Vakuová postel, neboli vacuum bed je erotická pomůcka, která přináší současně potěšení z latexu, smyslové deprivace a naprostého znehybnění. Vacuum bed, neboli vakuová postel je zařízení používá velice často během BDSM seancí a drezůrování.

Vakuová postel pomáhá zažít pocit otroctví, jedinec, který ji používá, se nemůže hýbat, mluvit, ani nevidí.

Dýchá pomocí speciálních otvorů. Lůžko může jedinec ovládat sám nebo za pomoci další osoby.

Jak taková podtlaková postel vypadá?

Postel bývá většinou tvořena pevným rámem a povlakem, do kterého si znehybňovaný jedinec vleze a zaujme příslušnou pozici. Do úst se jedinec vloží náhubek nebo hadičku, která umožňuje dýchání. Zároveň touto cestou může být jedinci uvnitř postele omezován přívod vzduchu = breathe play (neboli jedna z nebezpečných RACK praktik). Poté se postel uzavře a vysaje se z ní vzduch.

Foto vakuové postele

podtlaková/vacuum postel pro BDSM praktiky

Zdroj foto: @Wikimedia Foundation

Jak vidíte na fotografii výše, tak znehybnění submisiva v tomto latexovém rámu vždy záleží na pevnosti latexu a síle podtlaku (který je většinou definovaný výkonem připojeného vysavače či podobného nástroje – a ten musí být většinou zapnutý po celou dobu).

Existují ale varianty, které umožňuje uzavření vstupního ventilu, takže vysavač či opačně fungující kompresor stačí mít jen na začátku.

Kde se dá koupit na internetu

Klady

Zápory

Ničím nenapodovitelný pocit bezmoci Vyšší cena
Nutnost pro milovníka BDSM Typicky dlouhá doba dodání jak je to speciálka
Fetiš na latex v maximální podobě Větší rozměr (logicky)
Intenzivní prožitky díky tenké vrstvě po celém těle
Kombinovatelné s vibračními pomůckami
Varianty plně uzavřené, či s otvory na ústa, přirození, ...
Konstrukce využívá typicky přípojku na běžný vysavač
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

A jak vzduchotěsná postel funguje?

Po vysátí vzduchu dochází k vytvoření podtlaku, který způsobuje absolutní znehybnění osoby, která je uvnitř. Jedinec, který je uvnitř vakuové postele, nic nevidí a také sluchové vjemy jsou velice omezené. Dochází tedy ke smyslové deprivaci (jako například v specifické kukle), která pro mnohé je velmi intenzivním stimulem, který je ještě zesilněn drážděním – viz níže.

A co teprve Vakuová kostka (box)?

Vacuum box/cube v překladu vakuový box či kostka je podobně jako vakuová postel erotická pomůcka, která svým příznivcům nabízí potěšení z latexu, smyslové deprivace a postupného znehybnění. Často se využívá při BDSM praktikách.

Vakuová kostka je na rozdíl od vakuové postele prostorová konstrukce, kde může být díky podtlaku submisivní partner uvězněn. Jedinec do kostky vleze, zaujme příslušnou pozici, do úst si vloží speciální hadičku a skrze kostku dýchá pomocí speciálních otvorů.

Poté se kostka uzavře a vysává se z ní vzduch. Díky uvěznění dochází ke znehybnění a submisiv je tak zcela bezbranný a odevzdaný dráždění z venku (nečastěji formou doteků či vibrací).

5 VIDEÍ z její používání

Zde jsme pro vás našli 2 videa z nejznámějšího porno serveru (Pornhub.com), který přesně ukazuje využití latexové podtlakové postele – znemožní protějšku se hýbat, či dostat se ven a je plně odkázán na Dominanta, který ho může libovolně trápit, dráždit a trestat.

Boj o svobodu (Vacuum Bed Fight)

Může to být o to horší, když sub trpí klaustrofobií a zde je na něj vlastně přitisknutý veškerý jeho nejbližší prostor a on nemá kam utéci – jen trpně čekat na vysvobození.

Zábava při podtlaku (Vac bed Fun)

Alternativně lze tato BDSM pomůcka využít při specifické auto-erotice = neboli když daný jedinec miluje smyslovou deprivaci. ALE je nutné mít vždy jištění někoho druhého, protože tato pomůcka může být i nebezpečná kvůli udušení!

Vzduchotěsná kostka (Vacuum Cube Latex)

Alternativou k horizontálnímu rámu, který je celý plochý a submisiv v něm v podstatě leží, je prostorová 3D kostka (zde z černého latexu), ve které je sub uvězněn uvnitř.

Hi-tech latexová postel (Vac Bed Bondage)

Takovouhle postel by si nejspíše domů přál každý milovník trápení žen, ale ta zůstane asi jen v jejich erotických snech – její cena bude astronomická!

Intenzivní stimulace!

Podřízený jedinec bývá často drážděn přes jemnou (často latexovou) fólii například masážní vibrační hlavicí – tělo je velmi citlivé díky těsnému kontaktu.

Spolupracujeme: