Tematicky vybočíme z rozhovorového seriálu kolem OnlyFans a vrátíme se do vod BDSM, konkrétně do femdom tematiky. Neboli do vztahu, kdy žena je dominantní a muž submisivní. 

Bude to dvojrozhovor (podobný už jsme dříve dělali s dalšími aktéry z Twitteru: Dominantní slečna a Submisivní kluk. A byl na podobné téma – vlastnění toho druhého, trestech, CBT, … takže ani pro vás čtenáře to jistě nebude první kontakt s touto tvrdší tematikou. 

Kapitoly

Tématu ženské dominance jsme se věnovali i v dalších rozhovorech:

V době přípravy rozhovoru měla @PoslusnaHolcic1 na Twitteru 1314 sledujících a @tecemsub 3294.

Oba protějšky známe z jejich Twitter příspěvků, s Tecem se tu a tam virtuálně potkáváme v rámci komentářů právě snímků, gifů a videí kolem ballbustingu, pásů cudnosti, …

Odkazujeme vás pro kontext i na dřívější rozhovor s @Tecemsub u Stelly (tu jsme také dříve vyzpovídali v rozhovoru.

Zdravíma oba, můžete se našim čtenářům prosím představit?

T: Nedávno jsem náhodou díky PH narazil na definici “konzervativní úchyl”, což se mi zalíbilo a sedí to. 🙂 O BDSM se zajímám už skoro 20 let, ale jak to tak bývá, tak většinou jen teoreticky. Nejsem ten typ, který by obrážel párty a kecací čtvrtky. S PH nás čeká spousta nevyzkoušených věcí k prozkoumání…

PH: V BDSM rybníčku jsem relativně nová a pořád se dost rozkoukávám. Baví mě obě role, jak submisivní, tak dominantní – ta v posledních měsících vede a nepřestává mě překvapovat. Před třemi lety jsem na Twitteru objevila úplně nový svět, díky kterému jsem mnohem zvídavější, sebevědomější a tolerantnější. Tecem je konzervativní úchyl, já jsem prdlá úchylačka. 🙂 

OBA: Trochu naivně doufáme, že jsme vašem setkání pomohli – Tecem na TW hledal v říjnu nový protějšek / Paní, a výsledkem je právě vaše spojení – je tomu tak? 🙂 

T: Není 🙂 Inzerát vznikl na popud PH, která mi nevěřila, že nepřijde žádná odpověď. A opravdu žádná nepřišla.

PH: Nevěřím tomu, že by tu nebyla žádná žena, která by neměla dominantní náturu. Na stranu druhou bych se asi taky na inzerát na Paní nepřihlásila, protože se necítím být Paní. A už vůbec ne pro T! Od začátku ho mám jako modlu, 90 % mých záložek je jeho obsah. Ale gentlemansky udělal první krok a oslovil mě první. 🙂

PH: Vaše twitterovská přezdívka (i dřívější obsah na TW kolem kukly, dávicího reflexu, uspokojení Pána, …) v nás evokuje spíše submisivní dívku, než dominantní – jak tomu je? 🙂 

Jednoduchá otázka, odpověď už ne.. Nikdy jsem o sobě nesmýšlela jako o submisivní, dokud jsem nepotkala Pána. Nikdy jsem nepotkala nikoho, vůči komu bych měla tolik respektu. 

Nebyla zde diskuze, stačil pohled a já si automaticky klekla a složila ruce za záda. Pořád si tuto roli neuvěřitelně užívám, ale musím taky občas uspokojit i ty dominantní choutky, se kterými mi Pán pomoct nedokáže, i když se snažil. 

Díky němu jsem na Twitteru a objevuji nové a nové věci. Otevřel Pandořinu skříňku a občas sám nevěřícně kouká, jaká perverze se ve mě schovávala. Takže abych odpověděla na otázku – submisivní ano, ale jen pro toho jednoho.

CBT, ballbusting, …

T: Neušlo nám, že se vyžíváte v CBT = aneb mučení penisu a varlat (údery, závaží, podvazování, …) = jak jste poznal, že je to váš kink?

Už si to přesně nepamatuji. Bylo to už někdy v pubertě s nástupem porna na internetu. Ale celkem to stagnovalo pro nedostatek příležitostí. Víc se to rozvinulo až v posledních cca 5-6 letech.

T: Před PH jsi na trápení sebe byl sám, nebo je to spíše párová aktivita?

Spíš sám. Sice proběhlo během let sem tam něco v páru, ale bylo to spíš výjimečně.

T: Využil jsi pro své trápení i nějakou profesionálku? Profi dominu?

Využil párkrát. Ale zjistil jsem, že to není to, co od toho potřebuju dostat já – uspokojení hlavy. Potřebuju vědět, že jí to baví nebo si to užívá. 

Což se může samozřejmě stát i profi dominy, ale ta jistota tam nikdy není. I tak jsou ale dvě, které mám na “Wish listu” a mám v plánu je navštívit.

T: Jaké dvě konkrétně?:)

Nevím, jestli chci být až takhle konkrétní, ale asi to ničemu nevadí – Jenny Parable a Zuzanu.

T: Co vlastně z toho trápení svého klína máš? Jaký je pocit mít závaží, …?

Trochu jsem to odpověděl už v předchozí otázce. Baví mě hodně to, když to baví protějšek, moje bolest a nebo uspokojení je až potom. 

Pocit je to zajímavý. Hodně ale záleží na váze a upevnění. Je velký rozdíl v tom, jestli člověk nosí nasazené nerezové, jednokilové závaží přímo na varlatech a nebo jestli ho tam např. uváže tenkým provázkem. A nějaké vyšší váhy jsou zase zajímavé tím, jak působí bolest nejen na kůži, ale i uvnitř.

PP: Co vás baví na tom, ho trápit? Když je to jeho fetiš?:) 

Mě baví, že ho to baví. 🙂 Nikdy jsem nezažila, že by muž po plácnutí po varlatech zasténal a chtěl ještě. 

Vždy jsem slyšela jen žádost, ať už to nedělám, že je to protějšku nepříjemné. Takže když mi při našem setkání T sténal do ucha, tak jsem měla sto chutí bouchnout šampáňo!

OBA: Je součástí CBT, či vašeho hraní i tvůj orgasmus? Ač třeba zruinovaný, aby sis to neužil? Nebo jde jen o tu bolest či ponížení?

T: Já se bez něj v pohodě obejdu a ke uspokojení z hraní ho vůbec nepotřebuju, spíš možná naopak, ale na druhou stranu tohle rozhodnutí není vždy na mě, takže se v tom samozřejmě podřídím ke spokojenosti protějšku.

PH: Orgasmus je při každém setkání s otazníkem, většinou ho v plánu nemám. Ale ani ten svůj. 🙂 Mám ráda, když se při různých aktivitách dokážeme dostat až skoro na hranici orgasmu, ale včas skončit. To mi přijde mnohem lepší trápení, než zruinovaný orgasmus.

Aneb teasing a edging = navnadit, dovést ho na okraj, ale nedovolit jít za něj a udělat se = krásný výcvik pro něj máte připravený na výchovu. 

T: Vychovaný jsem dost, my to děláme pro zábavu. 🙂 A edging je skvělá věc. Ideálně dlouhodobě.

OBA: Ballbusting je už praktika, kde hrozí nějaké zranění, poškození, … považujeme ji za součást RACK praktik = jak se na to díváte vy?

T: Nějaké zranění samozřejmě hrozit může. Důležité je, vědět co člověk dělá a jak a nepouštět se do nějakých velkých rizik. Nebo tak to mám aspoň já. 

Nerad bych skončil na chirurgii, takže i když se zkouší něco nového, tak pomalu a opatrně. Nějakou kapku krve nebo něco podobného samozřejmě člověk neřeší, to k tomu patří.

PH: Já jsem dost opatrná, do nedávna jsem si užívala pouze sub roli, takže vím moc dobře, co už pro mě bylo moc. Nejsem nijak nadšená, ani když způsobím modrák, ale ono to k tomu asi patří. 

T: Jaká byla nejnáročnější aktivita / praktika, kterou jste zvládl?

Těžko říct. Zatím nemám vyzkoušeno vše, co bych chtěl, ale zatím to zřejmě bylo závaží, které mělo přes 20kg a pak taky když se mi PH poprvé postavila jednou nohou na varlata svojí plnou vahou nějakých 70kg. Byly to intenzivní zážitky…

OBA: Neušlo nám, že v rámci Locktoberu jste se společně zapojili – jaké to bylo? 

T: Jediné co mě na tom vadilo, byly ty praktické věci kolem hygieny. Kdybych měl obřízku a asi i jiný typ klícky než kterou jsem měl nasazenou, tak bych asi neměl problém být zamčený dle potřeby.

PH: Zapojili jsme letos jen symbolicky na jeden týden, takže bych řekla, že to nestálo ani za řeč 🙂 T. nemá problém být zamčený a bez orgasmu, takže to bylo hlavně o tom, abych za ten týden klíček od klece někde neztratila 🙂 Ale ten pocit, že mám tu moc, že jsem klíčnice a on je na mě odkázaný, je příjemný.

OBA: A co NoNutNovember? Navázali jste na zamčený říjen? 

T: Jen částečně – žádná masturbace s ejakulací.

PH: To není na pořadu dne, třeba někdy časem.

Kinky

OBA: Kromě mučení nádobíčka, máte ještě nějaký další fetiš? 

T: Je jich asi hodně, ale v poslední době se mi díky PH hodně rozvinul foot fetish, který jsem měl dříve tak nějak trochu na vedlejší koleji, spojený jen s tím, že jsem celkově “dolňák”.

PH: Foot fetish je něco, nad čím jsem vždycky zvedala obočí. Nechápala jsem, že se to může někomu líbit, natož vzrušovat. Ale jak říkám, Twitter mi dost otevřel oči a tak jsem si řekla, že dokud sama nevyzkouším, tak to nebudu odsuzovat. No a ono to funguje i na mě! 🙂

OBA: V rámci femdom kinku, je spojený u vás třeba s cuckoldingem? Neboli by vás vzrušovalo/trápilo vidět svůj protějšek při sexu s někým dalším? Ať už na dálku (zprostředkovaně), nebo přímo naživo?

T: Rozhodně ano.

PH: Ó ano! Pěkně naživo!

OBA: V rámci mužské submisivity se často řeší i téma (třeba vynuceného) sexu s mužem? Aneb žena má svého milence (bulla) a chce, aby se vyřádil i na její mužské hračce, aka otrokovi – jak to vnímáte vy?

T: V podstatě nejsem proti, ale asi bych si hodně vybíral, s kým bych do toho šel, kvůli tomu, že nejsem čistě Bi.

PH: Mám to v seznamu přání a čeká na odškrtnutí. T. vybíravost se vyřeší snadno, dostane kuklu, aby nic neviděl a bude po problému! 🙂

Správné řešení, přeci není v pozici, kdy by si měl vybírat! Přijme to, co (koho) mu připravíte!

OBA: Jistě vám neušel trend sissy/ sissyboyů (u nás v rozhovorech: Lucka a trans Sissyna = je to něco pro vás? 

T: Rád se na to podívám, pokud je to opravdu ženský typ a má na to postavu, jinak to působí spíš směšně, což by byl i můj případ.

PH: Toto mi nic neříká, ale třeba do toho časem dorostu.

OBA: Už jsme na Lascivní dokumentovali hodně aktérů z OnlyFans a stejně tak víme, že v tomhle oboru je velká poptávka právě po femdom, chastity play, sissy, … nemáte plány jít i tímhle směrem?

T: Úplně bych se asi nebránil, ale vzhledem k náročnosti a našim nejen časovým možnostem je to spíš nereálné. Radši si to užiju na místě než ještě myslet na to, jestli máme dobrou kompozici a světlo. 🙂

PH: Zatím o založení OF jen žertuju. Řekla bych, že takto ze začátku nemáme ani myšlenky na něco takového, intenzivně si užíváme každou společnou chvilku. 

Co jsme odpozorovali z rozhovorů s ostatními v rámci OF, tak na začátku to často byl jen žert, ale… nakonec to tak dopadlo🙂

Hračky

My jsme magazín věnující se primárně testům sexuálních pomůcek – co vy a právě dospělácké hračky?

T: Hodí se a mám je rád, ale dá se fungovat i bez nich. Improvizace je někdy zajímavější než koupená hračka.

PH: Hračky mám moc ráda a mám jich spousty, ale improvizace má taky svoje kouzlo

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás znovu a znovu baví?

T: Jednoznačně u mě vede 1 kg nerezové závaží, žádnou jinou věc jsem asi nepoužil tolikrát. Rád se vracím k provazům, kuklám, dilatátorům, straponu

PH: Bez cestovního Satisfyeru nejdu ani do práce. Ale mikrofon a důtky jsou taky v permanenci.

PH: Pro inspiraci čtenářů – jaký konkrétní Satisfyer to je?

PH: Satisfyer Traveler.

T: Máte nějaké první tipy/rady pro čtenáře kolem soundingu = neboli používání dilatátorů močové trubice u pánů?

Ano. Nedělejte to bez dokonalé čistoty dilatátorů, sterilního gelu atd. Je to dost riziková věc, co se týká infekce. 

A naopak některé, které vás zklamaly?

T: V poslední době to byl roubík v kombinaci s oboustranným dildem. Špatná velikost i provedení. Ale to se občas stane…

PH: Zklamalo mě vibrující vajíčko ovládané přes bluetooth, příjemné šimrání, které přerušují výpadky signálu. 

Je ještě něco ze sexu/hrátek, co by vás lákalo (nejen) ve fantaziích?

T: Asi hodně věcí, ale na první dobrou mě napadá fisting. Je k němu dlouhá cesta, ale třeba na ní někdy dojdu do cíle…

PH: Toho je! Ale to, co mě akutně láká, je hodně mužů zároveň. 

Snad se vám některá z přání vyplní, máme zkušenosti z dřívějších rozhovorů, že už samotné zveřejnění (či zvědomění) té fantazie, pomohla k realizaci. I třeba od našich dalších čtenářů.

Otázky od čtenářů a fanoušků z našich sociálních sítí

Ahoj, dost často Tecem sdílíte obsah kolem rimmingu – jaké s ním máte zkušenosti?

T: Menší, než bych chtěl. Zažil jsem to párkrát a rozhodně jsem pro opakování.

Jak dlouho jste byl bez orgasmu? Ať už dobrovolně, či pod dohledem Paní?

T: Nejvíc to bylo asi 8 nebo 9 týdnů.

Sloužil jste někdy více ženám najednou?

T: Bohužel ne.

Tohle je fantastická situace = zažil jsi ji? (pozn.: kreslený snímek, kdy je sub zamčený, ale má nasazený připíňák a tím uspokojuje dívku nad ním.

T: Zatím ne, ale moc rád bych. A doufám, že k tomu brzo dojde.

Pro Tecem: pořád sdílíš femdom obsah = byl jsi někdy ale dominantní?

T: Čistě dom asi ne, a už vůbec ne k ženám. Jen na vyžádání.

Většinou sdílíš nahé krásné holky, či podřízené muže, ale co samotní muži? Máš s nimi zkušenosti?

T: Se samotným mužem bez přítomnosti ženy zatím nemám, ale přemýšlel jsem nad tím už hodněkrát.

Nádherná momentka – kam jste s PoslusnaHolcicka vyráželi? Byla nějaká femdom párty o které jstem sakra nevěděl?

T: Tohle bych raději nekomentoval.

Jak si PH užíváte novou zkušenost s podřízenou hračkou? Užíváte si to?

Užívám si to moc, hodně se nasmějeme, teda hlavně já..:) 

Užívá si Poslušnáholčička roli klíčnice, že by zamknula i někoho dalšího? Třeba mně?

Už jsem během času měla pár poptávek po roli klíčnice. Velice mě to těší, ale nevím zda bych dokázala obsloužit víc zájemců zároveň. 

Přijde mi mnohem lepší, když s daným zamčeným mám nějaký bližší vztah, než abych si zakládala na výstavce klíčků, a na to bohužel nemám čas..

V kontextu meme “Každý muž potřebuje mít za sebou milující ženu” (neboli nahý mužský zadek a holka za ním se straponem) – už jste si to zkusili?

Já už s tím zkušenosti mám, ale s T jsme to ještě nezkoušeli, je to na pořadníku.

Sdílíte spolu vybavení, které dle fotek měla PoslušnáHolčička1 z doby, kdy byla ona ta “dole”?

Já jsem pořád občas ta “dole”. Sdílíme spolu všechno kromě kukly a obojku, ty máme každý své osobní.

Má Poslušná holčička ještě ráda svou submisivitu? Nebo v sobě probudila zákeřnou Paní?

Mám ji velice ráda a musím ukojit potřeby obou stránek, udržovat rovnováhu. 

Mají oba nějaké hranice, za které v hrátkách nechtějí jít? Či vůbec nějaké bezpečnostní slovíčko, že už dost?

T: Hranice určitě nějaké mám. O tom, že je má PH celkem pochybuji a bezpečnostní slovíčko není třeba. Umíme mluvit normálně bez speciálních slov.

PH: Koukám, že T je vtipálek! Hranice určitě mám, ale ještě jsem je neobjevila;) 

Slovíčko nemáme, já jsem milá a hodná..

Děkujeme mockrát za rozhovor a ať se vám společně daří rozvíjet své záliby!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: