Snad na nic jsem se netěšil tak moc jako na strap-on. Představa, že si mě „dává“ žena je pro mě šíleně vzrušující, a nyní jsme ji s partnerkou mohli zrealizovat. Pravda, tento strap-on  je trošku větší, než bych na poprvé chtěl zkusit, ale nic co by příprava nezvládla.

Jaké je balení a zpracování straponu ze silikonu?

O balení lze říci, že je běžné, nicméně ne diskrétní. Na krabici je žena, která má penis připnutý. Není to tedy nic, co byste si postavili na poličku a kochali se tím. Svoji funkci ale splní. Krabice obsahuje růžový penis, postroj pro uchycení/nošení a hodně zjednodušenou masku na oči pro vizuální deprivaci.

Samotný penis je nepříliš realistický. Kdo má rád na dildu žalud a žíly, tady se radovat nebude. Dildo lze použít jak s postrojem, tak samostatně. Je zakončeno přísavkou, takže si dáma, nebo muž, mohou vyhrát i o samotě. A ta přísavka je hodně solidní, skvěle drží na lehce navlhčených kachličkách (třeba po sprše), takže citelně rozšiřuje použití této hračky.

Dildo samotné nijak nezapáchá, je hlaďoučké a příjemné na dotek. Je celkem ohebné, takže zranění nehrozí a docela příjemně se vám uvnitř přizpůsobí, takže nijak nebude tlačit. Velmi intentzivní, avšak posléze nepraktické jsou výstupky, jakési vlnky na horní straně dilda.

VIDEO z rozbalování v redakci

Ty sice úžasně působí při sexu, ale zachytává se v nich nečistota :/, takže musíte po hrátkách dát větší důraz na očištění. Doporučujeme tekoucí teplou vodu, menší kartáček a nakonec čistič na hračky bezalkoholový.

Zjistěte kolik stojí Silikonový STRAP-ON Pink
ZJISTIT CENU

Postroj není nijak festovní. Myslím, že při drsnějším zacházení toho moc nevydrží, ale nám zatím stačí. Manipulace je snadná a dotažení na míru boků také. Dildo v něm drží dobře, nevypadává.

Je jen na vás, jakým směrem si ho namíříte, jestli vzhůru, nebo dolů či do boků? Líbí se mi, že díky pevnému průměru oček můžete dodané růžové dildo nahradit jiným se stejným průměrem (což je hodně časté) a výraznější patkou, aby dobře drželo.

Použití připíňáku v akci

Není to žádný malý kousek, takže to chce přípravu – nám se osvědčily anální korále, kolíček s kuličkou uvnitř a pak samozřejmě prsty. A hodně gelu.

Doporučuji se před použitím vyčistit anální sprchou, protože vlnky na horní straně dilda mají tendenci zachytávat nečistoty. My měli na dildu kondom, takže očista ještě byla snadnější. Za mě vždy využívám pro anální hrátky kondom jako ochranu, nebo pro ruce latexové rukavice – jsou za mě sexy a po hrátkách je jen shrnete z rukou a vyhodíte. Úklid hotov!

Strap-on v aktivní roli muže jsme vyzkoušeli také. Měl jsem ho připnutý já a mohl tak partnerce souložit obě dírky zároveň. Pro ni slast, ale pro mě nepříliš pohodlné díky středovému popruhu, který vede mezi nohama. Ale musím uznat, že na to není vyloženě tenhle kousek dělaný (existují takové – jsou to dilda pro dvojí penetraci), takže se to nedá brát jako nevýhoda.

Suma sumárum

Super hračka! Doporučuji všem, kteří netrpí stereotypy o análním sexu. Je to příjemný kousek a v mé ložnici nezahálí. Při průniku je citelně dráždivý a budete si užívat každý záhyb, už i výrazně prokreslený žalud na začátku vám dá dobře zabrat. Baví mě i po kolikátém hraní. Rozhodně to není poslední takový kus, ale příště půjdou raději do něčeho realističtějšího.

Klady

Zápory

Měkkost Vlnky na dildu
Nezapáchá Postroj
Hladký povrch
Více možností použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: