Tento kousek přichází s tvrzením, že je to opravdu nejmenší klícka na světě, což samo o sobě vzbuzuje zvědavost. Máme tady něco, co by mohlo překonat dosavadního lídra v této kategorii, Minicage. Tak pojďme se na to podívat blíže!

Co je Microcage?

Microcage je, jak už název napovídá, mikroskopická klícka na penis. Tato pomůcka je navržena tak, aby byla co nejmenší a zároveň funkční pro reálné nošení po zamčení. Je složena z silného kovového kroužku a plochého kovového uzávěru s otvory pro močení. 

Její primární funkcí je zabránění jakékoli erekci. A upřímně? To rozhodně splňuje, i kvůli tomu, že je tato klícka díky vnitřní konstrukci považovaná za „reverted chastity cage x negative cage“.

Neboli klícku, která netrčí směrem vpřed (positive), ale tlačí penis dovnitř (negativní směr).

Minimalistický vzhled

Microcage se odlišuje od ostatních svým ultra-minimalistickým designem. Je tvořena pouze z O kroužku (s lehkým anatomickým prohnutím na bocích, což kvituji) a samotné rovné čepičky na žalud, což je v kontrastu s některými většími a složitějšími modely na trhu.

Čepička jako taková = to, co po zamčení uvidíte jako jediné ze svého penisu, má uvnitř dutý ocelový válec, který se obejme předkožkou a pomalu se zatlačí dovnitř břišní dutiny = zní to šíleně. 

Ale opravdu to funguje, ale musíte si to prožít. Tenthle kousek má atypicky kvůli prostoru jen závitový šroubek pro zamknutí. Není zde žádný zámek, ale pro domácí použití a potrápení je to naprosto dostačující.

A ne všichni nosí po kapsách imbusy = natož subíci ve výchově.

Materiál co nerozbijete

Materiál, ze kterého je Microcage vyroben, je odolný a kvalitní kov. To zajišťuje dlouhou životnost produktu a zároveň umožňuje snadné čištění. 

Zjistěte kolik stojí Flat ocelová klícka
ZJISTIT CENU

Hezky klouže (ale doporučuji vnitřek nalubrikovat pro jednodušší nasazení, ale stejně pak budete ronit „slzy“ rozkoše, takže bude klouzat), model co jsme měli měl přesné zpracování, lícuje vše, nejsou zde žádné ostré hrany či otřepy.

Vodící ocelové tyčinky podél horního závitu dobře drží samotnou klícku, takže se neklinká ani při utahování a dobře drží.

Pro zkušené

Nasazování Microcage může být trochu výzvou, zejména pro nováčky v tomto druhu pomůcek. Je určena spíše  pro penisy o délce 7-8 cm v klidovém stavu, ale vyžaduje trochu zručnosti při nasazování.

Na 18+ fotkách po nasazení dobře vidíte, že subíkovi se odlehčilo díky pružnému popruhu, který drží klícku na svém místě = netáhne díky své váze dolů. Jak je ale mikro/flat cage malinkatá, nemá takovou váhu, jako třeba model Spiderwire, který pro nás v redakci byl prvním kontaktem s pásem cudnosti.

18+ fotky z testování

18+ VIDEO z testování

Komfortní? Dá se to vůbec říci?

Přestože je Microcage velmi (ale velmi) malá, nositelé po internetových fórech hlásí, že nošení není bolestivé ani nepohodlné. Je to díky kvalitnímu zpracování a ergonomickému designu spodního O kroužku. Z mé zkušenosti to můžu potvrdit, ač to nechápu = kde mám penis

Je v pohodě? Postaví se? Ehm ne = nemá vůbec šanci či prostor. Náročnější variant této flat klícky na ptáka má ještě typickou uretrální trubičku = pro jednodušší močení a částečné vycévkování = tak daleko nejsem i dilatátory pro mě jsou dost za hranou = komfortu i strachu.

Časté dotazy

 • Je Microcage opravdu nejmenší klícka na světě?
  Ano, podle našich hledajích zkušeností je to v současné době nejmenší model na trhu.
 • Je nošení Microcage bezpečné?
  Při správném použití a dodržování hygienických zásad je nošení bezpečné.
 • Jaký je rozdíl mezi Microcage a Minicage?
  Hlavním rozdílem je velikost a design. Microcage je menší a má jednodušší a lehčí konstrukci.
 • Je Microcage vhodná pro dlouhodobé nošení?
  To záleží na individuálním komfortu uživatele. Doporučuje se pravidelné kontroly a udržování hygieny.
 • Jak se Microcage čistí?
  Díky plně ocelovém těle je čištění snadné – stačí teplá voda a jemný čisticí prostředek.

Závěr

Microcage je fascinující produkt, který posouvá hranice v oblasti intimních pomůcek. Její minimalistický design a malé rozměry jsou ideální pro ty, kteří hledají diskrétní a velmi omezující design pásu cudnosti a ty tradiční velikosti jim už nestačí.

Nebo nestačí třeba jejich fem/maledom protějšku a chtějí pro svého suba ještě větší ponížení.

A tedy skrytí jinak přeci zbytečného penisu (či klitorisu u sissynek = zkušení z TW vědí, u koho se takové klícky nejčastěji objevují). 

Pocitově je opravdu zvláštní nemít v klíně „nic“ co trčí vpřed při vzrušení = je tam prostě pevná a chladná ocel, co vás drží na uzdě. A nepovolí. Na fotkách z testování jsou vidět nehtíky Paní, jak kontroluje svůj majetek – jak klícku, tak varlata = ani se obsah kleci nepohnul = prostě neměl kam.

Klady

Zápory

Extrémně malá velikost Náročnější nasazení
Navzdory malé velikosti je nošení pohodlné Nemá klasický zámek
Spolehlivě brání jakékoli erekci Nevhodná pro větší velikosti penisu
Minimalistický a anatomický tvar Horší dostupnost v ČR
Skryje penis v kalhotkách
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den, kde se dá tato klec koupit? Děkuji

Zdravím, dobrý dotaz – zjistíme od testera samotného, protože on s ní přišel, že si ji koupil a chtěl nasdílet svou zkušenost – i fotky, dostal to úkolem/příkazem od Paní, aby se ukazoval ostatním v ní. A co víme, neskončilo to jen u fotek a videí, ale má ji nosit častěji. Ale o tom snad napíše někdy v budoucnu on sám. Podobně jako o vánočním kalendáři co jsme lehce odkryli na našem Twitterovém kanálu – aneb:

Redakční tester Marek N. a jeho Paní si chtějí vytvořit podobný #femdom #strapon kalendář v podobě Adventního s okýnky – zajímal by někoho jak se jim ho daří “vyplnit”? Máme se zeptat za ně 🙂

https://x.com/Lascivnicz/status/1730618020114862392?s=20

Spolupracujeme: