Jako první u této hračky musím vyzdvihnout jeho estetiku a vkusnost, která rozhodně neurazí a to ani balením ve kterém hračka přijde, ani hračka samotná. Za to dávám ruku do ohně, protože díky shodě jmen, převzala balíček s hračkou moje drahá matinka a rozbalila jej.

Výsledek byl takový, že mi jen oznámila, že ten balíček bude asi pro mě, ale že je překvapená, jaké se dnes vyrábějí krásni „robertci“, protože za jejich mladých let, vypadaly ošklivě, byly tvrdé a hrozně hlučné. Jo, ale tohle se ji líbí a klidně by si to vystavila do vitríny.

CO na BOOM říkám?

Hračka samotná je opravdu nádherná. Verze ve fialové barvě je opravdu hodně něžná a zároveň hravě dráždivá. Navíc silikonové tělo je zdobeno jemnou zaoblenou rytinou a vytváří tak opravdu luxusní dojem.

Pár čísel:

  • Délka hračky 22 cm
  • Užitná délka 17 cm
  • Napájení na 2 AA baterie
  • 2 vibrační motorky

Tělíčko vibrátoru BOOM Delight je vyrobeno z lékařského silikonu, což já mám opravdu v oblibě, nejen kvůli naprosté zdravotní nezávadnosti a lepší přijatelnosti pro tělo, ale i proto, že z mé zkušenosti je tento materiál mnohem hutnější a dodává pocit jisté „masitosti“ jako u skutečného penisu. Hračka je na dotyk velmi heboučká, dělá dojem až semišového povrchu, přesto se ale na ní nechytají žádné nečistoty a hlavně nepotřebuje velké množství gelu.

První seznámení je tu

První intimní seznámení proto bylo plno očekávání, samozřejmě z mé strany. Díky hodně zaoblené špičce a materiálu bylo zavádění velmi snadné a jak už jsem psala, stačí opravdu malé množství gelu (rozhodně ale na vodní bázi, protože silikonové, by silikonové tělíčko vibrátoru zničily) a vibrátor vklouzne takřka sám.

Pomalu jsem zkoušela různé vibrace které hračka nabízí, od jemného vrnění, přes střední až po nejsilnější, to jsou první tři v s plynulou vibrací, které jdou po sobě podle sily vibrace. Pak už následuje plejáda různých impulzů morseovek (opravdu jeden s vibračních programů vysílá ono slavné SOS) až po vlny vibrací v různých intervalech.

Toto má jednu nevýhodu. Nelze se o krok vrátit spět k předchozí vibraci, ale musela jsem se proklikat přes celý repertoár znovu dokola tam kam jsem chtěla. A to má vibrátor celkem 12 vibračních módů. Při překlikávání jsem si ale uvědomila jednu věc. Skoro nic nebylo slyšet. Stroječek je opravdu VELMI tichý.

Tvarově je ideální

A znova musím vypíchnout design, špička vibrátoru Delight je tvarovaná tak šikovně, že ačkoliv je hračka navržena tak, že na dráždění klitorisu má speciální „výrůstek“, tak právě se špičkou se dají dělat doslova psí kusy. A právě díky pulsním vibracím to dráždění stojí teprve za to!

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto vibrátoru
ZJISTIT CENU

A tak přišel čas vyzkoušet novou hračku v plné parádě. Zavedla jsem ji tedy celou a pustila na hlavní vibrace, potom jsem si nastavila onen výrůstek tak aby dráždil klitoris. Musela jsem si chvíli hrát s ovládáním a zkoušet různé polohy hračky, abych zjistila jak docílit kýženého cíle. Nakonec jsem si svou polohu našla a onen pocit dvojtého dráždění byl nesmírně příjemný.

Navíc i při tomto hraní stále zůstávala jedna ruka volná pro dráždění dalších částí těla. Zároveň bylo zajímavé užívat si změny vibrací a zjišťovat své vlastní reakce, když jsem ještě s ovládáním tak úplně neuměla a náhodně jsem si je omylem sem tam přepnula na něco, co jsem v tu chvíli nečekala.

Moc toho vytknout nemůžu

Jedinou nevýhodou tohoto stroječku je, že při poloze v kleče, kdy je vibrátor ovládáním dolů a špičkou nahoru, při silnějším přitlačení na vibrátor, vibrace slábnou, popřípadě přestanou dokud tlak nepomine. Ačkoliv tedy vibrace samotné silné jsou, a to velmi, stroječek samotný tak silný není. Což je krom ovládání asi jediná výtka k této hračce. A pokud jde o ovládání, jde spíš o zvyk a o naučení se s ním zacházet (což za jedno dvě použití není problém), protože sama nevím, jak jinak řešit ovládání dvou různých motůrků pro jeden vibrátor.

A čištění? Čištění je velmi jednoduchá záležitost. Díky tomu, že je hračka voděodolná, stačí jej po akci strčit pod kohoutek a omýt. Za sebe určitě doporučuji i bezalkoholovou dezinfekci, nebo aspoň dezinfekční ubrousky na hračky. A pak už jen uklidit. Nebo vystavit do vitríny.

P.S. Pozor na chlapy, můj drahý mi hračku vzal, obrátil a ten malej dráždící výrůstek strčil do zadečku.

Klady

Zápory

Čistý silikon Slabší vibrace
Skvělý tvar Musíte si zvyknou na ovládání
Dráždí jak klitoris, tak klín
Ovládání jednotlivých motůrků
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Heh, můj první umělý společník,vybraný na základě této recenze.
Moc pěkný a příjemný. Délka super, jen příště si vyberu trochu většího samce hlavně kvůli šířce, tam bych si pridala nějaký cm.

Docela vtipné bylo přijít na to jak jej vypnout… Návod go zachránil.

Děkujeme za váš příspěvek. Jsme rádi, že vám recenze pomohla s výběrem prvního umělého společníka a snad i přes jeho velokostní nedostatky vám bude dělat radost 🙂

Spolupracujeme: