Nedalo nám to a v přesexovaném světě jsme si chtěli odpočinout od neustálého řádění – tak jsme se dobrovolně nechali zamknout do pásů cudnosti. Jaké to je? Jaké existují na trhu kousky?

A které jsou za pánské členy (přeci jenom testujeme pánské pásy) v České republice nejlepší? To si projdeme v tomto souhrnném testovacím článku. A vezmeme to pěkně prakticky, protože přesně tak jsme k testování i sami přistupovali.

Je paradoxem, že klasické erotické hračky mají přinést maximum prožitků, potěchu a komfort, ale pásy cudnosti to mají opačně. Mají fungovat tak, aby znepříjemňovaly erekci, ideálně jí rovnou zabraňovali a moc samotných prožitků z klícky si neužijete.

Odpíráním potěchy k větší rozkoši?

Naopak díky ní se ve vás neustále hromadí (nejen) neskutečná nadrženost a chuť udělat cokoliv, abyste se jí aspoň na chvíli zbavili.

Což je přesně situace, které mohou zneužívat vaše protějšky = však i proto jste nejspíše takovou klícku dostali. Abyste se více věnovali svému protějšku, protože jestli je nošení pásu cudnosti nějaké, tak nesobecké.

Lascivní podcast – partnerské povídání o zamykání mužů

Po nasazení se muži hned více snaží své partnerce/partnerovi více věnovat = třeba díky doufání (ha planém), že ho propustíte a dovolíte mu udělat se. Pro mnohé se ale stav neustálého nadržení stává tak fascinující, že i po výstřiku se nechají dobrovolně zpět zamknout, aby si ta fyzická/psychická muka zažívali zas a znovu.

Nebo nemají na výběr a výstřik sice probehne, ale je od Paní zruinovaný, nebo pod dohledem.

Jak jsme vybírali ty nejlepší pásy cudnosti pro rok 2024?

Sami jsme je na sobě zkoušeli, testovali jak dlouho v nich vydržíme, jaké jsou na nošení, … prostě jsme si sami prožili (a někteří v redakci stále prožíváme) jaké je to zbavit se svého mužství a muset se eroticky směřovat k něčemu jinému, než je klasický výstřik semene po masturbaci či při sexu.

Bylo i interní podmínkou, aby se finální texty článků (tento není výjimkou) psaly pod vlivem zamčení, takže se nasazeným pásem. Aby se neustále přinášel čtenářům a podporovatelům tohoto magazínu ten hlavní pocit, který to pro zamčeného muže je. Jednotlivé produkty jsme probírali i s protějšky z našich lascivních rozhovorů, kteří se věnují především tématům femdom, a FLR, které právě úzce souvisí s trestáním mužů a zamykáním jejich nezbedných penisů do klecí a klícek.

Proč vlastně věřit našemu žebříčku

Všechny naše recenze, testy a porovnávací souhrnné články (jako tento) stojí jen na produktech a pomůckách, které jsme sami na sobě testovali. Důkazem jsou u jednotlivých recenzí redakční fotky s naším vodoznakem, videa z rozbalování produktů na našem Youtube kanálu i to, že na trhu působíme od roku 2010. Takže důvěryhodnost a konzistentnost v oboru máme. Za výsledky své práce se nestydíme, takže u mnohých recenzí jsou fotky tzv. in natura, takže nahé ve stylu 18+.

Při výběru jsme brali v potaz:

Oceňovali jsme na klíckách:

  1. ne/pohodlnost nošení,
  2. ne/možnost masturbace,
  3. jak ne/lehce se dají sundat a tedy podvádět,
  4. z jakých materiálů jsou vyrobené,
  5. jestli umožňují doplnit znepříjemňující prkvy (POI, elektrosex, dilatátor, piersing, …)
  6. a v neposlední řadě cenovku.

To jsou naše hlavní metody a nároky, které jsme kladli na námi testované „chastity belts“ (neboli jak se v angličtině tyto produkty souhrnně pojmenovávají).

Tabulka TOP 5 nejoblíbenějších klícek na penis pro 2024

#FotkaDruhJaký jeKladyRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Womanizer W500 ProCB6000sLegendární klasika, která se v mnoha obměnách vyrábí a nosí v pánských kalhotech i dnes. Průhledný plast, více průměrů oček a pevnost.ABS plastRecenze800 Kč
2.Mystim pás cudnosti Public elektrosexMystim Pubic Enemy No 1Moderní plastový pás, který kromě delšího nošení umožňuje připojení elektrostimulace, která dokáže řádně znepříjemnit nasazení. ABS plastRecenze2500 Kč
3.Zado pás cudnostiZado koženýVýrazný celokožený pás, který pojme nejen penis a varlata, ale drží přes boky a zadek, takže snižuje šanci na únik a je intenzivní přinošení.KůžeRecenze1900 Kč
4.Satisfyer Pro 4 CouplesSpiderwire Letitá klasika, která nestárne a nedá se zničit. Celokovová klícka s podélnými liniemi, který rozhodně v kalhotech ucítíte.Nerezová ocelRecenze1400 Kč
5. Mancage 2Mancage model 6Lehčí, modernější a větrající klec z průhledného plastu, abyste na ochablý penis dobře viděli. Má více oček na zamčení, takže je univerzálnější.ABS plastRecenze1100 Kč
TOPMancage 2Holy Trainer V5Nejnovější TOP model od švýcarského HolyTraineru – se zabudovaným zámkem, s možností zamknutí bez klíčků a ergo tvarem kroužku pro zamezení nočního probouzení díky erekci. Resin (pryskyřice)Recenze4500 Kč

Konkrétní žebříček nejkvalitnějších mužských pásů

Mystim Pubic Enemy Number 1

Klady

Zápory

Kvalita Součástí by mohl být elektrostimulátor
Krásné balení Občas plast zavrže
Možnost elektrostimulace Ne zrovna nejlevnější
Pohodlné nošení
Jednoduché nasazení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Zado celobederní pás z kůže

Klady

Zápory

Robustní zpracování Jen 1 velikost (M-XL)
Kůže i pěnovka přilnou na tělo
Vhodný i pro delší nošení
Vypadá reprezentativně pro suba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Plastový průhledný pás CB6000s

Klady

Zápory

Lehký materiál Spíše pro menší penis (v ztopořeném stavu mám cca 17 cm / 3,5 cm)
Netlačí jako kovový pás Z plastu se lehčeji dostanete (tedy jedině pilou u svého nádobíčka), …
6 kroužků v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Ocelová klícka Spiderwire

Klady

Zápory

Nerezová ocel Vyšší váha
Možnost dokoupit více průměrů oček
Opravdu nedobytné zamknutí
Bytelné zpracování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Plastová průhledná klec Mancage Model 6

Klady

Zápory

Intenzivní obejmutí varlat a penisu Složitější čistění
Diskrétní vzhled Zbytečně velké
Snadnost sestavení
Více velikostí objímek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Jaké další klece chceme testovat?

Aktuálně je v testování švýcarský model Holytrainer V4 (měl by to být diamant mezi pásy) a černá Cobra, která si získává čím dál větší oblíbenost. Nebo máte tipy na další zajímavé klícky, které jsou dostupné na českém trhu? Napište si o recenzi a porovnání s těmi stávajícími do komentářů.

Další, které se mohou v testech objevit: Aircage, Colorbird, Captor, Evotion, CB3000, UCB-8000, Lockdown, Microcage, Prisontrainer, BON4, Minispider, Prisonbird, Alcatraz a Birdlocked.

A stejně tak naší pozornosti neujdou doplňky pro klícky – typu POI, Guardian, KSD, Kali’s Teeth Bracelet (aka KTB) a další.

Čím si tyto konkrétní modely získaly naši přízeň?

Získaly si ná s tím, že v praxi fungují. Opravdu znepříjemňují či vyloženě znemožňují mužskou erekci se plně projevit. Také nejdou většinou tak snadno sundat či řekněme podvádět (což by se stejně pokazilo psychologickou rovinu FemDom hrátek a zamčení), takže penis prostě musí zůstat bez klasické ejakulace. To samozřejmě fandové extrémních a netradičních hrátek budou hejtit, protože dá se stříkat i bez erekce.

Neboli i zamčený muž v klícce (je jedno jaké) dokáže stříkat.

Pokud nejde o opravdu týdenní/měsíční zamčení, kdy penis a hlava muže je opravdu mimo a vlastně neustále z žaludu proudí vzrušené dávky preejakulátu, tak musí být nějaký externí vliv. Ať už silné vibrace (třeba z naší milované masážní hlavice – via recenze), nebo například masáž/stimulace prostaty = ta má za následek při správném použití také výstřik sperma, byť ale ne s příjemným orgasmem.

Ale rozhodně vás uvolní v praxi. Pro mnohé sisinky (viz slovníček) je jen tento orgasmus jediný, který je jim jejich Paní či Dominou dovolený. Protože už jsou jen zamčené a feminizované k obrazu svého protějšku…

Takové zástupce (či zástupkyně – chcete-li být ne/genderově korektní) v redakci ještě nemáme, ale rádi bychom někoho takového do testerského týmu zařadili.

Každopádně využití klícky pro mužskou chloubu je mnohé – od lákavé předehry a dráždění, po třeba měsíční Locktober pod dohledem, nebo dlouhodobou cudnost, která je v mnoha manželských párech v České republice, také zajímavou cestou. Každý si zde najde to své, a proto i tyto srovnávací články za nás mají smysl. Aby všem z finálních uživatelů pomohla se vyznat na trhu konkrétních hraček a najít tu správnou pro sebe. Protože každému sedne trochu něco jiného

Image by KeyholdingOnlineUK from Pixabay

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 18 názorů

Klicka je kompletne plna muj Pane
Dlouho jsme nebyla
Moc bych chtela vytect a nemuzu :)))
Poslusne zamcene sissy slecny
Jsem nadrzena z Vas a meho zamceni muj Pane
Rada se vyspim v klicce pro Vas muj Pane
Udelam co mi prikazete muj Pane, doufam zaspim:))

Děkujeme za doplnění do diskuze :)) Asi jste dlouho zamčená.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak vybrat správnou velikost pásu cudnosti pro ženu? Děkuji předem za odpověď!

Ahoj Terezo, správnou velikost pásu cudnosti zjistíte pomocí měření obvodu pasu a boků. Doporučujeme použít měřicí pásku a zaznamenat si rozměry v centimetrech. Pak se podívejte na velikostní tabulku výrobce a vyberte velikost, která nejlépe odpovídá vašim rozměrům. Nezapomeňte, že pás by měl být pohodlný, ale zároveň dostatečně těsný, aby zůstal na svém místě.

Paradoxně takový model bohužel nemáme otestovaný, překvapivě jsou častější ty pánské varianty, proto jsme si jim více věnovali.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký materiál pásu cudnosti je nejbezpečnější a nejpohodlnější pro dlouhodobé nošení? Chci zamknout neposlušného manžela, on o tom ještě neví arozhodně mu ty klíčky jen tak nedám. Děkuji za radu!

Dobrý den, Kláro. Pro dlouhodobé nošení pásu cudnosti se obvykle doporučují materiály jako lékařská ocel nebo silikon. Lékařská ocel je pevná, hygienická a hypoalergenní, což znamená, že má menší pravděpodobnost způsobit alergickou reakci. Silikon je také hypoalergenní a měkký, což zajišťuje větší pohodlí při nošení. Vyhněte se materiálům, které mohou obsahovat ftaláty nebo jiné škodlivé chemikálie.

Když jde o manžela, doporučil bych ocelovou, z té se nedostane, dokud vás neuprosí :))

Ahoj, mám dotaz ohledně údržby a čištění pásu mého subíka co mám zamčeného na dálku. Jak často by měl pás čistit a jaký je nejlepší způsob čištění? Děkuji za odpověď!

Ahoj Lenko, pás cudnosti byste měla čistit pravidelně, ideálně po každém použití – při delším nošení to je samozřejmě problém, a je potřeba zvolit vhodně interval čištění dle samotné konstrukce klícky. Ideálně bez odemykání subíka. :)) Jedině se zruinovaným orgasmem ho pak zase zamknout :)). Pro čištění pásů z lékařské oceli můžete použít teplou vodu a jemné mýdlo nebo dezinfekční prostředek určený pro sexuální hračky. U silikonových pásů použijte čisticí prostředek speciálně navržený pro silikonové hračky. Po umytí pásu jej důkladně opláchněte a nechte uschnout na vzduchu.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaká bezpečnostní opatření, která bych měla dodržovat při používání pásu cudnosti? Předem děkuji za odpověď!

Dobrý den, Petro. Při používání pásu cudnosti je důležité dodržovat několik bezpečnostních opatření. Za prvé, ujistěte se, že klícka je správně nastavena a pohodlná, aby nedošlo k podráždění kůže nebo omezení průtoku krve. Dále je důležité pravidelně čistit pás a udržovat hygienu. Při dlouhodobém nošení klece se doporučuje pravidelně kontrolovat stav kůže a případně pás sundat na chvíli, aby kůže mohla dýchat. Pokud začnete pociťovat bolest, nepohodlí nebo otoky, klícku okamžitě sundejte.

Ahoj, zajímalo by mě, jaké jsou hlavní důvody, proč někteří lidé nosí pásy cudnosti? Děkuji za odpověď!

Ahoj Evo, pásy cudnosti (aka klícky na penis) se používají z různých důvodů. Někteří lidé je nosí jako součást BDSM her nebo v rámci vztahu, kde jeden partner kontroluje sexuální aktivitu druhého. Jiní zase používají klícky pro pocit omezení a disciplíny. Pásy mohou také poskytnout pocit bezpečí a ochrany. Důležité je, aby bylo používání pásu cudnosti založeno na souhlasu a důvěře mezi partnery.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho je bezpečné nosit pás cudnosti bez přerušení? Děkuji za informace!

Dobrý den, Jano. Délka nošení pásu cudnosti se může lišit v závislosti na individuálních potřebách a preferencích. Obecně platí, že byste neměla nosit pás cudnosti déle než několik hodin bez přestávky. Při dlouhodobém nošení je důležité pravidelně kontrolovat stav kůže a udržovat hygienu. V případě bolesti, nepohodlí nebo otoků pás okamžitě sundejte.

Ahoj, jak se zachází s klíčem od pásu cudnosti? Měl bych ho nosit s sebou nebo ho někde uschovat? Děkuji za radu!

Ahoj Lucie, správa klíče od pásu cudnosti závisí na vašší situaci a dohodě mezi vámi a vaším partnerem. Někteří lidé dávají přednost tomu, aby klíč držel dominantní partner, který tak má kontrolu nad situací. V tomto případě může partner klíč nosit s sebou nebo ho uschovat na bezpečném místě.

Nebo ho zamrazí do kostky ledu, aby se prodloužila jeho dostupnost.

Pokud se rozhodnete nosit klíč sama, doporučujeme jej mít vždy při ruce pro případ nouze nebo nepohodlí. Klíč můžete uschovat ve své peněžence, kabelce nebo nosit na krku jako šperk. Důležité je mít klíč vždy dostupný pro případ potřeby.

Zdravím, jaké doplňky nebo úpravy byste doporučil pro muže, kteří nosí pás cudnosti jako feminizovaná čubka?Hledám inspiraci pro tu mou domácí zamčenou… :)) ? Předem děkuji za názor.

Zdravím, Lukáši. Pro muže, kteří nosí pás cudnosti jako sissy otroci, mohou být zajímavé následující doplňky nebo úpravy:

Různé velikosti zámků a prstenců pro přizpůsobení pásu vaší postavě a úrovni pohodlí.
Estetické doplňky, jako jsou různé barvy nebo výzdoba pásu cudnosti, které zvýrazní vaši sissy roli.
3. Výměnné kryty nebo doplňky, které mohou být přidány k pásu cudnosti, například nástavce pro stimulaci prostaty nebo anální kolíky.
4. Náramky na kotníky nebo zápěstí, které mohou být připevněny k pásu cudnosti pro další omezení pohybu a zvýšení pocitu podřízenosti.
5. Oblečení a doplňky, jako jsou podvazky, punčochy nebo krajkové spodní prádlo, které mohou být nošeny spolu s pásem cudnosti pro ještě silnější sissy zážitek.

Při výběru doplňků nebo úprav je důležité ujistit se, že jsou kompatibilní s vaším pásem cudnosti a že nezpůsobují žádné nepohodlí nebo riziko zranění.

Pokud zřejmě to nepohodlí otroka není záměr :)) Inspirovat se můžete v:

Anatomický pás cudnosti – příjemný prožitek nebo utrpení? RECENZE od Sissy a BDSM úkolníček

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak dlouho bych měl nosit pás cudnosti, pokud jsem sissy hračkou mé Paní? Děkuji za odpověď.

Ahoj Martine, doba nošení pásu cudnosti závisí na individuálních preferencích a zkušenostech. Pro začátečníky doporučuji začít s krátkými intervaly, například několik hodin, a postupně prodlužovat dobu nošení. Vždy je důležité naslouchat svému tělu a vyhodnotit, jak se cítíte. Pokud začnete pociťovat bolest nebo nepohodlí, měli byste pás sundat a dát svému tělu odpočinek. Bezpečnost a komfort by měly být vždy prioritou.

Dobrý den, jaký druh lubrikantu bych měl používat pro jednodušší navlékání pásu? Děkuji za pomoc.

Dobrý den, Jakube. Pro nošení pásu cudnosti jako otrok doporučuji používat vodní nebo silikonový lubrikant. Vodní lubrikant je snadno dostupný a kompatibilní s většinou materiálů, ze kterých jsou pásy cudnosti vyrobené. Silikonový lubrikant nabízí delší trvání kluznosti a může být také vhodný pro použití s pásy cudnosti, ale ujistěte se, že není v konfliktu s materiálem vašeho pásu (některé silikonové produkty mohou poškodit silikonové hračky). Vždy se ujistěte, že lubrikant je kompatibilní s materiálem vašeho pásu cudnosti.

Ahoj, jak často bych měl svůj pás cudnosti čistit, pokud jej nosím jako sissy otrok? Děkuji za rady.

Ahoj Davide, pás cudnosti byste měl čistit pravidelně, ideálně po každém nošení. Je důležité udržovat pás cudnosti čistý a hygienický, abyste předešel možným infekcím nebo podráždění kůže. Vyčistěte pás teplou vodou a jemným mýdlem, pečlivě jej opláchněte a nechte uschnout. Pokud máte pás vyrobený z nerezové oceli, můžete jej sterilizovat pomocí vaření ve vodě.

Dobrý den, jaký model pásu cudnosti byste doporučil pro začátečníka v oblasti otroctví? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Tomáši. Pro začátečníky v oblasti podřízenéhho zamykání pro vaši Paní (typicky je to femdom situace) bych doporučil pás cudnosti, který je vyroben ze silikonu nebo plastu. Tyto materiály jsou lehké, flexibilní a obvykle pohodlnější při nošení. Hledejte model s nastavitelným pásem, aby bylo možné přizpůsobit jeho velikost své postavě. Důležité je si uvědomit, že je třeba si na nošení pásu zvyknout postupně, začínat s kratšími časovými intervaly a postupně je prodlužovat.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaký způsob, jak nosit pás cudnosti a zároveň provádět běžné denní činnosti, jako je práce nebo cvičení? Děkuji za odpověď!

Ahoj Missko?, ano, je možné nosit pás cudnosti během běžných denních činností, pokud je pás správně nastaven a pohodlný. Při výběru pásu pro každodenní nošení doporučujeme zvolit model, který je diskrétní, lehký a vyrobený z pohodlného materiálu, jako je silikon. Při nošení pásu během cvičení nebo fyzické aktivity buďte opatrní a sledujte své pocity. Pokud začnete pociťovat nepohodlí, bolest nebo omezení pohybu, pás sundejte.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký je rozdíl mezi pásy cudnosti pro muže a pro ženy? Děkuji za vysvětlení!

Dobrý den, Michaelo. Hlavním rozdílem mezi pásy cudnosti pro muže a pro ženy je jejich design a konstrukce. Pásy pro ženy jsou navrženy tak, aby zakrývaly vulvu a znemožňovaly vložení prstů nebo sexuálních hraček. Pásy pro muže naopak zahrnují pouzdro na penis a často i uzamykání varlat, které zabraňuje erekci a masturbaci. Obě varianty mohou mít různé materiály a designy, ale jejich hlavním účelem je kontrolovat a omezovat sexuální aktivitu nositele.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda pásy cudnosti mohou mít negativní dopad na sexuální zdraví nebo vztah? Děkuji za odpověď!

Dobrý den, Nikolo. Pásy cudnosti mohou mít negativní dopad na sexuální zdraví nebo vztah, pokud nejsou používány správně nebo bezpečně. Při nošení pásu cudnosti je důležité dodržovat hygienu, pravidelně kontrolovat stav kůže a sundat pás, pokud začnete pociťovat bolest nebo nepohodlí. Dlouhodobé nošení pásu bez přestávky může vést k podráždění kůže, infekcím nebo jiným zdravotním problémům.

V rámci vztahu je důležité, aby používání pásu cudnosti bylo založeno na souhlasu, důvěře a komunikaci mezi partnery. Pokud je používání pásu vnímáno jako nucené nebo nepříjemné, může to mít negativní dopad na vztah. Před zavedením pásu cudnosti do vašeho vztahu se s partnerem otevřeně bavte o svých očekáváních, hranicích a potřebách.

Ahoj, zajímá mě, jaký materiál pásu cudnosti byste doporučil pro muže, kteří se chtějí stát sissy otrokem? Předem děkuji za odpověď!

Ahoj Petře, pro muže, kteří se chtějí stát sissynou jako čubina podřízená, bych doporučil chastitybelty vyrobené z medicínské nerezové oceli nebo silikonu. Nerezová ocel je pevná, odolná a snadno se čistí, zatímco silikon je lehký a flexibilní, což zvyšuje pohodlí při nošení. Obě možnosti jsou vhodné pro dlouhodobé nošení, ale výběr záleží na osobních preferencích a úrovni zkušeností.

Za me bych se primlouval za recenzi na Captor (KHD X3)a hlavne jeho naslednika (KHD X3s) https://www.shapeways.com/shops/pedro69?section=KHD+X3s+TUBE+ESPRESSO&sort= , ktery se jeste neprodava na Ali . Zacinali jsme na CB 6000s (stredoveke muceni pri erekci), pak tu byl delsi doby HolyTrainer 4 (pres zakrouceny krouzek po delsi dobe a pohybu vypadava varle) a ted musim byt v Captoru (drzi na miste jak prilepeny). Protoze mam volnejsi koule, tak mi drzi jen tento styl, ktery natahuje koule. Cobra vubec nefunguje, velmi snadno lze vyndat a zasunout zpet, coz u HT a C nejde a zena to hned pozna … . Prip. by me zajimalo co pouzit s PA … .

Zdravíme, děkujem eza tip pro další testy – souhlasíme, výběr klícky je hodně individuální vůči fyziognomii nositele, neboli každému sedne přesně (kór pro delší nošení = nebo pernamenentí cudnost?) jiná. 🙂

Spolupracujeme: