Nedalo nám to a v přesexovaném světě jsme si chtěli odpočinout od neustálého řádění – tak jsme se dobrovolně nechali zamknout do pásů cudnosti. Jaké to je? Jaké existují na trhu kousky? A které jsou za pánské členy (přeci jenom testujeme pánské pásy) v České republice nejlepší? To si projdeme v tomto souhrnném testovacím článku. A vezmeme to pěkně prakticky, protože přesně tak jsme k testování i sami přistupovali.

Je paradoxem, že klasické erotické hračky mají přinést maximum prožitků, potěchu a komfort, ale pásy cudnosti to mají opačně. Mají fungovat tak, aby znepříjemňovaly erekci, ideálně jí rovnou zabraňovali a moc samotných prožitků z klícky si neužijete.

Naopak díky ní se ve vás neustále hromadí (nejen) neskutečná nadrženost a chuť udělat cokoliv, abyste se jí aspoň na chvíli zbavili.

Což je přesně situace, které mohou zneužívat vaše protějšky = však i proto jste nejspíše takovou klícku dostali. Abyste se více věnovali svému protějšku, protože jestli je nošení pásu cudnosti nějaké, tak nesobecké.

Po nasazení se muži hned více snaží své partnerce/partnerovi více věnovat = třeba díky doufání (ha planém), že ho propustíte a dovolíte mu udělat se. Pro mnohé se ale stav neustálého nadržení stává tak fascinující, že i po výstřiku se nechají dobrovolně zpět zamknout, aby si ta fyzická/psychická muka zažívali zas a znovu.

Nebo nemají na výběr a výstřik sice probehne, ale je od Paní zruinovaný, nebo pod dohledem.

Jak jsme vybírali ty nejlepší pásy cudnosti pro rok 2021?

Sami jsme je na sobě zkoušeli, testovali jak dlouho v nich vydržíme, jaké jsou na nošení, … prostě jsme si sami prožili (a někteří v redakci stále prožíváme) jaké je to zbavit se svého mužství a muset se eroticky směřovat k něčemu jinému, než je klasický výstřik semene po masturbaci či při sexu.

Bylo i interní podmínkou, aby se finální texty článků (tento není výjimkou) psaly pod vlivem zamčení, takže se nasazeným pásem. Aby se neustále přinášel čtenářům a podporovatelům tohoto magazínu ten hlavní pocit, který to pro zamčeného muže je. Jednotlivé produkty jsme probírali i s protějšky z našich lascivních rozhovorů, kteří se věnují především tématům femdom, a FLR, které právě úzce souvisí s trestáním mužů a zamykáním jejich nezbedných penisů do klecí a klícek.

Proč vlastně věřit našemu žebříčku

Všechny naše recenze, testy a porovnávací souhrnné články (jako tento) stojí jen na produktech a pomůckách, které jsme sami na sobě testovali. Důkazem jsou u jednotlivých recenzí redakční fotky s naším vodoznakem, videa z rozbalování produktů na našem Youtube kanálu i to, že na trhu působíme od roku 2010. Takže důvěryhodnost a konzistentnost v oboru máme. Za výsledky své práce se nestydíme, takže u mnohých recenzí jsou fotky tzv. in natura, takže nahé ve stylu 18+.

Při výběru jsme brali v potaz:

Oceňovali jsme na klíckách:

 1. ne/pohodlnost nošení,
 2. ne/možnost masturbace,
 3. jak ne/lehce se dají sundat a tedy podvádět,
 4. z jakých materiálů jsou vyrobené,
 5. jestli umožňují doplnit znepříjemňující prkvy (POI, elektrosex, dilatátor, piersing, …)
 6. a v neposlední řadě cenovku.

To jsou naše hlavní metody a nároky, které jsme kladli na námi testované „chastity belts“ (neboli jak se v angličtině tyto produkty souhrnně pojmenovávají).

Tabulka TOP 5 nejoblíbenějších klícek na penis pro 2021

#FotkaDruhJaký jeKladyKladyZáporyRecenzeKde koupit
1.Womanizer W500 ProCB6000sLegendární klasika, která se v mnoha obměnách vyrábí a nosí v pánských kalhotech i dnes. Průhledný plast, více průměrů oček a pevnost.ABS plast+ Lehký materiál
+ Netlačí jako kovový pás
+ 6 kroužků v balení
- Spíše pro menší penis (v ztopořeném stavu mám cca 17 cm / 3,5 cm)
- Z plastu se lehčeji dostanete (tedy jedině pilou u svého nádobíčka), …
Recenze
2.Mystim pás cudnosti Public elektrosexMystim Pubic Enemy No 1Moderní plastový pás, který kromě delšího nošení umožňuje připojení elektrostimulace, která dokáže řádně znepříjemnit nasazení. ABS plast+ Kvalita
+ Krásné balení
+ Možnost elektrostimulace
+ Pohodlné nošení
+ Jednoduché nasazení
- Součástí by mohl být elektrostimulátor
- Občas plast zavrže
- Ne zrovna nejlevnější
Recenze
3.Zado pás cudnostiZado koženýVýrazný celokožený pás, který pojme nejen penis a varlata, ale drží přes boky a zadek, takže snižuje šanci na únik a je intenzivní přinošení.Kůže+ Robustní zpracování
+ Kůže i pěnovka přilnou na tělo
+ Vhodný i pro delší nošení
+ Vypadá reprezentativně pro suba
- Jen 1 velikost (M-XL)Recenze
4.Satisfyer Pro 4 CouplesSpiderwire Letitá klasika, která nestárne a nedá se zničit. Celokovová klícka s podélnými liniemi, který rozhodně v kalhotech ucítíte.Nerezová ocel+ Nerezová ocel
+ Možnost dokoupit více průměrů oček
+ Opravdu nedobytné zamknutí
+ Bytelné zpracování
- Vyšší váhaRecenze
5. Mancage 2Mancage model 6Lehčí, modernější a větrající klec z průhledného plastu, abyste na ochablý penis dobře viděli. Má více oček na zamčení, takže je univerzálnější.ABS plast+ Intenzivní obejmutí varlat a penisu
+ Diskrétní vzhled
+ Snadnost sestavení
+ Více velikostí objímek
- Složitější čistění
- Zbytečně velké
Recenze

Konkrétní žebříček nejkvalitnějších mužských pásů

Mystim Pubic Enemy Number 1

Klady

 •  

  Kvalita

 •  

  Krásné balení

 •  

  Možnost elektrostimulace

 •  

  Pohodlné nošení

 •  

  Jednoduché nasazení

Zápory

 •  

  Součástí by mohl být elektrostimulátor

 •  

  Občas plast zavrže

 •  

  Ne zrovna nejlevnější

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Zado celobederní pás z kůže

Klady

 •  

  Robustní zpracování

 •  

  Kůže i pěnovka přilnou na tělo

 •  

  Vhodný i pro delší nošení

 •  

  Vypadá reprezentativně pro suba

Zápory

 •  

  Jen 1 velikost (M-XL)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Plastový průhledný pás CB6000s

Klady

 •  

  Lehký materiál

 •  

  Netlačí jako kovový pás

 •  

  6 kroužků v balení

Zápory

 •  

  Spíše pro menší penis (v ztopořeném stavu mám cca 17 cm / 3,5 cm)

 •  

  Z plastu se lehčeji dostanete (tedy jedině pilou u svého nádobíčka), …

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Ocelová klícka Spiderwire

Klady

 •  

  Nerezová ocel

 •  

  Možnost dokoupit více průměrů oček

 •  

  Opravdu nedobytné zamknutí

 •  

  Bytelné zpracování

Zápory

 •  

  Vyšší váha

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Plastová průhledná klec Mancage Model 6

Klady

 •  

  Intenzivní obejmutí varlat a penisu

 •  

  Diskrétní vzhled

 •  

  Snadnost sestavení

 •  

  Více velikostí objímek

Zápory

 •  

  Složitější čistění

 •  

  Zbytečně velké

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Jaké další klece chceme testovat?

Aktuálně je v testování švýcarský model Holytrainer V4 (měl by to být diamant mezi pásy) a černá Cobra, která si získává čím dál větší oblíbenost. Nebo máte tipy na další zajímavé klícky, které jsou dostupné na českém trhu? Napište si o recenzi a porovnání s těmi stávajícími do komentářů.

Další, které se mohou v testech objevit: Aircage, Colorbird, Captor, Evotion, CB3000, UCB-8000, Lockdown, Microcage, Prisontrainer, BON4, Minispider, Prisonbird, Alcatraz a Birdlocked.

A stejně tak naší pozornosti neujdou doplňky pro klícky – typu POI, Guardian, KSD, Kali’s Teeth Bracelet (aka KTB) a další.

Čím si tyto konkrétní modely získaly naši přízeň?

Získaly si ná s tím, že v praxi fungují. Opravdu znepříjemňují či vyloženě znemožňují mužskou erekci se plně projevit. Také nejdou většinou tak snadno sundat či řekněme podvádět (což by se stejně pokazilo psychologickou rovinu FemDom hrátek a zamčení), takže penis prostě musí zůstat bez klasické ejakulace. To samozřejmě fandové extrémních a netradičních hrátek budou hejtit, protože dá se stříkat i bez erekce.

Neboli i zamčený muž v klícce (je jedno jaké) dokáže stříkat.

Pokud nejde o opravdu týdenní/měsíční zamčení, kdy penis a hlava muže je opravdu mimo a vlastně neustále z žaludu proudí vzrušené dávky preejakulátu, tak musí být nějaký externí vliv. Ať už silné vibrace (třeba z naší milované masážní hlavice – via recenze), nebo například masáž/stimulace prostaty = ta má za následek při správném použití také výstřik sperma, byť ale ne s příjemným orgasmem.

Ale rozhodně vás uvolní v praxi. Pro mnohé sisinky (viz slovníček) je jen tento orgasmus jediný, který je jim jejich Paní či Dominou dovolený. Protože už jsou jen zamčené a feminizované k obrazu svého protějšku…

Takové zástupce (či zástupkyně – chcete-li být ne/genderově korektní) v redakci ještě nemáme, ale rádi bychom někoho takového do testerského týmu zařadili.

Každopádně využití klícky pro mužskou chloubu je mnohé – od lákavé předehry a dráždění, po třeba měsíční Locktober pod dohledem, nebo dlouhodobou cudnost, která je v mnoha manželských párech v České republice, také zajímavou cestou. Každý si zde najde to své, a proto i tyto srovnávací články za nás mají smysl. Aby všem z finálních uživatelů pomohla se vyznat na trhu konkrétních hraček a najít tu správnou pro sebe. Protože každému sedne trochu něco jiného

Image by KeyholdingOnlineUK from Pixabay