Určitě vám už neunikla naše recenze na šukací stroj (fucking machine) od BDSM profíků z KINK.com. Jeho recenzi najdete pod KINK Power Banger zde přes odkaz, nebo nahoře v hlavičce přes hledání. Rozhodně doporučuji mrknout, je to pecka kousek a hlavně je to základní prvek, bez kterého vám dnešní produkt z recenze bude k ničemu.

Dnes tu máme „jen“ adaptér pro tenhle šuškací stroj. Takže mezikus, který potěší každého uživatele – jak muže, kteří si nechají touhle neznavitelnou mašinou znásilnit prdelku, ale i ženy = které těch dírek pro ošukání mají přeci jenom o trochu více. 🙂

Je to adaptér s pružinou a prodloužením – oficiálně nazvaný jako Doc Johnson Kink Spring Flex Extender.

K čemu to sakra slouží?

Pokud už máte zkušenost s nějakým sex machine, tak jste si uvědomili, že sice krásně šuká, ale… musíte se u něj vždy ideálně naštelovat, abyste měli ideální úhel průniku.

Takže na všech 4 (když má jako Banger nastavitelný úhel je to pohoda), s polštářkem pod zadkem, břichem,

Musíte si prostě hledat ideální místo pro průnik.

A… samotná přirážení hřídel bývá i typicky kratší. A prodloužíte ji jen delší hračkou. Takže máte hned 2 situace, které nejsou úplně ergonomické = a ano, žijeme si v tak dobré době, že si stěžujeme i nato, že nás trochu bolí bedra, když nás šuká stroj. 🙂 A právě díky tomu, že žijeme v takové době, na to existuje i řešení.

VIDEO z redakčního rozbalování

Originální kousek

A tím je právě tenhle originální adaptér od Linku. Skládá se z pružinové části a prodlužovací. Na spodní hraně je jednoduchý závit, který pasuje na zakončení KINKu a následuje samotná pružinka.

A poté už můžete nasadit vlastní dilda, protože je zde přidaný i klobouček s patkou pro VAC-U-LOCK pomůcky, dilda, vibrátory.

Těch je i na českém trhu už více, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali. Nebo si jako my můžete vyrobit přísavkový adaptér, který vám umožní na tuhle mašinu přidělat jakékoliv dildo s přísavkou.

Ale o tom DIY až někdy jindy.

Jak se používá

Nasazeno máme, dildo také, takže zapínáme. Hned už oproti vidíte, že dildo svou vahou může změnit úhel přirážení (typicky směrem dolů díky gravitaci), ale to ničemu nevadí. Najdete si ten svůj jednodušeji než u původní pevné/rovné tyčky. Prostě si ho chytíte, dáte k vybrané dírce a už jedete.

Zjistěte kolik stojí King Banger adaptér s pružinou
ZJISTIT CENU

Při přírazech se nám (oběma ehm) líbila určitá jemnost či volnost přírazů – pružina je sice fakt silná, takže i ohnout ji chce trochu síly, ale přesto už nepřiráží jak stroj jen 1 ostrým úhlem, ale dokáže se přizpůsobit uhnutí, lehkému klesnutí v poloze, což je hodně příjemná změna.

Plus i délka vám dá větší volnost, nemusíte nohami škobrtat o hrany stroje, můžete pokračovat v užívání si neznavitelné mašiny, která vás nenechá na pokoji dokud ji nevypnete. 🙂

A to budete dělat až… si splníte všechny své sny o nezničitelném hřebci.

Který pumpuje, pumpuje a nedbá na vaše výkřiky vzrušení.

Klady

Zápory

Citelně prodlouží hřídel Cenovka
Díky pružince si najdete ideální úhel
Pružinka také lehce zjemní přirážení při uhnutí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: