POZOR: Tomu z vás, kdo je ve výprasku již chrabrý udatník, můžu ušetřit čas hned úvodem – tato hračka by ti stěží stačila. Vy ostatní však nikam neodcházejte, neb vám chci představit výborného pomocníka do nových začátků.

Pokud jste připraveni prohloubit své dovednosti v lehkém BDSM, potom by vaší pozornosti neměla uniknout tato kožená plácačka. Nejedná se o profi nástroj, kterým uštědříte své oběti řádné zadostiučinění, je to ale dobrý začátek pro ty, kteří hledají nějaké to zpestření / povyražení a objevují nové chutě vzájemně se “poplácat”.

Materiál / vzhled

Materiál mně určitě nezklamal. Kvalitní černá kůže, prošitá červenou nití působí elegantně a plácačka tak činí hned na první pohled dobrý dojem. Mezi silnými pláty kůže se skrývá pevné jádro ze dvou proutků tvrdšího materiálu (zřejmě plast), které propůjčují hračce svou pružnost a díky čemuž si také drží rovný tvar.

Rukojeť je procvaklá třemi kovovými nýty, které jednak tuto část zpevňují a také působí ozdobně. Spodním nýtem je provléknutá kožená šňůrka pro zápěstí, což se ukázalo jako dosti praktické při výkonu lekce.

Hlavní na celé hračce je však tepající červené srdce, věcná připomínka tomu, kdo se rád nechává unést – jedná se přeci o akt lásky:)

VIDEO rozbalení v redakci:

Praxe z akce

…poplácá i pohladí, na těle i v ohanbí….

Když jsem začínal prozkoumávat tuto oblast, tedy výprask, chtěl jsem tehdy trochu předbíhat. Cítil jsem se dosti připravený na to přejít rovnou ke dlouhým, tvrdým, úzkým proutkům a nechat si zmalovat hýždě jako velikonoční kraslice. Čekala mě jen intenzivní bolest bez špetky rozkoše a celá záležitost byla tím pádem nepříjemná.

Píšu to proto, že jsem již přesvědčen o tom, že některé věci nelze uspěchat a je třeba k nim prostě dozrát postupně. Trpělivost nám dává čas si zvyknout.

Zjistěte kolik stojí Kožené plácačky BlackRed
ZJISTIT CENU

Z počátku je tedy větší plocha úderu velmi žádoucí. Je to jako chůze po ledu. Čím větší rozlohu zaujmete, tím větší je šance, že se posunete dál. A k těmto účelům nám bohatě poslouží tato plácačka BlackRed, neboli pracovně RBíčko.

Parametry

Celková délka RBíčka je 32 cm, z toho užitná plocha má 20 cm na délku a 8 cm na šířku – což je v podstatě užší dospělá dlaň bez palce. Proto ať už máte rádi, nebo rádi dáváte, výprask rukou a chcete-li mít omlácenou prdel a ne dlaně, pak jsem vám právě pomohl vyřešit vaše dilema.

Zvládne i silnější rány

I když jsem poukazoval na to, že je plácačka vhodná zejména novicům, nenechte se odradit. Po pár ranách se ono konkrétní místo začne vybarvovat do červena a když to vydržíte, tak dokonce i do modra. Píšu ono místo, protože tím napovídám, že nemusí jít jenom o zadek. Mnozí pánové i dámy to mají rádi třeba taky v ohanbí. Meze se nekladou.

Pokud však zatoužíte po tvrdší práci, brzy zjistíte, že vám RBíčko přestává stačit. To jen značí, že jste se posunuli dál – led pod vámi je už dostatečně silný, aby jste se mohli postavit a začít sekat, jako zkušení mazáci:)

Přeji příjemnou zábavu! MiNi

Klady

Zápory

Přívětivá cena Při větších ranách už se prohýbá a nestačí
Kvalitní materiál Srdce by mohlo být i výš, aby se obtisklo na kůži
Pečlivé a hezké provedení Po čase se zdá být plácačka krátká - užitná plocha by mohla být klidně delší
Dobře se drží
Umí dobře posloužit
Šetří vaše ruce
Až ji přestanete používat, hezky ozdobí vaši domácí mučírnu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: