Ahoj, vítám Vás při mé dnešní recenzi pásu cudnosti pro sissy dívky. Moje jméno je Sissyna a budu vám dnes sdílet své pocity z plastové klece Cobra.

Můj model má délku klece 75 mm, průměr 35 mm a vnitřní průměr kroužku je 46 mm. Ke kleci jsou i další rozměry kroužků o vnitřních průměrech 39 mm, 43 mm a 51 mm.

Tohle je moje první pořádná klícka a nemám tolik zkušeností s dlouhodobým zamčením. Proto všichni co jste dlouhodobě zamčeni.

Tuto recenzi považujte spíše za potěšení si pročíst a mě tak podpořit v přeměně na ženu.

Jak klícka působí?

Klícka samotná je velmi lehká (oproti třeba ocelovým typu Spiderwire), příjemná na dotek a má roztomilý tvar. Kroužky jsou také lehké a jejich nasazení je možné s lubrikantem i bez něj. To samé platí i pro klec, s nalubrikováním klece to jde jednodušeji.

Pocity při nasazení

Po nasazení klece se budete cítit příjemně, dokonale obepne klitoris (penis) a nepustí jej. Jediné místo, které jsem si všimla, že je nevyplněno je horní část klece. Když je klitoris v klidném stavu, tak je horní část nevyplněná, protože je spíše dělaná nahoru a je tam více místa.

Při erekci se toto místečko hezky vyplní, a je to komfortnější i když je klitoris v kleci dost v úzkostech.

Brání ztopoření?

Klícka hezky brání erekci, pokud ji dostanete, tak se Váš klitoris bude jen snažit zvětšit a dá kleci prostor ho hezky mučit. Při erekci se klec lehce posune dolů, koulím to neublíží (já jsem nic nepříjemného nepociťovala) a část co je pod kůží při těle se zvětší, a chce mít erekci.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Zkoušení ejakulovat

Můj první pokus udělat se v kleci pomocí dráždění prsty s lubrikačním gelem a slinami dopadl pro mě špatně.

Neudělala jsem se a Pán mi dal najevo, že už budu mít jedině šanci se udělat dildem v kundičce (análu).

Čištení

Pokud máte klec na těle, tak díky velkému počtu otvorů ji i váš klitoris lehce očistíte. Nejlepší je použít antibakteriální mýdlo a teplou vodu.

Nejdéle zamčená

Můj zatím nejdéle strávený čas v této kleci byl 7 a půl hodiny. Během té doby jsem pociťovala komfort, jediné negativum bylo, že jsem tenkrát měla větší kroužek, než bylo vhodné.

Kroužek mi proto v době klidu klitorisu sklouzával dolů a pokožka na varlatech mě táhla.

Zjistěte kolik stojí Pás cudnosti Cobra
ZJISTIT CENU

Když si najdete vhodný kroužek, tak je Vám v kleci Cobra příjemně. Močení s nasazenou klíckou je bezproblémové a zcela komfortní.

Dva problémy

U klece jsem pozorovala jen dva problémy, které mě hodně štvou. Protože je klec napodobenina a není to originál Cobra, tak jsou použity levnější barvy a zde je ten problém. Po prvním odemčení jsem zjistila, že barva na místě spojení s kroužkem se sedřela.

Druhý problém byl a pořád pro mě je uzamknout se v této kleci. Zámeček mi stále nejde napoprvé vsunout na své místo a občas mě to naštve.

Nevidím to jako velký problém, ale je to z mého pohledu mínus, o kterém byste měli vědět.

Shrnutí kladů a záporů

Klec i kroužky jsou lehké a tím pádem pohodlné na nošení, je udělána z plastu, který je lehký a příjemný na nošení. Dělá se v různých velikostech, proto můžete klec dokupovat v menší velikosti zmenšit, tak svůj malý klitoris na ještě menší.

Záporem je povrchová úprava – při prvním použití na místech spojování klece s kroužkem se barva olupuje.

A také zmiňuji problematické vsunutí zámečku na jeho místo – to se ale postupem času zlepšilo, protože se linie plastu obrousily a už jde dobře.

To je k dnešní recenzi od Vaší Čubky vše, těším se na další chvíle, kdy Vám budu moci popsat další kousky (už jsou na cestě zlatavé kolíčky a nová prsa mňam), které vyzkouším pro svého Pána a vás.

Klady

Zápory

Lehkost klícky Olupování barvy v počátku
Jemnost materiálu Náročnější vsunutí zámečku
5 velikostí na výběr
Obal na uložení
Lícující zpracování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Sexshopp.cz Spoutaná.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: