Nejlepší erotické pomůcky pro muže – TOP 5

Nejlepší erotické hračky pro muže Vybrali jsme pro vás pánové 5 nejlepších erotických pomůcek pro muže, které oceníte především tehdy, když partnerka je pryč a vy potřebujete upustit trochu páry. A vaše pravačka vás stejně nebaví, podobně jako stovky hodin nakoukaných pornofilmů.

Průvodce:

Takže co jsme si pro vás připravili? Především umělé vagíny (nebo honítka či masturbátory chcete-li), které nahradí tu živou a neodmlouvají a nebolí je hlava. Vybrali jsme TOP pánské masturbátory od značek Fleshlight, Tenga, Verspanken a Fun Factory. Ty hračky jsme v redakci testovali mnohokrát (a ještě mnokrát budeme) a prostě za tu investici stojí.

Nejlepší erotické pomůcky pro muže

Vybírali jsme takové kousky, které vám vydrží dlouho, nebudete se s nimi nudit a jsou lehké na ovládání. Pořadí je sestupné, takže první zmíněnou hračku považujeme za TOP erotickou pomůcku pro muže roku 2014. Hračky testujeme pro vás už 4 roky, takže nám můžete věřit, že jsme toho vyzkoušeli mnoho. Přesně 23 masturbátorů pro pány jsme testovali a zde je TOP 5.

Fleshlight Flight

TOP hračkou pro muže je pánský masturbátor od americké značky Fleshlight, která si v našem seznamu nejlepších erotických hraček pro pány vybodovala dokonce dva zástupce. Prvním z nich (a dle nás i nejlepší) je Flight.

Cestovní verze, nenápadný vzhled – to napadne nejspíše každého, ale hlavní výhodou je vnitřní vložka. Pěkně dráždivá mimochodem pánové. Jen vás vcucne a už nepustí. A partnerka vás nebude z ničeho podezírat – Fleshlight Flight je opravdu nenápadný a vypadá jako… mno jako nic erotického. Díky účinnosti při masturbaci, nezávadnému materiálu a skvělému držení je TOP.

Fleshlight honítko

Big Teaze Toys VerSpanken

Na první pohled trochu netradiční hračka, ale přesně tahle vás vytrhne ze stereotypu. Nenahrazuje požitky z klasické vagíny (jako jiné hračky v našem výběru), ale přináší nový požitek. Představte si obrovská příjemně teplá ústa, která budou přejíždět po vašem penisu a vy se budete moci zbláznit rozkoší. Tam a zpět. Tam a zpět. Vždy intenzivní tlak a teplota, kterou si zvolíte – vnitřní gelové váčky si můžete nahřát dle libosti – v horké vodě, nebo pro fajnšmekry ve studené. Užijte si tu jízdu.

Testovaný masturbátor

Fun Factory Cobra II

Další zástupce netradiční erotických pomůcek pro muže je z dílen německého Fun Factory. Pro nás to byl zážitek, který v sexu nemáme k čemu porovnat. Hlavní dráždicí účinek zde mají dva vibrační motorky, které vám masírují žalud jako při té nejjemnější olejové masáži od asijské profesinálky. Je sice dražší, ale moc se s ní nenadřete – příjemné vibrace udělají všechnu práci za vás.

Fleshlight Stamina (STU)

Klasický zástupce umělých vagínek, který nám tu nesmí chybět. Nic klasičtějšího nehledejte – realistický vzhled, velikost akorát do ruky, hloubka nedozírná. Realistická vagína STU vám pomůže s délkou erekce – když s ní budete trénovat pravidelně, uvidíte ten solidní rozdíl ve vašem výkonu. Stimulační vnitřní vložka je velmi příjemná, jemně vás obepne a dráždivé výstupky vás nenechají v klidu. Dokud vás neudělají. Nemáme výhrad.

Fleshlight zkušenosti

Tenga 3D

Poslední zástupce doporučovaných 5 nejlepších erotických pomůcek pro pány je až z dalekého Japonska. Jemný silikonový návlek si užijete dosytosti – můžete totiž využívat obě jeho strany (hladkou i s texturou) a hlavně plně regulovat tlak, který ucítíte na penisu – to vám nenabídne žádná jiná hračka.

Máte maximální kontrolu nad průniky a intenzitou prožitků. Skvělá tajná milenka, která vypadá jako designový doplněk – nechte ji klidně na poličce. Nikdo nic nepozná!

Tenga 3d zkušenosti

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

10 komentářů

 1. že bych si taky nějakou takovou hračku pořídil? jaké máte zkušenosti? co doporučite? 😛 díky za radu 🙂

  • Zdravím,

   máme samozřejmě zkušenosti se všemi, ten žebříček jsem hlavně sestavoval já a to jen z pánských hraček, které jsem zkoušel (však jsme otestovali v redakci více jak 200 hraček). Z těch 5 pánských bych pro začátečníka doporučil Fleshlight Flight či Stamina/STU – jsou to klasická honítka, které napodobují zásun penisu do vagíny – takže jsou měkké, mají příjemnou strukturu uvnitř a STU je na vzhledu i realistická vagína. Stačí trochu lubrikantu, zavřené oči a nepoznáte rozdíl 🙂

  • a jakou hračku by sis tak představoval? :)) ono je to docela rozdíl pořídit to a chtít něco jiného 🙂 klidně poradím :))

 2. Dobry den, uvažuju nad koupí tenga flip air lite, myslite, že je něco lepšího v této cenové kategorii (beru-li v potas i údržbu)?

  • Hezký den,

   pokud berete v potaz údržbu, tak není. Pocitově je Flip Air Lite skvělá, ale poslední dobou mi lehce začaly vadit její zvuky – je na druhém konci uzavřená, takže vzduchu stlačovaný penisem uniká přes vstupní dírku a otravně zní. Velká honítka typu Fleshlight tím netrpí, protože jsou průchozí naskrz.

 3. Hodně solidní konkurence:) mám jen 3D (tedy model Zen, ale i tak super) a koukám po těch dalších… Snad se na mě ježíšek usměje a najdu nějakou doma pod stromečkem…

 4. Díky za pár tipů na další hračku – cobru mám (teď už tedy tu novou druhou generaci) – fleslightky mě moc nebaví, na to mám ženu, takže osvěžující může být třeba ta s zelenámi ústy – verspaken.

 5. Tu cobru můžu potvrdit – za ní se vyplatí utratit peníze:) je sice jiná než klasická honítka, ale když vám sedne, tak nebudete chtít měnit…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *