Více vibrací a méně vibrátoru – inovativní heslo a ještě inovativnější produkt. Je elegantní, nenápadný a hi-tech. Nevypadá jako jakýkoliv jiný erotický produkt. Je prostě svý a originální.

Nejužitečnější vibrátory na prsty na českém trhu

Díky jemnému vzhledu by mohl vibrátor Hello Touch (Vítej dotyku) k erotickým hračkám přilákat slečny, které doteď odmítaly vibrační hrátky. Nelíbily se jim třeba proto, že množství vibrátorů má tvar falusu (a některé i realistický vzhled v tělové barvě).

A ten odpor se v nich držel přestože v posledních letech proběhla revoluce na poli vibrátorů. Jistě nemusím připomínat výrobky značek Fun Factory, LELO, We-Vibe, či samotné JimmyJane. Všechny se přičinily o změnu v segmentu vibrátorů.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Na dotek je Hello Touch z příjemných materiálů – jak na textilním náramku (syntetika), tak na vibračních polštářcích pro prsty (platinový silikon – špička).

Napájení je vyřešené 2 bateriemi typu AAAA (ano opravdu čtyři áčka). V balení jsou přibalené dva kousky značky Energizer (JimmJane na vás prostě nechtěla šetřit, tak dohodla spolupráci s tímto gigantem). V reálu nám vydržely vibrovat 5 hodin (a věřte, že není sranda sedět v bytě a neustále jedním uchem sledovat, jestli stále vibrují :D)

Jak silně vlastně vibruje?

Vibrační polštářky jsou z měkkého silikonu a na spodní straně mají výstupek pro intenzivnější dráždění. S napájecím „dockem“ jsou spojené tenkými bílými kabely. Hračka je voděodolná, ale ne vodotěsná, takže hrátky ve sprše ano, ponořené ve vaně už ne.

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto produktu
ZJISTIT CENU

Náramek, ve kterém je umístěn vyjmutelný napájecí blok, se dá lehce vyprat – plus za hygienu. Celkově působí celý vibrátor JimmyJane Hello Touch jako hi-tech protéza. Dokonalé povýšení prstů na erotickou hračku.

K použití – tady přijde největší zábava. Polštářky mají vždy po dvou očkách, které si navléknete na prst. Jsou poměrně natěsno, takže lehké zčervenání špičky prstu se dá očekávat. Drží a drží a jen tak nesklouznou. Vibrátorky Fingerpads na své malé rozměry (1,8 x 2,3 x 0,8 cm) má překvapivý výkon – JimmyJane tvrdí, že až 3x větší než obdobné konkurenční výrobky. Rozhodně můžu potvrdit, že prsty vám rozvibrují dostatečně.

Můžete je pro dráždění použít napřímo – budete stimulovat klitoris, bradavky apod. přímo silikonovými vibrátorky na bříšku prstů, nebo je otočíte na stranu nehtu a vibrace se budou přenášet přes samotné prsty… Doporučuji zkusit oboje – každé je jinačí. Za mě zvítězily „čisté prsty“ – jsou citlivější a můžete přesněji zamířit na správné místečko. Klitoris partnerky si to neskutečně užíval. Můžete ho „trápit“ nejenom klasicky z vrchu, ale můžete ho uchopit jemně ze stran oběma prsty.

Vibrátory na prst jsou tak silné, že musíte něžně…

Ale pozor, druhá slečna tohle dráždění už nevydržela – bylo až moc intenzivní a přešlo až do nepříjemného tlaku. Takže dle preferencí každé slečny. Podobně můžete přejíždět oběma prsty přes závojíčky (malé i velké labie) a občas lehce zajet do vagíny.

Dráždění nemusíte omezit pouze na „klasiku“ v podobě klitorisu, klínu, či bodu G. Bradavky si zaslouží také trochu péče. Stejně jako u klitorisu můžete kolem nich kroužit, ale i je stisknout pěkně vibrujícími prsty.

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto produktu
ZJISTIT CENU

Jelikož jsou dva vibrátorky na sobě nezávislé, tak můžete při šikovnosti jedním dráždit klitoris a druhým rejdit v broskvičce. Nebo ho použít pro „double penetration“ – jeden prst v zadečku a druhý v klíně. Jen pro anální hrátky se dají vibrátorky použít také, ale kvůli nečistotám doporučuji prsty dát do kondomu – ušetříte si pak čištění a spoustu starostí:)

Abych nebyl jen pozitivní, tak jsem našel jednu nevýhodu. Nevím, jestli to byl problém jen mého kousku, ale pro zapnutí/vypnutí vibrací (nejsou zde žádné pulzace ani režimy) bylo potřeba vyvinout poměrně silný stisk na těle napájecího náramku. Což mě hned po zapojení baterií celkem vystrašilo, protože jsem nevěděl jak zapnuté vibrace (možná už z výroby defaultně) vypnout.

Pokud jste milovníci sci-fi, tak hi-tech hračka tohohle typu si vás získá už jen vzhledem. A jeho funkčnost je už bez debat. A to ještě nevíte cenu. Za luxusní a inovativní kousek od JimmyJane bych se nebál dát víc jak 2 000. Překvapivě pro mě je v prodeji za 1290 Kč (v době psaní recenze). Za mě (a slečny) je to jasný kup.

Klady

Zápory

Moderní materiály Horší zapínání
Dvojí nezávislé dráždění Chybí více vibrací
Silné vibrace (na velikost vibrátorků)
Fantastický návod
Voděodolnost
Stimulace vnější i vnitřní
Bohužel tento vibrátor je nenávratně vyprodaný - zkuste jiný na klitoris
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: