Rádi si vybíráme témata, která nejsou v českém rybníčku ještě moc prozkumaná – a jedno z nich je určitě sissy, neboli feminizování muže. V redakci máme jednu Sissynku, ale tentokrát jsme pro kontext vyzpovídali další. A to Sissy Lucku, kterou jsme potkali na Twitteru jako @SissiLucka.

Lucka nám pomohla i s otestováním tzv. Fufu clipu, který jsme jí poslali na základě její TW výzvy – více s 18+ fotkou najdete v našem slovníčku v hesle SissyBoy.

Kapitoly

Zdravíme Sissy Lucko, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Ahoj, jsem sissy Lucka. Moc nevím, co víc bych řekla, protože vše další je v našem rozhovoru.

Pro neznalé čtenáře, můžete vysvětlit označení Sissy?

To je velmi komplikovaná otázka, co je to sissy. Pro mě je Sissy Feminizovaná mužská submisivní čubka. Tedy feminizovaný muž, který se v submisivní roli stává sexuálním objektem pro plnění přání dominantního protějšku.

Je to podobné, i když ne stejné jako je označení White Boi, Beta Boi nebo Lady boi (pozor, opravdu se to správně píše s měkkým i), i když to si myslím je trochu více gay role. Sissy je objekt pro obě pohlaví, a feminizace je chápána jako přijetí podřízenecké role. Ale nechci se do toho zamotat. Tak snad to takto stačí.

Kdy jste si uvědomila, že je s vámi něco jinak?

Už od raného dětství jsem začala objevovat svoji sexualitu a experimentovat s ní. Zjistila jsem, že není jedno místo, kde se ukrývá rozkoš, ale že jich je spousta. Kromě penisu jsem objevila, že stejné prožitky nabízí i anál. Začala jsem si tam zasouvat různé věci a poprvé jsem dosáhla análního orgasmu asi v šesté třídě.

Při mých průzkumech jsem mimo jiné objevila mámino prádlo a jeho hebkost a krajky mi učarovaly, a tak se převlékání stalo nedílnou součástí mých hrátek.

Necítila jsem, že je něco jinak nebo špatně, připadlo mi to normální být v dámském a strkat si do prdelky okurku. Asi o rok později mě můj spolužák pozval domů, abych se s ním dívala na porno a on si u toho začal honit penis.

Vytáhla jsem ho taky, ale spíše než fotky na stole, jsme byla fascinována jeho penisem. No abych nezabíhala do detailů, ještě na základní škole jsem se naučila kouřit mužský penis, polykat semeno a zažila rozkoš jakou je anální sex. No pak to už šlo dál.

V 16 letech jsem měla prvního milence, který mě vydržoval jako svoji submisivní hračku a naučil mě, co všechno má správná sissy umět. Věděla jsem, že tohle je role kam patřím.

Máte v plánu i finální změnu na ženu, takže podstoupit hormonální terapii a poté řadu chirurgických zákroků?

Rozhodně ne, nejsem Transexuál, jsem sissy a to je dost jiné. Moje feminizace je pro mě něco jako druhé já. V jednom životě jsem úspěšný muž s rodinou a ženou a v tom druhém sissy děvka.

A vaším sexuálním protějškem jsou muži, či ženy?

Jako sissy v tom rozdíl nedělám. Ráda poskytuji rozkoš každému, i když ženy dominy byly a jsou spíše mými učitelkami. Pravidelně docházím do salonu jedné madam. A ta mě učí, jak správně chodit v podpatcích, lakovat si nehty, pohybovat se a chovat jako žena.

Trénuje moje odhodlání a boří bariéry toho, co nechci dělat. Správná sissy nemá limity a udělá vše, co se jí řekne. Dostávám tréninkový plán, který musím dodržovat a úkoly, které musím plnit.

Pro muže jsem především sexuální objekt, který uspokojuje jejich choutky, a proti klasickým ženám mám obrovskou výhodu. Nemusí mě přesvědčovat, abych jim kouřila nebo jim nastavila. To je pro sissy samozřejmost.

Jako sissynka o svém sexuálním životě nerozhodujete vy, ale váš protějšek?

Ve svém sissy světě je to přesně tak. Když jsem s madam nebo u svých milenců, dělám jen to, co mi řeknou. Nedělám to, protože chci dosáhnout vyvrcholení, mým posláním je zajistit rozkoš a vyvrcholení jim.

Často ale orgasmu dosáhnu, protože situace a vzrušení je tak intenzivní, že to přijde, ale není to primární cíl. Jsou však i situace, kdy odcházím bez vlastního vyvrcholení a nevadí mi to. Cítím radost z toho, že jsem uspokojila jeho. Cítím v puse chuť jeho semene a nebo mi jeho rozkoš vytéká do kalhotek.

Co vás nejvíce ponižuje?

Oblast, které se nejvíce bojím, je vystupovat jako sissy v přítomnosti cizích lidí, nebo na veřejnosti.

Největší ponížení je pro mě, když se musím jako sissy předvádět před cizími lidmi, třeba na večírku nebo na nějaké veřejné akci jako jsou různé festivaly. Několik takových akcí jsem už absolvovala, některé pravidelně některé jen vyjímečně, ale určitě to je mě opravdové ponížení.

Jaké byly nejnáročnější úkoly pro vás, coby sissynku?

To je těžké. Jako sissy už žiji spoustu let, a tak jsem měla možnost vyzkoušet obrovskou spoustu věcí, které chtěli mý milenci. Většina mužů chce ale to stejné.

Většina mužů nemá moc fantazii a stačí jim, když umím hezky kouřit, můžou mě souložit do do krku, nastavím jim svoji prdelku a nakonec mi to můžou nastříkat do pusy. Občas se ale najde někdo kdo chce víc, takové milence mám ráda. Posouvají moje schopnosti dál.

Asi nejtěžší, co jsem se musela v poslední době naučit, je piss. Nejen na tělo ale i do pusy a polykat. Můj hlavní milenec to vyžaduje a bylo a stále je to pro mě těžké.

Trénovala jsem to několik měsíců tak, že jsem čůrala do skleničky a pila to, abych si na chuť zvykla, taky moje madam mi v tom pomáhala, vysvětlila mi jak chuť moči ovlivnit. Poprvé to skončilo špatně, ale už jsem se v tom zdokonalila. Jsem schopna zvládnout zasunutí do krku a spolykat vše.

Kolem tematiky Sissy je vždy vazba na D/s vztah, neboli vy máte svůj dominantní protějšek? Je to muž, či žena?

Ano je to pravda, sissy je především submisivní a tedy hledá dominantní protějšek. Nemám jen jednoho pána, ale mám více dominantních milenců a jednu madam, ke které jak jsem psala, chodím na sissy výuku. Kdybych si měla vybrat, asi bych preferovala dominantní pár. Každé pohlaví nabízí jiný druh dominace, ale to je na jiné téma.

Jak jste se původně našli?

Madam jsem potkala, ač už to zní jakkoliv neuvěřitelně v sexshopu. Byla jsem tam několikrát pro různé věci, dilda a oblečení. Ona tam prodávala. Nebyla jsem moc nenápadná, věděla moc detailně jak velké chci dildo a jaký materiál a když jsem se ohnula pro nějaké věci, bylo vidět, že mám na sobě podvazky a tanga.

Madam mi to pak řekla, bylo evidentní, že to kupuji pro sebe a taky to, jak jsem byla oblečená a chodila, bylo hodně ženské.

Ona byla od prvního pohledu bohyně, v kožených kalhotách a obtaženém topu přes prsa. Měla přes kalhoty postroj na strapon, ale kdo neví co to je, by to nepoznal. Dala mi číslo kdybych něco potřebovala poradit a já jí zavolala.

Sissy a pásy cudnosti – je to téma, které se týká i vás?

Lidé se mě často ptají, proč nosím klícku. Klícka je při tom pro mě v cítění se jako žena klíčová a pomáhá mi v mojí Feminizaci.

Jednou z věcí je, že svět mužů je hrozně fádní, schází tam možnost experimentovat v erotickém oblékání. Jako sissy můžu využít vše co ženský svět nabízí, krajky, podvazky, síťované oblečení, latex, barvy, prostě všechno.

A klícka je ozdoba, a co patří k sissy.

Mám jich celou řadu a můžu si ke každé situaci a oblečení vzít jinou. Když chci být romantická, vezmu si růžovou k růžovým kalhotkám a bílým krajkám.

Když chci být svádivá, vezmu si červenou, červený komplet, masku a boty na podpatku. A když mám být za pasivní děvku do BDSM studia, vezmu si kovovou k latexovému oblečku.

Klícka je to dokonalý prostředek, který mi pomáhá oprostit se od penisu a zaměřit se ostatní částí těla. S klíckou jako bych opravdu přestala mít penis a měla jen Sissy poštěváček.

Netoužím jako může jen po stříkání a svém vlastním uspokojení, užívám si všechno to ostatní kolem. Muži to moc neumí, chtějí jen stříkat. Mám při zamčení daleko vše citlivější a lépe se soustředím na to co dělám. Vzrušení se přesune z penisu do celého těla.

Kouření s klíckou je úplně něco jiného, daleko intenzivněji vnímám penis v ústech, jeho chuť a taky vůni. Anál jako by byl další sexuální orgán a sex s klíckou je do do něj jedinečný.

Dosáhnout pak vyvrcholení jen prostřednictvím dráždění, pocitu roztažení svěrače a pocitu naprostého naplnění není problém.

Hodně experimentuji s velikostí klícky. Před mnoha lety jsem začínala s velkou kovovou klecí, ale to nebylo ono. Nedala se nosit pod oblečení a také netlačila penis dostatečně. Posouvala jsem se různými modely a velikostmi a dlouho byla moji nejoblíbenější CB6000S.

S ní jsem se naučila být zamčená několik dní, ale má dělitelný kroužek a ostré hrany a tak není na dlouhodobé nošení moc pohodlná. Při sexu je ale úžasná.

Penis drží perfektně, a díky tomu že má délku 6 cm, poskytuje velmi příjemný pocit, jak se bimbá. Po několika dnech zamčení, už jen ten pohyb je neuvěřitelné vzrušení. Teď dlouhodobě nosím kovovou minicage co má délku je 3 cm a je úžasná. Pohodná na dlouhodobé nošení, nikde netlačí a úžasně drží penis u těla.

Perfektně sedí do kalhotek a vypadá to úžasně. Když koukám na fotky sissy holek nebo ladyboi, většina používá právě tuhle. Chci ale jít o kus dál a objednala jsem model mikrocage, ta má délku jen 0,8 cm. Je to opravdu ultimátní klícka. Takovou má mít skutečná sissy, protože penis není potřeba.

Máte zrovna pás při zodpovídání těchto otázek?

Ano. 🙂 Vzala jsem si na tuhle příležitost odpovídající oblečení, abych se sobě líbila a cítila se dobře a psala co nejvíc upřímně.

Případně jaký konkrétně? Materiál, druh, …?

Jak jsem psala teď dlouhodobě nosím kovovou minicage. Je to model minicage2, ale každý výrobce označuje modely jinak. Klícka má délku je 3 cm a je úžasná. Pohodná na dlouhodobé nošení, nikde netlačí a úžasně drží penis u těla.

Nově (rozhovor jsem psala na části) už experimentuji s tou nejmenší velikostí, model mikrocage, ta má délku jen 0,8cm. Je to opravdu ultimátní klícka. Penis už není.

Jste na něco fetišistka? Latex nebo podobně?

Nevím, jestli bych se nazvala fetišistka, ale mám ráda krajkové prádlo. Ten pocit mít na sobě punčochy zapnuté k podvazkům, které se při každém kroku posouvají ze strany na stranu a při předklonu se napnou a sjedou na strany, je prostě energetizující.

V kombinaci s klíckou a análním kolíkem, je to prostě ideální oblečení pro každý den. Tedy asi ano, jsem prostě nenapravitelná sissy.

Líbí se vám BDSM a pokud ano, tak lehčí praktiky, či jste i pro nějaké tvrdší?

BDSM asi moc nemusím. Svázat ruce, naplácat na zadek nebo taková ta Alfa hrubost je vzrušující, ale to nepovažuji za BDSM. 🙂

Potřebujete vnitřně, aby vás protějšek nutil do ženského oblečení, líčení, nebo se vám to líbí…?

Ani ne, prostě mě to baví a dělám to ráda. Je to část mého světa kam všechno tohle patří. Nakupování prádélka, lakování nehtů, líčení, oblékání do dámského i polykání semene to vše tam patří.

Chodíte někdy v plně ženském oblečení/líčení ven mezi lidi?

To ne, jsem taková indoor sissy. 🙂 Tedy být oblečená na uzavřené párty, nebo na zahradě můžu, ale jít ven to ne.

Sissynky typicky vnímají svůj penis jen jako klitoris, že?

Myslím že to tak je. Penis je mužský orgán a klitoris ženský, nebo jinak řečeno Alfa má tedy penis a Beta má klitoris. Pro Sissy jako betu to není primární sexuální orgán, ten se nachází jinde.

A jak tedy vnímají prdelku?

Zcela logicky je prdelka pro sissy primární sexuální orgán. Tedy je to prostě sissy vagína. Orgán kterým poskytuje rozkoš, a který také poskytuje rozkoš jí. Soulož do prdelky musí sissy trénovat, musí ji mít roztaženou a připravenou na použití. Pravidelný a cílený trénink je nezbytný, dělá ji uvolněnější a citlivější.

Také je pak snadné zvládat penisy různých velikostí a také skutečná soulož do prdelky, hrubé přirážení se lépe zvládá, když je sissy připravená a trénovaná. Na videu vše vypadá jednoduše, ale realita je jiná. Delší penis při souloži naráží na dno a to je bez přípravy bolestivé.

Lépe se pak ovládá nejen svěrač ale i vnitřek. Je možné během soulože penis uvnitř masírovat a pomáhat tak uspokojení milence a bez trénování nejde dosáhnout tzv. sissygasm. Pro mě je prdelka skutečnou vagínou. Když jsem vzrušená je uvolněná a mám pocit že i uvnitř vlhká. Před sexem stačí když je penis nasliněný a já se předkloním.

V rámci Lascivní.cz se věnujeme primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Pomůcky jsou nezbytnou součástí erotického života a experimentování s novými pomůckami je zábavné.

Nová dilda různých tvarů a velikostí jsou jsou příjemné zpestření sexuálního života. Do sexshopu chodím ráda a pokaždé si odnesu něco nového. Kousek oblečení, nové dildo, šperk nebo jen lubrikant do zásoby. 🙂

A máte naopak některé pomůcky, které vás nenadchly, nebo vás spíše trestají?

Už dlouho mám vyhlédnuté jedno dildo. Je to realistická kopie koňského penisu, které umožňuje výstřik. Strašně bych ho chtěla úplně celé cítit uvnitř sebe.

Jak to mají Sissynky s orgasmem? Mohou vůbec stříkat?

To je složité otázka. I když vlastně ani ne. Problém je, že se ztotožňuje orgasmus s výstřikem a u muže tedy se stimulací penisu, tak to ale v sissy světě není.

Sissy prochází procesem feminizace, a to nejen vně, co se týká oblečení, líčení a dalších věcí, ale především uvnitř. Sissy chce rozkoš především poskytovat a celý trénink k tomu vede. Být připravena poskytnout kdykoliv, kdekoliv a jakoukoliv rozkoš, která je požadována a to ji vzrušuje.

Při sexu je moje sissy vagína neskutečně citlivá, když cítím muže, jak mě souloží, cítím každý jeho pohyb a většinou u toho dosáhnu orgasmu a tedy i výstřiku.

Není to ale vždy, anální orgasmus má mnoho podob, od toho klasického, pak například pissgasmus, to především při extrémním roztahování a souložení vělkými dildy až po anální orgasmus, který je opravdu jen anální. Těžko se to popisuje někomu, kdo to nezažil, ale je to úžasný. Dalším typem vyvrcholení je orální uspokojení.

Při intenzivní feminizaci spojené s dlouhodobým zamčením je vzrušení směrováno dovnitř a požitek pak může poskytnout cokoliv. Mám kamarádku která dosáhne orgasmu pohledem na to, jak její paní honí umělý penis, mě zase vzrušuje poskytovat orální sex. Nedokážu zatím u toho vyvrcholit, ale vzrušení je to obrovské.

Kdy jste naposledy měla orgasmus?

Včera. 🙂

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Určitě. 🙂 Moje fantazie je světem bez hranic, kde se míchají věci, které vidím a o kterých sním. Předpokládám, že ale chcete slyšet, co to je.

Část fantazií asi nesplňuje běžné standardy a jsou jen pro mě, ale jsou i ty, o kterých mluvit můžu. Určitě mě láká sex s více lidmi, větší společnost mužů a žen pro, které bych byla předmětem jejich uspokojení. Možná i společně s další submisivní osobou.

Máte s vaším dominantním protějškem nastavené nějaké hranice?

Určitě.

Jak jste si je postavili? Byl základem nějaký dotazník, anketa? Podobná například ZDE. Víte, jaké má s vámi plány? Neboli kam vás v rámci feminizace, podřízenosti, sissy praktik dostat?

Určitě se chci rozvíjet ve své feminizaci. Mít druhou domácnost, kde bych mohla být třeba i několik dní oblečená a připravena jako sissy. Intenzivně trénovat své dovednosti a také přijímat návštěvy.

Věc, která mě v poslední době láká, je roztahování anální vagíny a fist. Před několika lety jsem prošla intenzivním tréninkem své prdelky. Dosáhla jsem roztažení na 10cm a hloubky přes 30 centimetrů.

Fist už jsem praktikovala, ale jen s ženou která měla malou ruku a nebylo to víc než jen po zápěstí. Chtěla bych umět pojmout mužskou ruku a zvládnout intenzivní fist a punch. Taky chci zapracovat na svém hlubokém orálu. Umím zasunout penis až po kořen do krku, ale nezvládám zatím souložení do krku. Muži to chtějí a je to vzrušující praktika. Zkrátka pořád je co zlepšovat.

Děkujeme za rozhovor a snad se vám vaše fantazie brzy splní!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 19 názorů

I pro tebe (psala jsem pár tipů vedle pro https://www.lascivni.cz/rozhovory/sissy-trans-testerka/) mám tip na knížku 333 Rules for sissies, protože je to trefné:

musí se naučit ne milovat ptáky, ale uctívat ptáky,
ukaž svému Pánovi jeho semeno, než ho vždy spolkneš,
milují šukání na vysokých podpatcích,
nos aspoň týdně čubkovsky laděná tanga aspoň 1x týdně,
nijak nevlastníš své orgasmy,
nenech Pána nikdy čekat,
make-up sissyny není nikdy dokonalý, dokud není postříkaný spermatem Pána…

Mám za úkol sdílet zprávy z mého vzdáleného tréninku s Pánem:

Musim si pamatovat sve misto muj Pane 🙂
Jsem z toho nadrzena muj Pane

Hloupa čubička

Je mi jasnè, že pocit vlastnění tě rajcuje 🙂 a kdybys měla klicku, byla by vyplněná a tekla bys

Vyplnena klicka by byla urcite, tect nevim jestli bych dokazala :))

Posouvate me jako muj Pan

To je. Cil 🙂 je skoda te nechat na stejnem miste, a evidentne te ta situace porad vzrusuje

Neni snad potreba aby me to vzrusovalo muj Pabe?:)

Je:) je to mnohem zajimavejsi

V cem je to zajimavejsi muj Pane?:P

Ze tebe rajcuje neci vlastneni 🙂 tvoje telo to ma rado takove zachazeni, nedela se mu nic naschval jen se podporuje v premene ❤️
To nevim jestli staci jen ty smajliky:)

Nejspis mate pravdu, ze moje telo je spokojeno, ze se podporuje jeho promena:))

Děkujeme za sdílení, ač jste to dle všeho musela splnit pro spokojenost Pána :))

Muži si tě asi podávají klasicky s nadrženým penisem, co ale dívky? Fist či nějaký větší připíňák na postroji, který musíš naslinit a pak tě s ním znásilní?

Není ta úplně tak jak píšete, i muž ocení když mi může moji anální díru pěkně projet celou rukou, nebo případně se dívat jak si to dělám velké dildo a u toho ho kouřím. U žen mám ráda kdy si vezmou sexy oblečení nebo latex a mají mezi nohama pořádné připínací penisy. Všechno je to ale o práci se vzrušením, schopnosti se úplně oddat.

Děkujeme za doplněné, fist už je solidní roztažení. :-))

Ta představa koňského dilda mě zaujala, věříš si na jeho reálné proporce? A co myslíš s tím stříkáním, už jsi ho jinak zažila s mužem, že se do tebe vyprázdnil a tys to reálně cítila, jak pumpuje? Děkuju, tohle jsou hodně netradiční, ale fantazijně lákavé představy, které ty asi žiješ, což je pro mě enuvěřitelné, strašně mi to otevírá oči takové nestoudné rozhovory :)) Děkuji zato.

To je zajímavá otázka, věřím, že když budu trénovat tak to dám. Největší problém mi nedělá šířka ale především hloubka a abych dosáhla opravdu hluboké penetrace reálným koňským penisem, musím natrénovat druhý svěrač. Ten pracuje stejně jako ten první a dá se vytrénovat, jen je to trochu složitější, protože je na to potřeba delší dildo a taky to jde vše znovu od začátku. Mám to štěstí že jsme viděla jak skutečný koňský penis vypadá a tak mám reálnou představu. Ten co jsme si vyhlédla, má balónek který se dá naplnit a pak simulovat skutečný výstřik. Výstřik do prdelky je úžasný pocit. Jde to opravdu cítit jak muž pumpuje semeno dovnitř a je to pocit k nezaplacení 🙂

Děkujeme za tip na to dildo, zkusíme ho získat pro redakční recenzi. 🙂 A třeba i pro vás…

Hezké krajkové prádlo, klícku, podvazky, … nosíš pod svým civilním oblečením i třeba v práci? Nenastalo někdy nějaké fópá, či prozrazení?

Často chodím do práce přesně jak píšeš, pěkně s podvazky a tangama . Zamčená v klícce a taky zašpuntovaná kolíkem. Když jdu po ulici a citím jak se mi podvazky napínají přes zadeček a tanga jsou pěkně zaříznutá je to úžasné. Nepopírám že strach mám, ale dávám si pozor. Několikrát se mi stalo, že jsem tak byla v kavárně a na WC šla k mušli a čurala v klícce, když přišel vedle mě jiný muž a začal čurat taky. Všiml si co mám na sobě ale dělala jsem jako nic i když jsem se strašně červenala. Když jsem byla na fetiš akci tak to byla samozřejmost a bylo to jednodušší, protože jsem měla minisukni 🙂

Píšeš o tvém předvádění coby submisivní Sissy na festivalech, akcích – na jakých jsme tě mohli třeba náhodou potkat? Chodíme na ně pravidelně s manželkou už roky. 🙂 Zdraví tě i ONA.

🙂 tady v čechách ne. Přeci jen to je malý rybníček a trochu se bojím. Byla jsem dvakrát ve Vídni na fetiš festivalu a jednou v Belíně. Byla to opravdu jízda protože jsem si to vůbec nedokázala představit jak to bude probíhat a bylo to super. Na pánském záchodku mě nějaký muž požádal zda bych se mu vyčurala do pusy, že se mu moc líbím. Odkud jste vy a kam chodíte?

Má tvůj „klitoris“ využití i mimo klícku? Máš povoleno se udělat v klasické „mužské“ podobě, nebo tě to ani neláká? Děkuji.

Když jsem v roli sissy tak penis neřeším. Není pro mě důležítý, je to opravdu jen poštěváček a v submisivní roli se soustředím hlavně na poskytování rozkoše svému protějšku. Když dosáhnu sissygasmu je to benefit. Často ale docházím uspokojená ale bez výstřiku. Orgasmus spojený s výstřikem je jen jedna forma vyvrcholení, anální orgasmus je často daleko silnější a nemusí být s výstřikem spojený. Často se mě ptají jestli mmi ho mohou kouřit ale směji se a říkám že není co kouřit 🙂

Moc pěkné, že vás plně naplňuje a uspokojuje právě ta radost ostatních – a prožíváte tu rozkoš primárně skrze ně!

Klíče od tvé klícky má tvůj Pán/Paní, nebo je míváš u sebe? Netrápí tě někdy tím, že tě nenechají odemknout? Děkuju za reakci.

Většinou se zamykám sama, klícka je pro mě doplněk patřící k sissy stejně jako krásné prádlo. Není to pro mě mučení a nemusí mě nikdo nutit. Delší zamčení má obrovský vliv na proces sissyfikace, protože po týdnu zamčení už penis vůbec nevnímám a zintezivní se moje vrušivost v oblasti anální kundičky. Vrušuje mě vlastně všechno 🙂 dívám se jak jde předemnou muž po ulici a představuji si, jak ho má asi velkého a jestli se holí 🙂

Dokázala byste ve své ženské podobě takového muže na ulici oslovit a sbalit ho?

Zdravím, donutí tě protějšek stříkat i v zamčeném stavu v pásu cudnosti? Případně jak se jim to podaří? Díky – to mě vždy rajcovala taková představa.

Určitě nenutí, protože ani není důvod, ale jde hodně o roli, kterou sissy hraje. Jako sissy jsem zamčená a především se starám o uspokojení protějšku, at už je to muž nebo žena. Pokud dosáhnu orgasmu je to benefit, ale ne záměr. Sissygasm se dá nacvičit, je to schopnosti cítit análu vzrušení a přijmout tu roli. nehrát si ale nechat se tím pohltit. S dildem, když si hraji sama, toho dosáhnu pokaždé, s mužem je to složitější, je k tomu potřeba vytrvalost na jeho straně, ale platí stejně jako vždy a se vším, že čím víc člověk chce, tím je to horší. Když jsem zamčená dva dny tak jsem tak vzrušená, že se skoro udělám i když muže kouřím. Výstřik v klícce je jiný než normální, jak je penis sevřený, semeno spíše jen vytéká, ale to nevadí, protože ta rozkoš je o všem tom kolem.

Děkujeme za info o „sissygasmu“, aneb právě stříkání v klícce z anální stimulace – také dost neprobádané téma, kterému bychom se v budoucnu v našich textech a návodech chtěli více věnovat – bude to tematicky určitě navazovat na milking, právě kvůli stimulaci prostaty.

Ahoj Lucko, díky, že tady odpovídáš, je to hned živější. :)) Asi mi to uteklo, ale jak dlouho zvládneš být zamčená? V té silikonové CB věřím, že dlouho, co ji znám, moc nedrží, ale v té mini třeba?

U mě to je hodně o možnostech, nejdéle jsem byla zamčená týden v CB a 3 dny v té nové mikro. Hodně při nošení pomáhá pásek, kterým se klícka přichytí k tělu, je pak opravdu jako by byla součástí těla. Nesklouzává a erekce je prakticky nemožná. Dlouhodobé zamčená ani není problém fyzický ale hodně psychický. Po dvou dnech se vzrušení stupňuje a je potřeba se umět ovládat a neslintat 🙂

Dobrý tip s tím páskem, harnessem, už jsme ho zmiňovali u druhé sissyny https://www.lascivni.cz/rozhovory/sissy-trans-testerka/ co ho měla k recenzi společně s klíckou: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/anatomicky-pas-cudnosti-recenze-sissy/ a moc si to pochvaluje.

Nabízí se to – kolik jsi už měla jako sissyna partnerů? Neboli kolik už jsi jich zvládla spolykat a spokojit?

🙂 na takové otázky slušná holka neodpovídá ale já nejsem slušné děvče. Je jich opravdu hodně a ani se za to nestydím. Nejsem děvka co to dělá pro peníze ale baví mě to. V určitě době jsem měla týdně dva až tři milence a tak by se spolykané semeno asi dalo počítat na litry. Je to asi hodně za hranou toho co je normální, ale muži koukají na porno kde 5 černochů klátí mladou holku a pak se budou pohoršovat že někdo reálně žije to o čem někdo sní. Tedy asi tak. Jinak v jednom okamžiku jsem zažila sex s třemi muži, Což je otázka která se také nabízí 🙂

3 muži, to vypadá na pěkné prostřídání vzhledem k fyziologickým možnostem sissyny. 🙂 Děkujeme za to doplnění.

Zdravím, píšete o zkušenostech s okurkou – jak dlouho vám trvalo ji zvládnout? Ta je přeci jenom dost pevná a průměrově pro „food play“ není úplně ideální, kór pro prdelku/kundičku. :)) DDěkuji.

Podle mě , je nejlepší sexshop zelinářství 🙂 Mrkev, okurka, cuketa, máslová dýně .. prostě výběr tu je nekonečný a když jsem trénovala a progres byl týden od týdne větší tak by se investice do dild nezaplatila. Bylo potřeba zvětšovat průměr a v obchodě to bylo v ceně pár korun. Je ale nezbytné ji oloupat a použít prezervativ. Ta tuhost nevadí, pro trénování rozsahu svěrače je to i lepší. Na krásné dlouhé šukání je lepší kvalitní realistické dildo s lubrikačním gelem ale pro pro trénink si myslím je zelenina dobrá věc.

Páni, to zelinářství nás takhle doslovně nenapadlo – děkujeme za tip. Už nikdy se nebudeme na samoobsluhu se zeleninovým koutkem dívat stejně. 🙂

Ahoj, jak to máš s ochranou sebe sama? Při kouření či dokonce polykání? To si neumím moc představit – nějak si protistrany kontroluješ?

Ahoj, to je určitě dobrá otázka a odpověď je jasná, dávám si na to fakt pozor. Můj okruh milenců je celkem uzavřený a pravidelně se prověřujeme, zda je vše v pořádku. Prezervativ nesnáším a tak je testování nezbytnost. Nechci se ochudit o ten pocit když mi semeno stříká do prdelky a pak vytéká ven a nebo ho mít plnou pusu. Netvrdím, že občas nezažiji rychlovku s chlapem kterého jsem poznala třeba na chatu, ale pak je to jen s gumou a nebo stará dobrá ruční práce 🙂

Velmi rozumný přístup! Více takových. 🙂

Ta úvodní fotka je opravdu skvělá, nedokázala bych ani říct, že to není sexy dívka – máš dobré proproce pro svůj kink – prozradíš, kdo/kde tě fotil? Děkuju za tip, či nasměrování.

Jeden s mých pánů, je to fotograf, a nebyl by rád kdybych to moc rozšiřovala 🙂 tak se omlouvám. Navíc je to pár které navštěvuji doma a tak bych nerada, aby mi je nějaké hezčí holka přebrala 🙂

Když už se uděláš, předpokládám správně, že po sobě to musíš vždy uklidit? Jak jsi totrénovala? Mám stím problém, ale Paní mě do toho (vždy s chutí) nutí, i tlačí mě podpatky k podlaze, ať ji vyčistím od mého sémě. Díky – za odpověď i celý rozhovor, je důležité o tomto tématu mluvit, ať více lidí je otevřených a nestydí se za své choutky.

Moje semeno mi nedělá problém a tedy ho ani slízat z podlahy, misky, ruky nebo kam zrovna přistane. Konec konců to bylo první semeno které jsme ochutnala a na kterém jsem testovala jak to chutná, i když realita pak byla jiná. Chutná to jinak, když vám stříká do pusy horké přímo od pramene, nebo ho lížete už studené z podlahy 🙂 tedy za mě doporučuji to začit trénovat, ale výsledek stojí za to. Daleko horší bylo naučit se piss a tam jsem taky začala u sebe.

Praktický postřeh, trénovat na sobě (či po sobě), abyste zvládla pak cizí…

Páni, v té mikro/mini cagi (liší se nějak) je penis zatažený v dutině břišní že? Takže ji máš s uretrální trubičkou pro močení? To moc v ČR nevídáme :-))

Mini a mikro se líší ve velikosti. Ta mini je 3cm dlouhá a mikro jen 0,8cm. Je to značný rozdíl jak ve velikosti tak pocitu. Ta mikro stáhne penis opravdu úplně, další krok jsou ty negativní které tlačí penis ještě hlouběji ale to bych už nezvládla. Nasazení je u těch malých potřeba se naučit. Chce to trénovat zasunutí penisu který je v klidu do těla. Ono je opravdu pravda, že dlouhodobým používáním klícky se penis zmenšuje a jde to pak snadno. Uretra je u těchto mikro modelů nezbytnost. Dokud se penis nezmenší opravdu na mini sissy poštěváček je těžké s ní chodit na záchod. Je to věda 🙂

Děkujeme za doplnění ohledně těch mikro, není to moc v ČR rozepsané téma. 🙂

Ahoj, zaujala mě na TW i zde fota tvých velkých dild – jaké teď aktuálně zvládáš? A dokážeš je až po koule?Viz fotky z rozhovoru? Děkuju za odpověď…

Je to různé, když si delší dobu hraji tak zvládnu i to největší, co má 7,3cm v průměru ale horší je to na délku. Na délku zvládnu jen něco přes 25cm. Když jsem byla v intenzivním trénování od jednoho páru zvládla jsem 8,5cm a 30 do hloubky ale to bylo moje maximum. Pro větší hloubku bych musela trénovat druhý svěrač aby se uvolnil a mohla bych pojmout ty fakt velký dilda až po koule. Mám jedno dlouhé a tenký. Dokáži ho do sebe zasunout 40cm a penetrace toho druhého svěrače je stejné jako moje první odpannění 🙂 Myslím že mám prdelku pěkně protaženou na šukání všeho druhu a intenzity a asi bych si troufla i na pěkné BBC.

BBC by bylo rozhodně zkouškou vašich schopností – je to fantazie, která vás láká? Ten kontrast světlé kůže a černého penisu je na videích omamný. 🙂

Zdravím, zaujaly mě na vašich fotkách umělá prsa – odkud je máte? A jak se nosí, či jaký je to pocit se nově dívat dolů na svůj zamčený klitoris přes právě taková velká ňadra?

Umělá prsa jsou naprosto wau. Když jsem si je poprvé nasadila a cítila jejich váhu, jak se houpají při pohybu a ten pohled přes ně dolů byla jsem vzrušená na maximum 🙂 Mám asi tři velikosti a střídám je podle nálady, outfitu a role kterou zrovna hraji. Ty největší jsou G a narvat a když klečím tak se skoro dotýkají země. Mám je od jednoho člověka co je vyrábí ale dají se sehnat celkem snadno přes čínashop . Vřele to doporučuji.

Děkujeme za tip, umělá prsa jsou téma, které u sissynek rozhodně trenduje, v redakčních recenzích jsme měli zatím jen jedny jediné bohužel: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/umela-prsa-true-breast-recenze/ – snad se časem ten seznam rozšíří. 🙂 Když bude více sissynek či feminizovaných subíků v redakci = nebo jejich Paní/Pánů, které je tím provedou.

Tohle téma není v rozhovoru vůbec rozepsané,ale co nato „doma“? Neboli ví vaše partnerka o vaší zálibě, podporuje vás v ní, uspokojujete ji nějak jinak?

Hmmm, komplikované téma. Jednoduše asi tak. Jsem 100% BI a mám takovou dvojí identitu. Na jedné straně jsem myslím úspěšný muž co má ženu a děti a v sexu jsem spíše dominantní s různými libůstkami. Na druhou stranu jsem v tom druhém světě pasivní sissy, která mám ráda hezké a voňavé penisy v puse i prdelce. Umí polykat semeno a nevadí ji, když ji muž nebo žena moči do pusy, prostě udělá cokoliv protože to je její role. Jo je to složité a těžké ale je to fajn 🙂

Zajímavé rozdělení na „koníček“ a domov – čekal bych, že i doma budete spíše submisivnější, ale ono je to naopak. 🙂

Spolupracujeme: