Tohle by měl být úplný high-tech od firmy We-vibe, vlajková loď mezi párovými vibrátory. Lze to ale vůbec smysluplně využít nebo je to tah jak zdražit produkt o pár tisíc?

Balení

Rozhodně za styl balení by se nemuseli stydět ani nejpřednější výrobci elektroniky. Na první pohled víte, že držíte v ruce něco nadstandartního a to ne jen vzhledem, ale i obsahem balení. V krabici totiž najdete nejen We-Vibe Chorus, ale i nabíjecí stanici, lubrikační gel a USB kabel. Najít v balení ještě adaptér do zásuvky bylo by to dokonalé, ale to by asi člověk chtěl už moc.

Informace o hračce

Tělo Chóru je ze 100% silikonu (lubrikanty jen na vodní bázi) díky jemuž je voděodolný (avšak nedoporučuji slanou ani chlorovanou vodu), ovladač je mix silikonu a tvrdšího plastu.

We-vibe Chorus stejně jak jeho ostatní verze vyniká hlavně tvarem do písmene „U“, které je designovalo pro stimulaci ženy na bodu G zároveň klitorisu a i partnerova penisu.

Chorus má v každém rameni jeden vibrátor, který dokáže pracovat nezávisle na druhém. Ramena jako taková jsou k sobě spojena mechanickým kloubem.

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice je z matného bílého plastu. Na spodní části je LED dioda signalizující stav nabíjení. Doba nabíjení je cca 90min a doba provozu něco přes 1 hodinu.

Jinak příslušenství do stanice pěkně zapadá, takže dobře slouží i jako cestovní/skladovací pouzdro. Nabíjení a přichycení ve stanici je zajištěno magnetickými kontakty.

Ovládání

Chorus se ovládá hned několika způsoby.

První způsob je přes samotný Chorus. Na celé hračce je všudy všeho jedno tlačítko. Ale bohatě postačí. Jedno stisknutí zapnuto, další krátké stisknutí je přecházení mezi programy, delší stisknutí je vypnutí a dlouhé 15-20 s stisknutí slouží na spárovaní s mobilem pomocí bluetooth.

Zjistěte kolik stojí Párový vibrátor We-Vibe
ZJISTIT CENU

Druhý způsob je pomocí ovladače, kde jsou tlačítka velmi dobře a logicky rozmístěna. Pro zapnutí dlouze podržíme tlačítko „+“. K přepínaní programů jsou tlačítka šipek doprava a doleva. Úprava intenzity „+“ a „-“. A k vypnutí podržíme dlouze tlačítko „-“.

Samo sebou aby to nebylo tak fádní, je tu ještě jedno speciální tlačítko se symbolem We-vibe. Po jeho stisknutí se aktivuje mód pro změnu intenzity vibrací podle toho, jak moc ovladač tisknete („Pressure control“). Tlačítka „+“ a „-“ jsou v tomto módu mimo provoz.

Třetí způsob je skrze mobilní aplikaci. V aplikaci můžete naprogramovat jednotlivé programy, změnit funkci tisknutí ovladače („Pressure control“). *Nebo přímo hračku skrze aplikaci ovládat a to ať už zvukem, kde můžete nastavit podle bassu/střeních/výšek nebo tlakem na obrazovku (*což zvládne jen novější ovladač).

Využití

Hračka je především vytvořena pro jeden účel, tedy není moc co vymýšlet. Co ale můžu říct, tak pozice, ve které je to asi maximálně pohodlné, je pozice misionářská. V té má partnerka volné ruce a proto má největší prostor pro hraní s ovladačem.

Avšak pokud chcete opravdu něco zažít, doporučuji dokoupit ještě od We-vibe anální vibrátor Ditto. Jeho nespornou výhodou je jeho malá velikost čímž tuto sestavu zvládne každý. Výsledkem je že partnerka měla stimulaci opravdu všech intimních partií a orgasmu dosáhla do 1 min od začátku našeho milostného aktu.

Hodnocení

Zařízení v této cenové hladině my mělo být dokonalé. Bohužel ale není. Začnu s klady. Materiál, zpracování, kloub mezi rameny, který perfektně drží svou pozici a díky jemuž se tvar přizpůsobí každému klínu. Ramena, která mají prvotřídní tvar, vnitřní vroubkování a každé svůj vibrační motorek který lze nezávisle naprogramovat.

Ergonomický ovladač s rozumným rozvržením tlačítek a s technologií „Pressure control“ takže při milování se nemusíte bát, že si spletete tlačítka. Dále balení a design, to vše nemá chybu. Co už někomu může vadit je že G-bodový vibrátor je znatelně slabší než klitorální, ale nám osobně to nevadí.

Co ale rozhodně beru za nedostatky je (zatím) zfušovaná aplikace, která si většinu času dělá, co chce. To mě přivádí k otázce, koho napadlo, že k aplikaci se lze připojit, jen pokud máte aktivní ovladač.

Technicky chápu, proč to tak mají řešené, ale z hlediska uživatele je to hrůza, jelikož sladit všechny zařízení, aby bylo možné propojení s aplikací, zabralo klidně i 5 minut. Dále víko od nabíjecí stanice mě vyloženě naštvalo.

Aby totiž drželo zavřené, tak tam výrobce nalepil na každou stranu kousek (cca 1 cm) silikonové pásky. To u zařízení téhle cenové kategorie je to vážně fušeřina. A to pominu detail, že bílý matný povrch se špiní až neuvěřitelnou rychlostí.

Chorus v redakčním podcastu od Aly a Petra:

A překvapení na konec

V aplikaci jsem zjistil, že v základním balení je ovladač, který nepodporuje některé nové funkce, jako například vibrace podle přehrávané hudby nebo dotyku na obrazovku telefonu. We-Vibe vám ale nový ovladač, který tyto nové funkce již zvládá, pošle zcela zdarma.

Tomu říkám podpora! Stačí v aplikaci najít funkci, kterou váš ovladač nepodporuje, na tu kliknete a aplikace sama předvyplní e-mail, na který cca do jednoho dne podpora odpoví s pokyny, co dál dělat.

Shrnutí

Chorus zlepší a oživí partnerské milování, ale technické vychytávky spíše jen zpestří, než že by se jednalo o něco zásadního. Pokud ale máte chuť zainvestovat do něčeho dražšího a nevšedního, tak s We-Vibe Chorus rozhodně neuděláte chybu.

Klady

Zápory

Materiál Cena
Celkové provedení Aplikace
Balení Víko od nabíjecí stanice
Design
Podpora
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: