Masážní hlavice jsou velmi silné vibrátory, které díky své velikosti nejsou vhodné k zavádění do tělních otvorů, ale používají se jen povrchově. Kulovitá hlavice má poměrně velkou plochou, přes kterou jsou vibrace předávány tělu.

Vibrační hlavice na erotickou masáž

Vibrační hlavice (nesprávně označované jako vybrační hlavice – pozor na pravopis) jsou často napájeny přímo ze sítě, protože provoz na baterie by byl přehnaně drahý a neefektivní. Nové generace těchto pomůcek však mají silné nabíjecí akumulátory, které umožňují provoz bez přímého napojení na elektrickou síť.

Zjistěte kolik stojí dokonalá hlavice pro masáž
ZJISTIT CENU

Známé druhy hlavic:

VIDEO z rozbalování jedné z nich

Využití hlavice

1) Klasické masáže

Vibrační masážní hlavice jsou velmi dobře použitelné při klasických masážích. Po přiložení ke svalu dokážou díky vibracím uvolnit a rozmasírovat zatuhlé oblasti. Své využití bez problémů nacházejí i v oblasti neerotické.

Hranice mezi neerotickou a erotickou masáží je však velmi křehká. Zprvu klasická masáž bez sexuálního podtextu se snadno může zvrtnout v jedinečný milostný zážitek.

Klady

Zápory

Nejsilnější vibrace z pomůcek vůbec Typicky je nelze zavádět dovnitř
Extrémní soustředění na 1 místo Síťové napájení může být někdy komplikací
Ve variantě s napíjením ze sítě, či akumulátoru Větší váha
Vhodné nejen pro masturbaci, ale i předehru
Její výkon se dá využít i při BDSM
Některé mají výměnné hlavice
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexíčekshop.cz

2) Použití v sexuální oblasti

Masážní hlavice se používají k masáži celého těla, včetně intimních partií. Silné vibrace na bradavkách a v rozkroku zapříčiňují patřičné erotické vzrušení. Kvůli své šíři jsou vibrační masážní hlavice určeny pouze pro vnější použití, tzn. na povrchu těla.

Pomocí vyměnitelných nástavců je lze však použít prakticky kdekoliv. Masážní hlavice jsou nejen vítaným zpestřením pro masturbaci a partnerský sex. S oblibou se využívají i v BDSM, jsou úžasně efektivním prostředkem pro vynucený orgasmus.

Rozvibrování na klitorisu či varlatech zbavuje otroka možnosti rozhodovat o svém vzrušení, ocitá se tak zcela v rukou svého pána/paní. Jen na něm závisí, dovolí-li mu dosáhnout vyvrcholení.

I pro tvrdší praktiky

Hlavice mají pružný kloub, který umožní vychýlení vibračního zakončení. Tuto erotickou pomůcku je možné použít nejenom pro dráždění klitorisu, ale své využití najdou i při masážích (jak název napovídá). Používají se i během BDSM seancí.

Spolupracujeme: