Podtlakové pumpy jsou pro mnohé muže neprobádaným segmentem erotických hraček, ale mnozí na ně nedají ani dopustit. Jsou to malí pomocníčci, kteří ozvláštní sex (díky větší citlivosti penisu) a mohou také pomoci i s jeho prokrvením (pumpují krev do něj – a můžete to jasně regulovat).

A nakonec také pro mnohé muže je to prostředek pro lepší a delší výdrž v sexu. Na tato tvrzení jsme se podívali už v jednotlivých recenzí vakuových pumpiček pro pány, takže dnes pro vás máme „jen“ výběr těch nejlepších kousků.

Jak jsme vybírali TOP podtlakové pánské pumpy za rok 2023?

V základu jsme šli po těch pumpách, se kterými jsme měli sami vlastní zkušenosti – dříve jsme je už testovali. Nemá smysl vám předkládat nesmysly o produktech, které jsme v životě neviděli (a ani nezkoušeli). Takže je to výběr z našich redakčních testů a recenzí za posledních cca 7 let co jsme v oboru dospěláckých hraček.

Co jsme na nich hodnotili:

  1. materiály (jak jsou materiály zdravotně nezávadné, kvalitně zpracované, …),
  2. funkce (aneb čím se liší od konkurence, umí něco lépe, ….),
  3. síla podtlaku (jak má podtlak efekt na naši erekci),
  4. regulace podltaku (jednoduchost/rychlost regulace podtlaku pumpy),
  5. cenu (není pro nás prioritní, ale je dobré ji zohlednit),
  6. a zábavnost (neboli jestli nám hračka neleží jen v šuplíku, ale reálně ji používáme).

Proč věřit našemu žebříčku

Našim testům a porovnávacím recenzím můžete věřit, protože my jsme dané produkty opravdu měli v rukou (a nejenom tam). Z rozbalování máme vždy fotky a videa a naše recenze jsou jako málokteré na českém internetu autentické a pravdivé. Produkty jsme testovali vždy několik týdnů a můžeme je díky tomu i porovnat a najít mezi nimi ty nejkvalitnější kousky. Takové, které by si každý muž měl pořídit – a věřte, že námi doporučené vakuovky nebudou odpočívat v šuplíku, ale budete je rádi pravidelně používat.

TOP 5 vakuových pump pro muže na lepší erekci

#FotkaDruhCo umíMateriálSílaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Bathmate HerculesBathmate HerculesVodní podtlaková pumpa, která pevně dosedne na kořen a díky vodě uvnitř lépe rozloží podtlak na penis a tím umocní efekt.PMMA (plexisklo), ABS plast, silikon8/10Recenze2000 Kč
2.BOOM Maxman / SmartElektrická podltaková pumpa díky motorku ulehčí pumpování a také přesně zastaví na požadovaném podtlaku - jednodušší a rychlejší než klasika.ABS plast, silikon9/10Recenze1700 Kč
3.Boom Master pumpaBoom MasterNejsilnější pumpa klasické konstrukce - k tomu má výměnné koncovky, takže na jednu pumpu můžete dráždit bradavky či po dokopení i vagínu, prsa, ..ABS plast, silikon8/10Recenze1200 Kč
4.Boom Maximum pumpička vakuováBoom MaximumKromě přesné rukojeti, díky které dobře regulujete tlak a vypouštění, máte v balení i sadu škrtících kroužků pro ještě lepší a delší efekt na erekci při sexu.ABS plast, silikon8/10Recenze600 Kč
5.XL Sucker vakuovkaXL SuckerJednoduchá, ale funkční a levnější pumpa nejenom pro muže s větší velikostí penisu - proto XL velikost tubusu sedne opravdu všem.ABS plast, silikon7/10Recenze1100 Kč

Zde už máme pro vás vypsaných 5 za nás nejlepších podtlakových pump pro muže, které jsme sami testovali (nečekaně na pánských zástupcích redakce). Dobrovolníků bylo mnoho, takže o výsledky nebyla nouze.

Bathmate Hercules

Za nás jasný, ale velmi netradiční vítěz. Namísto klasického vzduchu jako běžné vakuové pumpy, pracuje Bathmate u všech svých produktů s vodou = je to tedy vodní vakuovka. Voda dle všeho napomáhá rovnoměrnějšímu rozložení podtlaku na samotný penis a tím ještě zvyšuje výkon samotné pumpy.

Klady

Zápory

Kvalitní provedení Nutnost používat s vodou – limituje vás to na určité prostředí
Jednoduchost použití Možná těsnost, pokud máte větší penis
Podtlakový efekt na erekci Vyšší váha
Měrka na boku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM Maxman

Jediný zástupce elektrických vakuových pump (možná, že je na českém trhu i jediná). Nemusíte řešit ruční pumpování přes balonek, stačí přes tlačítko přesně regulovat tlak a motorek se o vše postará. Nově se na trh dostala i verze Plus, která doplnila původní model a ta nabízí k tomu ještě příjemnější dosednutí na kořen penisu. Za nás jasný trhák pro nejbližší měsíce.

Klady

Zápory

Síla sání Prostě nemám
USB nabíjení
S jemností i na varlata
V balení i umělá vagína
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM LuvPump Vacuum Master

U této vakuové pumpy oceňujeme hlavně pákový podtlakový mechanismus – jednou rukou jasně a přesně regulujete podlak na penisu. Díky univerzální koncovce se dá podtlaková pumpa využít i s doplňkovými baňkami – v balení jsou 2 na bradavky, dají se dokoupit i na vagínu, prsa, … můžete je libovolně měnit a přitom máte jen jedno pumpovací těleso = úspora místa a více zábavy za jedny peníze.

Klady

Zápory

Velké množství příslušenství Zpočátku nepohodlné ovládání
Cena Zpracování některých součástí nepůsobí úplně dobře
Mechanismus pro udržení podtlaku po odpojení pumpy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM LuvPump Maximum

Nenápadný, ale přesto velmi prodávaný kousek, u kterého oceníte jak dodané příslušenství (sadu škrtících kroužků, aplikační kuželík), ale i laškovní černou barvu. Samozřejmě podtlakový efekt na mužskou erekci je tu stále silný, regulace podtlaku je zde vyřešena ne balonkovým mechanismem, ale příjemnou rukojetí, která je za nás jednou z nejzajímavějších inovací v tomto segmentu.

Klady

Zápory

Snadná obsluha i údržba Absence informací, nebo naopak nejasné informace
Kvalitní odsávací aparát Nesnadná aplikace erekčního kroužku
Přívětivá cena
Jednoduchost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

XL Sucker

Klasický model, který má ale stále co nabídnout díky jednoduché konstrukci a funkčnosti. V jednoduchosti řečeno tu není nic, co by se mohlo rozbít a je to dostatečně kvalitní, aby to vydrželo stovky (ba snad i tisíce) použití. Je to jednodichá podltaková pumpa s velikostí tubusu XL, aby padla opravdu každému muži a pomohla mu s jeho erekcí.

Klady

Zápory

Lehké čištění Nemá gumovou planžetu
Příznivá cena
Výkon podtlaku
Měrka na boku
Průhledný plast (vidíte efekt na penis)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč právě tyto vakuovky vyhrály?

Jsou za nás nejzajímavějším průmětem vlastností: síly podtlaku, jejího ovládání, materiálů a ceny. Hodnotit vliv na erekci si dovolujeme přidat k hodnocení, protože i krátkodobý vliv podtlakové pumpy zlepšuje prokrvení a může pomoci s kvalitou.

Zvětšení penisu – trvalé či krátkodobé?

Zvětšení penisu samozřejmě není trvalé, to vám nezajistí žádný legální (a ani nelegální) produkt na českém či světovém trhu. Ale pro potřeby nejbližšího sexu (vakuová pumpa se dá skvěle použít jako předehra) jsou tyto kousky více než funkční a udělají oběma při sexu radost.

Větší citlivost – dle testování vždy

Zvětšení penisu je co se týče délky i jeho průměru díky napumpované krvi, takže pocitově to bude pro oba nový sex – a velmi intenzivní z našeho testování. Čím je totiž daná část těla více prokrvená (neplatí samozřejmě jen pro muže), je také více citlivá – takže sex si užijete jako nikdy. Nejsou to jen prázdné reklamní řeči, vyzkoušeli jsme to sami, máme fotky/videa z rozbalování a rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti z hrátek a testování.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: