Ukažte svému chlapovi, kdo je tady pánem a podle koho pravidel se pojede! Bič je vynikající hračkou pro ty, kteří chtějí být trestáni a pro ty, kteří chtějí trestat, pokud se v páru sejdou polovičky, kterým tyhle role (třebas i na střídačku) vyhovují, mají v životě vyhráno.

Bič jako erotická pomůcka

Bič je častým doplňkem dominy – ženy, která obvykle v latexovém overalu trestá své sexuální oběti, přičemž k samotnému sexu ani dojít nemusí – její oběti uspokojuje pouhá podmaněnost, trestání, bolest z podpatků dominy, nebo právě rány z jejího biče.

Zjistěte kolik stojí dominovský bičík
ZJISTIT CENU

Dříve pomůcka statkáře, nástroj trestu a utrpení. Uplést bič patřilo k důležitým dovednostem. Bič se používal na pohon dobytka, na zvýšení pracovní aktivity poddaných, na pohon a trest otroků. Rány bičem často znamenaly i odsouzení k smrti.

Použití biče v sexuální oblasti

Bič je i v moderní době nástroj určený pro bití. Jde však o bytí dobrovolné. Bič jako nástroj trestu se změnil v nástroj přinášející potěšení. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pomůcek v BDSM komunitě. Jednoduchý elegantní nástroj prověřený staletími, který stále spolehlivě plní svou funkci.

VIDEO z rozbalování jednoho kousku v redakci

Bič jako vizuální a sluchový podnět

Rány bičem nemusejí nutně dopadat na lidské tělo, aby vzbudily požadované vzrušení. Pro někoho stačí osobu s bičem vidět. Dominalatexovém oblečku na vysokých podpatcích výhružně pošvihávající bičíkem může být dostatečný podnět.

Pro jiného je zase vzrušujícím svištění biče ve vzduchu neboli ono charakteristické prásknutí.

Prásknutí biče nastane v momentě, kdy konec biče překoná rychlost zvuku a způsobí rázovou vlnu, vyvolá akustický třesk. Již zvuk práskajícího biče působí euforické pocity.

Bič jako zdroj bolesti a ponížení

V tomto případě dochází k přímému kontaktu biče s tělem bičovaného. Podstatou radosti je zde fyzická bolest a projevení submisivity/dominance. S použitím biče je zpravidla spojeno i ponižování bičovaného partnera. Je mu uloženo jako trest za provinění.

Stupeň bičování je velmi individuální

Podle zkušenosti a preferencí obou účastníků je potřeba vybrat vhodný bič i intenzitu úderu.

Někdo se pohybuje v mezích náznaků, pro jiného je to promarněný večer, pokud nemá na zádech viditelné šlehy.

Velmi často užívaným bičem je bičík jezdecký, který splňuje všechny výše uvedené požadavky. Jezdecký bič nemá volnou část, skládá se pouze z ohebného pevného bičiště. Působí velmi elegantně, v kombinaci s kostýmem dominy vyvolává patřičný respekt.

Značně zlověstně zní i jeho svištění vzduchem. A když na to přijde, dokáže zanechat na zádech zřetelné stopy po vykonaném trestu.

Klady

Zápory

Ostřejší rány Vhodné pro zkušenější dominantní ruce
Typický zvuk, při kterém stydne krev v žilách
Jasný dominantní symbol
Intenzivní rány na kůži
Identifikovatelné následky po výprasku
Aktuální ceny a produkty k objednání si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshopp.cz MHsexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshop.cz Spoutaná.cz

Spolupracujeme: