Když jsem byl mladší, masky mně vůbec nijak nelákali ani nepřitahovali. Pak jsme jednu pořídili pro Darkminu a já si jí jednou zkusil. A od té doby jsem maskám propadl. A jelikož mám rád i latex mám nejraději ty latexové. Takže když jsem dostal možnost od MH sexshopu jednu zrecenzovat, neváhal jsem.

Mám rád a do teď jsem i vždy vlastnil, bondage masky ze silnějšího latexu. Užívám si v nich ten pocit sevření a navíc i to omezení smyslů, které tyto masky poskytují. Tato maska (typem je SO-B-MAS-PERF-M3) je však ze slabého latexu (doplnit tloušťku) a navíc ani smysly vám moc neomezuje. Až na zrak.

Jaká vlastně je?

Maska taková je z opravdu kvalitního latexu. Díky malé tloušťce latexu je opravdu krásně pohodlná a krásně se vám přizpůsobí. Stačí zvolit správnou velikost (s čímž vám v obchodě ochotně poradí) a maska vám padne jak ulitá.

Bez problémů v ní můžete vydržet, jak dlouho jen budete chtít.

Co je mikroperforace?

A teď to hlavní kvůli čemu si tuto masku od Simon O. (nebo jí podobnou) pořídit. Mikroperforace. U této varianty masky jsou opravdu mikro otvory v oblasti očí a nosu. Pokud si masku nebudete prohlížet zblízka ani si jich nevšimnete.

Vše tak vypadá bez otvorů a pro sledující to vypadá (alespoň za mně) naprosto úchvatně. Pokud si masku nasadíte, stále uvidíte. Samozřejmě ne tak jako bez masky. Spíše jako za šera, světlo a barvy kolem vás se ztlumí.

Mohl jsem se klidně podívat na zapnutou žárovku a viděl jen, jak tlumeně svítí.

Ovlivňuje vnímání okolí

Přitom normálně oslňovala celou místnost. Zrak tedy budete mít samozřejmě horší, ale normálně se fungovat dá. Jen si budete muset třeba dříve rozsvítit nebo si na něco posvítit na co byste třeba normálně světlo nepotřebovali.

Zjistěte kolik stojí Latexová maska Simon O
ZJISTIT CENU

Samozřejmě pokud v masce budete chtít dělat něco, na co potřebujete krásně vidět, zvolte raději nějakou s klasickými otvory na oči.

Mikroperforace je i kolem nosu, takže se nemusíte bát, že byste se dusili, pokud by vaše pusa měla zrovna napilno.

VIDEO z redakčního rozbalování

Existují i další varianty

Osobně jsem uvažoval nad druhou variantou, která vám zakryje obličej kompletně i včetně úst. Kolem úst je pak další perforovaná část. Zvenku vypadá maska ještě úchvatněji. Po chvilce přemýšlení jsem ale raději zvolil přeci jen s otvorem kolem úst. Už jen z důvodu, že chci v latexu většinou pobývat delší dobu a nechtěl bych každou chvilku sundávat masku, abych se mohl napít. A zároveň volná pusa taky najde své využití.

Co na latexovou masku říká Reaven / Cindy?

Jak jste asi poznali, z masky jsem nadšený. Rozhodně jí doporučím každému, kdo shání do své sbírky nějakou zajímavou masku. Asi bych jí ale nedoporučil jako první masku natož první kousek latexu.

Zároveň ti, kteří preferují, když je maska z tlustšího latexu, by mohli být zklamaní. Naopak všem, kdo se v latexu rádi předvádí a fotí, ti budou určitě nadšení. Díky mikroperforaci se z vás může stát opravdové latexové stvoření jako z jiného světa.

Klady

Zápory

Mikroperforace Nenašel jsem
Kvalita
Příjemné na nošení i na delší dobu
Skvěle vypadá
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: