Masážní hlavice je snad posledním typem hraček, který nám po 4 roky utíkal a vyhýbal se našemu testování. Ale už nikdy více. Dnes jsme pro vás vybrali jednu masážní hlavici, kterou užijete nejenom pro masáž zad (vážně i pro ně je skvělá), ale i na trochu lascivnější masáž celého těla.

Masážní hlavice, která vás klidně zničí

Prvně si musíme srovnat pojmy – masážní hlavice není klasický vibrátor. Hlavice sice také vibruje, ale neslouží k zavádění do jakýchkoliv tělních otvorů. Tato pomůcka má poměrně velkou hlavici, která silně vibruje – a když říkám silně, tak silně. Pravděpodobně ani silné vibrátory se jí nevyrovnají. Ještě aby jo. Vibrátory mají mnohdy průměr 3 cm, hlavice má ale 6,5 cm, což není zrovna nejméně.

Hlavice jsou tedy kontaktní hračky, které dráždí po doteku – na prsa, boky, zadeček a hlavně klín – po silnějším přitisknutí přímo na „bránu rozkoše“ si slečna rozhodně nezačne z nudy přepočítávat mouchy na stropě. Pravděpodobně (stejně jako moje partnerka) se začne slastí prohýbat v zádech a přitiskne stehna k sobě, aby ani trochu vibrací neuteklo z toho správného místečka.

Na testování máme hlavici Power AkuWand. Její výhodou je integrovaná baterie – nemusíte mít tedy hlavici zapojenou do elektrické sítě. Mnohé konkurenční kousky to tak mají, protože odběr hlavice díky jejímu výkonu je více než velký. A baterie by se rychle vybíjely.

Zjistěte kolik stojí masážní hlavice AkuWand 1. generace
ZJISTIT CENU

To však není případem tohoto kousku. Na nejsilnější vibrace (hlavice má 2 stupně) vydržela vibrovat cca 1 hodinu. To je solidní nálož na jakékoliv hraní. I to BDSM tvrdší – o tom ale níže.

Technické parametry hlavice

Rukojeť je vyrobená z bílého ABS plastu – pevného, drží tvar a dobře se drží. Hlavice s ohebným kloubem je z měkčího plastického materiálu. Kloub umožňuje lehké vychýlení hlavy vibrátoru – poznáte ho při větším tlaku na tělo.

Hlavice není vodotěsná, jen voděodolná. Nedoporučujeme tedy hrátky ve vodě a díky odhalenému kontaktu pro nabíjení ani ve vlhkém prostředí – byla by škoda přijít o tak užitečnou hračku – její použití nejenom při sexu si můžete přečíst níže.

Pár čísel:

  • Délka celková 28 cm,
  • Délka hlavice 8 cm,
  • Průměr hlavice 6,5 cm,
  • 2 režimy vibrací.

Použití masážní hlavice při masáži

Jak používat hlavici na masáž? Pro klasickou masáž zad doporučujeme partnerce lehnout na břicho na pohodlnou podložku a ruce podél těla. Hlavice zapneme na první stupeň a nejprve zkusmo projedeme po zádech (ne po páteři), abychom otestovali reakce masírované.

Když neprotestuje, začneme krouživými pohyby masírovat trapézový sval. Postupujeme od horní hrany, kolem lopatky a zpět podél páteře až ke krku. Nejdříve párkrát levou půlku, poté druhou. Poté následují větší kroužky podél lopatky a zpět podél páteře. Nakonec můžeme projet kolem páteře (od bederní části ke krční) a zde končit. Levou a pravou stranu – nezapomínejte. Když masáž nestačí, použijeme silnější stupeň.

masérských zkušeností (máme masérské zkoušky ze švédské masáže, manuální lymfodrenáže, antistrestové a indické masáže) bychom doporučili 3-6 opakování daných pohybů a cest.

BDSM hrátky s hlavicí

Hlavice se dá použít i k méně relaxačním hrátkám jako jsou smyslné masáže. I v BDSM najde své skvělé využití. Díky síly vibrací je její dráždění dost intenzivní. Potrapte svou subinku (nebo i suba – varlata jsou dost citlivá na vibrace) tím, že jí k noze pomocí bondage pásky připevníte hlavici.

Hlavně tak, aby těsně doléhala na klín. A když bude pěkně svázaná, nebude se moci jí zbavit. A hlavice bude vibrovat a vibrovat a slečna prožívat orgasmy a orgasmy. A pěkně vynucené, protože je nebude moci zastavit.

Výsledek testu

Hlavici jsme testovali 3 měsíce. Oceňujeme bytelné zpracování a použité materiály. Líbí se nám dobíjecí baterie – přeci jenom používat erotickou hračku, která je ve vlhkém klíně a je připojená do elektrické sítě, se nám moc nepozdávalo.

Naštěstí Power AkuWand (u mnohých prodejců označovaná jako My Secret Love Passion Pointer) tímto neduhem netrpí. Dvě úrovně vibrací umožní oddělení trýznivého drilu při BDSM či silném dráždění od smyslné masáže zad.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Masážní hlavice Power AkuWand
Recenzi napsal: Petr S.
Testováno: od 1. dubna do .
Výsledek: Silná a kvalitně zpracovaná hlavice.
Užití hračky: Skvělé využití při masážích i sexu – vhodné pro BDSM hrátky díky velkému výkonu.
Moje hodnocení: 4 z 5 (doporučuji)

Za nás má 4 body z 5 – mínus má jen za neodolnost vůči vodě a odkrytý konektor pro nabíjení. Každopádně ho doporučujeme ke koupi.

Klady

Zápory

2 stupně vibrací Není vodotěsná
Síla vibrací
Bytelné zpracování
Silikonová hlavička
Ohebný krček pro příjemnější dotyk
Využití pro něžnosti i BDSM
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Taky můžu potvrdit že je super – jen ta vodotěsnost mi zábavu trochu kazí – ale pro stimulaci či uvolnění zádových svalů při klasické masáži je stále dobrá.

Díky za recenzi – tenhle kousek mám od Slona už pár měsíců a kdyby byl vodotěsný, tak je fakt super – takhle je jen dobrý:) ale i přesto si ho s manželem užíváme. Hlavně při klasickém sexu – třeba já na všech čtyřech, on za mnou a hlavici mi drží pěkně v klínu:)

Zdravím,

tu jsme měli k testu už dříve – k voděodolnosti není co dodat, ale i u ostatních parametrů je znát rozdílná cena (1 400 x 2400 Kč) i značka. Ohledně síly vibrací: můžeme je porovnat vedle sebe a na nejvyšší stupeň je silnější tato AkuWand, ale je intenzita je třeba na moji partnerku až nepříjemná – LELO má nižší sílu (díky menším rozměrům), ale jsou mnohem příjemnější v klíně. Zpracování je také naprosto jinde vše lícuje jak má, již zmíněná voděodolnost… Smart wand je luxusní kousek z čistého silikonu a ABS plastu – složení má tedy stejné jako tato hlavice. Na BDSM by silou byla vhodně tato (AkuWand), popřípadě větší varianta SmartWand – ta malá je akorát do ruky, roztomile velká, na klitoris (případně lehké zavedení) skvělá, ale tolik výkonu nevyvine. Snad jsem pomohl:) Každopádně s ani jedním z těchto kousků neprohloupíte.

Ahoj, zajímalo by mě porovnání této masážní hlavice s Lelo SmartWand (spíše s tou menší), můžete jej prosím popsat? Voděodolnost je jasná, ale co ostatní, síla vibrací a další dojmy a pocity? uvažuji o koupi takové hračky, proto mě porovnání hodně zajímá. Myslíte že i tato by šla použít k bdsm ? 😉
Díky

Spolupracujeme: