Co je vlastně ten tajemný G-bod a je opravdu tak skvělý (ehm ANO je!), že jsme pro něj museli vybírat ty nejlepší vibrátory? Opravdu pomohou v jeho stimulaci, nebo jsou to jen reklamní řečičky? Na to se podíváme v tomto souhrném porovnávacím článku, který bude rozhodně vyčerpávající.

CO je ksakru G-bod, a proč by vás měl zajímat?

G-bod, neboli Gräfenbergův bod je specifické místo v ženské vagíně, které je prošpikované nervovými zakončeními… takže stručně řečeno je velmi citlivé na stimulaci.

Dlouhé roky se mu všichni vysmívali, že takový bod vůbec neexistuje, ale mnohé ženy mu daly za pravdu. A opravdu nahlas, protože stimulace právě G-bodu spojená třeba s klitorisem může vést k neskutečně silným a výbušným orgasmům. Ale musíte se naučit najít ten svůj G-bod a jak ho správně stimulovat.

Jeden ze způsobů je samozřejmě vlastní rukou – ohnuete prsty jedné ruky jakoby k sobě a právě takto začnete v klíně hledat na vnitřní horní straně specifické místo… Jak ho poznáte? Věřte, že ho poznáte, protože jeho citlivost a vzrušivost bude násobně větší, než běžné dráždění klína.

Jak jsme vybíraly ty NEJoblíbenější vibrátory stimulující G-bod?

Takže G-bod bychom měli a teď proč byste si ho měli stimulovat právě vibrátory? Ty vám zajistí citelně silnější dráždění, rozhodně se neunaví tak rychle jako vaše či partnerova ručka a nabídnou ještě lepší úhel a tlak než od rukou…

Zjednodušeně řečeno – není důvod proč si neužít s vibrátorem právě na G-bod (testovali jsme jich více jak 15). Ale teď je ta správná otázka – jaký vlastně vybrat? Na trhu jich je nepřeberné množství. A právě v tuto chvíli přichází na scénu naše zvídavá redakce a její porovnávací recenze.

Co jsme hodnotili:

  1. materiály (jak jsou nezávadné, čištění, vhodnost, …),
  2. zpracování (jak vše dobře lícuje, jestli má povrchové chyby, …),
  3. účinek na g-bod (samozřejmě jak dobře k němu přilne, jak ho stimuluje, …),
  4. sílu vibrací (ty, kromě tlaku a kroužení právě dostávají ženy do mdlob, …),
  5. nabíjení (jak se jednoduše, rychle a efektivně nabíjí, zvládne to každý, …),
  6. cenu (u lepších hraček není tolik klíčová, ale také jsme ji zahrnuli do hodnocení, …),
  7. a zábavnost (a nakonec jak nás hračka baví i po xx. hraní a dráždění, …).

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Naše svědomitá redakce otestovala více jak 300 erotických pomůcek, sami jsme je vybírali, fotili, točili, zkoušeli možně i nemožně a sami bychom už nedoporučili nic, s čím nejsme spokojení. Reálně jsme vibrátory na G-bod testovali a za tyto vybrané kousky můžeme dát své erotogenní zóny (a že jich je) do ohně. Ručíme opravdu za jejich kvalitu a výkonost.

5 NEJlepších vibrátorů, které stimulují hlavně G-BOD – tabulka

#FotkaDruhCo umíNabíjeníSíla vibracíRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Fun Factory Stronic GFun Factory Stronic GPřirážet/vibrovat tam a zpět, citelně dráždit G-bod, ale najde své využití i při klasice či stimulaci poštěváčku.Magnetické / USB8Recenze3500 Kč
2.LELO Elise 2Díky 2 silným motorkům umí vás solidně rozvibrovat a zahnutou špičkou tlačit na G-bod.Zasouvací / USB9Recenze4990 Kč
3.ZALO Queen PulseWaveZALO Queen PulseWaveChameleon světa vibrátorů - umí stimulovat klitoris podtlakem i pulzační špičkou, vibrovat a ještě k tomu díky zahnutí právě i G-bod (jak vibracemi, tak extrémně rychlou pulzací).Magnetické / USB7Recenze4990 Kč
4.Fun Factory Miss BiFun Factory Miss BiDvojí stimulaci vám nabídne v krásném balení - zvenku dráždí klitoris, zevnitř se příjemně tlačí na g-bod a všude tam vibruje. Značka ideál.Magnetické / USB8Recenze2500 Kč
5.Boom DelightBoom DelightJednoduchý, ale funkční pracant jak pro G-bod, tak klitoris pro který má zvláštní výstupek. Rozhodně nejlevnější kousek z našich recenzí.2 AA baterie6Recenze1200 Kč

Fun Factory Stronic G

Přirážecí vibrátor – to bylo roky nepředstavitelné, ale díky německému Fun Factory si to můžete užít i vy doma, nejen ve vlhkých snech. Tenhle kousek nejenže sám přiráží, ale ještě je ideálně tvarovaný díky zahnuté špičce pro bod G. A to v kombinaci se sametovým lékařským silikonem, decentnímu tvaru a silnému výkonu z něj dělá jasného vítěze!

Klady

Zápory

Nemusím ho držet Cena – u tak kvalitní hračky se nižší cena ani očekávat nedá
ABS plast a lékařský silikon (pozor na lubrikanty
Velký výběr režimů
Podsvícené ovládání
Vodotěsný
Elegantní a funkční tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

LELO Elise 2

Klasika, která je neskutečně všestranným vibrátorem. Základem jsou 2 silné vnitřní motory a citelně zahnutý tvar vibrátoru, který ideálně dosedne na g-bod. K tomu si připočtěte tradičně skvělé zpracování povrchu od švédského LELO, minimalistický styl a bohaté příslušenství. Elise doporučujeme už několik let našim čtenářkám a ještě se nám nevrátila žádná negativní reakce… a co teprve bylo obsahem těch pozitivních? To by se hodilo spíše na nějaký server s erotickými povídkami. A to opravdu nepřeháníme.

Klady

Zápory

Sametový lékařský silikon Vyšší cena
Dva vibrační motory 80 vrnících kombinací (což bude pro hodně lidí spíše výhoda)
Jednoduché ovládání jednou rukou
Silné vibrace po celé délce
Textilní obal v balení
Vlastní nabíječka
Luxusní papírový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

ZALO Queen PulseWave

Nováček na trhu, ale který strčil svojí neskutečnou proměnlivostí řadu produktů do kapsy – je to vibrátor/pulzátor, má podtlakový nástavec ve stylu „womanizéru“, ale hlavně pro tento porovnávací žebříček = ideální tvar hlavičky a hlavně právě pulzaci na hlavičce.

Takže on dobře padne na váš g-bod, ale kromě vibrací mu dá příjemně „zabrat“ ještě velmi rychlou pulzací tam a zpět. Bez akce je to náročné na pochopení, ale… přečtěte si recenzi naší Aly, ta z tého funkce nepřehnaně šílela. Takže za nás jasný kousek do vaší ložnice.

Klady

Zápory

3 hračky v jednom Chybějící český manuál
Bezkonkurenční pulzující špička V aplikaci chybí čeština
2 samostatné motory S ovládáním se musíte trochu sžít
Jednoduchý, ale luxusní design
Lékařský silikon
Příjemná mobilní aplikace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fun Factory MissBi

Krásná, skvěle padnoucí a výkonná = taková je „slečinka“ MissBi. Dokáže solidními vibrace od 2 motorků stimulovat jak klitoris zvenku, tak G-bod uvnitř. Proto má v názvu právě „Bi“, neboli není na holky, ale umí dvojitou stimulaci zároveň. Tvarově je velmi příjemně zahnutá právě pro vnitřní stimulaci G-bodu a právěm má své místo v našem žebříčku. Kdyby neměla tak silné soupeře, klidně by útočila na první pozice.

Klady

Zápory

Magnetické nabíjení Click 'n' charge Lze použít jen lubrikanty na vodní bázi
Separátní ovládání motorků
Lékařský silikon
6 intenzit vibrací a 6 vibračních rytmů
Vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

BOOM Delight

Klasika, která nerezaví. Tenhle model rozhodně nepatří do výběru nejnovějších vibrátorů na trhu, není ani nejkrásnější (dle nás), ale tím, že ho zákaznice stále a stále vyžadují, si zaslouží poctu.

Delight (neboli rozkoš) je zajímavý tím, že je z čistého silikonu s ABS patkou, umí stimulovat klitoris i vagínu zevnitř a společně k tomu i díky zahnuté hlavičce G-bod. A víte co ještě? Neuvěříte tomu, ale je solidně levný. Rozhodně nejlevnější z naší porovnávací recenze.

Není tedy nejlepší, nejvýkonnější, ale svou práci vždy udělá obstojně. A nezruinuje vaši peněženku. Takže je to ideální startovací hračka – a to nejen pro g-bod či klitoris, ale celkově jako první vibrátor pro každou ženu.

Klady

Zápory

Čistý silikon Slabší vibrace
Skvělý tvar Musíte si zvyknou na ovládání
Dráždí jak klitoris, tak klín
Ovládání jednotlivých motůrků
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč vyhrály zrovna tyto?

Jak jsme z těch xx recenzí vibrátorů vybrali právě tyto? Jsou ideálním průnikem všech hodnot, které jsme u nich hledali. Ty, na které jsme se zaměřili jsou nahoře v sekci CO jsme hodnotili. U těchto byly klíčové 2 preferenční parametry – a to tvar vhodný pro G-bod (aneb aby na něj dosáhly a dobře dosedly plochou).

A také síla vibrací/pulzů, které jsou klíčové při stimulaci právě G-bodu ve vagíně.

A proč vlastně zmiňujeme ve vagíně? On je snad i nějaký jiný bod G? Ano je – stejným názvem se u mužů označuje prostata, která je také přístpná jen zevnitř – bohužel pro pány to je zevnitř jejich anusu, kousek za otvorem směrem nahoru. A tento specifický bod, stejně jako ženská varianta, je velmi citlivý na tlakovou a vibrační stimulaci a také napomáhá veeelmi silným orgasmům.

Klíčové je zdravotní nezávadnost a perfektní zpracování

Ostatní parametry jako materiály, zpracování, nabíjení bereme dnes už jako samozřejmostí – tedy přesněji to, že moderní hračky je v klidu splňují. U materiálů tedy prim hraje lékařský silikon, čistý, odolný a stabilní materiál, který je neporézní (oproti třeba gelu či TPR) a také hypoalergenní.

Neboli nevzbuzuje u lidí žádné alergické reakce.

Je to skvělý materiál právě pro erotické pomůcky. U dražších vibrátorů se také očekává prvotřídní zpracování povrchu – vše k sobě ladí, nejsou zde žádné povrchové chyby, nic nevrže, krásně drží jak má. To sice historicky standardem nebylo, ale dnes už žádná hračka za vyšší peníze si nemůže dovolit selhat.

U nabíjení je rozhodně nejvhodnější, když má erotická pomůcka svůj vlastní zabudovaný akumulátor, který bývá stabilnější a výkonnější než běžné baterie. A také takto zabudované baterie už jsou předzvěstí, že daná pomůcka bude odolnější proti vodě, utopení, sprchování či dokonce koupání…

A komfortně je rozhodně nejpříjemnější magnetické nabíjení, kdy hračka má na sobě vždy 2 nenápadné ocelové body a jako protikus je koncovka nabíječky s magnetickými podobnými body. Ty k sobě po přiblížení přiskočí a hned už se nabíjí. Druhý konec nabíječky má standardně koncovku USB, takže můžete nabíjet svoji oblíbenou ero-hračku třeba z počítače, nebo běžně prodávaný síťových adaptérů s USB dírkou…

A to je vše za nás a G-bodové vibrátory. Jaké máte vy? Máte favority z našeho žebříčku? Pochlubte se!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: