Už jste někdy zatoužili po něčem novém, něčem, co by rozechvělo vaše erotické fantazie až do nejhlubších hlubin? 

Příšerózní dildo s přísavkou Octopoda se může stát právě tímto novým prvkem ve vaší sbírce. Ale co toto netradiční dildo nabízí a proč byste si měli nebo neměli pořídit právě tento model? V tomto článku se ponoříme do světa Octopodů a zjistíme, zda je to opravdu ten pravý „oceánský poklad“ pro vaše intimní chvíle.

Jak vypadá vaše příšerka

Když poprvé uvidíte Octopodu, okamžitě vás zaujme její nevšední design. Toto dildo není jen obyčejná erotická hračka, protože je to umělecké dílo jak z japonského hororu = nebo porna

Design inspirovaný chapadlem chobotnice působí exoticky a zároveň lákavě. Ale není to jen o vzhledu – materiál, ze kterého je chobotnička vyrobena, je sametově hebký na dotek a nabízí zcela unikátní senzorický zážitek.

Pár čísel

  • Celková délka: 32 cm
  • Použitelná délka: 30 cm
  • Minimální průměr: 2 cm
  • Maximální průměr: 5 cm u patky

VIDEO z redakčního rozbalování:

XXL rozměr – pro začátečníky asi ne

Jedním z hlavních lákadel jsou tu impozantní rozměry = měří úctyhodných 32 cm, takže je určena pro ty, kteří hledají intenzivnější zážitky a chtějí posunout své hranice potěšení. Ať už máte zájem o vaginální nebo anální trénování – zde do hloubky, ale i průměru upřímně.

Tahle hra ale není jen o velikosti = je to také o tvaru. S úzkou špičkou, která usnadňuje zavádění, a pružným materiálem, který se dokáže přizpůsobit vašemu tělu, je tahle chobobnička ideální. Pružnost materiálu zajišťuje, že dildo bude vždy následovat přirozené záhyby vašeho těla, čímž zvyšuje příjemnost zavádění.

Test na vlastní „kůži“

Ale jak Monstrum skutečně funguje, když přijde na reálné použití

Jednou z klíčových výhod Octopody je její silná přísavka. Díky ní můžete dildo umístit na hladký povrch a vychutnat si jízdu, která připomíná rodeo. Stabilita přísavky umožňuje různé polohy a poskytuje vám svobodu.

Z mé zkušenosti je nejlepší kachlička v naší koupelně, nečekaně v ideální výšce těsně pod hranou prdelky = protože tak dobře špička dosáhne k věnečku. Díky velikosti dilda doporučuji začít s dávkovačem lubrikantu (Fist IT či jiný), který jde hlouběji = nepostačí pro maximální klouzavost (jak slizká může být chobotnice, že?) do vás. 

Zjistěte kolik stojí Monster dildo s přísavkou Octopoda
ZJISTIT CENU

Pružnost a měkkost špičky se mi hodně líbila = lehce vás rozevře, jakoby si vás chtěla připravit, než ve vás mrška zmizí. Musím uznat, že jsem zvládl jen většinu jejího těla = je pružná, ale ne tak jako můj bronzový had, ten je extra gelovitý, ač z platinového silikonu. 

Myslím, že mi při tréninku pod dohledem Paní zbývalo posledních 6 chapadélek, které už jsem nepřijmul. Holt příště je taky úkol, tentokrát za nesplnění byl trest kouření ve sprše. A zrovna jiného macka co testuji. Ale s deep throat gelem od Sensuvy to šlo mnohem lépe = to je za mě objev roku.

Čištění po hrátkách

Je to pro mě sice anální hračka, a vždy v redakci doporučujeme je používat s kondomem, ale tady… nečekaně selhaly = to by spíše kondom zmizel ve mě = aneb ponížení po vyšukání, že z vás někdy vyleze použitý a naplněný kondom vašeho (nebo spíše vaší manželky) bulla… Takže tady bez kondomu, díky délce.

Když přijde na erotické hračky, bezpečnost a údržba jsou klíčové. Naštěstí je Octopoda vyrobena ze silikonu, který je nejen sametově hebký, ale také snadno čistitelný a bezpečný pro tělo. 

Díky své vodotěsné úpravě je možné ji (nečekaně) používat i ve vodě, což rozšiřuje spektrum jejího využití. Přesto je důležité dbát na pravidelné čištění a používat lubrikanty nečekaně na vodní bázi (pozor ty silikonové mohou poškodit povrch hračky).

Jen vyloženě v přirozeném prostředí chobotnice, počítejte s tím, že to bude drhnout. 🙂

Takže za pokus o „tentacle porn“ u vás doma máte plusové body, ale za realizaci si budete spíše rvát vlasy:)

18+ fotky z testování

Feeling za hranu

Pokud si chcete hrát na role-play, nabízí se tady spojit chobotnici s nějakým harnessem vašeho protějšku, ať vyloženě vás může ošukat v akci = třeba se zvukovým podkresem mořských vln. Nebo s nasazenými VR brýlemi a chapadlovitým pornem v nich? 

To už nechám na vás, ale doma v kombinaci s naším druhým Oculusem Qestem, to bylo hodně vtahující = a ani jsem nechápal, jak ve mě může postupně mizet. Což si Paní taky natočila na telefon, ráda mě tímhle materiálem vydírá = a mě to upřímně vzrušuje, že má takový materiál a připomíná mi, jak se mnou zachází. 

Celkové hodnocení

Krásně hladký silikon, opravdu nemalá velikost (Octopa se prodává ve 2 velikostech a jestli se nemýlím, my máme tu menší), a prakticky vykreslené přísavky. Můžu potvrdit, že na svěrači je jeden za druhým cítíte = takže taky zajímavý efekt. 

Špička je krásně maličká a měkká, takže vás dobře otevře při prvním kontaktu. A když je dobře nalubrikováno na i ve vás, tak mizí poměrně svižně = až mě samotného překvapila jeho razance, ale je opravdu postupně rozšiřující = a hodně příjemný právě ve vás. 🙂

Klady

Zápory

Matný jemný silikon Jen tak ho nezvládnete celý
Střední tuhost, ale ke špičce měkčí Jen lubrikanty na vodní bázi
Silná přísavka co drží Chybí obal/pouzdro na hračku
Chobotničkové výstupky, co ucítíte
Design příšery
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: