Pro tento doplněk jsem nikdy neměl příliš pochopení, nicméně změna je život a dobrovolně a rád jsem do toho šel.

Balení a materiál

Na první pohled mě zaujalo balení. Klícka je v pěkné kvalitní krabičce, která po otevření ukrývá jednotlivé komponenty nutné ke složení klícky. Vše je úhledně zapasované do pěnové formy, takže nic nechrastí, nevypadává a neotlouká se.

Balení obsahuje několik silikonových škrtících kroužků na penis a varlata, zámečky pro zamčení klícky a stahovací pásky (namísto zámečků), spojovací materiál ke klícce (objímky a kolíčky), samotnou klícku.

A nakonec 4 velikosti prstence, který nasazujete pod varlata a kolem penisu, k nímž se klícka přidělává a vše pak drží tam kde má.

Jaký je materiál

Klícka a komponenty jsou z čirého plastu, který je hladký a snadno se čistí. Respektive vše kromě samotné klícky se snadno čistí. Do klícky se bohužel nesnadno dostává. Musel jsem využít pomoci kartáčku. A věřte, že klícku po nošení chcete pořádně očistit.

VIDEO z redakčního vybalování

Použití hračky

První nasazení bylo trošku vtipné, protože jsem nikdy nic takového neměl, nicméně je to velmi intuitivní a každý na to přijde. Onen nosný kroužek a kolíčky jsou sestavit bez problému.

U nasazení klícky doporučuji vždy použít lubrikant, aby vám penis do klícky vklouznul snadněji. Doporučuji i nasazení zámečku, který zabrání vyklouzávání klícky z čepů a následnému povolení celého aparátu.

Já si první odzkoušení odbyl doma, ale další už veřejná následovala – cesta do obchodu, do práce. Připojil jsem i anální kolík s kuličkou uvnitř, takže jsem si zážitek okořenil.

Zjistěte kolik stojí Klec na penis ManCage
ZJISTIT CENU

Ačkoliv jsem pro první zkušenost zvolil poměrně velkou klícku, nikdo si ničeho nevšimnul. Všechny potřeby lze vykonávat standardně, ačkoliv močení je snazší v sedě, protože penis máte zafixovaná v poloze, kdy nemůžete mířit.

Celkový dojem

Jednalo se o mou první zkušenost, zvolil jsme tedy větší klícku. Byla to lichá obava, která mě jen připravila o zážitek. Pokud máte penis 17/5, tak je pro vás zbytečně velká. Můj penis byl při ztopoření trochu omezen, ale ne tak moc jak bych chtěl zkusit.

Nošení je vlastně příjemné, dokud nejste tak nadržení, že chcete, ale nemůžete/nesmíte.

Čistění klícky je krapet problematické, pokud máte na sobě klícku celý den, na její vnitřní straně zůstane vrstva směsi lubrikantu a moči, a možná i semene, pokud jste si hráli. Čistění je krapet problém, prsty se všude nedostanete, takže to chce vypomoci si kartáčkem například.

Klady

Zápory

Intenzivní obejmutí varlat a penisu Složitější čistění
Diskrétní vzhled Zbytečně velké
Snadnost sestavení
Více velikostí objímek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: