Všichni si chceme více užít sexuálních hrátek – o to se nemusíme určitě přít. Ale ne všichni chtějí do nových erotických zážitků investovat více peněz – a je to v pořádku. I v segmentu levných vibrátorů se najdou skvělé kousky, které vás rozhodně potěší.

I zde se objevují TOP materiály jako silikon či ABS plast. Tak proč neušetřit peníze z rodinné kasičky a stejně si udělat radost? Právě pro takové případy jsme udělali tento porovnávací žebříček nejlevnějších, ale přesto kvalitních vibračních hraček.

Jak jsme vybírali nejlepší levné vibrátory pro rok 2023?

Předně vybírali jsme z hraček, které jsme my sami testovali. Nemá smysl si něco vycucávat z prstu, prostě tyhle hračky nám prošly (nejenom) rukama a ohodnotili jsme je jako nejlepší ve svém segmentu. Je to výrazný průřez nabídnou český sexshopů a věříme, že si zde vybere každá žena = která je cílovkou právě pro vibrátory. Nebo zaujmou i nějaké neostýchavé muže? Ať už pro sebe, nebo právě pro svou partnerku?

Co jsme hodnotili:

  1. materiály (typ materiálu, jak se čistí, jak dobře vypadá, …),
  2. zpracování (jaký má povrch, jak dobře klouže, …),
  3. funkce (nabízí i více než klasické vibrace, co má proti konkurenci, …),
  4. sílu vibrací (ne vždy extrémní síla je plusem, takže hledáme ty dobré vibrace, …),
  5. druh nabíjení (jak se vibrátory nabíjejí, jak se mění baterie, jak jsou drahé, …),
  6. cenu (v této kategorii je cena důležitější než jinde – hledáme poměr cena/výkon, …),
  7. a zábavnost (aneb hračky používáme častěji a neleží nám smutně jen v šuplíku, …)

Proč věřit našim recenzím (a tomuto žebříčku)

Testujeme erotické hračky už více jak 6 let a měli jsme v testech více jak 300 erotických pomůcek. Už víme jaké hodnoty naši čtenáři hledají u těchto vibračních pomůcek, protože sami mezi ně patříme. Z reálného testování máme vlastní fotky a videa, takže nám můžete věřit, že jsme produkty opravdu měli a nevycucali jsme si tento žebříček z prstu (jako jiní).

TOP 6 levných vibrátorů co vás přesto potěší – tabulka

#FotkaDruhCo umíMateriálNabíjeníSíla vibracíRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.BOOM Delight na klitoris vibrátorBOOM Delight na klitorisKlasika a bestseller - kombinuje klasické vibrace v klíně s drážděním poštěváčku. A to celé zabalení v pěkném designu a TOP materiálech.Silikon, ABS plast2X AA baterie8Recenze1000 Kč
2.Funky Orange klitorální vibrátorFunky OrangeZábavný, maličký a roztomilý - takový je Funky v oranžové barvě. Nová generace má nasazovací silikonové hlavičky pro větší dráždění.ABS plast1X AA baterie6Recenze1000 Kč
3.G-Vibe Spot vibrátorG-Vibe SpotSilný pracant na mužský G-bod, tedy prostatu, ale své využití najde i u žen, které také chtějí stimulat svůj bod G.ABS plast2x AAA baterie7Recenze600 Kč
4.OVO T1 vibrační pomůckaOVO T1Krásný a elegantní vibrátor jako dělaný do ženské dlaně - ideální na klitoris a venušin pahorek.ABS plast1x AAA baterie7Recenze900 Kč
5.Funky G-Spot pink šidítkoFunky G-Spot pinkVelmi jednoduchý vibrátorek s zahnutou špičkou - ideální pro dráždění G-bodu či klitorisu.ABS plast1x AA baterie7Recenze400 Kč
6.Vibrační hračka Ovo F11Ovo F11Elegantní a štíhlý vibrátor, který tvarově slouží jak k zavádění, ale i citlivému dráždění klitorisu.Silikon, ABS plast2x AA baterie8Recenze800 Kč

BOOM Delight na klitoris

Není to výstřelek nejnovější módy, ale přesto patří BOOM Delight stále mezi bestsellery mezi nejlevnějšími vibrátory na českém trhu. Je oblíbený nejen díky příjemné ceně, ale také protože nabízí kombinaci klasického vibrátoru a vibračního výstupku na klitoris (tedy styl zajíčka/rabbit).

Nabízí tedy dvojí stimulaci, kterou ženy milují a to ještě v líbivém kabátku. Materiálem je prověřený lékařský silikon s nádherně matným a jemným povrchem (mazlili bychom se s ním pořád) a ABS plastem na jednoduché, ale účelné rukojeti.

Klady

Zápory

Čistý silikon Slabší vibrace
Skvělý tvar Musíte si zvyknou na ovládání
Dráždí jak klitoris, tak klín
Ovládání jednotlivých motůrků
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Funky Orange na klitoris

Jeden z nejlevnějších kousků na trhu, ale za nás stále zábavný a potěší snad každou ženu. Má jednoduchý design podobný rtěnce a skoro identickou velikost. Drží se mezi prsty jako pero a díky tomu můžete vibrační hlavičku přesně zamířit na citlivý klitoris či na jiné erotogenní zóny.

Vibrace nejsou sice regulovatelné – máte tedy jen jednu intenzitu (prostě zapnout a vypnout a dalším pohybem otevřít a vyměnit baterku), ale přesto je Funky Orange už dlouhá léta oblíbený jako základní ženský vibrátor. Nová generace, která stojí stejné peníze má dokonce výměnné siliknové čepičky s různými výstupky, které citelně mění intenzitu dráždění a rychlost orgasmu. Rozhodně se nebraňte experimentování – a to i s partnerem, kterého účinek vibrací také překvapí.

Jeden z nejlevnějších kousků na trhu, ale za nás stále zábavný. Kór v nové edici z roku 2017, kdy tvrdší plastové hlavičky výrobce nahradil měkčími a citlivějšími silikonovými. Funkčně jsou to jednoduché vibrátorky – prostě zapnout a vypnout a dalším pohybem otevřít a vyměnit baterku.

Klady

Zápory

Nízká cena Vibrace se nedají regulovat
Více nástavců
Kapesní velikost
Silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

G-vibrátor na prostatu

Levnější vibrátor G-Vibe je ideálním začátečnickým nástrojem pro každého zvídavého muže. Není tajemstvím, že ženy mají svůj G-bod na vnitřní straně vagíny. Muži majít také „g bodík“, ale je přístupný jen zevnitř zadečku = je to totiž prostata.

A právě pro účely masáže prostaty se používají specializované vibrátory – třeba jako tento testovaný G-Vibe. Tvarově je ideální pro první začátky s touto příjemnou, ale hlavně i zdravotně přínosnou stimulací – má vhodně zakřivenou a zakulacenou hlavičku, která dobře dosedne na prostatu.

Díky zabudovanému vibračnímu motorku se můžete stimulovat nejen krouživým tlakem samotné hračky, ale právě i díky decentním vibracemím. A to celé za příjemnou cenu. No není skvěl?

Klady

Zápory

Snadná manipulace Mohl by mít silnější průměr i vibrace
Pevný a klouzající plast
Nezapáchá
Jednoduchá regulace vibrací
Zahnutá hlavička na prostatu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

OVO T1

Model T1 od prověřené německé značky OVO je náš oblíbený, protože krásně padne do menší ženské ruky a díky ergonomickým křivkám přesně dosedne na ženskou mušličku. Ideálně tak dráždí jak stydké pysky, tak vagínu a samozřejmě i citlivý klitoris. Na ten se díky menšímu zobráčku můžete ideálně zaměřit a užít si smyslnou masáž. OVO v sobě vždy mixuje krásný a nadčasový design, dobře tvarované linky a velmi příjemnou a nízkou cenu.

Klady

Zápory

Cestovní hračka do kapsy Napájení na baterie
Tvar těla Nemá sekundární obal na uložení
Příjemně sametový materiál
Jednouché ovládání
Cena
Zaměření přesně pro klitoris
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Funky G-Spot Pink

Jednoduchý, ale pro začátek účelný kousek – primárně je jeho zahnutý zobáček určený pro G-bod. A to především ten ženský, který se nachází uvnitř vagíny na její horní straně. Zde ho dokáže dráždit jednoduchými, ale silnými vibracemi (nelze je regulovat, pouze zapnout a vypnout, ale to mnohdy postačí). Ale nemusíte ani jít daleko a jeho vibrace a tvar se skvěle hodí i na poštěváček. Takže máte 2v1 za 1 skvělou cenu.

Klady

Zápory

Solidní vibrace Jen 1 vibrace
Pevný plast (takže neuhýbá) Nešikovné ovládání
Malá velikost
Vhodný tvar pro bod G
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Ovo F11 vibrátor

OVO vibrátory jsou etalonem kvality a velmi příjemné ceny. Je až s podivem, za jaké nízké ceny se vibrátory této značky prodávají – a to přestože mají krásný elegantní design, který milují hlavně ženy a středně silné vibrace. Je to ideální střet těchto 2 světů a rozhodně OVO F11 patří k těm nejhezčím vibrátorům vůbec – a to jsme jich testovali snad více než 100.

Klady

Zápory

Nízká cena Způsob výměny baterií
Lékařský silikon a ABS plast Občas problémy se zapínáním – může být problém našeho kusu
Decentní vibrace
Tvar hlavičky pro klitoris
Tichost vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Jak tyto modely vyhrály v našich redakčních testech?

Jsou tím nejlepším, co jsme v naší redakci měli a to v dané cenové relaci. U těchto hraček rozhodně nečekejte 100 % bombu, komplexní příslušenství a doplňky či nejkrásnější designy. Ale tyto sex-hračky jsou rozhodně funkční a potěší mnohdy i pokročilejší milovníky sexu.

Každopádně jsou i díky své nižší ceně vhodné pro začátečnice, řekněme hračkové „panny“, které chtějí okusit vliv vibrací na například klitoris, klín, chtějí hledat bájný, ale reálný g-bod… Takže levné vibrátory jsou skvělým společníkem a ideálním startovním místem do světa erotické rozkoše z hraček.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: