Chcete svého partnera při sexuálních hrátkách donutit k poslušnosti? Nasaďte mu obojek a uvidíte, jak vám bude poslušně sedet u nohou ;). Recenzi kožených pout jste si na Lascivni.cz už zajistě přečetli.

Teď ji trochu rozšíříme – přidáme k tomu recenzi koženého obojku, který je ve stejném stylu :).

Recenze / test koženého obojku pro otroka

Obojek se skládá z černé kůže a červené plsti (stejně jako zmíněná kožená pouta). Černá je velice dominantní barva a červená tomu dodá jiskru vášnivosti.

Zapíná se pomocí kovové spony. Je to pevné zavírání a vy se nemusíte bát, že by se váš otrok vyvlíkl. Obojek má celkem 5 otvorů, takže ho můžete použít na uzší i silnější krček.

Zapínání obojku je trochu náročnější, musíte ho trochu přitáhnout, vybrat správný otvor a zajistit. Trochu k tomu budete potřebovat partnerovu pomoc – když se bude moc cukat, pořádně ho nezapnete.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár čísel:

  • minimální/maximální obvod krku 35/40 cm,
  • celková šířka obojku: 5,5 cm,
  • šířka řemínku: 3 cm
  • 5 otvorů pro utáhnutí.

K obojku je připojeno ocelové očko, ke kterému můžete připojit třeba vodítko nebo jeho pomocí propojíte obojek s jinými pomůckami (hákem, pouty,…). Tuhle maličkost považuju za největší přednost.

Zjistěte kolik stojí kožený obojek
ZJISTIT CENU

Více použití = více trestů

Také mě velice baví to, že obojek můžete použít očkem dopředu i dozadu, takže si opravdu vyhrajete 🙂 Můžete použít vodítko, provléci svorky na bradavky, pouta, anální hák pomocí lana… Možností je hodně – jen najít tu správnou na trýznivý trest v rámci BDSM.

Jaká je moje zkušenost?

Obojek je velice kvalitně zpracován – ani při častém používání nejsou na kůži vidět škrábance, švy pevně drží a celkově stále vyladá jako nový. V tomhle ho rozhodně musím hodnotit kladně. A že jsme ho hodněkrát testovali – bez 2 měsíců to byl celý rok 2015.

Abych jenom nechválila, nemyslím, že plsť je vhodně použitá látka na obojek. Je poměrně hrubá a na jemné kůži na krku nepříjemně kouše, A když se vám bude mazlíček vzpouzet moc, může si přivodit zarudlé skvrny od poškrábání. Na druhou stranu, třeba to byl výrobcův záměr – váš otrok se přeci v této pozici nemá cítit příjemně a nošení obojku není za odměnu ;).

Je to skvělý doplněk, se kterým si opravdu vyhrajete. Rozhodně k němu doporučuji pořídit si i kožená pouta, abyste měli kompletní sbírku. Věřte mi, nebudete litovat :).

Klady

Zápory

Kvalitní kůže Použitá plsť
Rajcovní kombinace černé a červené
Ručně vyrobeno v ČR
Více otvorů pro přitáhnutí
Kovová spona pro vodítko, anální hák, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

🙂 s jedním nesouhlasím. Obojek totiž je odměnou 🙂 Obojek může nasazovat a sundávat jenom pán, dává otrokyni pocit vlastnění a sounáležitosti ke svému pánu – bez něj je otorkyně poloviční. Jedním z trestů pro otrokyni – a to řekl bych že jeden z nejpřísnějších – je právě sundání obojku — vyzařuje z toho to, že pánu je v tu chvíli jedno, že nejsou spojeni tím poutem d/s, a nemá chuť myslet na nějaké hrátky (výjimkou jsou případy sundání obojku pro uvolnění krku pro náznaky škrcení během hrátek – ale to je jasně patrné při sundávání, že?) 🙂 Obojek je nejen znakem podřízení, ale zároveň znak toho, že nositel má svého pána, jsou-li spolu takto i na veřejnosti, je zřejmé, že pán se ke své roli i své otrokyni hlásí, a že mu dělá radost se ke své otrokyni hlásit. Že se za ni nestydí – ba přímo naopak. V podstatě největší odměna pro otrokyni je společná procházka v obojku (jasně – někdy jsou důvody proč se tak nenechat vidět – ale v tom případě existují i méně výrazné obojky a prázdnější – třeba noční – ulice). 🙂

Děkujeme za další názor do pranice – jsme rádi za každý přínosný komentář z praxe a vůbec nevadí, že není stejný jako ten náš = naopak je tu super

Zdravím,
děkuji za váš názor, každopádně si myslím, že každý vnímá odměnu a trest jinak 🙂 Recenze jsou čistě subjektivní – pro mě nasazení obojku znamená právě poslušnost, protože si mě partner může lépe chytit a donutit mě ke všemu, co chce on. Navíc jsem třeba já na svůj krk extrémně přecitlivělá a mnohým partnerům jsem ani nedovolila mě na něj políbit nebo se ho dotknout 🙂 Takže konkrétně pro mě je obojek vážně za trest 🙂
Ale stejně jako všechno ostatní, je i tohle věc názoru. Nakonec by to byla nuda, kdybychom byli všichni stejní a líbily by se nám stejné věci 😉

Spolupracujeme: