Na eleganci si často potrpím a když mám možnost vyzkoušet, otestovat a zrecenzovat nějaké hračky, tak si vybírám často podle toho, jak právě vypadají. A tento vibrátor je naprosto nádherný. Pojďme si o něm něco málo říct a o tom, jak jsem si s tímto krasavcem užila! 

Od A po Z

Elegantní, růžová, připomínající cukrovou vatu, černý spodek na kterém jsou tlačítka pro ovládání a příjemný silikon. Jmenuje se Eleanor a ne, nedala jsem toto jméno já. I tento vibrátor se pyšní výběžkem na klitoris, takže v jeden moment je možné dráždit jak kundičku, tak klitoris. Vibrátor opět určený pro dráždění bodu G a ano, dráždění s nim je opravdu intenzivní. 

Nebo s ní? Jmenuje se Eleanor a byla by to první vibrátor „dáma“ v mém šuplíku 😀 Vibruje jak na špičce (kde má mimo jiné vroubky), tak na výběžku. Mají 2 vibrační motory a je možné přepínat mezi 7 mody.

Já osobně preferuji ustálenou vibraci, ale samozřejmě si můžete dopřát i dráždění díky různému pulsování. 

Má strašně zvláštní vůni. Nikdy jsem takto necítila hračky – tím myslím samotný materiál. Ale není to odpudivá vůně. Jen hodně neobvyklá. Tato Eleanor má ale další věc, co je neobvyklá a to, že je tento elegantní vibrátor na baterky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

V dnešní době už by člověk očekával jen nabíjení přes kabel. Ale v tomto případě je třeba si ještě zajít do obchodu a nakoupit pár baterek (doslova pár, protože se zde používají 2 AAA mikrobaterie) . 

Na druhou stranu by to mohla být značná výhoda a to hlavně v tom, že když už se baterie vybijí, stačí je vyměnit a hrátky mohou pokračovat. Nevím, zda je problém v samotné Eleanor nebo v mojí nešikovnosti, ale kryt od baterek jsem nemohla za boha otevřít.

Koukla jsem se na video od stránky Růžový slon, odkud vibrátor je, a tam slečny otevřely krytku jakoby nic. Ale já ne a ne krytku sundat. Musela jsem si pomoct nožem, abych se pod krytku po 10 minutách dostala. 

Zjistěte kolik stojí Vibrátor s výběžkem na klitoris Eleanor
ZJISTIT CENU

Když už ale byla krytka pryč a baterky vsunuty, tak jsem si s vibrátorem moc pěkně užila. Slastný orgasmus.

Díky zaoblenějšímu tvaru je super, že si vibrátor může žena zasunout do kundičky a nemusí se hýbat. Jen vnímat vibrace, užívat si a vibrátor jen tak nevypadne. Také je velmi tichý, takže přes pokoj nebude slyšet a člověk se tak může oddat všem fantaziím. 

Není voděodolný, i když na internetu se můžete dočíst opak. Při údržbě je třeba si dát pozor, aby voda nezatekla do míst, kam se vkládají baterky, aby nezkorodovalo ono místo na baterky. Cena je opět velmi příznivá na to, jak kvalitní Eleanor je. Takže cena X výkon je velmi vyrovnané a zároveň příjemné. 

Pár čísel

  • Celková délka – 19 cm
  • Nejužší obvod – 7.5 cm
  • Nejširší obvod – 11 cm
  • Délka výběžku – 5.5 cm

Materiál a údržba

Hedvábný silikon zakončený plastovou částí, pod kterou se skrývá otvor na baterky a z přední části tlačítka na ovládání. Jak jsem zmínila, není vodotěsný, jak se dočtete. Ano, vrchní (použitelná) část je vodotěsná.

Ale spodní, plastová část, by se neměla dostat do kontaktu s vodou. Hračku byste si tím mohli nenávratně zničit.

Jelikož je ze silikonu, tak si opět připomeneme, že pokud se chceme klouzat, tak s lubrikantem na bázi vody. Ten na bázi silikonu by silikonovou Eleanor poničil. A nezapomeňte pořádně před a po vydezinfikovat prostředky na čistění hraček

Osobní pocity

Někdy se říká, že vzhled může klamat. V tomto případě jsem velmi skeptická. Samotná masturbace s Eleanor je skvělá, ale trošku mě odrazují věci okolo, jako krytka, která nejde moc dobře sundat nebo to, že vibrátor není vodotěsný.

Jak jsem ale uvedla, i v kontextu cenovky je to velmi dobrý vibrátor a doporučila bych ho třeba jako dárek k Vánocům. Určitě neurazí. 

Klady

Zápory

Barva Je na baterky
Cena Otvírání je velmi nešikovné
Příjemný materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: