Ohledně smyslových deprivací jsme každý dost slyšeli, ale upřímně, nikdy jsem si takto nehrál. S následujícím doplňkem jsem ale byl nucen (v pozitivním slova smyslu) tuto praktiku vyzkoušet.

Materiál

Maska je vyrobena z pravé kůže, takže již při rozbalené krásně zavoní. Osobně mám na kůži fetiš, takže jsem byl „získán“ už na začátku. Vnitřní strana masky je pokrytá rudou textilií, konkrétně z filcu, který krásně kontrastuje s černou barvou kůže.

Maska nijak neřeže a kraje nedřou kůži na obličeji. Dobře přiléhá, takže se nemusíte bát toho, že by šlo vidět skrze její spodní okraj. Respektive záleží na tvaru obličeje, partnerka problém neměla, já viděl trošku světla. Nic, co by hrátky pokazilo a připravilo vás o to napětí, když nevíte, co partner chystá.

Použití hračky

Návod asi netřeba nijak popisovat, přeci jen je to maska na oči. Zapínání je na suchý zip, což je výhoda – maska se dobře přizpůsobí různým hlavám a nejste odkázáni na nastavené zapínání, jako tomu je třeba u přezek.

Masku jsem zkoušel jak já, tak partnerka. Ani jeden z nás neměl sebemenší problém. ALE na mou hlavu by to chtělo pásky pro zapnutí delší. Maska mi držela jen na pár cm zipu. Děvčata ale problém mít nebudou.

VIDEO rozbalení v redakci:

U mírných smyslných hrátek maska dobře drží, nebo když je nositel znehybněn. Problém nám nastával v momentě, kdy jsme byli divočejší. Maska se dala snadno stáhnout pouhým pohybem hlavy o matraci. Stejné to bylo s přetočením masky na stranu hlavy, stačilo pouze využít odporu matrace nebo polštáře.

Zjistěte kolik stojí Maska BlackRed
ZJISTIT CENU

Celkový dojem

Doplněk do ložnice za rozumnou cenu, tedy poměr kvalita vs. cena je odpovídající. Na trhu jsou určitě levnější kousky, které splní účel také, ale nebudou materiálově ani zpracováním tak kvalitní.

Já masku použil dokonce i mimo erotické hrátky, a to jako spací masku, když jsem potřeboval usnout za světla.

Závěrem

Doplněk, který by měl mít v ložnici každý. Je to bezva zpestření a předehra. Využívat ji mohou všichni.

Klady

Zápory

Kvalitní materiál – kůže voní a filc je příjemný na dotek Lidé s větší hlavou masku nedopnou pořádně
Snadnost upínání – suchý zip Není to na divoké hrátky
Zapnutí na různé obvody hlavy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: