Dlouho jsem se odhodlával si tohohle macíka pořídit. Už nějaké to XXL dildo mám, ale zatím všechny byly z PVC materiálu, který je poněkud tužší a neohebný, pro někoho to může být výhoda, ale pro mě je to spíše na škodu.

Dildo hluboko v análku tlačí a nejde na něm tak rychle jezdit, jak bych si představoval. Proto jsem koukal po něčem z jiného příjemnějšího materiálu.

Už nějaký čas mám ve sbírce menšího brášku (REALROCK GELOVÉ DILDO S PŘÍSAVKOU 19 CM), který je z příjemného gelového materiálu s tak akorát tuhostí pro anální hrátky a trénink deepthroatu.

Tímto bylo rozhodování u konce a dildo jsem si pořídil, nevědom toho, jak moc velký rozdíl to oproti dilda z PVC bude.

Balení neurazí ani nenadchne

Dildo bylo zabalené v plastovém blistru, který určitě splnil svůj účel. Ale v dnešní době recyklovatelných materiálů bych určitě ocenil i třeba papírovou krabičku, dildo by pak určitě vypadalo dražší než doopravdy je.

Ale v této cenovce bych toho chtěl asi moc, jak již bylo řečeno „plastové“ dildo v plastovém obalu – neurazí ani nenadchne.

Materiál a zpracování

Jak už jsem předeslal v úvodu, dildo je z příjemného a ohebného TPE materiálu (Termoplastický elastomer, vyrábějí se z něj například i menstruační kalíšky, podobné Gelly materiálu menšího brášky) se specifickým zápachem, hlavně u nové hračky který časem téměř vymizí.

Materiál má velice blízko lidské pokožce a dobře taky přejímá lidské teplo. Dildo je po vybalení téměř průhledné, ale postupně s používáním zmatní (jak také uvádí sexshop v popisu hračky).

Dildo je potřeba po každém použití pořádně umýt a vydezinfikovat, dezinfekcí na hračky a je ho vhodné skladovat odděleně od ostatních hraček, které by mohli narušit povrchovou strukturu materiálu.

Hračku lze naštěstí kombinovat jak s lubrikanty na vodní tak i silikonové bázi, osobně jsem si v poslední době oblíbil lubrikant na vodní bázi přímo určený na análek, tudíž s viskóznější konzistencí.

Tohohle macíka si můžete pořídit růžové a fialové barvě (rád bych ocenil i další barevné variace).

Zjistěte kolik stojí RealRock gelové dildo s přísavkou
ZJISTIT CENU

Dildo je opravdu MACEK

A má realistické zpracování s krásně vytvarovaným žaludem a žilkováním po celém povrchu, nechybí ani stejně velké koule, které podle mě dávají dildům realistický nádech opravdového penis.

Hmotností 598 g také překvapí, po delších hrátkách kdy není přidělané ke kachličkám/podlaze přísavkou se opravu „pronese“.

Když je už řeč o přísavce, je opravdu něco!! Hračku můžete přidělat na kachličky v koupelně a dát s ním pár kol boxu a nepohne se ani o píď. Díky této přísavce je hračka kompatibilní i se strap-ony, co beru za veliké plus.

Jediný kaz na kráse je místo, kudy se do formy vstupuje roztavený materiál a vzniká tu nevzhledná „prohlubeň“, naštěstí je toho místo strategicky umístěno uprostřed výše zmíněné přísavky, takže na kráse neubírá.

Trocha čísel

  • Celková délka: 28 cm
  • Použitelná délka: 21 cm
  • Obvod v nejširším místě: 18 cm
  • Obvod u žaludu: 16 cm
  • Průměr přísavky: 7,5 cm
  • Váha: 598 g

Hračka v praxi

Je to skvělý pomocník na trénink análku a kouření většího penisu (s těmito rozměry asi jenom penisu černošského). Krásně se přizpůsobí vnitřnímu tvaru vaší dírky.

Chtěl bych říct, že po dosednutí po koule ho skoro neucítíte, ale s touhle velikostí je to nemožné a vlastní pocit naplnění je to o co tu jde ne? Jsem si ale jistý, že bude dildo oblíbené i u majitelek vagín (obzvláště při ohřátí na teplotu těla).

Deepthroat je už složitější, pro někoho s dávicím reflexem si může na dildu trénovat olizovaní takto velkého penisu a pár cm co zvládne.

A lidí, co jsou obdarování a nemají téměř žádný nebo žádný dávící reflex (jako já), se do toho mohu vrhnout po hlavě a zkoušet kam se ho až dostanou, po pilném tréninku jsem hračku zvládl strčit do pusy resp. krku celé a musím říct, že to byla velice intenzivní a vzrušující zkušenost.

Při umístění dilda do strap-onu je pocítit jeho váha, proto doporučuji používat s bytelnějšími strap-ony nebo být opatrný, aby hračka nevypadla z kroužku.

Pár slov nakonec

Tento macek se rychle stal jednou z mých nejoblíbenějších hraček.

A beru ho do ruky vždy, když chci zažít pocit zaplnění i komfortu a potrápit svůj krk, což je vlastně skoro vždy, kdy je chuť a trochu času.

A mohu ho s klidným svědomím doporučit každému, kdo se kouká po větším kamarádovi na hraní nebo chce drahé polovičce splnit pocit sexu s černochem (bohužel pouze v růžové nebo fialové barvě).

Cena je taky příjemná a doufám, že s ním zažijete stejně orgasmických zážitku jako já.

Klady

Zápory

XXL rozměry Vada na kráse v oblasti přísavky
Velmi příjemný a flexibilní materiál Aroma co může někomu vadit (naštěstí se vytrácí)
Silná přísavka
Výrazný žalud
Příjemná cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: