Jednoho Maxima už máme doma – a tím nemyslím toho mého, ale opravdu Maxim realistický odlitek penisu. Dnes už se dá označit jako první generace, ale dřív to byl prostě maximálně veliký „dong“, který se nám pro hrátky hodil. Takže se kdysi kupoval a ejhle. Máme v redakčním seznamu na recenze jeho novou verzi. Je to zase Maximus, ale tentokrát z (prý) jiného materiálu. Tak se na něj pojďme podívat.

Elegance sama – vhodné jako dárek:)

Nejdříve musím pochválit balení. Původní balení rozhodně nebylo vzhledné, pěkné a ani nic takového. Prostě kus papíru a v něm dildo. Nic, co byste mohli sami o sobě dát jako dárek.

Ač zde by samotný dar realistického penisu mohl být také zvláštní – a to nezávisle na obalu. Každopádně – černá krabice s bílými a růžovými prvky = je to za mě designovka.

To se Růžovému slonovi (aka Sexy Elephant v zahraničí – nejspíše) rozhodně povedlo. Svoji privátní produkty zařadili do jednotného designu a vypadají skvěle. Ale dost chvály na věc, na kterou se jednou podíváte, v nadšení roztrháte a pak právoplatně vyhodíte.

Jaký je?

Na rovinu – jeho materiál mě dostal téměř do kolen. Krásně jemný, sametový, toho si chcete mazlit, ňuňat a cokoliv jiného – neskutečně příjemný.

A druhé překvápko přišlo záhy – oproti minulé verzi není celý z jednoho druhu silikonu. Tady jich je více – tuším, že dva, a nejde ani tak o třeba barevnost, ale tuhost, či naopak měkkost.

Vnitřek tohoto Maxima je příjemně tuhý, ale stále ohebný, takže se při přírazech přizpůsobí, ale vnějšek je krásně měkký. Měli jste někdy v ruce reálného ptáka?

Ano určitě měli – také víte, že u kořene je silnější, pevnější, ke konci také drží tvar a směr, ale žalud je třeba oproti němu radikálně měkčí?

Tak to samé je tady – viz naše redakční fotky a videa.

Pár čísel

  • celková délka 24 cm,
  • využitelná délka 18.5 cm,
  • průměry 3,6 – 4,9 cm,
  • váha 515 gramů.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Reálný žalud!

Žalud je neskutečně měkký, stisknete ho tak na polovinu původního tvaru – což může být zajímavé nejen pro klasiku, ale třeba i trénování prdelky. Jen zde musím zvýraznit slovo Maxim.

Jak už tušíte, tohle není žádný Minimus či trpaslík. Viz čísla v recenzi. Průměrově, délkově i váhou je to solidní macík, který by se (při změně barvy – rasisti odpustí) klidně vyjímal u černocha v kalhotách.

Zjistěte kolik stojí MAXIMální dildo
ZJISTIT CENU

Další detaily

Opomněli jsme s partnerkou zmínit i jeho žilkování – jakoby to opravdu byl odlitek, tohle snad nemusel nikdo ani modelovat, stačilo by reálně odlít nějakého mužného chlapáka a i tohle si užijete při hrátkách – že není dokonale hladký.

A stejně tak je zajímavá varlata – poměrově solidní, takže je při přírazu nadoraz (schválně, která nebo který to zvládne z vás?) si je do sytosti užijete. Ty už jsou z jednotného druhu silikonu, ale to nevadí – i tak je realističnosti uděláno zadost.

Drží či nedrží?

Jak jste si všimli, má i svou přísavku, takže dobře bude držet na různých hladkých materiálech. Za mě je klasikou konkrétní kachlička u nás doma – ideální v tom, že má dobrou výšku – pro partnerku a nebudu zastírat, že i pro mě.

Na tohodle chlapáka si rozhodně teď netroufám, ale je mi jasné, že mě ho partnerka donutí okusit nejen svou pusou.

Shrnutí

Takže si to dáme do kupy: realistický vzhled celého penisu i varlat, výrazné žilkování, dobře držící přísavka a ještě k tomu tzv. „dual-density“ silikon, který zajišťuje právě vnitřní pevnost, ale vnější fantastickou měkkost.

Co na něj více říct? Berte ho, dokud je! A to beze srandy. Tohle se rozkřiknout, tak klasičtí výrobci „jednosilikonových“ dongů nebudou mít co jíst.

Je tu jedno negativum. Až tenhle typ materiálu zkusíte, ty vaše dosavadní, vám budou připadat jako nesmysl. Opravdu – naši peněženku chrání jen to, že dvoji- či snad trojitě kombinované silikonové hračky nejsou ještě tak dostupné. Ale tenhle, ten by vám neměl ujít!

Klady

Zápory

Reálný odlitek penisu Velikostně vhodný pro zkušenější, či nadržené
Dvojí tuhost silikonu
Sametově jemný povrch pro mazlení
Citelné koule
Silně držící přísavka
Designové balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: