Lubrikační gel Whoop·de·doo je ideální volbou pro všechny, kteří hledají přírodní a zdravou alternativu k běžným lubrikačním gelům. Jeho tvorba trvala roky, ale už se dostal finálně ven a máme pro vás i naši redakční recenzi.

Recenze od Aly 🙂

WDD u nás není novinkou, byli jsme i částečně u zrodu vibrátoru, kdy jsme betatestovali jeho první prototypy, takže historii této značky od Aničky Marešové jsme si osobně odžili.

Bylo až překvapením, že tak dlouho od samotných produktů – vibrátorů, kuliček a kalíšku, přišel na řadu dennodenně potřebný pomocník = lubrikační gel. Ale co už, je tu a pojďme se na něj podívat.
V základu – složení

Tento gel je vyroben z čistě přírodních a BIO složek, bez použití konzervantů a barviv, a je tedy vhodný i pro vegany. Hypoalergennost beru jako základ u věcí, kterou přijdou do kontaktu s kůži – a zde ještě s intimní sliznicí.

Je prodávaný v jednoduché hliníkové lahvičce o objemu 100 ml. Navíc má příjemnou, hedvábnou konzistenci, která je nelepivá a přirozeně zvlhčující. Neobsahuje oleje ani silikony, takže je vhodný i pro silikonové pomůcky.

Životnost

Čisté složená má samozřejmě svá specifika a určitou nevýhodou může být živnost, protože gel, který obsahuje pouze přírodní složky a žádné chemické konzervanty, má dle výrobce trvanlivost jen 18 měsíců. Ve výsledku to bude nejspíše jedno, protože ho vypotřebujete mnohem dříve, ale dobré na to myslet, že otevřený gel = užívejte dokud můžete!:)

Zjistěte kolik stojí Lubrikační gel Rosemary Whoop·de·doo
ZJISTIT CENU

Aby vám lubrikant co nejdéle vydržel, je důležité ho chránit před výkyvy teplot, slunečním zářením a mrazem. Je důležité dbát na správné skladování, abyste mohli co nejdéle užívat jeho kvalitních vlastností.

Což ale není nic neobvyklého – a měli byste takto pečovat i o jiné zvlhčovadla, protože vždy přijdou do kontaktu s lidskou sliznicí = a chcete přeci pro sebe a svého partnera maximum zdraví a péče.

VIDEO z redakčního rozbalování – Cotton:

2 podmanivé vůně

Gel má dvě možné vůně – rozmarýnovou, která vám přináší pocity klidu, a Cotton, která je neutrální (přesně jako samotná bavlna, která byla předobrazem pro tento typ parfému).

Obě vůně jsou jemné a příjemné, a gel má navíc neutrální chuť, což umožňuje vzájemné ochutnávání.

Až mě osobně překvapila jemnost obou vůní, co jsme měli doma na otestování.

Překvapivě mi více sedla Rosemary, kterou jsme s partnerem ani nikdy dříve u lubrikantu neměli = pěkná novinka od Aničky Marešové. 🙂 Děkujeme za příjemné překvapení.

Přesah do přírody

Whoop·de·doo lubrikační gel je nejen zdravější volbou pro vaše tělo, ale i pro životní prostředí. Je vyroben z udržitelných složek, takže si můžete užívat své hrátky s vědomím, že děláte něco dobrého pro planetu. Pro někoho budou tyto argumenty zbytečné, ale v mé sociální bublině už na to slyší více a více lidí.

Hliníkový obal od lubrikačního gelu lze efektivně recyklovat tím, že ho vložíte do sběrné nádoby na tříděný odpad. Hliník je jedním z nejefektivněji recyklovatelných materiálů, takže pokud je obal čistý a nepoškozený, může být znovu využit k výrobě nových hliníkových produktů.

Je důležité nezaměňovat ho s plastovými obaly, které se recyklují jinak. Takže už víte, co s obalem po vypotřebování = bezezbytku se využije při správné recyklaci k novým produktům. A zase dokola a dokola.

Hodnocení

Jak už jsme u produktů z dílny Whoop.de.doo zvyklí i lubrikant nezklamal – není to jen přebalíčkovaný mainstreamový lubrikační gel, ale někdo si s jeho složením a obalem dal práci.

Co víme, tak cesta WDD a Aničky Marešové se táhla několik let, protože stále nebyla spokojená s finálním produktem, takže naše spokojenost v téhle recenzi pro nás není překvapením. Trvalo to, ale stálo to za to.

Recenze od CatLady

Do úvodu se musím pochlubit, že už nejeden človíček mě kontaktoval ohledně lubrikačních gelů a ptal se na nějaké rady či postřehy. Hlavně na anální hrátky doporučuju, vyzkoušený a v recenzi, lubrikační gel značky You&Oil OMG-YES a všichni byli zatím spokojení 🙂

Dneska se však podíváme na další lubrikační gel značky whoop.de.doo, který se mooožná stal mým favoritem na klasické hrátky, který mě zaujal nejen svým charakterem, ale i balením – láhev totiž vypadá jak nějaká bombička do kuchyňského stroje.

Od A po Z

Značku whoop.de.doo zde máme poprvé a já jsem moc ráda, že i od této značky mohu vyzkoušet lubrikační gel a doufám, že do budoucna to budou i nějaké hračky, protože už v základu gel, který jsem od nich vyzkoušela, je úžasný. Ráda bych zmínila lubrikant, který jsem tu již recenzovala a to System JO! Coconut Hybrid Original.

Taktéž byl na bázi vody a jak jsem v recenzi psala, vždy jsem měla radši lubrikanty na bázi silikonu. Ale po čase se můj názor začíná přiklánět k těm na bázi vody. Od System JO! jsem si lubrikant zamilovala, ale tento od whoop.de.doo ho předčil a já vlastně ani nevím, kde začít.

Ale můžeme navázat na vzhled, který jsem zmínila a pokračovat 🙂 Lubrikant přijde v běžné krabičce, ale po vyndání jsem se musela usmát, protože samotné tělo lubrikantu připomíná bombičku do kuchyňského strije, nebo nějaký plyn. Člověk by na první pohled vůbec neřekl, že kouká či drží lubrikant.

Lahvička je hliníková a působí opravdu příjemně.

Dokážu ocenit takovéhle maličkosti. Přecijen je důležitý hlavně obsah, ale pokud byste náhodou někde lubrikant doma nechali na viditelném místě a došla například návštěva, tak pokud nepoznají danou značku, která je vyobrazená na přední straně etikety a nebyli byste rádi, kdyby vaše návstěva viděla, že to máte „jen tak“ někde položené, tak to pravděpodobně ani nepoznají. 

A co se týká skvrn, které by mohl lubrikant zanechat, tak se nemusíte bát! Tento lubrikant skvrny nezanechává, takže se nemusíte bát, že si zničíte například prostěradlo, nebo látkové doplňky k hrátkám.

VIDEO z redakčního rozbalování – Rosemary:

Složení

Jak už jsem zmínila, je na bázi vody. Je vhodný na použití i spolu s kondomem, či na různé typy hraček. Je bio a já jsem moc ráda, že čím dál častěji se setkávám s bio produkty v erotickém odvětví.

Co jsem si ale přesně zamilovala, je konzistence tohoto lubrikantu, která je jak velmi jemná, vypadajíc jak průhledné mýdlo, které se nelepí a nevytváří hrudečky.

Neobsahuje oleje, silikony, barviva ani konzervanty. Taktéž má příjemnou „neutrální“ vůni. Nedokážu to dobře popsat, ale ono to voní a nevoní zároveň. Takhle si osobně představuju, že voní čistota. Vůně bavlny je opravdu příjemná. Objem je 100 ml a po otevření vydrží až 18 měsíců. 🙂

Osobní pocity

Uvedla jsem to na začátku a myslela jsem to vážně. Tento lubrikant od značky whoop.de.doo se stal mým oblíbencem.

Rozhodně, až mi dojdou ty, co momentálně ještě mám, si koupím opět tento.

Je třeba se postarat o to, aby ať už při sexu, nebo při masturbaci, nic nedrhlo a vše hezky klouzalo. A toto, řeknu vám, je opravdu skvělý pomocník!:)

Klady

Zápory

Velmi čisté složení Kratší životnost (ač 18 měsíců může dostačovat)
Dvě vůně - bavlna / rozmarýn
Dávkování pumpičkou
Vyrobeno v Česku
Hliníkový obal se dá recyklovat maximálně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: