Nedalo nám to a v přesexovaném světě jsme si chtěli odpočinout od neustálého řádění – tak jsme se dobrovolně nechali zamknout do pásů cudnosti. Jaké to je? Jaké existují na trhu kousky? A které jsou za pánské členy (přeci jenom testujeme pánské pásy) v České republice nejlepší? To si projdeme v tomto souhrnném testovacím článku. A vezmeme to pěkně prakticky, protože přesně tak jsme k testování i sami přistupovali.

Je paradoxem, že klasické erotické hračky mají přinést maximum prožitků, potěchu a komfort, ale pásy cudnosti to mají opačně. Mají fungovat tak, aby znepříjemňovaly erekci, ideálně jí rovnou zabraňovali a moc samotných prožitků z klícky si neužijete.

Naopak díky ní se ve vás neustále hromadí (nejen) neskutečná nadrženost a chuť udělat cokoliv, abyste se jí aspoň na chvíli zbavili.

Což je přesně situace, které mohou zneužívat vaše protějšky = však i proto jste nejspíše takovou klícku dostali. Abyste se více věnovali svému protějšku, protože jestli je nošení pásu cudnosti nějaké, tak nesobecké.

Po nasazení se muži hned více snaží své partnerce/partnerovi více věnovat = třeba díky doufání (ha planém), že ho propustíte a dovolíte mu udělat se. Pro mnohé se ale stav neustálého nadržení stává tak fascinující, že i po výstřiku se nechají dobrovolně zpět zamknout, aby si ta fyzická/psychická muka zažívali zas a znovu.

Nebo nemají na výběr a výstřik sice probehne, ale je od Paní zruinovaný, nebo pod dohledem.

Jak jsme vybírali ty nejlepší pásy cudnosti pro rok 2023?

Sami jsme je na sobě zkoušeli, testovali jak dlouho v nich vydržíme, jaké jsou na nošení, … prostě jsme si sami prožili (a někteří v redakci stále prožíváme) jaké je to zbavit se svého mužství a muset se eroticky směřovat k něčemu jinému, než je klasický výstřik semene po masturbaci či při sexu.

Bylo i interní podmínkou, aby se finální texty článků (tento není výjimkou) psaly pod vlivem zamčení, takže se nasazeným pásem. Aby se neustále přinášel čtenářům a podporovatelům tohoto magazínu ten hlavní pocit, který to pro zamčeného muže je. Jednotlivé produkty jsme probírali i s protějšky z našich lascivních rozhovorů, kteří se věnují především tématům femdom, a FLR, které právě úzce souvisí s trestáním mužů a zamykáním jejich nezbedných penisů do klecí a klícek.

Proč vlastně věřit našemu žebříčku

Všechny naše recenze, testy a porovnávací souhrnné články (jako tento) stojí jen na produktech a pomůckách, které jsme sami na sobě testovali. Důkazem jsou u jednotlivých recenzí redakční fotky s naším vodoznakem, videa z rozbalování produktů na našem Youtube kanálu i to, že na trhu působíme od roku 2010. Takže důvěryhodnost a konzistentnost v oboru máme. Za výsledky své práce se nestydíme, takže u mnohých recenzí jsou fotky tzv. in natura, takže nahé ve stylu 18+.

Při výběru jsme brali v potaz:

Oceňovali jsme na klíckách:

  1. ne/pohodlnost nošení,
  2. ne/možnost masturbace,
  3. jak ne/lehce se dají sundat a tedy podvádět,
  4. z jakých materiálů jsou vyrobené,
  5. jestli umožňují doplnit znepříjemňující prkvy (POI, elektrosex, dilatátor, piersing, …)
  6. a v neposlední řadě cenovku.

To jsou naše hlavní metody a nároky, které jsme kladli na námi testované „chastity belts“ (neboli jak se v angličtině tyto produkty souhrnně pojmenovávají).

Tabulka TOP 5 nejoblíbenějších klícek na penis pro 2023

#FotkaDruhJaký jeKladyRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Womanizer W500 ProCB6000sLegendární klasika, která se v mnoha obměnách vyrábí a nosí v pánských kalhotech i dnes. Průhledný plast, více průměrů oček a pevnost.ABS plastRecenze800 Kč
2.Mystim pás cudnosti Public elektrosexMystim Pubic Enemy No 1Moderní plastový pás, který kromě delšího nošení umožňuje připojení elektrostimulace, která dokáže řádně znepříjemnit nasazení. ABS plastRecenze2500 Kč
3.Zado pás cudnostiZado koženýVýrazný celokožený pás, který pojme nejen penis a varlata, ale drží přes boky a zadek, takže snižuje šanci na únik a je intenzivní přinošení.KůžeRecenze1900 Kč
4.Satisfyer Pro 4 CouplesSpiderwire Letitá klasika, která nestárne a nedá se zničit. Celokovová klícka s podélnými liniemi, který rozhodně v kalhotech ucítíte.Nerezová ocelRecenze1400 Kč
5. Mancage 2Mancage model 6Lehčí, modernější a větrající klec z průhledného plastu, abyste na ochablý penis dobře viděli. Má více oček na zamčení, takže je univerzálnější.ABS plastRecenze1100 Kč

Konkrétní žebříček nejkvalitnějších mužských pásů

Mystim Pubic Enemy Number 1

Klady

Zápory

Kvalita Součástí by mohl být elektrostimulátor
Krásné balení Občas plast zavrže
Možnost elektrostimulace Ne zrovna nejlevnější
Pohodlné nošení
Jednoduché nasazení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Zado celobederní pás z kůže

Klady

Zápory

Robustní zpracování Jen 1 velikost (M-XL)
Kůže i pěnovka přilnou na tělo
Vhodný i pro delší nošení
Vypadá reprezentativně pro suba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Plastový průhledný pás CB6000s

Klady

Zápory

Lehký materiál Spíše pro menší penis (v ztopořeném stavu mám cca 17 cm / 3,5 cm)
Netlačí jako kovový pás Z plastu se lehčeji dostanete (tedy jedině pilou u svého nádobíčka), …
6 kroužků v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Ocelová klícka Spiderwire

Klady

Zápory

Nerezová ocel Vyšší váha
Možnost dokoupit více průměrů oček
Opravdu nedobytné zamknutí
Bytelné zpracování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Plastová průhledná klec Mancage Model 6

Klady

Zápory

Intenzivní obejmutí varlat a penisu Složitější čistění
Diskrétní vzhled Zbytečně velké
Snadnost sestavení
Více velikostí objímek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Jaké další klece chceme testovat?

Aktuálně je v testování švýcarský model Holytrainer V4 (měl by to být diamant mezi pásy) a černá Cobra, která si získává čím dál větší oblíbenost. Nebo máte tipy na další zajímavé klícky, které jsou dostupné na českém trhu? Napište si o recenzi a porovnání s těmi stávajícími do komentářů.

Další, které se mohou v testech objevit: Aircage, Colorbird, Captor, Evotion, CB3000, UCB-8000, Lockdown, Microcage, Prisontrainer, BON4, Minispider, Prisonbird, Alcatraz a Birdlocked.

A stejně tak naší pozornosti neujdou doplňky pro klícky – typu POI, Guardian, KSD, Kali’s Teeth Bracelet (aka KTB) a další.

Čím si tyto konkrétní modely získaly naši přízeň?

Získaly si ná s tím, že v praxi fungují. Opravdu znepříjemňují či vyloženě znemožňují mužskou erekci se plně projevit. Také nejdou většinou tak snadno sundat či řekněme podvádět (což by se stejně pokazilo psychologickou rovinu FemDom hrátek a zamčení), takže penis prostě musí zůstat bez klasické ejakulace. To samozřejmě fandové extrémních a netradičních hrátek budou hejtit, protože dá se stříkat i bez erekce.

Neboli i zamčený muž v klícce (je jedno jaké) dokáže stříkat.

Pokud nejde o opravdu týdenní/měsíční zamčení, kdy penis a hlava muže je opravdu mimo a vlastně neustále z žaludu proudí vzrušené dávky preejakulátu, tak musí být nějaký externí vliv. Ať už silné vibrace (třeba z naší milované masážní hlavice – via recenze), nebo například masáž/stimulace prostaty = ta má za následek při správném použití také výstřik sperma, byť ale ne s příjemným orgasmem.

Ale rozhodně vás uvolní v praxi. Pro mnohé sisinky (viz slovníček) je jen tento orgasmus jediný, který je jim jejich Paní či Dominou dovolený. Protože už jsou jen zamčené a feminizované k obrazu svého protějšku…

Takové zástupce (či zástupkyně – chcete-li být ne/genderově korektní) v redakci ještě nemáme, ale rádi bychom někoho takového do testerského týmu zařadili.

Každopádně využití klícky pro mužskou chloubu je mnohé – od lákavé předehry a dráždění, po třeba měsíční Locktober pod dohledem, nebo dlouhodobou cudnost, která je v mnoha manželských párech v České republice, také zajímavou cestou. Každý si zde najde to své, a proto i tyto srovnávací články za nás mají smysl. Aby všem z finálních uživatelů pomohla se vyznat na trhu konkrétních hraček a najít tu správnou pro sebe. Protože každému sedne trochu něco jiného

Image by KeyholdingOnlineUK from Pixabay

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Za me bych se primlouval za recenzi na Captor (KHD X3)a hlavne jeho naslednika (KHD X3s) https://www.shapeways.com/shops/pedro69?section=KHD+X3s+TUBE+ESPRESSO&sort= , ktery se jeste neprodava na Ali . Zacinali jsme na CB 6000s (stredoveke muceni pri erekci), pak tu byl delsi doby HolyTrainer 4 (pres zakrouceny krouzek po delsi dobe a pohybu vypadava varle) a ted musim byt v Captoru (drzi na miste jak prilepeny). Protoze mam volnejsi koule, tak mi drzi jen tento styl, ktery natahuje koule. Cobra vubec nefunguje, velmi snadno lze vyndat a zasunout zpet, coz u HT a C nejde a zena to hned pozna … . Prip. by me zajimalo co pouzit s PA … .

Zdravíme, děkujem eza tip pro další testy – souhlasíme, výběr klícky je hodně individuální vůči fyziognomii nositele, neboli každému sedne přesně (kór pro delší nošení = nebo pernamenentí cudnost?) jiná. 🙂

Spolupracujeme: