První verze Whoop.de.doo vibrátoru (500 kusů) už zná své nové majitelky. Ovšem cesta k tomuto potěšení byla složitá – vím, o čem mluvím, protože jsem byla tak trochu u toho 🙂 A pokud chcete i vy vědět, jak náročné je uvést nový vrnící produkt na trh, čtěte dál.

S Aničkou Marešovou jsem se poprvé setkala, když jsem si u ní ve studiu vybírala své kuličky k recenzi. Líbil se mi její prozákaznický přístup – dokázala mi poradit, jakou váhu kuliček bych si měla koupit, jak je používat a pečovat o ně, a také mi vysvětlila rozdíly mezi Whoop.de.doo produkty a konkurencí.

Celkově jsem byla nadšená, protože jsem neměla jenom produkt, ale celkovou službu. A přesně tak, ač to není zatím všude zvykem, by to mělo být! Anička mi byla na první pohled sympatická, takže když se mě zeptala, zda bych pro ni nenatočila referenční video, souhlasila jsem.

Prototyp vibrátoru Whoop de doo

Natáčení videa je kapitola sama o sobě – nikdy před tím jsem nic netočila, takže jsem byla velice nervózní. Dopadlo dobře a já na něj slýchám jenom pozitivní reakce. Ale ruku na srdce, viděla jsem ho jenom jednou, což mi stačilo k rozhodnutí, že se na sebe nemůžu dívat 😀 Ovšem ten den byl pro mě důležitý i z jiného hlediska – s Aničkou jsme se domluvily, že se stanu testerkou Whoop.de.doo vibrátoru 🙂

1. prototyp WDD vibrátoru

Testovala jsem už dost produktů, ale nikdy jsem netestovala prototyp – nikdy jsem neměla možnost ovlivnit funkčnost nebo ovládání. Co vám budu vykládat, byla jsem touto nabídkou nadšená a se stejným nadšením jsem se vrhla na testování „svého“ prototypu.

Na první pohled (a test) mě příjemně překvapil tvar – krásně do mě zapadl. Dále jsem se zaměřila na motůrky. Ty byly sice tiché, ale slabé (skoro jsem necítila ani ty nejsilnější vibrace – na druhou stranu, jsem docela extrém, který miluje opravdu silné vrnění). Ani ovládání mi úplně nesedělo.

Největší problém jsem měla s přepínáním módů a intenzity. Při každé změně jsem se musela zamyslet, jak tlačítko zmáčknout, abych dostala, co chci – a kupodivu jsem to stejně udělala špatně. Pokaždé! Moje intuice mě (a nejenom mě) nutila mačkat tlačítka jinak 🙂 Ovšem jednalo se o první prototyp, takže jsem nějaké ty mouchy očekávala.

A přesně to jsem se snažila řešit na schůzce s Aničkou a programátory. Nejprve to vypadalo, že ovládání přizpůsobí mému návrhu – až později jsem se dozvěděla, že se první edice vibrátoru bude ovládat pro mě nepochopitelně „postaru“ (dlouhým držením tlačítka se změní mód, krátkým se zvýší/sníží intenzita nebo frekvence). Na druhou stranu, byla přijata řada mých jiných vylepšováků, takže jsem částečně spokojená. A kdo ví, třeba se další edice bude ovládat podle mě 😉

Zjistěte kolik stojí Whoop.de.doo vibrátor
ZJISTIT CENU

Další problém byly slabé motory. V situaci, kdy se rozhodovalo, zda jsou lepší slabé tiché motory, nebo silnější, ovšem nepříjemně bzučící, jsem se přiklonila k tiché variantě. Nedokázala jsem si představit, že ležím toužící po orgasmu v tiché místnosti, a z té příjemné erotické nálady mě vyruší ostrý nepříjemný zvuk – to bych vraždila!

Problém s motůrky byl naštěstí vyřešen a další prototyp, který jsem dostala, byl tichý a příjemně silný 🙂

2. WDD prototyp

Z druhého prototypu jsem byla nadšená. Obecně nejsem moc příznivce vibrátorů (nedokážou mě pořádně uspokojit), ale před tímhle musím smeknout – netrvalo mu ani moc dlouho, aby mě udělal 😀 I tenhle kousek měl své chybičky (třeba to ovládání!) a drobné nedokonalosti, které vznikly odléváním silikonu. Ale byl to jenom prototyp a já s ním byla velice spokojená 🙂

Tehdy to ještě vypadalo, že se vše stihne a vibrátory se budou rozbalovat pod stromečkem. Realita byla úplně jiná. Díky spolupráci s Aničkou jsem se dozvěděla, že v ČR neexistuje firma, která by dokázala vyrobit celosilikonový vibrátor.

Anička by je sice mohla nechat vyrobit v zahraničí (nemyslím jenom Čínu) – což by bylo kupodivu levnější a rychlejší, ale neodpovídalo by to myšlence firmy. Takže se vyrábělo u firmy, se kterou Anička spolupracovala už při výrobě kuliček.

Bohužel i kvůli této firmě nastalo hned několik komplikací, které přispěly k opoždění prodeje – například když zvorali klíčový díl. Anička tehdy stála před rozhodnutím, zda tento díl použije (nikdo nevěděl, jestli by to ovlivnilo funkčnost vibrátoru), nebo nepoužije. Nakonec ho nepoužila, nechtěla riskovat, že by se snížila kvalita jejího produktu. A i když tím zdržela prodej, získala si můj ohromný respekt a upřímně doufám, že i respekt ostatních.

Prototypování nikdy nekončí

Každopádně já jsem dostávala další prototypy k testování. Naprosto jsem žasla nad skutečností, jak tato na silikon zaměřující se firma, dokázala na vibrátoru pokazit nějakou věc, která byla u předchozích verzí naprosto v pořádku.

Jednalo se sice jenom o malé vady na kráse, ale ve chvíli, kdy chcete dokonalý produkt, vám to vadí. Nicméně funkčně (až na to ovládání – omlouvám se, tuhle poznámku si prostě neodpustím) je Whoop.de.doo vibrátor naprosto v pořádku. Je opravdu silný a tichý.

Můžete si nastavit intenzitu, kterou si pamatuje i v jiných módech, takže potěší ženy toužící po pořádných vibracích i citlivky 🙂 Také musím ocenit, že to s módy a intenzitami nepřehání. Nesnáším vibrátory, které mají desítky kombinací – v tom množství mezi nimi nepoznám rozdíl. U Whoop.de.doo vám nic takového nehrozí – možná jednotlivé módy nebudete umět pojmenovat, ale zaručeně je od sebe rozeznáte a užijete si je 😉

Kvalita bez kompromisů

S Whoop.de.doo kousky máte jistotu nejvyšší kvality. Anička nepřipouští kompromisy – pro své zákazníky chce tu nejlepší kvalitu. A to se týká nejenom samotného vibrátoru (nebo kuliček), tuto precizní dokonalost vkládá i do použitých materiálů, obalů a ostatních maličkostí, o kterých ani nevíte, že existují.

Za mě je Whoop.de.doo vibrátor (můžu porovnat vývoj od prototypů, až po finální výrobek z 1. série) opravdu povedený luxusní kousek, který si svoji cenu zaslouží. Ovšem pokud patříte do skupiny lidí, kterým se ta suma zdá přmrštěná, kupte si jiný kousek a tento nechte lidem, kteří ho opravdu ocení 🙂

Zjistěte kolik stojí Whoop.de.doo vibrátor
ZJISTIT CENU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: