Recenze, jako je tato, se musí psát s trochou odvahy a číst s velmi otevřenou myslí. Ačkoliv, zrovna na této stránce se toho nebojím. Upřímně, s manželkou experimentujeme se vším možným, takže je až s podivem, že na pegging s připínacím penisem ještě nedošlo.

Pokud jste četli mé jiné recenze, je vám jasné, že zadní vrátka nemám panenská ani náhodou (nepokrytě přiznávám, že se mi to líbí) a těmto praktikám se nevěnuji jen o samotě. Když tedy bylo v nabídce toto dildo, neváhal jsem. K recenzi jsme ho do Lascivní.cz dostali od sexshopu Růžovýslon.cz.

Král, který vás neroztrhne

V první řadě miluji název výrobku. King Cock sice nedosahuje (naštěstí!) rozměrů královského kolegy Konga, ale je třeba zmínit, že toto konkrétní dildo se vyrábí ve čtyřech velikostech. Toto je nejmenší o velikosti 15,2 cm, přičemž další velikosti vyskakují po plus mínus dvou centimetrech až na 21,5 cm. (Součástí sady jsou i tři upevňovací kroužky pro další velikosti).

Jinými slovy, obdržel jsem kousek pro začátečníky, podle rozměrů průměrného Čecha, který se navíc po upnutí do postroje o něco málo zmenší. (Zde musím podotknout, že obdivuji humor své ženy, která po nasazení ihned začala porovnávat a suše pronesla: „No dobře, máš většího.“)

Po vybalení

Postroj samotný mi po vybalení přišel zmatený, ale jak známo, na každou práci je potřeba odborníků. Žena prohlásila, že má opasek fungující na stejném principu, a během pár sekund měla postroj oblečený. Drobet si stěžovala, že výrobce asi nemyslí na malé lidi, protože popruhy musela utáhnout trochu víc a po prvním testování říkala, že chvílemi kolem ní dost poletovaly.

Postroj na nás však působí kvalitní materiálem i zpracováním. Skoro se mi nechtělo věřit, jak pevně drží. Na druhou stranu je třeba zmínit, že jedna osoba v mém okolí je též vlastníkem této hračky, a tvrdí, že při intenzivním používání se začal postroj párat a bylo třeba jej zašít. Žena si radši kvůli tenkému spodnímu popruhu nechala radši oblečené kalhotky a nakonec jej musela pochválit, protože na ni prý působil velmi dráždivě.

VIDEO z redakčního rozbalování

Realistické dildo s žaludem

Samotné dildo vypadá dost realisticky, včetně žaludu a nerovného povrchu s žilkami. A nejen vypadá, protože díky ohebnému a jemnému materiálu působí dojmem skutečného penisu. Ostatně, optejte se mé ženy, měla nás v sobě během jednoho večera postupně oba dva a potvrzuje to. Na internetu jsem se setkal s kritikou, že King Cock nevoní.

Zjistěte kolik stojí Připínací penis King Cock
ZJISTIT CENU

Je to pravda, syntetika je z něj cítit dost, ale upřímně, tuhle věcičku nevyrobili k tomu, aby se k ní čichalo, takže nad tímto mínusem sám za sebe mávám rukou a neřeším. Obvykle se při použití stejně vyskytuje na místech, kam v tom okamžiku ani jeden zúčastněný nosem nedosáhne.

I s přísavkou

Obrovským plusem je fakt, že dildo nejen že není v postroji napevno, ale ještě k tomu má přísavku, díky které ho můžete dost pevně přicucnout k rovnému povrchu (velmi dobře držel i na vykachlíkované zdi), pokud chcete mít volné ruce. Bez chození kolem horké kaše, dildo se takto dalo velmi dobře využít k fingovaným bisexuálním hrátkám ve třech. S volnýma rukama a pevným upevněním na zemi si tak odvážní pánové můžou zkusit, jaké to je být uprostřed.

Přímo v akci

Hlavní ale je přece jen použití spolu s postrojem. Na webu je výrobek prezentován i jako pomůcka pro muže, kteří chtějí uspokojit manželku, i když už nemají sílu, ale všem je snad jasné, k čemu je King Cock především určen. Stručně, použití bylo z mého pohledu více než uspokojivé (velmi jsem oceňoval onen žilnatý povrch) a pro ženu dráždivé díky zmíněnému popruhu.

Není co vytknout, co jsme chtěli, to jsme dostali a já se dokonce musím vyjádřit, že bych patrně snesl i větší model. Opravdu ale musíme ocenit pevnost postroje. Skoro se mi nechtělo věřit, že bez ohledu na polohu nebo rychlost (na jednu stranu bych mohl říct, že se manželka lidově řečeno rozjela, na druhou ale mám pocit, že jsem ji o to v tu chvíli sám prosil) zůstával stále na místě, pevný jako skála.

Vhodný i pro začátečníky

King Cock velikosti S si troufám označit za vhodný i pro začátečníky, protože i bez jakékoliv roztahovací nebo uvolňovací přípravy, jsem po průniku žaludu (který svým tvarem navíc napomáhá snadnému zásunu) pouze po pár sekund cítil pochopitelnou bolest svěrače, která ale brzy odezněla a poté jsem už snesl cokoliv. Věřím, že s pečlivou přípravou by tuto velikost mohl zvládnout téměř každý bez problémů až po přísavkový kořen.

Ačkoliv mezi návrhy, co s tímto výrobkem dělat, je i douple penetration, nezkoušeli jsme to, protože i když na tuto praktiku máme jinou, podstatně menší pomůcku, King Cock je i v nejmenší velikosti na drobnou postavu mé manželky trochu moc (ozkoušeno už dříve). Ovšem poté, co jsem si sám postroj nasadil, mohu potvrdit, že by to rozhodně bylo anatomicky možné.

Dá se bezproblémově čistit

Jako drobnosti na okraj mohu zmínit čištění, které u dilda samotného probíhá bezproblémově, jen si dávejte pozor na dírku naznačeného výstupu močové trubice, a fakt, že tento výrobek nevibruje. Ale na rovinu, za to ani mínus uvádět nebudu, protože na co vibrace, když mám ženu, která se na mě vrhla takovým způsobem, že by se jakýkoliv motor měl jít stydět. Součástí balení je také lubrikant a čisticí prostředek.

Kol a kolem, realističnost vzhledu i prožitku, odolnost, jednoduché použití (pokud oproti mně pochopíte, jak postroj funguje), to vše dělá z King Cocka perfektního společníka pro experimentující dvojici, ať už s postrojem nebo bez.

Klady

Zápory

Realistické provedení Při intenzivním používání se postroj může začít párat
Postroj, který drží pevně na místě
Snadné použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: