Podtlakové pumpy jsou pro mnohé muže neprobádaným segmentem erotických hraček, ale mnozí na ně nedají ani dopustit. Jsou to malí pomocníčci, kteří ozvláštní sex (díky větší citlivosti penisu) a mohou také pomoci i s jeho prokrvením (pumpují krev do něj – a můžete to jasně regulovat).

A nakonec také pro mnohé muže je to prostředek pro lepší a delší výdrž v sexu. Na tato tvrzení jsme se podívali už v jednotlivých recenzí vakuových pumpiček pro pány, takže dnes pro vás máme „jen“ výběr těch nejlepších kousků.

Jak jsme vybírali TOP podtlakové pánské pumpy za rok 2024?

V základu jsme šli po těch pumpách, se kterými jsme měli sami vlastní zkušenosti – dříve jsme je už testovali. Nemá smysl vám předkládat nesmysly o produktech, které jsme v životě neviděli (a ani nezkoušeli). Takže je to výběr z našich redakčních testů a recenzí za posledních cca 7 let co jsme v oboru dospěláckých hraček.

Co jsme na nich hodnotili:

  1. materiály (jak jsou materiály zdravotně nezávadné, kvalitně zpracované, …),
  2. funkce (aneb čím se liší od konkurence, umí něco lépe, ….),
  3. síla podtlaku (jak má podtlak efekt na naši erekci),
  4. regulace podltaku (jednoduchost/rychlost regulace podtlaku pumpy),
  5. cenu (není pro nás prioritní, ale je dobré ji zohlednit),
  6. a zábavnost (neboli jestli nám hračka neleží jen v šuplíku, ale reálně ji používáme).

Proč věřit našemu žebříčku

Našim testům a porovnávacím recenzím můžete věřit, protože my jsme dané produkty opravdu měli v rukou (a nejenom tam). Z rozbalování máme vždy fotky a videa a naše recenze jsou jako málokteré na českém internetu autentické a pravdivé. Produkty jsme testovali vždy několik týdnů a můžeme je díky tomu i porovnat a najít mezi nimi ty nejkvalitnější kousky. Takové, které by si každý muž měl pořídit – a věřte, že námi doporučené vakuovky nebudou odpočívat v šuplíku, ale budete je rádi pravidelně používat.

Lascivní podcast – díl o pumpách od Petra a Aly:

TOP 5 vakuových pump pro muže na lepší erekci

#FotkaDruhCo umíMateriálSílaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Bathmate HerculesBathmate HerculesVodní podtlaková pumpa, která pevně dosedne na kořen a díky vodě uvnitř lépe rozloží podtlak na penis a tím umocní efekt.PMMA (plexisklo), ABS plast, silikon8/10Recenze2000 Kč
2.BOOM Maxman / SmartElektrická podltaková pumpa díky motorku ulehčí pumpování a také přesně zastaví na požadovaném podtlaku – jednodušší a rychlejší než klasika.ABS plast, silikon9/10Recenze1700 Kč
3.Boom Master pumpaBoom MasterNejsilnější pumpa klasické konstrukce – k tomu má výměnné koncovky, takže na jednu pumpu můžete dráždit bradavky či po dokopení i vagínu, prsa, ..ABS plast, silikon8/10Recenze1200 Kč
4.Boom Maximum pumpička vakuováBoom MaximumKromě přesné rukojeti, díky které dobře regulujete tlak a vypouštění, máte v balení i sadu škrtících kroužků pro ještě lepší a delší efekt na erekci při sexu.ABS plast, silikon8/10Recenze600 Kč
5.XL Sucker vakuovkaXL SuckerJednoduchá, ale funkční a levnější pumpa nejenom pro muže s větší velikostí penisu – proto XL velikost tubusu sedne opravdu všem.ABS plast, silikon7/10Recenze1100 Kč

Zde už máme pro vás vypsaných 5 za nás nejlepších podtlakových pump pro muže, které jsme sami testovali (nečekaně na pánských zástupcích redakce). Dobrovolníků bylo mnoho, takže o výsledky nebyla nouze.

Bathmate Hercules

Za nás jasný, ale velmi netradiční vítěz. Namísto klasického vzduchu jako běžné vakuové pumpy, pracuje Bathmate u všech svých produktů s vodou = je to tedy vodní vakuovka. Voda dle všeho napomáhá rovnoměrnějšímu rozložení podtlaku na samotný penis a tím ještě zvyšuje výkon samotné pumpy.

Klady

Zápory

Kvalitní provedení Nutnost používat s vodou – limituje vás to na určité prostředí
Jednoduchost použití Možná těsnost, pokud máte větší penis
Podtlakový efekt na erekci Vyšší váha
Měrka na boku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM Maxman

Jediný zástupce elektrických vakuových pump (možná, že je na českém trhu i jediná). Nemusíte řešit ruční pumpování přes balonek, stačí přes tlačítko přesně regulovat tlak a motorek se o vše postará. Nově se na trh dostala i verze Plus, která doplnila původní model a ta nabízí k tomu ještě příjemnější dosednutí na kořen penisu. Za nás jasný trhák pro nejbližší měsíce.

Klady

Zápory

Síla sání Prostě nemám
USB nabíjení
S jemností i na varlata
V balení i umělá vagína
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM LuvPump Vacuum Master

U této vakuové pumpy oceňujeme hlavně pákový podtlakový mechanismus – jednou rukou jasně a přesně regulujete podlak na penisu. Díky univerzální koncovce se dá podtlaková pumpa využít i s doplňkovými baňkami – v balení jsou 2 na bradavky, dají se dokoupit i na vagínu, prsa, … můžete je libovolně měnit a přitom máte jen jedno pumpovací těleso = úspora místa a více zábavy za jedny peníze.

Klady

Zápory

Velké množství příslušenství Zpočátku nepohodlné ovládání
Cena Zpracování některých součástí nepůsobí úplně dobře
Mechanismus pro udržení podtlaku po odpojení pumpy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM LuvPump Maximum

Nenápadný, ale přesto velmi prodávaný kousek, u kterého oceníte jak dodané příslušenství (sadu škrtících kroužků, aplikační kuželík), ale i laškovní černou barvu. Samozřejmě podtlakový efekt na mužskou erekci je tu stále silný, regulace podtlaku je zde vyřešena ne balonkovým mechanismem, ale příjemnou rukojetí, která je za nás jednou z nejzajímavějších inovací v tomto segmentu.

Klady

Zápory

Snadná obsluha i údržba Absence informací, nebo naopak nejasné informace
Kvalitní odsávací aparát Nesnadná aplikace erekčního kroužku
Přívětivá cena
Jednoduchost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

XL Sucker

Klasický model, který má ale stále co nabídnout díky jednoduché konstrukci a funkčnosti. V jednoduchosti řečeno tu není nic, co by se mohlo rozbít a je to dostatečně kvalitní, aby to vydrželo stovky (ba snad i tisíce) použití. Je to jednodichá podltaková pumpa s velikostí tubusu XL, aby padla opravdu každému muži a pomohla mu s jeho erekcí.

Klady

Zápory

Lehké čištění Nemá gumovou planžetu
Příznivá cena
Výkon podtlaku
Měrka na boku
Průhledný plast (vidíte efekt na penis)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč právě tyto vakuovky vyhrály?

Jsou za nás nejzajímavějším průmětem vlastností: síly podtlaku, jejího ovládání, materiálů a ceny. Hodnotit vliv na erekci si dovolujeme přidat k hodnocení, protože i krátkodobý vliv podtlakové pumpy zlepšuje prokrvení a může pomoci s kvalitou.

Zvětšení penisu – trvalé či krátkodobé?

Zvětšení penisu samozřejmě není trvalé, to vám nezajistí žádný legální (a ani nelegální) produkt na českém či světovém trhu. Ale pro potřeby nejbližšího sexu (vakuová pumpa se dá skvěle použít jako předehra) jsou tyto kousky více než funkční a udělají oběma při sexu radost.

Větší citlivost – dle testování vždy

Zvětšení penisu je co se týče délky i jeho průměru díky napumpované krvi, takže pocitově to bude pro oba nový sex – a velmi intenzivní z našeho testování. Čím je totiž daná část těla více prokrvená (neplatí samozřejmě jen pro muže), je také více citlivá – takže sex si užijete jako nikdy. Nejsou to jen prázdné reklamní řeči, vyzkoušeli jsme to sami, máme fotky/videa z rozbalování a rádi se s vámi podělíme o své zkušenosti z hrátek a testování.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 12 názorů

Ahoj, jaké jsou hlavní výhody používání vakuových pánských pump? Díky za radu či nasměrování, jestli je pro mě vhodná :))

Ahoj Pavle, vakuové pánské pumpy mohou přinést několik výhod. Patří sem zlepšení erekce, zvýšení citlivosti a pocitů při sexu, a v některých případech i dočasné zvětšení penisu. Vakuové pumpy mohou také poskytnout úlevu mužům s erektilní dysfunkcí, protože stimulují průtok krve do penisu. Děkuji za váš dotaz.

Dobrý den, jaké jsou rozdíly mezi manuálními a elektrickými vakuovými pumpami? Děkuji za informace.

Dobrý den Jiří, hlavní rozdíl mezi manuálními a elektrickými pumpami spočívá v způsobu, jakým vytvářejí vakuum. Manuální vyžadují ruční ovládání, zatímco elektrické pumpy vytvářejí vakuum automaticky.

Elektrické pumpy mohou být považovány za pohodlnější, ale mohou být také dražší. Děkuji za váš dotaz.

Zdravím, jak často bych měl používat vakuovou pumpu pro optimální výsledky? Děkuji za radu.

Zdravím Lukáše, pro optimální výsledky se doporučuje používat vakuovou pumpu pravidelně, ale s mírou. Výrobci často doporučují používat pumpu několikrát týdně, obvykle ne déle než 15-30 minut za sezení. Důležité je také sledovat své pocity a nepřetěžovat penis nadměrným používáním. Děkuji za váš dotaz.

Ahoj, jaký typ lubrikantu bych měl používat s vakuovou pumpou? Děkuji za doporučení.

Ahoj Václave,

doporučuje se používat vodou ředitelný lubrikant s vakuovými pumpami.

Tyto lubrikanty jsou kompatibilní s většinou materiálů použitých při výrobě pump a snadno se čistí. Děkuji za váš dotaz.

Dobrý den, jaký materiál je nejlepší pro těsnění hrdla u podtlakovky, aby dobře držela při pumpování? Děkuji za odpověď.

Dobrý den Martine, nejlepší materiál pro těsnění vakuové pumpy je obvykle silikon nebo TPE (termoplastický elastomer).

Tyto materiály jsou měkké, pružné a poskytují pohodlné a těsné přilnutí k tělu. Děkuji za váš dotaz.

Ahoj, jak se správně čistí vakuová pumpa po použití? Děkuji za rady.

Ahoj Radku,

po použití pumpy ji důkladně očistěte teplou vodou a jemným mýdlem.

Ujistěte se, že očistíte veškeré části pumpy, zejména těsnění a válec.

Poté nechte pumpu vzdušně uschnout před dalším uložením. Děkuji za váš dotaz.

Zdravím, jaký je nejlepší způsob, jak zjistit správnou velikost vakuové pumpy pro můj penis? Děkuji za nápovědu.

Zdravím též,

při výběru správné velikosti vakuové pumpy je důležité zohlednit délku a šířku vašeho penisu.

Většina výrobců poskytuje tabulky s velikostmi, které vám mohou pomoci zvolit správnou velikost válcové komory.

Důležité je, aby komora byla dostatečně dlouhá a široká, aby poskytla dostatek prostoru pro růst, ale zároveň nebyla příliš velká, aby nedocházelo ke ztrátě vaku. Děkuji za váš dotaz.

Dobrý den, je možné používat podtlakovou pumpu, pokud mám předchozí zdravotní problémy s penisem, jako je Peyronieho choroba? Děkuji za informace.

Dobrý den Tomáši, před použitím pumpy u mužů s Peyronieho chorobou nebo jinými zdravotními problémy s penisem je důležité konzultovat situaci s lékařem. V některých případech mohou vakuové pumpy pomoci zlepšit erekci a průtok krve, ale mohou také způsobit obtíže – takže určitě nejdříve navštivte sv=ho ošetřujícího doktora. :)) Se zdravím není radno si zahrávat.

Ahoj, je používání vakuových pump bezpečné pro muže s kardiovaskulárními problémy? Děkuji za odpověď.

Ahoj Michale, pokud máte kardiovaskulární problémy, je důležité se před použitím pumpy poradit se svým lékařem. Lékař vám může poskytnout individuální doporučení na základě vašeho zdravotního stavu a zvážit potenciální rizika a výhody tréninku s pumpou na erekci. Děkuji za váš dotaz.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi vakuovými pumpami a penisovými extenzory ala protahovači typu Andromedical Androextender, ProExtender, Golden Miracle Extender? Děkuji za vysvětlení.

Dobrý den Františku, pumpy a penisové extenzory jsou dvě různé metody zvětšení penisu.

Vakuové pumpy pracují na principu vytváření vakua kolem penisu, což způsobuje zvýšení průtoku krve a dočasné zvětšení penisu.

Penisové extenzory na druhou stranu používají trakční sílu k postupnému protahování penisu, což může vést k trvalému zvětšení penisu.

Děkuji za váš dotaz.

Zdravím, jak dlouho trvá, než se projeví výsledky používání vakuové pumpy? Děkuji za informace.

Zdravím Davide,

výsledky používání vakuové pumpy se mohou lišit od jednotlivce k jednotlivci.

Někteří muži mohou zaznamenat dočasné zvětšení penisu téměř okamžitě po použití pumpy, zatímco u jiných může trvat několik týdnů pravidelného používání, než se projeví zlepšení erekce a citlivosti. Je důležité mít trpělivost a pravidelně používat pumpu podle doporučení výrobce.

Ahoj, je možné používat vakuovku společně s jinými sexuálními hračkami, jako jsou kroužky na penis nebo stimulátory prostaty? Děkuji za odpověď.

hoj Roberte, vakuové pumpy mohou být kombinovány s jinými sexuálními hračkami, jako jsou kroužky na penis nebo stimulátory prostaty, avšak s opatrností.

Například kroužky na penis mohou být použity po aplikaci pumpy, aby pomohly udržet erekci déle. Stimulátory prostaty mohou být použity současně s pumpou pro intenzivnější zážitky, ale je důležité postupovat opatrně a sledovat své pocity, abyste předešli nadměrnému tlaku nebo nepohodlí. Děkuji za váš dotaz.

Spolupracujeme: