Dlouho jsem toužila po masážní hlavici. Viděla jsem v tom samé výhody, skvělá večerní zábava a ještě i možná masáž zad! Z mého uhlu pohledu čiré blaho. Studovala jsem vícero značek, a nakonec se mi dostala do rukou hlavice od ToyJoy, AkuWand. Všechno, co jsem si přečetla vypadalo nadějně. Tichá hračka, výkonná, bezdrátová i když trochu větší.

E-nástroj – ergonomický a ekonomický

Po rozbalení balíčků mně překvapila skutečná velikost. Krabička obsahuje samotnou hlavici, nabíjecí USB kabel a růžový pytlík na hygienické uchovávaní hračky. Celá měří 32 cm. Samotná hlava má 6 cm a hladký silikonový povrch. Obsahuje kloub, díky kterému by mělo být jednoduší dosáhnutí pravého požitku. Při své velikosti je skutečně lehká
a dobře se drží v ruce.

Na spodní straně je otvor na nabíjení. Velice mě překvapilo, jak rychle se hlavice nabila. Po úplném vybití se plně nabije asi za 4 hodiny. Během nabíjení svítí dioda červeně a po nabití se rozsvítí zeleně.

Jaká je hlavice v posteli?

Hlavici ovládáme pomocí dvou tlačítek. Jedno slouží na zapnutí a vypnutí a druhé na přepínaní mezi vibracemi. Podle chuti a nálady si můžete vybrat z 10 programů, jak vibračních, tak pulzních. Mezi ovladači je umístěná dioda. Ta svítí zeleně nebo červeně podle zvoleného programu. Na mě tohle světýlko působilo neskutečně rušivě.

Neskutečně jsem se těšila na test. Je to jedna z věcí, s kterou ještě nemám zkušenost. Celkově to ale bylo jedno velké zklamání. Hlavice se dobře drží s ohledem na svoji velikost, ale je nevhodná pro ženu mé malé výšky. Je příliš dlouhá, a proto se nedá jednoduše ovládat. Při slabém osvětlení nebo v noci blikající světýlko působí že se cítíte spíše na diskotéce než v intimní chvilce.

Větší a delší než jakou bych potřebovala

Samotná hlava je na mě velká a působí neohrabaně. První orgasmus se mi vždy podařilo dosáhnout poměrně rychle, a i když nemám problém dosáhnout neomezené množství orgazmů, s touhle hlavicí jsem dosáhla vždy jenom jeden. Je to asi jako pracovat na jemných detailech obrazu malířskou štětkou.

Nedráždí silně jen klitoris ale i všechno kolem. Do toho vám ještě brní celá ruka od silných vibrací. Tohle berte ale jako subjektivní problém, protože je to vlastnost snad všech masážních hlavic – mají velkou hlavičku a díky tomu dráždí vše, co mají nadosah. Čistě na klitoris doporučím vyloženě hračku s užší hlavičkou, která je pro to určená.

Snad jsem si ještě v životě žádnou hračku neužila tak málo. Celkově bych to připisovala celému segmentu masážních hlavic, které asi nebudou pro mě – přestože patří k jedněm nejoblíbenějším a nejprodávanějším na trhu. Střída se tu tolik vjemů najednou, že je to nepříjemné. Silné vibrace, příliš velká hlava, lechtající a vibrující dlaň a blikající světýlka.

Klady

  • Krátká doba nabíjení

  • Silné vibrace

  • Lehká

  • Obal na skladování

Zápory

  • Blikající dioda

  • Není voděodolná

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU