Pocit podřízení… uzamčení a odevzdání své důstojnosti a vlastně i mužství do rukou partnerky. Jaké myšlenky se vlastně honí hlavou těm mužům, kteří se nechají (ať už dobrovolně, nebo pod příkazem) „zamknout“ do pásu cudnosti? Jaký je to vlastně pocit? V redakci nás láká cokoliv, co je mimo běžné hranice sexu – to znamená vše mimo misionáře 1x měsíčně. Takže proč nezkusit i tuhle pomůcku?

Jak vybrat ten správný, aby sedl?

Pás cudnosti jsme vybírali dlouho – plastové, ocelové, silikonové… dokonce i dřevěné. Existují i varianty od Mystimu s elektroimpulzy na trestání. Na výběr je hodně druhů velikostí, tvarů a variant. Nakonec se nám zalíbil poměrně veliký (a těžký) model Spiderwire 2 (někdy se označuje i jako TMS-1302 nebo Prisoner) z nerezové oceli.

Na délku je dle všeho největší, což jsem oceňoval, protože rozhodně nepatřím mezi méně obdařené muže. A zmenšovat se dá vždy 😉 Pro začátek jsem tedy chtěl (nebo moje dominantní partnerka) něco, co zvládneme hned použít.

Největší problém při výběru jsme měli s průměrem kroužku pod varlata – základní průměr bývá 4,5 cm – zdá se to hodně, ale zkuste si to změřit krejčovským metrem a uvidíte, že to taková sranda není. Raději jsme rovnou přikoupili i velikost 5 cm – a vyplatilo se…

Pár čísel:

 • délka klece 10 cm,
 • šířka klece 3.7 cm,
 • průměr očka pod varlata: 4,5 cm
 • 2 klíčky v balení.

Pás se skládá ze samotné klícky na penis, která má podélná žebra, ocelového kroužku (patří až za varlata, aby nešel pás cudnosti sundat) a zámečku se sadou menších klíčků. To vše zabalené v příjemném hedvábném sáčku. Taková malá velikost a jaké strasti se v ní schovávají… To byste neřekli.

Nasazování pásu chce trochu šikovnosti

Tohle není lehká část. Doporučuji vám klícku nasadit hned po ejakulaci, protože máte zaručeno, že z manipulace s penisem a varlaty se vám hned nepostaví. Už jen myšlenka na tu potupu a odevzdání může být pěkně rajcovní. A věřte, že se „stojákem“ klec rozhodně nenasadíte.

 1. Musíte začít kroužkem pod varlata. Nejdříve jedno, poté druhé.
 2. Nakonec až provléknout penis.
 3. Nakonec zbývá ještě klícka.

Pro ulehčení použijte trochu oleje či lubrikantu – to vám ušetří hodně starostí a urychlí nasazení. Také lze posloužít olej či zvhčovadlo – případně fajnšmekři používají punčochovou ponožku na penisu, se kterou klícku jednoduše nasadíte a pak punčochu vytáhnete.

Nošení v běžném životě

Díky oblému tvaru není pod kalhotami tak vidět, jako jiné typy, takže ji můžete používat i na delší nošení – musíte si však zvyknout na tu váhu a také na to, že v klíně něco máte. Něco, co je pěkně těžké a lehce vás omezuje (a to vůbec nemluvím o erekci). Z vlastní zkušenosti doporučuji těsnější boxerky, které udrží poměrně těžkou klec jakž takž na místě.

Na váhu je dobré myslet už dříve a případně koupit plastový model (i ve variantě Spiderwire existuje) – ten je mnohem lehčí a tedy i pohodlnější na nošení. Nám se ale prostě líbil kov – anální hák si také nekoupíte z plastu, ale chcete perfektní materiál, který už od pohledu trochu budí D/S hrůzu.

Fotky in natura z testování

Hygiena – žádný problém

Námi vybraný pás je poměrně vzdušný a otevřený, takže hygieně nic nebrání. Jen při sprchování musíte být o hodně pečlivější. Což je pěkně náročné, když jste v kleci zamknutí a nevíte, kdy vás váš „něžný“ protějšek pustí.

Jak to vidí ona…

Při prvním použití se mi velice líbilo a vzrušovalo mě, že už jenom samotná myšlenka, že svému partnerovi nasadím pás, ho postavila do pozoru. Záhy jsem však zjistila, že je to spíš na škodu. Jak už bylo napsáno výše, na ztopořený penis pás prostě nenasadíte.

Poprvé jsem ani nebyla schopná pás partnerovi sama nasadit – měla jsem pocit, že se do toho kroužku nemůže dostat, a také jsem mu nechtěla ublížit (přece jenom se jednalo o část těla, kterou mám na něm nejraději 😉 ). Takže si ho musel nasadit sám. A upřímně, ještě chvíli mi trvalo, než jsem do ruky dostala ten správný grif.

Musím se přiznat, že od pásu cudnosti jsem čekala více – těšila jsem se, že svého miláčka zamknu a celý den (nebo i déle) budu ho trápit, dráždit a vzrušovat. To jsem ale nevěděla, že partnera nejprve budu muset udělat, než mu pás navléknu. Bohužel při té činnosti většinou ztratím chuť na hraní (a partner kupodivu taky) a myšlenka zamknutí už nezní tak lákavě.

Na druhou stranu, když už máte chuť na hraní a podaří se vám pás cudnosti nasadit, stojí to za to. Užijete si ohromný pocit domimance a vzrušení :).

Klady

 •  

  Nerezová ocel

 •  

  Možnost dokoupit více průměrů oček

 •  

  Opravdu nedobytné zamknutí

 •  

  Bytelné zpracování

Zápory

 •  

  Vyšší váha

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU