jemnějšího tvaru a příjemnějšího silikonu nabízí i doplňující vibrace z vibrančí patronky. Ta lze vyjmout a můžete jím dráždit protějšek zvlášť.

Ale základ je stejný – silnější a kratší patka jde do vagíny nositelky, která díky promyšlenému a testovanému tvaru nevyklouzává (překvapivě stále pro všechny) a druhý idealizovaný „penis“ dle libosti – vagíny přítelkyně, či zadečku partnera. Tento model nás stále baví svou univerzálností a také silnými vibracemi, které tradiční strapon dilda nenabízejí.

Klady

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  Silné vibrace

 •  

  Slastné prožitky pro oba 🙂

 •  

  Tvar patky a špičky

 •  

  Barevnost

Zápory

 •  

  Slabší dráždění klitorisu při přirážení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Silikonové Pink strap-on dildo

Jednoduché, ale v základu stejně zábavné dildo standardního typu – tedy je složené z kalhotek s postrojem a vyměnitelným dildem s výraznější patkou. Tento konkrétní model je z růžově ulítlého silikonu s výraznějšími výstupky na horní straně – při pronikání je rozhodně ucítíte.

Jako celek je to velmi vyvážený a dobře prodávaný model. Oblíbený je právě díky možnosti libovolně měnit dildo na postroji a to během například minuty. K tomu si připočtěte dobře padnoucí postroj a už základní a výrazné dildo v balení = ideální začátečník pro zvídavý pár, který si chce prohodit role.

Klady

 •  

  Měkkost

 •  

  Nezapáchá

 •  

  Hladký povrch

 •  

  Více možností použití

Zápory

 •  

  Vlnky na dildu

 •  

  Postroj

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Realistický strapon King Cock

Reálně vypadajích a kvalitních straponů na českém trhu nemáme. Ale King Cock k nim rozhodně patří. Už samotné zpracování dilda vás dostane – realistické žilky, přesné prokreslení, průměr i barva = to vše napomůže novému zážitku se vám vrýt do paměti.

K tomu prodává se v nespočtu variantách (velikostí, průměrů, rasy – je libo velkého černocha?, …) a hlavně jeho postroj je extrémně pohodlný na připnutí a nošení (a samozřejmě i přirážení). Umožňuje také rychlou výměnu dild, proto je velmi oblíbeným kouskem.

Klady

 •  

  Realistické provedení

 •  

  Postroj, který drží pevně na místě

 •  

  Snadné použití

Zápory

 •  

  Při intenzivním používání se postroj může začít párat

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Double Black silikonový strapon

Za nás velmi příjemné překvapení – základem straponu jsou 2 silikonová dilda spojená 1 společnou základnou, která je vložená v kalhotkách. Díky tomu se přírazy do protějšku přímo přenášení na vnitřní dildo v nositelce a tak si užijí dráždění straponem oba.

K tomu si připočtěte kožené vkusné kalhotky s dobře padnoucími pásky a máme tu skvělé aspiranta do tohoto porovnávacího žebříčku. Na tomto „Double Black“ připíňáku oceňujeme dvojí dráždění, silikonová dilda a také jejich tvar – vnitřní dildo je kratší a silnější pro větší stimulaci a vnější je tenčí a delší pro jednoduší zavádění. Za nás ideální kombinace.

Klady

 •  

  Matný silikon

 •  

  Dvojí dildo (pro análek či vagínu)

 •  

  Pevné kožené pásky s očky

 •  

  Pásek přes prdelku

 •  

  Možnost ošukat přítele

Zápory

 •  

  Laciná krabice

 •  

  Nemá vlastní obal

 •  

  Na povrch se chytá prach

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Vkládací Fun Factory Share Baby

Roztomilý Share od německého Fun Factory byla naše první zkušenost se strapony, které se vkládají do vagíny a nepoutají se k tělu pásky či kalhotkami. A hned si nás získal právě tímhle principem. Vše drží jak má, neklouže a ještě díky přírazům dráždí nositelku, které se v klíně díky pružení silikonu hýbe vnitřní dildo.

Druhý konec má idealizovaný, ale přiznaný žalud, který je při přirážení dost citelný a výrazně oživuje hrátky. V redakci jsme ho testovali jak homo, tak hetero páry a ve své době byl za nás nejlepším a nejoblíbenějším straponem vůbec. A to až do příchodu druhé verze (výše), která má ale jednodušší tvar, ale k tomu zase vibrace.

Klady

 •  

  Stimulace dvou partnerů zároveň (ženy a ženy nebo ženy a muže)

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  Dobře drží ženě v klíně

 •  

  Výrazněji tvarovaný žalud

 •  

  Pevnost a zároveň pružnost silikonu

 •  

  Snadné čištění

Zápory

 •  

  Není to hračka pro každého

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Strapony jsou velmi zvláštním segmentem erotických hraček – v základu patří pod klasická dilda, či chcete-li pod dvojitá dilda, ale jsou mnohdy velmi vítaným osvěžením ero-hrátek. Fun Factory svým „nepřipínacím“ dildem Share změnilo celý obor, díky kterému můžete zapomenout na pásky či kalhotky a užijete si skoro „přirozený“ styk s dráždivým „penisem“ v klíně.

Pokud ale chcete maximální kontrolu a uvolnění, tak zvolte model s kalhotkami, protože ten umožňuje zpravidla měnit dilda v postroji. Takže si najdete na trhu to, které by vám velikostí, tvarem, materiálem či barvou sedne… a když má dostatečně širkou patku a vhodný průměr u konce, vyměníte ho v postroji během pár chvilek.

A najednou máte úplně jinou hračku pro dráždění svého protějšku. A právě takové chameleonské chování u strapon dild milujeme. I jejich univerzální využití – jak pro samotnou masturbaci, tak primárně jako partnerskou erotickou hračku. A to jak už statickou či doplněnou o vibrace či další smyslné dráždění.