Drtivý útok na klitoris od vibrátoru We-Vibe Thrill

Recenze vibrátoru Thrill WeVibe nestačí celosvětový úspěch s předchozími vibrátory (klasické „vívajby“, Touch, či Salsa/Tanga) a znovu představuje zlomový výrobek. Není to už celkem nuda, že každý z jejich produktů je špičkový a posouvá celý segment dál?:)

We-vibe Thrill v rozbalovacím videu:

We-Vibe Thrill na první pohled vypadá jako duální vibrátor We-Vibe pro použití při partnerském sexu. Jen je buclatější a trochu svou mohutností nahání strach.

Stejně jako předchozí We-Viby (viz naše recenze vibrátoru pro ženy We-Vibe 2) má dvojí zakončení a dva silné vibrační motorky v každém z nich. Stříbrné zakončení má přesně dolehnout na oblast klitorisu a stydkých pysků a pěkně se tam „uvelebit“. Druhý konec se zavádí do vagíny a má stimulovat G-bod – dráždění pomáhají i drobnější rýhy.

Luxusní vibrátor si žádá i prvotřídní materiály – většina těla (barevná) je vyrobená z čistého lékařského silikonu. Šedivá část hlavičky je z bezpečného ABS plastu bez škodlivých ftalátů. Použití silikonu u ero hraček vždy kvituji, ale má jedno omezení – je nutné používat lubrikanty na vodní bázi.

Vibrátor pro ženy

Zasunutý konec je mnohem větší než u předchozích generací, které byly určené pro hrátky v páru – bylo možné mít zasunutý vibrátor a zároveň partnerův penis. Tentokrát by dvojitý zásun byl možný jen v případě, že by slečna byla maximálně uvolněná. A i přitom by výrazně oblý tvar mohl nepříjemně muže tlačit. Takže tentokrát „vívajb“ nechte jen své slečně :).

Pár čísel:
10 cm na výšku
10 cm na délku
Maximální průměr 3,5 cm

Oceňuji očko pro dobré držení, díky kterému můžete vibrátor nasměrovat na ta správná místečka.

Vibrátor je perfektně vodotěsný – nabíjení je kontaktní, stejně jako u modelů We-Vibe Salsa, Tango a Touch. Stačí přitisknout nabíjecí klobouček na dvojici kovových bodů na hlavičce a počkat na nabití. Podobný systém mají i některé modely hraček Fun Factory. Nabíjená trvá přibližně 90 minut a vibruje pak 1-2 hodiny. Záleží na zvolené intenzitě vibrací. Baterie se nedá vyjmout, protože je napevno uvnitř vibrátoru.

Vibrace se regulují tlačítkem na stříbrno-šedivé hlavičce. Thrill8 vibračních programů:

1. klasická vibrace slabší
2. klasická vibrace střední
3. klasická vibrace silná
4. klasická vibrace extra silná
5. pulzy střídání
6. pulzy vlnění
7. pulzy – střídání maximálních a minimálních vibrací
8. pulzy v rytmu tance čača

V porovnání s předchozím „vívajbem“ je tento mnohem robustnější (stačí se mrknout na okolní foto s Thrillem, We-Vibe 2 a Touchem).

V luxusním balení s vibrátorem dostanete USB nabíjecí kabel (pro zapojení do síťové zástrčky potřebujete dokoupit redukci), návod a sametový bílý sáček pro ukládání vibrátoru po jeho práci.

Resumé: Thrill si oblíbila přítelkyně a aspiruje u ní i v překonání jejího dosavadního mazla – We-Vibe Touch. Oba si skvěle pohrávají s klitorisem, ale Thrill k tomu přidává i vnitřní stimulaci. Ale ani s jedním z nich neuděláte chybu.

Klady

 • 2 silné motorky

 • Silikon a ABS plast

 • Dvojí stimulace

 • Jednoduché držení

Zápory

 • Vyšší cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

 1. Hezký večer,

  Ohledně dárků pro ženu jsme připravili 5 tipů na nejlepší hračky pro ni.

  Ta není špatná, ale už je dost překonaná novou čtvrtou generací – ta má také dálkové ovládání + silnější vibrace a menší velikost, takže lépe v klíně sedí: testovali jsme ji zde 4 wevibe.

  Cenově se dá sehnat už za 2500 Kč – trojka je ale levnější, ale nemá takové výhody.

 2. Dobrý den, pouze hledám dárek pro mou partnerku a dostel jsem tip od známích na We-vibe 3 – prý jsou oba spokojeni při klasice. Co na něj říkáte vy jako recenzenti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *