Vakuovou pumpu (třeba model Bathmate) znají nejspíše ti pánové, kteří mají problém dosáhnout erekce „vlastními silami“. ro vás jsem si připravil recenzi větší vakuové pumpy XL Sucker, která má příjemnou gumovou vložku s dráždivými výstupky. Je otázkou, jestli výstupky jsou vůbec cítit při použití. Předem říkám, že ne. Jsou spíše na okrasu, ale praktický účel jsem nenašel.

Vakuová pumpa ve velikosti XL na rozbalovacím videu:

Čirý plastový tubus, průhledná gumová výstelka a průhledná podtlaková hadička s pumpičkou – to vše najdete v balení. Na trhu je ještě černá verze vakuové pumpy a hádejte – je také průhledná. Nejspíše abyste viděli výsledek vašeho snažení přímo při pumpování krve do penisu.

Je zvláštní, že spodek pumpy neobsahuje gumovou planžetu, kterou většinou mají pumpy. Podtlaku tedy dosáhnete pouze tím, že spodní hranu přitisknete těsně k tělu a začnete pumpovat. Pumpička je klasická, ničím se neliší od ostatních vakuových pump.

Samozřejmě nechybí ani výpustný ventil, který můžete rychle stisknout a vpustit vzduch do válce, nebo pomalou upouštět pomalým stiskem.

Koupili bychom si pro sebe tuto pánskou pumpu?

Oceňuji možnost lehce odstranit podtlakovou hadičku a samotný tubus opláchnout vodou. Gumová výstelka jde také odejmout, ale nejspíše se vám nepodaří ji dostat zpátky – její povrch je trochu lepivý, takže by se vzpouzela. Podobný problém jsem měl při zavádění penisu. Vyřešil jsem ho až s trochou lubrikačního gelu. Poté jsem lehce vklouznul a mohlo se začít testovat.

Předem podotýkám, že jsem nikdy vakuovou pumpu nepoužíval – nebylo potřeba (ani teď není). Začal jsem pomalu pumpovat a sledoval jsem výsledek. Penis se lehce zvětšil a žalud více zbrunátněl (nejspíše větším množstvím krve). Podtlak tedy fungoval, přestože jsem čekal větší „zázrak“. Tlačítkem jsem upustil „sání“ a vzal jsem svého „macíka“ do ruky. Prakticky stále stejný, jen lehounce více citlivý.

Pro zdravého muže, který nemá problém s erekcí je vakuová pumpa asi zbytečnou hračkou. Ale když vám prostě „nechce stát“, tak silou podtlaku ho „postaví“. Sílu totiž vakuová pumpa XL Sucker rozhodně má. Zkoušel jsem ji až na hranici únosnosti (bolesti) a věřím, že někteří by zašli i dál.

Klady

 •  

  Lehké čištění

 •  

  Příznivá cena

 •  

  Výkon podtlaku

 •  

  Měrka na boku

 •  

  Průhledný plast (vidíte efekt na penis)

Zápory

 •  

  Nemá gumovou planžetu

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU