Snad na nic jsem se netěšil tak moc jako na strap-on. Představa, že si mě „dává“ žena je pro mě šíleně vzrušující, a nyní jsme ji s partnerkou mohli zrealizovat. Pravda, tento strap-on  je trošku větší, než bych na poprvé chtěl zkusit, ale nic co by příprava nezvládla.

Jaké je balení a zpracování straponu ze silikonu?

O balení lze říci, že je běžné, nicméně ne diskrétní. Na krabici je žena, která má penis připnutý. Není to tedy nic, co byste si postavili na poličku a kochali se tím. Svoji funkci ale splní. Krabice obsahuje růžový penis, postroj pro uchycení/nošení a hodně zjednodušenou masku na oči pro vizuální deprivaci.

Samotný penis je nepříliš realistický. Kdo má rád na dildu žalud a žíly, tady se radovat nebude. Dildo lze použít jak s postrojem, tak samostatně. Je zakončeno přísavkou, takže si dáma, nebo muž, mohou vyhrát i o samotě.

Dildo samotné nijak nezapáchá, je hlaďoučké a příjemné na dotek. Je celkem ohebné, takže zranění nehrozí. Velmi příjemné, avšak posléze nepraktické jsou výstupky, jakési vlnky na horní straně dilda. Ty sice úžasně působí při sexu, ale zachytává se v nich nečistota :/

Postroj není nijak festovní. Myslím, že při drsnějším zacházení toho moc nevydrží, ale nám zatím stačí. Manipulace je snadná a dotažení na míru boků také. Dildo v něm drží dobře, nevypadává.

Použití připíňáku v akci

Není to žádný malý kousek, takže to chce přípravu – nám se osvědčily anální korále, kolíček s kuličkou uvnitř a pak samozřejmě prsty. A hodně gelu.

Doporučuji se před použitím vyčistit anální sprchou, protože vlnky na horní straně dilda mají tendenci zachytávat nečistoty. My měli na dildu kondom, takže očista ještě byla snadnější.

Strap-on v aktivní roli muže jsme vyzkoušeli také. Měl jsem ho připnutý já a mohl tak partnerce souložit obě dírky zároveň. Pro ni slast, ale pro mě nepříliš pohodlné díky středovému popruhu, který vede mezi nohama.

Suma sumárum

Super hračka! Doporučuji všem, kteří netrpí stereotypy o análním sexu. Je to příjemná kousek a v mé ložnici nezahálí. Rozhodně to není poslední takový kus, ale příště půjdou raději do něčeho realističtějšího.

Klady

  • Měkkost

  • Nezapáchá

  • Hladký povrch

  • Více možností použití

Zápory

  • Vlnky na dildu

  • Postroj

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU