Dlouho jsem toužila po masážní hlavici. Viděla jsem v tom samé výhody, skvělá večerní zábava a ještě i možná masáž zad! Z mého uhlu pohledu čiré blaho. Studovala jsem vícero značek, a nakonec se mi dostala do rukou hlavice od ToyJoy, AkuWand. Všechno, co jsem si přečetla vypadalo nadějně. Tichá hračka, výkonná, bezdrátová i když trochu větší.

E-nástroj – ergonomický a ekonomický

Po rozbalení balíčků mně překvapila skutečná velikost. Krabička obsahuje samotnou hlavici, nabíjecí USB kabel a růžový pytlík na hygienické uchovávaní hračky. Celá měří 32 cm. Samotná hlava má 6 cm a hladký silikonový povrch. Obsahuje kloub, díky kterému by mělo být jednoduší dosáhnutí pravého požitku. Při své velikosti je skutečně lehká
a dobře se drží v ruce.

Na spodní straně je otvor na nabíjení. Velice mě překvapilo, jak rychle se hlavice nabila. Po úplném vybití se plně nabije asi za 4 hodiny. Během nabíjení svítí dioda červeně a po nabití se rozsvítí zeleně.

Jaká je hlavice v posteli?

Hlavici ovládáme pomocí dvou tlačítek. Jedno slouží na zapnutí a vypnutí a druhé na přepínaní mezi vibracemi. Podle chuti a nálady si můžete vybrat z 10 programů, jak vibračních, tak pulzních. Mezi ovladači je umístěná dioda. Ta svítí zeleně nebo červeně podle zvoleného programu. Na mě tohle světýlko působilo neskutečně rušivě.

VIDEO z rozbalování této vibrující hlavice

Neskutečně jsem se těšila na test. Je to jedna z věcí, s kterou ještě nemám zkušenost. Celkově to ale bylo jedno velké zklamání. Hlavice se dobře drží s ohledem na svoji velikost, ale je nevhodná pro ženu mé malé výšky. Je příliš dlouhá, a proto se nedá jednoduše ovládat. Musíte si tedy najít ideální úhel a místo, kde budete hlavici držet…

Nebo si řekněte partnerovi, ten můj velmi rád pomohl = ještě aby ne. Při slabém osvětlení nebo v noci blikající světýlko působí že se cítíte spíše na diskotéce než v intimní chvilce. To bych určitě vytkla, přitom taková hloupost. Když ta hračka za něco bude stát, tak ji prostě jednoduše přelepím bílou izolepou (prodává se v každém papírnictví) a bude mít šlus!

Větší a delší než jakou bych potřebovala

Samotná hlava je na mě velká a působí neohrabaně. První orgasmus se mi vždy podařilo dosáhnout poměrně rychle, a i když nemám problém dosáhnout neomezené množství orgazmů, s touhle hlavicí jsem dosáhla vždy jenom jeden. Je to asi jako pracovat na jemných detailech obrazu malířskou štětkou. Musíte si na ten výkon a velikost zvyknout.

Nedráždí silně jen klitoris ale i všechno kolem. Do toho vám ještě brní celá ruka od silných vibrací. Tohle berte ale jako subjektivní problém, protože je to vlastnost snad všech masážních hlavic – mají velkou hlavičku a díky tomu dráždí vše, co mají nadosah.

Což může být nevýhoda pro poštěváček, ale ten výkon se aspoň dobře rozprostře na plochu a vy si můžete užít třeba masáž erotogenních zón = ne vše se musí točit jen kolem mého klína. Čistě na klitoris doporučím vyloženě hračku s užší hlavičkou, která je pro to určená.

Snad jsem si ještě v životě žádnou hračku neužila tak málo. Celkově bych to připisovala celému segmentu masážních hlavic, které asi nebudou pro mě – přestože patří k jedněm nejoblíbenějším a nejprodávanějším na trhu. Střída se tu bohužel hodně vjemů, ale nevzdávám se – chci si ty silné vibrace (ty má tahle Toyjoy hlavice solidní) užít stůj co stůj!

Klady

 •  

  Krátká doba nabíjení

 •  

  Silné vibrace

 •  

  Lehká

 •  

  Obal na skladování

Zápory

 •  

  Blikající dioda

 •  

  Není voděodolná

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU