Hračky pro dospělé si určitě nepleťte s hračkami pro děti – jsou sice stejně hravé, mnohé i hodně barevné a bláznivě tvarované, ale využití je naprosto odlišné – a ty pro „dospěláky“ do dětských rukou rozhodně nepatří.

Dělení erotických hraček

Sexuální pomůcky mají mnoho druhů, které se liší dle jejich finálního použití – máme zde klasické vibrátory (které se dle funkcí ještě dělí na vícero podruhů), umělé vagíny, dilda, anální hračky, masážní hlavice, pulzátory, strapony, vakuové pumpy, venušiny a ben wa kuličky a mnohé další. O těch se můžete vše dozvěte z seznamu známých druhů hraček.

V našem velkém erotickém slovníčku máme přes 500 hesel a v tomto počtu už je bohužel poměrně nepřehledný. Takže jednotlivé velké tematické bloky oddělujeme do samostatných pod-seznamů a jedním z nich je právě tento. Věnujeme se v něm jen erotickým pomůckách, hračkám, šidítkům a dalším produktům, které se úzce týkají sexu a lepším prožitkům při něm.

Filtr: Vše / BDSM / Erotické pomůcky / Materiály pomůcek / Pornografie / Prádlo / Sexuální praktiky / Sexualita / Úchylky a fetiše

Všechny druhy erotických pomůcek

Třeba pro B-D/S-M (tvrdší sexuální hrátky = výprasky, ponižování, svazování) existuje celá řada specifických pomůcek.

Značky erotických pomůcek (abedecní seznam)

Roky pro vás hledáme a testujeme nové erotické hračky, ale už i sami jsme měli chaos ve všech možných i nemožných značkách a výrobcích. Proto jsme pro tyto potřeby sestavili tento seznam nejznámějších výrobců/značek sexuálních pomůcek pro dospělé. Patří sem jak klasické vibrátory, dilda, honítka, ale i pouta, důtky a další specialitky.

Filtr: Vše / Antikoncepce / Sexuální pomůcky / Erotické prádlo / Lubrikační gely

Výrobci erotických hraček

Kde se dají koupit?

Vybrali jsme pro vás jeden z největších sexshopů u nás (a nejstarších), kde můžete naprosto diskrétně a klidně si koupit zajímavé ero-hračky do vaší sbírky.

Materiály ero-pomůcky

Erotické hračky jsou vyráběné především z těchto materiálů:

Každý z těch materiálů má své výhody a nevýhody (popsali jsme je poměrně dostatečně v našem bezplatném e-booku Jak vybrat erotickou pomůcku a v článku o péči o hračky).

Domácí varianty

Jako improvizované „šidítko či robertek“ (což jsou jiná označení pro ero-pomůcku) mohou sloužit i věci denní potřeby – například zelenina vhodného podlouhlého tvaru jako okurka, mrkev, lilek. Musíte je však kombinovat s kondomem, aby nedošlo k přenosu nežádoucích látek do vašeho těla. Také si mnoho šikovných kutilů (nejenom českých) vyrábí tzv. domácí erotické hračky. O nich jsme připravili také specializovaný článek.