Lubrikační gel Whoop·de·doo je ideální volbou pro všechny, kteří hledají přírodní a zdravou alternativu k běžným lubrikačním gelům. Jeho tvorba trvala roky, ale už se dostal finálně ven a máme pro vás i naši redakční recenzi.

WDD u nás není novinkou, byli jsme i částečně u zrodu vibrátoru, kdy jsme betatestovali jeho první prototypy, takže historii této značky do Aničky Marešové jsme si osobně odžili.

Bylo až překvapením, že tak dlouho od samotných produktů – vibrátorů, kuliček a kalíšku, přišel na řadu dennodenně potřebný pomocník = lubrikační gel. Ale co už, je tu a pojďme se na něj podívat.
V základu – složení

Tento gel je vyroben z čistě přírodních a BIO složek, bez použití konzervantů a barviv, a je tedy vhodný i pro vegany. Hypoalergennost beru jako základ u věcí, kterou přijdou do kontaktu s kůži – a zde ještě s intimní sliznicí.

Je prodávaný v jednoduché hliníkové lahvičce o objemu 100 ml. Navíc má příjemnou, hedvábnou konzistenci, která je nelepivá a přirozeně zvlhčující. Neobsahuje oleje ani silikony, takže je vhodný i pro silikonové pomůcky.

Životnost

Čisté složená má samozřejmě svá specifika a určitou nevýhodou může být živnost, protože gel, který obsahuje pouze přírodní složky a žádné chemické konzervanty, má dle výrobce trvanlivost jen 18 měsíců. Ve výsledku to bude nejspíše jedno, protože ho vypotřebujete mnohem dříve, ale dobré na to myslet, že otevřený gel = užívejte dokud můžete!:)

Zjistěte kolik stojí Lubrikační gel Rosemary Whoop·de·doo
ZJISTIT CENU

Aby vám lubrikant co nejdéle vydržel, je důležité ho chránit před výkyvy teplot, slunečním zářením a mrazem. Je důležité dbát na správné skladování, abyste mohli co nejdéle užívat jeho kvalitních vlastností.

Což ale není nic neobvyklého – a měli byste takto pečovat i o jiné zvlhčovadla, protože vždy přijdou do kontaktu s lidskou sliznicí = a chcete přeci pro sebe a svého partnera maximum zdraví a péče.

2 podmanivé vůně

Gel má dvě možné vůně – rozmarýnovou, která vám přináší pocity klidu, a Cotton, která je neutrální (přesně jako samotná bavlna, která byla předobrazem pro tento typ parfému).

Obě vůně jsou jemné a příjemné, a gel má navíc neutrální chuť, což umožňuje vzájemné ochutnávání. Až mě osobně překvapila jemnost obou vůní, co jsme měli doma na otestování. Překvapivě mi více sedla Rosemary, kterou jsme s partnerem ani nikdy dříve u lubrikantu neměli = pěkná novinka od Aničky Marešové. 🙂 Děkujeme za příjemné překvapení.

Přesah do přírody

Whoop·de·doo lubrikační gel je nejen zdravější volbou pro vaše tělo, ale i pro životní prostředí. Je vyroben z udržitelných složek, takže si můžete užívat své hrátky s vědomím, že děláte něco dobrého pro planetu. Pro někoho budou tyto argumenty zbytečné, ale v mé sociální bublině už na to slyší více a více lidí.

Hliníkový obal od lubrikačního gelu lze efektivně recyklovat tím, že ho vložíte do sběrné nádoby na tříděný odpad. Hliník je jedním z nejefektivněji recyklovatelných materiálů, takže pokud je obal čistý a nepoškozený, může být znovu využit k výrobě nových hliníkových produktů.

Je důležité nezaměňovat ho s plastovými obaly, které se recyklují jinak. Takže už víte, co s obalem po vypotřebování = bezezbytku se využije při správné recyklaci k novým produktům. A zase dokola a dokola.

Hodnocení

Jak už jsme u produktů z dílny Whoop.de.doo zvyklí i lubrikant nezklamal – není to jen přebalíčkovaný mainstreamový lubrikační gel, ale někdo si s jeho složením a obalem dal práci. Co víme, tak cesta WDD a Aničky Marešové se táhl několik let, protože stále nebyla spokojená s finálním produktem, takže naše spokojenost v téhle recenzi pro nás není překvapením. Trvalo to, ale stálo to za to.

Klady

Zápory

Velmi čisté složení Kratší životnost (ač 18 měsíců může dostačovat)
Dvě vůně - bavlna / rozmarýn
Dávkování pumpičkou
Vyrobeno v Česku
Hliníkový obal se dá recyklovat maximálně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: