Pojem cum dump je nejčastěji používán jakožto synonymum pro běhnu, couru či děvku. To znamená, že jsou tímto termínem nejčastěji označovány heterosexuální dívky, které si potrpí na vysokém počtu sexuálních partnerů.

Avšak běžně se tento pojem vyskytuje i v homosexuálních komunitách, konkrétně mezi homosexuály se tak označují gayové, kteří střídají sexuální partnery jako na běžícím páse.

Cum dump = promiskuitní osoba, která nemá problém navázat sexuální vztah prakticky s kýmkoliv.

Abyste co možná nejlépe pochopili význam slovíčka cum dump, tak si je potřeba jeho jednotlivé části přeložit do češtiny – cum v překladu znamená sperma a dump je zas termínem, který se obvykle využívá v souvislosti se skládkou nebo smetištěm.

Když se tedy dají tato dvě slovíčka dohromady, tak vznikne “odkladiště pro semeno” – a přesně v takovémto významu se “cum dump” nejčastěji používá. Člověk, který je označován termínem cum dump tedy není považován za nic víc než jenom prosté “odkladiště pro sperma”.

Co je dále typické pro osobu označovanou jakožto cum dump?

Kromě častého střídání sexuální partnerů, je pro cum dump dívku či muže typické, že žadoní a trvá na tom, aby sex i ostatní sexuální praktiky probíhaly zásadně bez použití prezervativu.

Rovněž se typicky jedná o jedince, které naplňuje, když je s nimi zacházeno ne příliš vybíravým způsobem.

Toto chování, díky němuž daná osoba umožní většině lidí mít s ní sexuální styk bez ochrany, je nejčastěji činěno z důvodu, že se to dotyčné / dotyčnému zkrátka líbí.

Avšak může být taktéž i čistým kalkulem či naopak může být způsobeno přílišnou hloupostí, kdy dotyčné osobě zkrátka nedochází, že je využívána právě pouze za tímto účelem.

Společným rysem takovýchto osob rovněž bývá nepříliš velká atraktivita.

Takovéto ženy / muže totiž nemá strach nabalovat prakticky nikdo a tím je větší šance, že se z dotyčné/ho stane cum dump, kterou/kterého ostatní používají pouze pro uspokojení.

Spolupracujeme: