Pocit podřízení… uzamčení a odevzdání své důstojnosti a vlastně i mužství do rukou partnerky. Jaké myšlenky se vlastně honí hlavou těm mužům, kteří se nechají (ať už dobrovolně, nebo pod příkazem) „zamknout“ do pásu cudnosti? Jaký je to vlastně pocit?

V redakci nás láká cokoliv, co je mimo běžné hranice sexu – to znamená vše mimo misionáře 1x měsíčně. Takže proč nezkusit i tuhle pomůcku?

Jak vybrat ten správný, aby sedl?

Pás cudnosti jsme vybírali dlouho – plastové, ocelové, silikonové… dokonce i dřevěné. Existují i varianty od Mystimu s elektroimpulzy na trestání. Na výběr je hodně druhů velikostí, tvarů a variant. Nakonec se nám zalíbil poměrně veliký (a těžký) model Spiderwire 2 (někdy se označuje i jako TMS-1302 nebo Prisoner) z nerezové oceli.

Na délku je dle všeho největší, což jsem oceňoval, protože rozhodně nepatřím mezi méně obdařené muže. A zmenšovat se dá vždy 😉 Pro začátek jsem tedy chtěl (nebo moje dominantní partnerka) něco, co zvládneme hned použít.

Největší problém při výběru jsme měli s průměrem kroužku pod varlata – základní průměr bývá 4,5 cm – zdá se to hodně, ale zkuste si to změřit krejčovským metrem a uvidíte, že to taková sranda není. Raději jsme rovnou přikoupili i velikost 5 cm – a vyplatilo se…

Pár čísel:

  • délka klece 10 cm,
  • šířka klece 3.7 cm,
  • průměr očka pod varlata: 4,5 cm
  • 2 klíčky v balení.

Pás se skládá ze samotné klícky na penis, která má podélná žebra, ocelového kroužku (patří až za varlata, aby nešel pás cudnosti sundat) a zámečku se sadou menších klíčků. To vše zabalené v příjemném hedvábném sáčku. Taková malá velikost a jaké strasti se v ní schovávají… To byste neřekli.

Nasazování pásu chce trochu šikovnosti

Tohle není lehká část. Doporučuji vám klícku nasadit hned po ejakulaci, protože máte zaručeno, že z manipulace s penisem a varlaty se vám hned nepostaví. Už jen myšlenka na tu potupu a odevzdání může být pěkně rajcovní. A věřte, že se „stojákem“ klec rozhodně nenasadíte.

  1. Musíte začít kroužkem pod varlata. Nejdříve jedno, poté druhé.
  2. Nakonec až provléknout penis.
  3. Nakonec zbývá ještě klícka.

Pro ulehčení použijte trochu oleje či lubrikantu – to vám ušetří hodně starostí a urychlí nasazení. Také lze posloužít olej či zvhčovadlo – případně fajnšmekři používají punčochovou ponožku na penisu, se kterou klícku jednoduše nasadíte a pak punčochu vytáhnete.

Zjistěte aktuální cenu uzamykatelného pásu
ZJISTIT CENU

Nošení v běžném životě

Díky oblému tvaru není pod kalhotami tak vidět, jako jiné typy, takže ji můžete používat i na delší nošení – musíte si však zvyknout na tu váhu a také na to, že v klíně něco máte. Něco, co je pěkně těžké a lehce vás omezuje (a to vůbec nemluvím o erekci). Z vlastní zkušenosti doporučuji těsnější boxerky, které udrží poměrně těžkou klec jakž takž na místě.

Na váhu je dobré myslet už dříve a případně koupit plastový model (i ve variantě Spiderwire existuje) – ten je mnohem lehčí a tedy i pohodlnější na nošení. Nám se ale prostě líbil kov – anální hák si také nekoupíte z plastu, ale chcete perfektní materiál, který už od pohledu trochu budí D/S hrůzu.

Fotky in natura z testování (18+)

Hygiena – žádný problém

Námi vybraný pás je poměrně vzdušný a otevřený, takže hygieně nic nebrání. Jen při sprchování musíte být o hodně pečlivější. Což je pěkně náročné, když jste v kleci zamknutí a nevíte, kdy vás váš „něžný“ protějšek pustí.

Jak to vidí ona…

Při prvním použití se mi velice líbilo a vzrušovalo mě, že už jenom samotná myšlenka, že svému partnerovi nasadím pás, ho postavila do pozoru. Záhy jsem však zjistila, že je to spíš na škodu. Jak už bylo napsáno výše, na ztopořený penis pás prostě nenasadíte.

Poprvé jsem ani nebyla schopná pás partnerovi sama nasadit – měla jsem pocit, že se do toho kroužku nemůže dostat, a také jsem mu nechtěla ublížit (přece jenom se jednalo o část těla, kterou mám na něm nejraději 😉 ). Takže si ho musel nasadit sám.

A upřímně, ještě chvíli mi trvalo, než jsem do ruky dostala ten správný grif.

Musím se přiznat, že od pásu cudnosti jsem čekala více – těšila jsem se, že svého miláčka zamknu a celý den (nebo i déle) budu ho trápit, dráždit a vzrušovat. To jsem ale nevěděla, že partnera nejprve budu muset udělat, než mu pás navléknu. Bohužel při té činnosti většinou ztratím chuť na hraní (a partner kupodivu taky) a myšlenka zamknutí už nezní tak lákavě.

Na druhou stranu, když už máte chuť na hraní a podaří se vám pás cudnosti nasadit, stojí to za to. Užijete si ohromný pocit domimance a vzrušení :).

Klady

Zápory

Nerezová ocel Vyšší váha
Možnost dokoupit více průměrů oček
Opravdu nedobytné zamknutí
Bytelné zpracování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Ahoj, možná, kdyby si Marek tak nevěřil, že je hodně obdařený a zvolil by menší velikost klece, tak by se mu pomůcka nosila lépe. Má tam tedy ještě hodně místa k doplnění.

Zdravíme, souhlasíme 🙂 Jen zrovna typ Spiderwire (aspoň co víme) se celosvětově dělá jen v 1, této, velikosti. 🙂 Je to prostě nadměrný kousek z principu a bereme to tak, že je to záměr. Aby to byl první vstupní model do chastity beltů a vypadal právě jako vězení s mřížemi.

Mam tuhle klec taky a až na tu váhu,je celkem pohodlný.I ůdržba penisu je jednoduchá i se zamčením.Nosím ho často.

Zdravíme,

děkujeme mockrát za zpětnou vazbu. Souhlasíme = váha je solidní nevýhoda této klícky. Osobně ji máme také v oblibě, ač plastové varianty jsou ještě lehčí a ještě více znemožňují případnou masturbaci – typicky CB600-6000s (plast) či varianta ze silikonu vůbec.

A jakou klícku nosíte místo téhle z recenze? Nebo v tom mezičase žádnou nemáte?

Já si ze začátku koupil plastový, ale po pár nošení se rozbil. Teď nosím celokovový a jsem nadmíru spokojen a taky uvažuju o koupení ještě dalších ať mám na výběr.

Dobrý den, Marek píše, že si rovnou objednal k testovanému pásu cudnosti větší kroužek. Ovšem já ho nikde nedokáži najít. Poradíte? Díky.

Hezký den,

úkol to není lehký, ale dá se zvládnout. Buď napište jednotlivým sexhsopům, které už mají v nabídce váš vyhlídnutý pás cudnosti, jestli nemohou objednat speciální kroužek pro vás. Případně vyhledejte speciálky, které se zaměřují na pánskou cudnost – pár jich v ČR máme a jsou neskutečně ochotní – v tomto segmentu rozhodně nabídnout lepší servis, než největší české erotické obchody.

Spolupracujeme: