Vybrali jsme pro vás pánové 6 nejlepších erotických pomůcek pro muže, které oceníte především tehdy, když partnerka je pryč a vy potřebujete upustit trochu páry. A vaše pravačka vás stejně nebaví, podobně jako stovky hodin nakoukaných pornofilmů.

Vybírali jsme nejlepší pánské masturbátory na trhu – 2023

Takže co jsme si pro vás připravili? Především umělé vagíny (nebo honítka či masturbátory chcete-li), které nahradí tu živou a neodmlouvají a nebolí je hlava. Vybrali jsme TOP pánské masturbátory od značek Fleshlight, Blewit, Hot Octopuss a Fun Factory. Ty hračky jsme v redakci testovali mnohokrát (a ještě mnokrát budeme) a prostě za tu investici stojí.

6 nejlepších umělých vagín pro letošní rok

#FotkaDruhDráždíVibraceMateriálRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Tenga Flip Hole 0Celý penisNeLékařský silikon / ABS plastRecenze2000 Kč
2.Fleshlight FlightCelý penisneReal Feel SuperSkin / ABS plastRecenze1300 Kč
3.Vibrační umělá vagína Hot Octopuss PulseHot Octopuss PulseŽalud a špička penisuanoLékařský silikonRecenze1900 Kč
4.Fleshlight STUCelý penisneReal Feel SuperSkin / ABS plastRecenze1500 Kč
5.Fun Factory Cobra Libre 2Žalud a špička penisuanoLékařský silikon / ABS plastRecenze2700 Kč
6.Fleshlight FleshsackCelý penisneTermoplastický elastorem / ABS plastRecenze1800 Kč

Proč vlastně věřit našemu žebříčku

Jsme stále jediný, objektivní a nezávislý web (nevlastní nás sexshop a nedostáváme zaplaceno za pozitivní recenze) s redakcí testující erotické hračky. Pánská část redakce je reálně testovala na svých klínech a dalo jim to dost zabrat – máme vlastní fotky hraček a videa z rozbalování. Jsou i jiné žebříčky nejprodávanějších umělých vagín, ale autoři je nikdy neviděli, ba pravděpodobně nikdy žádné hračky nevlastnili. My ano – hraček jsme testovali na sobě přes 300.

Jak probíhal výběr nejlepších umělých vagín v ČR

Vybírali jsme takové kousky, které vám vydrží dlouho, nebudete se s nimi nudit a jsou lehké na ovládání. Pořadí je sestupné, takže první zmíněnou hračku považujeme za TOP erotickou pomůcku pro muže roku 2023. Hračky testujeme pro vás už déle jak 8 let, takže nám můžete věřit, že jsme toho vyzkoušeli mnoho. Přesně 35 masturbátorů pro pány jsme testovali a zde je TOP 6.

Tenga Flip Hole Zero

Tenga po 10 letech oboru přišla s úplně novou umělou vagínou, kterou postavila od 0 (proto má v názvu právě ZERO). A je to opravdu perfektní kousek, díky kterému jsme pár starších kousků z naší sbírky rovnou vyhodili. Bez legace. Vnitřní vložka je z čistého silikonu, s extrémním množstvím výstupků, prohlubní a linií. Není to nic realistického (ani vstup do honítka), ale přesto je to skvělý zážitek. Honítko se po hraní jednoduše otevře (má vnitřní panty) a rychle ho můžete vyčistit = bez zdržování a problémů.

Klady

Zápory

Celosilikonová vložka se zachováním pantů Očekáváme menší životnost bočních mini-pantů
Vnitřní výstupky
Jednoduchá regulace podtlaku díky stisku boků
Hračka je zároveň obalem
Skvělé čištění a sušení
Intenzivní orgasmy
A ještě další orgasmy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fleshlight Flight

TOP hračkou pro muže je pánský masturbátor od americké značky Fleshlight, která si v našem seznamu nejlepších erotických hraček pro pány vybodovala dokonce dva zástupce. Prvním z nich (a dle nás i nejlepší) je Flight.

Cestovní verze, nenápadný vzhled – to napadne nejspíše každého, ale hlavní výhodou je vnitřní vložka. Pěkně dráždivá mimochodem pánové. Jen vás vcucne a už nepustí. A partnerka vás nebude z ničeho podezírat – Fleshlight Flight je opravdu nenápadný a vypadá jako… mno jako nic erotického. Díky účinnosti při masturbaci, nezávadnému materiálu a skvělému držení je TOP.

Klady

Zápory

Nerealistický vzhled Nutnost pudrovat
Obal neklouže v ruce
Lehké čištění
Hračka je sama sobě pouzdrem
Skvělý čirý materiál
Životnost vnitřní vložky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Hot Octopuss Pulse Solo

Inovativní hračka, která nedráždí sice celou délku penisu, ale stimuluje velmi citlivý žalud a jeho uzdičku – kašle na klasické vibrace a dráždí jen specifickými pulzacemi. Nedá se s ničím na trhu porovnat (podobně jako Cobra Libre), ale i přesto je jednou z nejprodávanějších honících hraček v posledním roce.

Klady

Zápory

Intenzivní oscilace na žaludu Stimuluje jen špičku penisu
Skvěle se drží díky bočním křídlům
Integrovaná baterie
Voděodolnost obalu
Jemný vroubkovaný silikon
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fun Factory Cobra II

Další zástupce netradiční erotických pomůcek pro muže je z dílen německého Fun Factory. Pro nás to byl zážitek, který v sexu nemáme k čemu porovnat. Hlavní dráždicí účinek zde mají dva vibrační motorky, které vám masírují žalud jako při té nejjemnější olejové masáži od asijské profesinálky. Je sice dražší, ale moc se s ní nenadřete – příjemné vibrace udělají všechnu práci za vás.

Klady

Zápory

Silné vibrace Jen lubrikant na vodní bázi
Prvotřídní materiály Cena
Skvěle se drží
Jednoduché ovládání
Magnetické nabíjení
Netradiční stimulace žaludu (pro mě je +, pro někoho -)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fleshlight Stamina (STU)

Klasický zástupce umělých vagínek, který nám tu nesmí chybět. Nic klasičtějšího nehledejte – realistický vzhled, velikost akorát do ruky, hloubka nedozírná. Realistická vagína STU vám pomůže s délkou erekce – když s ní budete trénovat pravidelně, uvidíte ten solidní rozdíl ve vašem výkonu. Stimulační vnitřní vložka je velmi příjemná, jemně vás obepne a dráždivé výstupky vás nenechají v klidu. Dokud vás neudělají. Nemáme výhrad.

Klady

Zápory

Jemný materiál Větší rozměry
Regulace těsnosti Nutnost pudrovat
Realistický vzhled (subjektivní)
Výrazná vložka pro trénink
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fleshlight Fleshsack

Netradiční počin, který chtěl do trhu honítek pro muže přidat alternativu. Není to odlitek vagíny, ale prdelky a ještě s koulemi vašeho protějšku. Nakonec z Fleshsacku není revoluce, ale jen evoluce umělých vagín, která ulehčuje například péči po hrátkách. A také přidává do jedné hračky více vjemů – a to díky volně visícím varlatům, které při přírazech můžete držet, nebo se jimi nechat plácat přes ty své.

Klady

Zápory

Netradiční pojetí umělé prdelky Péče o materiál
Materiál na omak Větší rozměry pouzdra
Můžete HO držet za koule
Vnitřní výstupky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Proč jsme vytvářeli tento žebříček

Milujeme erotické hračky, testovali jsme jich stovky, ale našim recenzím dost chyběla nějaká porovnávací tabulka. Taková, která by ukázala ty nejlepší hračky z daného sortimentu. A proto jsme právě připravili dnešní výběr TOP pánských hraček, který pravidelně aktualizujeme o nové kousky.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 10 názorů

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli mátě nějaký dobrý tip na bračku pro muže na penis a zaroveň do análu jestli něco takového obojetného existuje děkuji za odpověď

Když by měla být ta hračka takto obojetná, tak nás napadá škrtící kroužek s análním kolíkem dohromady. Když to vezmeme z našich recenzí – a dle filtrace hraček „na penis“ https://lascivni.cz/tag/eroticke-pomucky-na-penis/. Případně tato sada má v sobě kroužek, tak kolík, byť zvlášť https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/rocks-off-ibex-sada-krouzku-koliku-recenze/. Případně pružnější partnerské hračky, které stimulují jak penis, tak hráz (ale neproniknou do análu) – via: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/partnersky-vibrator-beauments-flexxio-recenze/ a https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/analni-kolik-s-krouzkem/.

V tom prvním případě jsme mysleli například: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/skrtici-krouzek-2v1/ a https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-krouzku-na-penis-manzzz-rollie-2-dil/.

V principu kdybyste chtěl hledat, tak se takové dvojté hračky označují jako anal lock – mohou být jak silikonové s vibracemi, tak například statické z oceli. Třeba:
https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/stimulator-prostaty-basic-x-leon-recenze/. Nebo: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/analni-kolik-rebel/ – také primárně na prostatu, ale vibracemi bude dráždit i varlata a tedy přeneseně i penis.

Dobrý den, momentálně váhám jestli koupit klasiku fleshlight nebo spíše nějakou vyhřívánou hračku.. poradili byste ni nějak prosím ??
Mockrát děkuji
Rád bych tím také trénoval vydrž..

Hezký den, doporučil bych vám ten požadavek/sen/přání spojit. Neboli si koupit nějakou realistickou vagínu, třeba od amerického Fleshlightu a k tomu vyhřívaní tyčinku/nahřívač/warmer umělých vagín = také jsme jich pár recenzovali a přímo Fleshlight má za nás ten nejlepší v kombinaci se stojánkem.

dobry den. chci si poridit umelou vaginu a nevim se rozhodnout – fleshlight nebo klasicky odlitek vaginy… mel jsem tenga Egg honitko ale rychle se roztrhlo.

V tomhle nerovném boji bych vybral určitě Fleshlight – máte zajištěný typ materiálu (Real Feel Skin), hodně typů a velikostí + pocitově bude nejpříjemnější oproti klasickým gelovým – dobré zkušenosti máme s tímto prodejcem (je autorizovaný od Fleshlightu, takže prodává jen orignály).

Ty základní modely od Tengy nevydrží moc – vajíčka Egg i jednorázové Onacup jsou dobré jen na ozkoušení umělé vagíny jako druhu erotické hračky. Na delší hraní jsou vhodné Fleshlightky a vyšší řady Tengy.

Když jsem si poprvé všiml výrobce hraček Tenga, tak měli mezi svými výrobky pouze 3 masturbátory OnaCup. Evidentně se však jim vede čím dál líp, když tak rozšířili svoje portfolio erotických pomůcek pro muže. Jen tak dál

Máte pravdu, Tenga se rozjela i mimo Japonsko a přináší dost zajímavé hračky i ve vyšší (luxusnější) třídě.

že bych si taky nějakou takovou hračku pořídil? jaké máte zkušenosti? co doporučite? 😛 díky za radu 🙂

a jakou hračku by sis tak představoval? :)) ono je to docela rozdíl pořídit to a chtít něco jiného 🙂 klidně poradím :))

Zdravím,

máme samozřejmě zkušenosti se všemi, ten žebříček jsem hlavně sestavoval já a to jen z pánských hraček, které jsem zkoušel (však jsme otestovali v redakci více jak 200 hraček). Z těch 5 pánských bych pro začátečníka doporučil Fleshlight Flight či Stamina/STU – jsou to klasická honítka, které napodobují zásun penisu do vagíny – takže jsou měkké, mají příjemnou strukturu uvnitř a STU je na vzhledu i realistická vagína. Stačí trochu lubrikantu, zavřené oči a nepoznáte rozdíl 🙂

Dobry den, uvažuju nad koupí tenga flip air lite, myslite, že je něco lepšího v této cenové kategorii (beru-li v potas i údržbu)?

Hezký den,

pokud berete v potaz údržbu, tak není. Pocitově je Flip Air Lite skvělá, ale poslední dobou mi lehce začaly vadit její zvuky – je na druhém konci uzavřená, takže vzduchu stlačovaný penisem uniká přes vstupní dírku a otravně zní. Velká honítka typu Fleshlight tím netrpí, protože jsou průchozí naskrz.

Dobrý aký lubrikant sa používa na umelé vagíny?

Dobrý den, převážně na vodní bázi aby nepoškodil jemný povrch – u silikonových by mohl být problém – vodních jsme testovali třeba Sasmar: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/klouze-ci-neklouze-test-lubrikacnich-gelu-sasmar/

Hodně solidní konkurence:) mám jen 3D (tedy model Zen, ale i tak super) a koukám po těch dalších… Snad se na mě ježíšek usměje a najdu nějakou doma pod stromečkem…

Díky za pár tipů na další hračku – cobru mám (teď už tedy tu novou druhou generaci) – fleslightky mě moc nebaví, na to mám ženu, takže osvěžující může být třeba ta s zelenámi ústy – verspaken.

Chci se zeptat, zvažuji koupi Tenga Flip Hole Zero a koukal jsem, že existuje i dražší model s vibracemi. Testovali jste i tento vibrační model? Působí dobře, ale nerad bych vyhodil zbytečně tolik peněz. Díky za odpověď.

Hezký den,

ne bohužel ne – zpravidla u těchto hraček se dá říci, že varianta s vibracemi bude dráždivějí než ta bez nich. Ty vibrace jsou vítané zpestření u honítek, kde jde právě „jen“ o zásun. Takže vám verzi s vibracemi můžeme s klidem doporučit.

Tu cobru můžu potvrdit – za ní se vyplatí utratit peníze:) je sice jiná než klasická honítka, ale když vám sedne, tak nebudete chtít měnit…

Spolupracujeme: