WeVibe nestačí celosvětový úspěch s předchozími vibrátory (klasické „vívajby“, Touch, či Salsa/Tanga) a znovu představuje zlomový výrobek. Není to už celkem nuda, že každý z jejich produktů je špičkový a posouvá celý segment dál?:)

We-vibe Thrill v rozbalovacím videu:

We-Vibe Thrill na první pohled vypadá jako duální vibrátor We-Vibe pro použití při partnerském sexu. Jen je buclatější a trochu svou mohutností nahání strach.

Stejně jako předchozí We-Viby (viz naše recenze vibrátoru pro ženy We-Vibe 2) má dvojí zakončení a dva silné vibrační motorky v každém z nich. Stříbrné zakončení má přesně dolehnout na oblast klitorisu a stydkých pysků a pěkně se tam „uvelebit“. Druhý konec se zavádí do vagíny a má stimulovat G-bod – dráždění pomáhají i drobnější rýhy.

Luxusní vibrátor si žádá i prvotřídní materiály – většina těla (barevná) je vyrobená z čistého lékařského silikonu. Šedivá část hlavičky je z bezpečného ABS plastu bez škodlivých ftalátů. Použití silikonu u ero hraček vždy kvituji, ale má jedno omezení – je nutné používat lubrikanty na vodní bázi.

Vibrátor pro ženy

Zasunutý konec je mnohem větší než u předchozích generací, které byly určené pro hrátky v páru – bylo možné mít zasunutý vibrátor a zároveň partnerův penis. Tentokrát by dvojitý zásun byl možný jen v případě, že by slečna byla maximálně uvolněná. A i přitom by výrazně oblý tvar mohl nepříjemně muže tlačit. Takže tentokrát „vívajb“ nechte jen své slečně :).

Pár čísel:
10 cm na výšku
10 cm na délku
Maximální průměr 3,5 cm

Oceňuji očko pro dobré držení, díky kterému můžete vibrátor nasměrovat na ta správná místečka.

Vibrátor je perfektně vodotěsný – nabíjení je kontaktní, stejně jako u modelů We-Vibe Salsa, Tango a Touch. Stačí přitisknout nabíjecí klobouček na dvojici kovových bodů na hlavičce a počkat na nabití. Podobný systém mají i některé modely hraček Fun Factory. Nabíjená trvá přibližně 90 minut a vibruje pak 1-2 hodiny. Záleží na zvolené intenzitě vibrací. Baterie se nedá vyjmout, protože je napevno uvnitř vibrátoru.

Vibrace se regulují tlačítkem na stříbrno-šedivé hlavičce. Thrill8 vibračních programů:

1. klasická vibrace slabší
2. klasická vibrace střední
3. klasická vibrace silná
4. klasická vibrace extra silná
5. pulzy střídání
6. pulzy vlnění
7. pulzy – střídání maximálních a minimálních vibrací
8. pulzy v rytmu tance čača

V porovnání s předchozím „vívajbem“ je tento mnohem robustnější (stačí se mrknout na okolní foto s Thrillem, We-Vibe 2 a Touchem).

V luxusním balení s vibrátorem dostanete USB nabíjecí kabel (pro zapojení do síťové zástrčky potřebujete dokoupit redukci), návod a sametový bílý sáček pro ukládání vibrátoru po jeho práci.

Resumé: Thrill si oblíbila přítelkyně a aspiruje u ní i v překonání jejího dosavadního mazla – We-Vibe Touch. Oba si skvěle pohrávají s klitorisem, ale Thrill k tomu přidává i vnitřní stimulaci. Ale ani s jedním z nich neuděláte chybu.

Klady

 •  

  Silikon a ABS plast

 •  

  2 silné motorky

 •  

  Kvalita zpracování

 •  

  Magnetické nabíjení

 •  

  Dvojí stimulace

 •  

  Jednoduché držení

Zápory

 •  

  Vyšší cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU