Chcete svého partnera při sexuálních hrátkách donutit k poslušnosti? Nasaďte mu obojek a uvidíte, jak vám bude poslušně sedet u nohou ;). Recenzi kožených pout jste si na Lascivni.cz už zajistě přečetli.

Teď ji trochu rozšíříme – přidáme k tomu recenzi koženého obojku, který je ve stejném stylu :).

Recenze / test koženého obojku pro otroka

Obojek se skládá z černé kůže a červené plsti (stejně jako zmíněná kožená pouta). Černá je velice dominantní barva a červená tomu dodá jiskru vášnivosti.

Zapíná se pomocí kovové spony. Je to pevné zavírání a vy se nemusíte bát, že by se váš otrok vyvlíkl. Obojek má celkem 5 otvorů, takže ho můžete použít na uzší i silnější krček.

Zapínání obojku je trochu náročnější, musíte ho trochu přitáhnout, vybrat správný otvor a zajistit. Trochu k tomu budete potřebovat partnerovu pomoc – když se bude moc cukat, pořádně ho nezapnete.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár čísel:

 • minimální/maximální obvod krku 35/40 cm,
 • celková šířka obojku: 5,5 cm,
 • šířka řemínku: 3 cm
 • 5 otvorů pro utáhnutí.

K obojku je připojeno ocelové očko, ke kterému můžete připojit třeba vodítko nebo jeho pomocí propojíte obojek s jinými pomůckami (hákem, pouty,…). Tuhle maličkost považuju za největší přednost.

Více použití = více trestů

Také mě velice baví to, že obojek můžete použít očkem dopředu i dozadu, takže si opravdu vyhrajete 🙂 Můžete použít vodítko, provléci svorky na bradavky, pouta, anální hák pomocí lana… Možností je hodně – jen najít tu správnou na trýznivý trest v rámci BDSM.

Jaká je moje zkušenost?

Obojek je velice kvalitně zpracován – ani při častém používání nejsou na kůži vidět škrábance, švy pevně drží a celkově stále vyladá jako nový. V tomhle ho rozhodně musím hodnotit kladně. A že jsme ho hodněkrát testovali – bez 2 měsíců to byl celý rok 2015.

Abych jenom nechválila, nemyslím, že plsť je vhodně použitá látka na obojek. Je poměrně hrubá a na jemné kůži na krku nepříjemně kouše, A když se vám bude mazlíček vzpouzet moc, může si přivodit zarudlé skvrny od poškrábání. Na druhou stranu, třeba to byl výrobcův záměr – váš otrok se přeci v této pozici nemá cítit příjemně a nošení obojku není za odměnu ;).

Je to skvělý doplněk, se kterým si opravdu vyhrajete. Rozhodně k němu doporučuji pořídit si i kožená pouta, abyste měli kompletní sbírku. Věřte mi, nebudete litovat :).

Klady

 •  

  Kvalitní kůže

 •  

  Rajcovní kombinace černé a červené

 •  

  Ručně vyrobeno v ČR

 •  

  Více otvorů pro přitáhnutí

 •  

  Kovová spona pro vodítko, anální hák, ...

Zápory

 •  

  Použitá plsť

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU